Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

CZeść dziewczynki!! Jak tam przygotowania przedświąteczne? JA właśnie po dwóch dniach urlopu ze ścierą w ręku, jutro już do pracki ale to tylko 3 dni to przeleci szybciutko. Jak tam świeżo upieczone mamuśki?? Reszta widzę ze przygotowania do godziny W trwają oby przeleciało jak najszybciej. Ja też się wybieram w przyszłym cyklu do prof., teraz niestety wg mnie owu nie było :( Emika wibić bakcylki wybić sio sio!! W końcu leci MagdaM już nie mogłąm się doczekać, trzymajcie się przy tych porządkach i wypiekach, miłej nocki. PS Asiu super że już myślicie o kolejnej dzidzi, ja jak Bozia da też mam taki plan jak Wy, trzymam kciuki!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie tylko zameldowac (co by o mnie nie zapomniano :) ) ze jestem, ze Was czytam, ale ponieważ u mnie nic sie nie dzieje, wiec za wiele nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti🌻 no staram sie nie dać bakcylom:-D choć nie wiem czy w ogóle są, dr powiedziała, że jeśli będą tylko u męża to nie musimy się przejmować bo oni sobie z tym poradzą, a ja mam badanie we wtorek a póki co robię irygację z Tantum Rosa, biorę lactovaginal, piję herbatkę żurawinową i wcinam tabletki żurawinowe, może tego dużo ale sio sio bakcylki oby ich nie było :-D nadwislanko👄 ja nie zapominam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Witam Was gorąco i mocno całuję. Ja tylko wpadłam na chwilkę. Dzięki, że trzymacie za mnie kciuki za jutrzejsze badanie. Ja za to zaczynam się trochę denerwować, bo nie wiem co mnie czeka. W nocy to pewnie spać nie będę mogła. Szczerze to chciałabym mieć to już za sobą. Nie wiem czy wszystko uzgodniłam i czy lekarz dobrze sobie zapisał, że będę miała pct itp. Może sama wymyślam sobie problemy, bo już wiele razy się zawiodłam. No nic może jakoś wytrzymam. Jak będę wiedziała coś to się odezwę. Pozdrawiam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho :( Idę dzisiaj na 11:50 z Tomkiem do tej specjalistki, później napiszę co się dowiedziałam, papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny dawno sie nie oddzywałam za co Was przepraszam, ale jakos tak nie chciałam Wam psuc szczesliwych nastrojów, chciałabym podziękować wszystki za zdjecia Waszych słodkich maluszków Foli,Andzia,Aga,Paula,Iskierka,Ania Wasze pociechy są prześliczne, dzis mam urodziny choć dzien nie za bardzo szczęśliwy ale co tam jakos to pewnie bedzie. Laseczki pamietam o Was i zycze Wam zawsze wszystkiego naj naj naj lepszego, dziekuje za pamiec...jutro jeszcze sie odezwe z życzeniami światecznymi dla Was - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) bylam w czoraj u gina i kazal brac mi luteine...3 razy dziennie no i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana👄 WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO👄 zdrówka , miłości i fasoleczki niedługo🌻 a czemu sie smutkasz? w tak miły dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, mówiłam, mówiłam :) :) :) Wróżka Kasia prawde Ci powie :) Gratulacje :) A wszystkim dziewczynkom wesołych świąt i małych wielkanocnych kurczaczków :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!! Golka jak tam badanko? Pisz szybciutko co tam u Was! Sabra tfu tfu żeby nie zapeszyć. ANA nie smutkaj się, wszystkiego naj naj naj, szybkiej fasolki!! A ja mam chyba jakąś małą infekcję, w dodatku czułam że jajnik mnie boli, chyba robiła mi się torbielka po niepękniętym pęchrzyku, więc zaczęłam brać luteinę i nystatynę, mam nadziejęze będzie ok!! Emika uważaj bo sie zamienisz w jedna wielką żurawinkę hihi!! :) Pozdrowionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, piszę co się dowiedziałam :( mój Tomek ma dysmorfie twarzy, chodzi o to że ma wysokie podniebienie, \"rybi pyszczek\", krzywy zgryz ( ale co do tego to upewnie sie jak pojde z nim do dentysty), wykazuje za mało ruchów mimicznych twarzy, ma problemy z oddychaniem przez nosek co powoduje otwarcie buzki i nie połykanie śliny, zalecila mi masowanie dna języka (pod bródką) o ile nos bedzie udrozniony bo inaczej nie da to rezultatu, muszę iść z nim do laryngologa i koniecznie do lekarza od genetyki i wad rozwoju ciała i wtedy dowiemy się czy przyczyną jego buźki nie są przypadkiem geny :( co do chodzenia to kazała czekać, postawe ruchową ma idealną, równowaga jest w jak najlepszym porządku i tylko trzeba czekać! To na tyle, nie jest najlepiej i tylko zabić te pieprzone doktorki, które mi wmawiały że to taka jego uroda i że w przyszłości bedzie miał piękny, pełny uśmiech. W najgorszym wypadku może nie mówić mama, albo \"mówić przez nos\" :( nie chce dopuscic do siebie tej mysli dopoki nie objezdze wszystkich specjalistow! Trzymajcie się cieplo! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu to TY się trzymaj myszko! Musisz być dzielna i silna dla Tomaszka. On jest jeszcze na tyle mały, że pracując z nim można w dość szybkim czasie spodziewać się rezultatów, tych pozytywnych oczywiście. Wiem, że po wysłuchaniu tego wszystkiego na pewno nie jest Ci łatwo, ale będzie lepiej zobaczysz, że wszystko dobrze sie skończy. Najważniejsze, że wiesz co mu jest i gdzie teraz się z nim udać i co robic. Głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra dziękuję. Również dla Wszystkich Zdrowych Wesołych Świąt. Lulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też składam Wam serdeczne życzenia 🌻WIELKOANOCNE🌻 aby po tcyh świetach staranka były owocne w fasoleczki :-D🌻 Sabruś👄 no mówiłam że stawiam albo parka albo dziewuchy :-D alez z Ciebie szczęściara:-)👄 Goluś👄 głowa do góry, wiem że uda się jak mówiłam:-)👄 beti👄 żurawinką chyba już jestem :-P hihihihihihihi zjem i wypiję prawie wszystko byle posiew i czystość wyszły wspaniale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Piszę dopiero teraz, ale wcześniej musiałam troche odsapnąć po tym co usłyszałam. A więc tak śluz mam ok, ale niestety jest wrogi dla żołnierzyków męża. A i u niego nie jest rewelacyjnie. Dostał skierowanie na hormony i badanie nasienia. Zrobimy również posiew żeby sprawdzić czy nie ma żadnych bakterii. Tak więc w naszym przypadku raczej wchodzi w rachubę inseminacja. Zobaczymy jeszcze jakie będą wyniki męża i jak nic się z tym nie da zrobić to lekarz będzie umawiał nas na inseminacje. Ja w przyszłym tygodniu ustalę sama w Warszawie w Novum i w Białymstoku jak to wszystko wyglada i ceny i zaczynamy działać. Najpóźniej w czerwcu chciałabym mieć już pierwszą próbę. Tyle u mnie. A ja chciałabym Wam wszystkim z okazji świąt złożyć moc życzeń, spełnienia marzeń szczególnie tych najskrytszych, aby ten wielki dzień przyniósł kolejne nadzieje, smacznego jajeczka, bogatego króiliczka i mokrego dyngusa. Pozdrawiam. CAłuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, pogodnych świąt, smacznego jajeczka i spełnienia wszystkich marzeń dla Was i Waszych rodzin! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych Świąt!!!! Niech w Waszych sercach gości miłość i pokój, niech zawsze po burzy zaświeci słońce, radości z fasolek i dzieci, z rodzinki, spełnienia co najskrytsze, z całego serca Wam życzę !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Ja również życzę Wam Wesołych Świąt! przepełnionych radością, słoneczkiem, wodą :-) (to w poniedziałek) i samymi pozytywnymi myślami!!!!! Wszystkiego naj, naj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) Zdrowyxh i Spokojnych Świat Wielkiej Nocy Samcznego Jajeczka i Brykającego Zajaczka:) zyczy enigmaa ktora własnei skonćzyła @ . Jak doszperam tabeli to wpisze:) Sysiu:) będzie dobrze..... nie martw sie na zapas:) Ana ❤️ wszystkiego naj naj naj :) Mam nadziejeze juz wszystko oki:) Emika:) estellka:) Sabrusia:) Golka:) Asik:) Suzinka:) nadwislanka:) foli:) zabajonek:) Aga:)Betti:) i wszystkie ktore pominełam... Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYCZE WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie!! Przyłączam się do życzeń,również życzę Wszystkiego Najlepszego, rodzinnych świąt, spokojnych i dobrych wiadomości po świętach!! Niech Waszym krasnalom Zając przyniesie mnóstwo prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też skradam się jak króliczek z pisankowymi życzeniami :-D u mnie tez lodówkeczka zapełniona smakołykami, napiekłam się ciasteczek, babeczek i przeróżnych smakowitości, byłam ze święconką w kościółku, domek postrzątany paznokcie pomalowane, lecę wziąć kąpiel i odpoczywać troszkę..... 🌻 🌻 🌻życzę Wam wszystkim Serdecznych chwil z rodzinami, w radosnych i miłych gronach, smakowitych potraw, \"zakropionego\" dyngusa i byśmy po swiętach miały więcej wiary i nadzieji na lepsze jutra......🌻 🌻 kwiat] buziaczki dla Was wszystkich bez wyjątku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam po świętach Kochaniutkie?? Kalorii pewnie dużo przybyło co?? ;) u nas wszystko minęło spokojnie i radośnie, śmiesznie było jak Tomek rzucał jajkami po całym domu i radoche miał nie z tej ziemi :D ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już wróciła z BS . Mam już wszystko za soba teraz xczekać tylko na rezultaty. Sabra mam do ciebie pytanko by ty też mjałaś z tego co pamiętam ICSI - czy mjałaś jakieś odczucia po transferku / ja jestem 6 d po i boli mnie strasznie dół brzucha i krzyż tak jak na @ i boję sie że przyjdzie bo normalnie to powinnam ją dostać za 2 dni ale teraz to chyba przez stymulacje mam wszystko rozrlegulowane i nie powinnam jej dostać w terminie. Ale brzuch mnie boli i już sie przejmuje chyba że to musi tak być - opowiedz mi jak to wyglądało u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mrozaczków raczej nie będzie poczekam jeszcze tydzień i mam dzwonić dowiedzieć sie czy została zamrożona jedna komórka bo tylko jedna ewentualnie do zamrożenia i dwie mi podano.I tak bardzo bym chciała aby sie udało. Sabra a ty brałaś może jakieś leki na lepsze zagnieżdzenie? kiedy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra ja mam brać 1 i 1/2 erkortolon i duphaston 3 razy dziennie. I czekać 14 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×