Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

HURRA ❤️ ❤️ ❤️ Emika ❤️ Golka pozdrów Emikę i powiedz ze myślimy o Niej:):):):) Jejku ależ sie cieszę:):):):):) Normalnie ciary mnie ogarnęły i nie chcą odpuścić :D:D:D:D Beti:) Golka:) róbcie testy bo ja zwariujuę:P:P:P:P No ja terminowo @ mam mieć w sobotę i wtedy pierwsza anty:) a potem luzik....:D:D:D:D Foli:):):):) to znaczy ze dziś DZIDZIUŚ eMIKI ..LUB DZIDZIUSIE zaczęły życie????? moze własnie teraz plemniki robią bara bara :):):):):) hihihihih...... Ana :) co tam u Ciebie?:) Ja w tym tyg mam kolejne zaliczenia:) ale normalnie powiem Ci ze luzik:)... ostatnio jak juz pisałam mam same 5 i sama jestem w szoku:D:D:D ostatnio przed egzaminem kolezanka pyta sie mnie czy umiem..a ja mowie ze liczę na moją inteligencję:P:P:P:P:P blondynki oczywiscie:) hihihihhihihii:) czasem i starość :P jest piękna:) oczywisice chodzi mi tutaj o wyniki w nauce:) Laski ide sie ubierac bo na 14 do pracy:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś:) 🌼 Amelka ślicznie:) Mi też sie podoba:) U mnie chłopczyk to napewno będzie Maksio:) a dziewczynka... jeszcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Na prawde dzieki za słowa wsparcia;umówiłam sie dzisiaj na USG żeby zobaczyc czy oba pęcherzyki pękły. Emika trzymamy kciuki aby wszystko poszło dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Emiczko!❤️❤️❤️❤️❤️!!!!!Trzymam oba kciuki i modle sie za Ciebie!!!!!!Uda sie i juz,a ten bociek to tak bez powodu po Warszawie sie nie pałętałl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Emiczko ❤️ cio słychać?:):):):):) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) długo sie nie odzywałam ale już nadrabiam straty... odebrałam wyniki hormonów i o dziwo wszystkie są w normie! czyli nie mam PCOS! Poprostu nie wiadomo dlaczego moje cykle były bezowulacyjne :-( teraz jestem po pierwszej dawce clo i wczoraj (10 dc) mój pęcherzyk na prawym jajniku miał 12mm, lekarz powiedział że super zareagowałam na clo i mam przyjść w czwartek jeszcze zobaczyć jak moje jajo rosnie... hmm... czy 12mm w 10 dc to odpowiednia wielkość? Rany mam nadzieje że uda nam sie wreszcie naturals i że nie skończy sie to tak jak w tamtym roku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka i co tam u Ciebie????? JaChceFasolke wszystkiego dobreago !!! i buziaczki dla wszystkich babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane👄 Wiecie co, dobrze że mnie nie widzicie, bo łzy lecą mi po policzkach, tak miło mi sie dziś zrobiło że tu jesteście i wszystkie trzymacie za mnie kciuki że aż sie wzruszyłam poprostu :-) jesteście nieocenione 👄 i już piszę co u mnie, czuję sie dobrze, nie bolą mnie jajniczki, mam lekki rozstruj żołądka przez Aqumentin - antybiotyk, ale nie jest źle, mam dietę bardzo lekkostrawną - wszystko tylko na parze robione - może to przez to, ale nie jest źle, dużo odpoczywam i dużo piję wody....i mam mnóstwo leków i zastrzyków do przyjmowania.... ...dzwoniłam dziś do novum mam jak narazie 7 zapłodnionych ładnie komórek - mężuś zadowolony, powiedział z uśmiechem"taka drużyna nam straczy" :-D, jutro mam wizytę o 13:30 - będzie usg i jak wszystko tam okaże sie być dobrze to będzie tez jutro transfer - trzymajcie wiec jeszcze kciuki , bardzo Wam dziękuję że tu jesteście, oczywiście nie zapominam za Was sie modlić i trzymać kciuki👄 odezwę sie może wieczorkiem, lecę do łóżeczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Emiczko!!! jeszcze raz gratuluję tylu zarodków. Teraz czekamy na jutrzejszy dzień. Szkoda, że nie mogę wziąć wolnego dzisiaj ciągle myślałam o Tobie. Moc uścisków. A co do testowania to chyba Betii jest już 14 dni po inseminacji i cicho siedzi i nic się tu nie odzywa. Betiii !!!!!!!! hello jak tam samopoczucie odzywaj się, bo ja czekam z niecierpliwością na wieści od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko gratuluje !!!!! ależ się cieszę kochana no właśnie a co u Beti???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na wieści od Beti🌻 narazie nie będę Wam dziekować poczekam aż wszystko się ułoży :-) Sabrunia👄 mam pytania do Ciebie, jak Ty się czułaś po punkcji tzn. jakie były twoje objawy przestymulowania czy już były przed punkcją czy wystąpiły po, prosze przypomnij sobie, u mnei narazie ok ale lepiej na zimne dmuchać:-P to uciekam do łózia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti kciuki zacisnięte, mam nadzieję, że się udało. odezwij się jak najszybciej Emika, 7 to ładny wynik :) Ja miałam 6. życzę ci żeby się udało za pierwszym podejściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrunia, dziękuję, ale jeśli czułaś sie dobrze to skąd wiadomo było że przestymulowałaś sie? tylko dlatego że jajniki były po 7-8 mm? czy potem zbierała Ci się woda w nich? na czuję sie dobrze, leżę ponad 95% czasu, czasm mnie pobolewa tylko brzusio, ale wysoko pod splotem, mam nadzieję, ze będzie wszystko oki, miałam sie nie martwić ale już chciałabym być po :-P czas mi sie dłuży od tego leżenia.....wybaczcie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ trzymam kciuki:) pozdrowienia dla pozostałym dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie! przepraszam za tak długą nieobecność na forum...ale wiecie...rozumiecie.... Emika, mocno trzymam kciuki za bliźniaki - masz piękne Dzieciaczki :-) które tylko czekają aby wygodnie ulokowac się w Twoim brzuszku :-) Izuś, ogromne gratulację - ale parki :-) fajnie :-) Trzymam tez kciukasy za inseminatorki ;-) ale nazwę wymyśliłam, hihihi, no i Enigma za Ciebie - juz niedługo będziemy u Ciebie liczyły zarodeczki :-) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę samych Dzieciaczków :-) ja mam przerwę w starankach,ale bardzo do nich tęsknie...nie do sexu, bo sex jest :-) ale mimo wszystko do tej comiesięcznej nadziei, że może jednak się udało...głupie co? ale teraz nie mogę sobie pozwolić na bejbika :-( ale postanowiliśmy z mężem, że od sierpnia wracamy do natuarals, a może pod koniec roku spróbujemy iui....a z całą pewnością invitro będzie już w 2008 roku, choćby nie wiem co! :-) takie życie pisze scenariusze... buziaczki dla Was Wszystkich i Waszych Dzieciaczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA II
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....gonal od 4.05- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......25.04.....25...19.05 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! A co wy tak dzisiaj cicho siedzicie aż niewarygodne. Ja tu czekam na wieści od Betii a tu taka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, ja zaktualizuje tabelke. Jejku, to juz prawie rowniotkie 3 lata.... NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....gonal od 4.05- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......25.04.....25...19.05 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrus miałam prolaktyne też robioną i wszystko wyszło w normie... dlatego właśnie potwierdza się teza że najtrudniej leczy się zdrowych... nie wiem dlaczego moje jajniki się zbuntowały ale mam nadzieje że clo przywróci je do porządku :-) a tak w ogole to sie zastanawiam czy w 10dc 12mm pęcherzyk to dobra wielkość? gin był co prawda zadowolony ale sie naczytałam ze duzo dziewczyn w 10dc miało juz 17mm :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze laseczki! Jeszcze nie poczytałąm Was bo spieszę zaspokoic Wasze niepokoje no i żebyście juz puściły kciuki bo już Was pewnie łapki bolą :) Niestety zostałam dzis zmuszona do uaktualnienia tabelki. Wstrętny małpiszon zobaczył ze kupuję teściora i jak tylko to zrobiłam pokazał mi jęzor i się pojawił. Niech te moje kciuki przyniosą komuś szcęście Golki Gosiaczki i Emiki no i JaChceFasokę dla Was ogromniaste lkciukaski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jestem na chwilkę ale jestem :-) beti👄 jadąc dziś do novum myślałam o Tobie i o Golce, przykro mi ze sie nie udało, ale nie poddawaj sie z pewnością jesteś niedaleko dzidziusia👄 Goluś👄 trzymam kciukaski ja już po transferku, podano mi 2 zarodki - 6-ścio komórkowca i 4-komórkowca, który miał już sie dzielić na 6 :-D, nie robiłam AH ze względu wystąpienia trojaczków i ryzyka przestymulowania, jest jeszcze ryzyko przestymulowania bo jajniki były troszkę powiększone, ale było mało płynu, macica super wiec jestem dobrej myśli, teraz sporo leżę, dr Kozioł z Novum zgodziła się na transfer i dostaliśmy fotki naszych bąbelków, teraz głaszczę brzusio i mówię to swoich skarbów by u mnie zostały, dziękuję wszystkim za kciuki i wsparcie 👄 odezwę sie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36...16.05 - transfer - czekam na dobre wieści.....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......25.04.....25...19.05 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAs Kobitki!!!!! U mnie wszystko powoli ,czuje sie super tylko zmeczona jestem ciagle i brzuszek mnie pobolewa,troche sie tym martwie ale to dopiero 5 tydzien wiec tak chyba moze byc jeszcze zanim organizm sie nie przyzwyczai.Mam taka nadzieje! Emileczko❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Lez,lez i glaskaj sie po brzuszku bo tam Babeleczki urzadzaja mieszkanko na kolejne 9 miesiecy wiec jak sie juz urzadza to trzeba bedzie wyprawic PARAPETOWECZKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Taka dla DZIDZIUSIOW!!!!!!! Trzymam kciuki caly czas!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAB II
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36...16.05 - transfer - czekam na dobre wieści.....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......25.04.....25...19.05 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko od razu polepszył mi się humor jak Cię przeczytałam że już po. ❤️❤️❤️ Widzisz od razu CI mówiłam ze u Ciebie nie będzie przestymulowania. Ale to zleciało. Odpczywaj teraz dużo i nie wolno tyle pracować co zwykle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ❤️ ❤️ ❤️ wiem co to znaczy :( przechodziłam to 3 razy:( ale nie poddawaj sie i próbuj dalej:) EMiczko ❤️ ❤️ ❤️ ja to chyba \"przez Ciebie\" miałam takie nerwy choby to ja sama miała miec teraz punkcję:) Ciesze sie ze Jesteś juz po ,teraz tylko czekac i lezec:) Olej wszystko i chociaz 2-3 dni odpoczywaj:) i oczywiscie przeslij nam fotki Twoich robaczków:):):):):) Ja jak juz pisalam mialam doły ostatnio ....nerwy ... w wogole... i dzis zadzwonilam do Nowu mz zapytaniem jakie anty mam brac? i babka mi mowi ze moze byc Yasmine albo Mercilon ...aaa własnie emiczko ..co Ty brałas??? jakie anty??? i ta baba pyta sie mnie po ilu jestem inseminacjach a ja ze po 3. No to ona mowi mi to proszę jeszcze probowac ....IUI.... no i szczena mi opadła:( Zadzwoniłam do mojego gina.... ktory zresztą był przeciwko inseminacjom i pogadał z tym 2gi co robił mi te IUI i tamten powiedzial ze mi zrobi w tym dniu w ktorym ja bede uwazała ze chce. Pisalam WAM ze mi sie zawsze zdawało ..tzn czułam ze za wczesnei mi robil... bo na pękającym pęcherzyku... i teraz jestem w kropce..... Z jednej strony hcce byc juz po ...a z 2 strony kusi mie ta IUI... Własnie rozmawialam z mezem i on mowi zebyśmy lepiej juz robili invitro..... bo strace kolejne miesiace:( Bo jak teraz zrobia mi IUI to na clo...a wiec potem 3 miesiace bede musiala być na \"odwyku\" CZYLI BEZ DOPALACZY PRZED INVITRO a bez clo nie ma sensu robic IUI... a inna sprawa to taka ze w Nowum w sierpniu maja wakacjei nie robia punkcji i transferow:( wiec jak IUI NIE wyjdzie teraz to dopiero mogę zaczynac we wrzesniu:(:(:(:( lASKI BŁAGAM DORADZCIE MI CO ROBIC?????? W sobote mam dostać @ iec mam jeszcze 3 dni do zzastanowienia!!!! RATUNKU!!!!! Czekam na Wasze opinie:) buziaki genewa ❤️ Ana ❤️ emczka ❤️ beti ❤️ gosiaczek ❤️ kasiula ❤️ golka ❤️ jachcefasolke ❤️ foli ❤️ zabajonek ❤️ Sabrus ❤️ nadwiślanka ❤️ estellka ❤️ i dla wszystkich ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo szit:P:P:P:P rozwaliłam stronke:P to na szczęscie:):):):):):):) . . . . .. . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Betii bardzo mi przykro ja tak bardzo mocno trzymałam kciuki, ściskam cię mocno zobaczysz następnym razem się uda. W końcu, któryś bociek musi do ciebie dolecieć, bo złożyłam zamówienie. Emiczko, czyli spełnią się twoje marzenia o bliźniakach. Dużo wypoczywaj kochana i uważaj na siebie. A u mnie na razie oczekiwanie i coraz bardziej się boję niepowodzenia. Jednak coś czuję, że ja dołączę do Betii. Właśnie dzisiaj zobaczyłam na brodzie dwie wspaniałe krosty czyli @ daje mi znać, że jednak przylezie. Najbardziej mi dokuczają piersi niedość, że urosły i nie mogłam rano dopiąć bluzki na biuście to bolą mnie jeszcze brodawki. Wiem, że to efekt duphastonu. Czyli jak jutro skończę brać leki to najpóźniej w poniedziałek przylezie. Mąż mnie pociesza i twierdzi, że podejdziemy znowu i pewnie teraz się uda. Cały czas woła na mnie mamuśka i głaszcze mnie po brzuchu. Jest to słodkie i bardzo miłe, ale nastawia mnie to bardzo na to, że sie uda i teraz boję się, że jak przylezie @ to się załamnę. Ok. Kończę to marudzenie i zabieram się do pracy. Trzyma kciuki za was cały czas i ciąglę myślę. Miłego dnia i spokojnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello👄 Witam kochane babeczki:-) beti👄 nie poddawaj sie kochana i szykuj się do następnego podejścia👄 będę trzymać kciuki, trzeba mieć nadzieję tylko ona nas trzyma, jeśli chodzi o mnie to przestymulowanie można wykluczyć dopiero po tygodniu, jeśli do środy będzie oki to nie mam sie już co martwić o przestymulowanie, bo ryzyko nadal jest, ponieważ przy powiększonych jajnikach podanie zarodków potęguje 2-krotnie to ryzyko, ale jestem dobrej myśli..... Sabrunia👄a niech się kochane maluszki rozgoszczą :-D, macica była super więc mięciutko im tam powinno być, wiesz u mnie jest ten problem że mam te przeciwciała i muszę brać leki by organizm nie odrzucił zarodków jest na to 80% szansy, więc nie wystarczy zajśc w ciążę trzeba jeszcze ją donosić i prawdopodobnie czeka mnie kłucie przez całą ciążę, leki sa paskudne, biorę 10 tabletek dziennie (folik, encorton, akard,jakieś dwa wątrobowe, norprolac i to dwa razy dziennie ) + zastrzyk + 5 tabletek utrogeston czy coś takiego(zamiast luteiny) więc tej chemi jest troszkę ale skoro ma to pomóc moim maluszkom to nie ma wyjścia;-) a tak w ogóle to zapłodniło się 8 zarodków z 9 -ciu, i 5 dojrzewa jeszcze :-D więz zamroziliśmy 6 :-) ale pwiem Wam że jak tak leżałam po punkcji to smutno i było bo obok leżała dziewczyna która wychodowała 1 komórkę i to zdeformowaną więc była do niczego, nawet nie wiedziałam jak ją pocieszyć, chciało mi się wtedy płakać ona zaczynała przechodzić wczesną menopauzę a miała chyba 33 lata nie więcej :-( to przykre więc ja dziękuję Bogu za to co mam, bo inni mają gorzej, a po punkcji czułam się super śniły mi się wkacje nad morze - wiem że był piasek i cieplutko i aż śmiałam się jak sie obudziłam tak mi było dobrze :-) kolejne bliźniaki? czyżbym nie doczytała czegoś? 👄Kasiula👄 mów mi tu👄 a u mnie rozstruj żołądka nadal jest, to przez tą dietę - wszystko na parze, nawet surowych warzyw i owoców mi nie wolno dodatkowo brak ruchu, tzn kichy mi sie nie ruszają i zbierają się gazy i w ogóle, jak nie urok to sraczka :-P dzis juz przejdę się na krótki spacer w południe i na wieczór - najgorsze że te zastrzyki Fraxiparine mają tak tępą igłę że często mężuś musi wpijać dwa razy bo nie można sie wbić :-P to zastrzyki w brzuch :-P enigmuś👄 przeżywasz jak ja przy Sabrze :-D i proszę tu dołków nie łapać, a jeśli chodzi o antyki to osobiście polecam Yasmin-brałam je, ponieważ po innych puchłam zwłaszcza po Marvelonie, Yasmin nie zatrzymuje wody w organizmie, nie daj się namówić na kolejną IUI, bo nie masz pewności czy zajdziesz skoro były już trzy a to wydatek kolejny i stres , ja miała 2 iui nieudane i podejrzewam dlaczego, dr Lewandowski na wizycie powiedział że trzeba patrzeć jak pielęgniarki podeją Pregnyl, jeśli jest przepisane 2 ampułki to mają wymieszać wszystkie 2 ampułki, a mi zawsze pielęgniarka podawała 1 a resztę odkładała lub wyrzucała i przez to robiły mi się torbielki bo pęcherzyki nie pękały, ja od razu powiedziałam że nie bedzie kolejnej iui bo to dla mnie stres i nie mam pewnosci czy się uda, większa szansa jest przy icsi, jeśli chodzi o pękające pęcherzyki i iui, to lepiej jak pękną wcześniej niż później lub wcale, ale może być jeszcze jedna przyczyna niepowodzeń iui - dr mi powiedział, nawet jak jajeczko uwalnie się a jajnika, nie koniecznie strzępki je wychwytują i wtedy nie ma szans na ciążę pomimo iż pęcherzyk pękł i niby owulacja była.....przemyśl to enigmuś, jeśli macie kasę na icsi to może pogadaj by podejść na krótkim protokole - jeden cykl ci to zajmie, szybciej bedzie a ty i tak ładnie produkujesz pęcherzyki...... ja doradzam Ci ICSI - nie ma sensu na stres naprawdę, to tak tylko wydaje się kilka miesięcy ale te miesiące ciągną się w nieskońćzoność.... Goluś👄 czy będą bliźniaki to zobaczymy, będę szczęśliwa z jednego a przeszczęśliwa z dwóch :-D najważniejsze by były zdrowe..... ja wiem, że Tobie sie udało i żadej innej wersji nie ma , a te powiększone i bolące piersi, zwłaszcza brodawki to zwiastun baby :-) ja w to wierzę i Ty w to wierz!!!!!! pomimo iż nie jest to łatwe, ale życie nie składa się z łatwych rzeczy i decyzji, ale w zależności jaki jest nasz punkt widzenia , siedzenia czy leżenia sytuacja zależy również od nas samych :-) i można to poprawić i ułatwić :-) pozdrawiam serdecznie i do usłyszonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×