Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Ana- no teraz już bez oporów zostawiam Sandrę u opiekunki. :) Dla Ciebie buziaczki i przede wszystkim zdrówka dla męża. 🌻❤️ Emiczko - oczywiscie, że ten bociek u Ciebie to na maj! :) 🌻 A ja mogę poczekać do jesieni , aż Was wszystkie obskoczy. :D Gosiaczku- ja u Śliwińskiego bylam na początku, a póxniej poszedł na urlop i trafiłam do innego doktorka, z którego byłam baaaardzo zadowolona. A u mnie powodem był właśnie wrogi sluż. To trzymamy kciuki za jutro. :) 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwonił do mnie mąż, bo przyszły wyniki z Olsztyna i z tego co mi podał to więkoszść jest w normie tylko nasienie nie upłynnia się, a o budowe prawidłowa ma 39% i po 2 godz. ruchliwość szybka 75 % a po 12 jak dobrze usłyszałam to 50%. Reszta jest w normie. Czekam tylko jutro na wyniki z krwi. Nie wiem czy jest dobrze, ale i tak zdecydowaliśmy się na inseminację. Jak będe miała wyniki w ręku to napiszę. Ja muszę dzisiaj w pracy siedzieć do 18.00, bo wymyślili nam dyżur od 10.00 do 18.00. Według mnie to istna głupota, bo i tak nikt nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam dziś zwariowany dzień bieganiny i jeżdżenia, dobrze że się skończył teraz idę na spacer, jest pięknie i musze odpocząć... Asiulek🌻 jasne że w maju zostawi prezencik, liczę że nie tylko mi:-D jest tu sporo osóbek którym mógłby podarować mały prezencik, chyba że inne chcą rodzić w lecie to niech im na jesieni przyniesie paczuszkę :-D Goluś nie martw się, będzie dobrze, wazne że inseminacja w drodze to wiele wyjaśni 👄 to ja tez poprawię tabeleczkę NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....zastrzyki decapepytlu- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......05.04......27.......01.05...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🌼 Byłam wczoraj w invictie i robiłam betę bo niestety sIę przeziębiłam i chciałam wziąść leki, ale naszczęście ich nie wziełam , moja beta wyszła chyba troche niska bo ginek kazał mi ją powtórzyć w piątek, mój wynik to 8,79 czy macie jakieś pojęcie czy to jest ok pzdrowionka dla wszystkich 🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrunia🌻 no ja też siętak stresowałam że hej, teraz śmiać mi sie chce, ale ja to panikara jestem do igieł, jak dentystka kiedyś wyrywała mi ząb to tak się zestresowałam że krew mi nie poleciała ani grama aż dr sie wystraszyła, tego samego cykora mam do zastrzyków, więc nie ma obawy dziewczyny, wyciszacz jest do przejścia, dziś w novum mój mężuś przy Pani dr zrobił mi zastrzyk i od jutra już w domku będę robić zastrzyki. Podobno gonal bardziej boli ale do niego jeszcze niecałe 2 tygodnie więc nie myślę :-D a cieszysz się że się nakłuwam...... cholerci dobrze Ci powiedzieć bo ty dwa bombelki masz w brzusiu hihihihihih, ja tez zamawiam dwa, dziś nawet jakoś dziwnie nie wiem czy mi się to śniło nawet że był u mnie chłopak i dziewczynka ;-) więc zobaczymy czy proroczy był sen :-D hihihihi a co tam u ciebie w końcu? no i kiedy te zdjęcia będą ? hihihiihiihi w novum, na dzień dizsiejszy będę 30kwietnia, dokładnie będę wiedziała w tym tygodniu, bo czekam na @ i dzwonię do szefa Novum :-) a wiecie że szef Novum kupił budynek obok novum-po Hilti i będzie tam niedługo szpital położniczy-ale fajnie co? moze zdążę się załapać :-D hihihihi fajnie tak ubranka ciążowe większy samochód....pewnie i nas to czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - pamietacie mnie jeszcze, nie wiem co u Was pewnie Foli i Andzia już są szczęsliwymi mamusiami:) ja tylko donoszę, ze my wreszcie wróciliśmy do domu!!!! wiele jeszcze przed nami ale już nie jesteśmy w szpitalu :) Pozdrawiam cieplutko - bo u mnie strasznie leje i jest fe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj miałam inseminacje.Pozostaje mi tylko czekac. Nie weidziałam że tak to śmiesznie wygląda z tymi nogami do góry ale skoro tak trzeba to mogę wiele znieść. Tak sie modlę żeby wyszła... Golka a Ty skąd jesteś bo chyba mieszkasz niedaleko mnie skoro robiłaś badania w Olsztynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....zastrzyki decapepytlu- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......05.04......27.......01.05...........23 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Poprawiam swój cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Judytko -własnie ostatnio myslałam co u Was słychać - czy już jesteście w domku :-) A jak synek - mam nadzieję, że to co przeszliście to juz koniec Waszych poważniejszych problemów. Pisz częściej co u Was ❤️ Gosiaczek - to teraz trzymam kciuki za to by Twoje \"akrobacje\" nie poszły na marne :-) Emika - powiem Ci szczerze, że jak sie tak nastawiam, że ten Twój zabieg in-vitro się musi się udać - bo przecież mamy juz piekne przykłady - Foli 🌻 , Sabra 🌻 🌻. A u mnie w sumie to jakos dzień za dniem mi tak szybko mija, że aż mi szkoda tych wszystkich chwil z synkiem. Ostatnio odkrywam na nowo uroki zabawy w piaskownicy - uzbrojona w wiaderko, łopatki, grabki i inne akcesoria , ubrana w jakieś stare ciuchy codziennie robie babki z piasku, buduje zamki itd :-D Pawełek jakoś nie za bardzo zbiera sie do mówienia - owszem - po swojemu to gada jak nakręcony - ale po polsku to najlepiej mu wychodzi magiczne słówko \"NIE\". Ostatnio gadaliśmy z mężem o drugim maluchu ...ale na gadaniu się skończyło :-D Tak naprawdę to decyzja o drugim dziecku będzie podjeta jak kilka spraw nad którymi pracujemy wypali. A na razie to zostaje nam tylko rozmawianie o tym :-) Wysyłam Wam kilka aktualnych zdjęć mojego dużego chłopaka. Na święta widziałam sie z kuzynką która ma synka 3 letniego - Paweł i on byli prawie tego samego wzrostu, a wagą to Pawełek oczywiście go przewyższał :-P Całuski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane dziewczynki🌻 gosiaczek👄 przytulam Iskierko nadziei 12345🌻przykro mi z powodu Wiktorii, niestety ja nawet nie ma jak pomóc, mam nadzieję, że znajdą się wspaniali rodzice dla niej🌻 Aga🌻 :-D jak mówisz że musi sie udać moje ICSI to pewnie musi, nie ma innego wyjścia niechaj sie tak więc stanie :-D moja wróżeczko🌻 :-D aż miło sie czyta jak piszesz w jaki sposób sie bawisz z synkiem, bo ja już myślałam że to tylko ja jestem tą osobą która wiecznie by bawiła się z dziećmi, bo moja sąsiadka to mnie przeraża i dołuje że nie lubi bawić sie ze swym synkiem...... tak wiec mnie to cieszy baw się ile sie da i lep te babki z piasku, a synuś w swoim czasie będzie rozmawiał, każde dziecko ma swój osobisty zegar biologiczny :-) no i trzymam kciuki za powodzenie spraw i następnego dzidziusia👄 Judytko16🌻 fajnie że jesteście juz w domku👄 enigmuś🌻 co tam u ciebie jak sprawy się mają? Sabrunia👄 ślicznie wyglądasz, naprawdę prześlicznie, lanie następnym razem dostaniesz że tak długo zwlekałaś ze zdjęciami, obejrzałam oczywiście sama:-) napisałam ci któtkiego emaila, mam nadzieję, ze odebrałaś..... a gdzie to sie nasza granini❤️ podziała nie wspominając o całej reszcie listy osóbek z tabeleczki II , wymieniać byłoby bez liku, czasem czuję sie tu samotna:-( kiedyś mogłyśmy rozmawiać nawet o głupotach aż człowiek nie nadążył czytać stron, działo się i było często bardzo zabawnie , a teraz tak smutno bo nic się nie dzieje i nikt nie che nawet o bzdurach pisać..... miłego wieczorka życzę, w następnym tygodniu na Mazurki sobie skoczę odpocząć troszkę i pomóc wywieźdż teściów na 6 miesięcy na ich budowę bo dwoma samochodami sie nie zabiorą, ale spokój będę miała:-) i nareszcie będę mogła w ogrodzie popracować:-) jak uda mi się ogarnąć troszkę ogród to może wpadłybyście do mnie na babskiego grilla? bo teraz to sajgon po psach jest i kopanie ogrodu nas czeka:-P ale w czerwcu byłoby już zrobione pewnie:-) ale lista mam nadzieję, że byłaby długa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie, kiedyś Sabrunia zauważyła, że ta część Topiku została źle nazwana, bo była już V i VI część a ta powinna być 7 czyli szczęśliwa, czy da sie to jakoś poprawić? jeśli ktoś może byłoby fajnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za zdjęcia Pawełka :) Przystojniak z niego nie ma co. Sabra ja też poproszę o zdjątka Twoje hpenz@op.pl Trzymam kciuki za Was wszystkie laseczki:) POWODZENIA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Ja dzisiaj wróciłam ze szpitala... badania porobione wszystkie jakie tylko sie dało i jestem mega zadowolona... narazie mam wyniki podstawowych badań... cyto, tarczyca, morfologia- w normie! czekam na wyniki tych szczegółowych hormonów czyli prolaktyna i inne... natomiast na dzień dzisiejszy potwierdziło sie przypuszczenie PCOS, diagnoza z usg- na obu jajnikach ponad 12 pęcherzyków o średnicy do 7mm. Tak więc czekam na wyniki hormonków i jeśli one potwierdzą PCOS to mój gin przepisze mi leki i starania pełną parą... pozdrawiam... ide spać bo pobyt w szpitalu był wykańczajacy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka👄 jachcefasolke🌻 to trzymam kciukaski za wyniczki i staranka i powodzonka👄fajnie że u Was też cosik ruszyło👄 Sabrunia🌻 wysłałam ci email ze zdjęciami i w ogóle, mam nadzieję, ze doszedł. jeśli chodzi o mój brzusio to póki co mam decapeptyl do 30 kwietnia-już umówiłam się na pierwszą wizytę z dr L na 15:30 ;-) i ten mój brzusio ma sie super, narazie nie mam żadnych śladów kłuć, mężuś ma dobrą rączkę, ale zobaczymy podobno gonal jest bardziej bolący ale co tam i wiesz co nie mam kropeczek żadnych koło pępka - to dobrze?, ja majówkę chyba zostanę w warszawie, bo skoro mam 30kwietnia wizytę w novum i pewnie dostanę gonal to nie chcę być w rozjazdach, zawsze mogę sobie potem wyjechać, mam czas, nie pracuję u kogoś w firmie tylko na swoim:-) ja chyba sił to nabiorę jak prateściową wywiozę na Mazuury razem z teściami, bo mam ich serdecznie dość:-P daj znać ci doszło..... miłego wieczorku życzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko jeśli tu jeszcze zaglądasz... chciałam ci tylko powiedzieć, że nie jestem już w ciąży :( Okazało się że to puste jajo płodowe, tak bardzo się cieszyłam... 17 m-cy starań, jedno poronienie rok temu a teraz to... Nie odebrało mi to jednak nadziei na macierzyństwo... Będę się starać dalej... Jest mi smutno, że nie dane mi było się cieszyć, ale widocznie tak musiało byc... Trzymaj się ciepło :) Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn, staraczek i zaciążonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Jak się macie? Widzę że badanka robione, zastrzyki też więc pewnie wkrótce posypią się fasolki!! Emika myślę że można naprawić ten błąd z nymerem części topiku: musisz założyć kolejną VII część!! Matko jak pomyślę że zaczynałam od trzeciej to mnie przeraża :( Czas leci niemiłosiernie wolę już nie liczyć tych naszych staranek.... Ja staram się jakoś trzymać ale jak tak siądę i czytam to ehhh... No dobra koniec smutów, muszę się Wam pochwalić ze kupiliśmy działeczkę na której za kilka lat chcemy postawić nasz domek (mieszkamy z rodzicami). Ten fakt nieco mnie pochłonął i wpłynął na moją słabą frekwencję ale nie zapominam o Was kochane o nie!! Jutro jadę na wizytę do profesora do Gamety niech myśli co dalej, prl podwyższona, owu chyba ostatnio nie było dupaaa. Zobaczymy co powie. Trzymam kciukaski za dobre wieści, coś tu się już święci jakaś wysoka Beta czytałam, czekamy na potwierdzenie Zuleczko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....zastrzyki decapepytlu- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......05.04......27.......01.05...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś mężuś miał robione badania nasienia ale rok temu... wszystko było ok ale pewnie będzie musiał je powtórzyć. Narazie czekamy jeszcze tydzień na moje wyniki i wtedy zobaczymy co zadecyduje lekarz. rany jakie tu pustki... dziewczyny cosie z wami dzieje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....zastrzyki decapepytlu- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......05.04......27.......01.05...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka74 a jak czułaś sie po inseminacjii? Czy przeczuwałaś że sie udała? ja na razie nie czuję nictylko ten jajnik bolał mnie zaraz po i tak troszkę czasami daje o sobie znać ale takie objawy miałam też i bez inseminacjii to tez sie tym za bardzo nie ekscytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-D Oooo jak fajnie ktoś sietu wreszcie pojawił oprócz mnie i Sabry :-P Malinko🌻 fajnie ze się odezwałaś, współczuję Ci, to smutne że z jednej strony człowiek sie cieszy a potam okazuje sie ze to nic z tego, a kiedy dowiedziałaś sie ze to puste jajo? w końcu każdej z nas może sie to przydażyć. Przytulam cię cieplutko, dobrze że nie tracisz nadzieji, ją zawsze trzeba mieć nawet w stanch gdzie wydaje się coś beznadziejnego. Beti🌻 nareszcie kochana bo ja właśnie tak myślałam o Tobie że coś tu kombinujesz tu niby do Gamety jeździsz a ty działeczkę upolowałaś, fajnie masz, a gdzie ta działeczka? to macie już swoje miejsce na ziemi, dobrze mieć coś swojego. Mówisz nowa część topiku? chyba jeszcze za wcześnie, nawet 100 stron nie doszłyśmy tak często tu ostatnio bywamy, pewnie sama bym tu z nieliczną garstką skleciła 5 stron na parę miesięcy, moze jak każdej sytuacje sie rozwiną to będziemy znowu sporo pisać.Dobrze że jedziesz do prof.daj znać jak wrócisz od niego👄 Jachcefasolke🌻 trzymam kciukaski za wyniczki gosiaczku76🌻 mam nadzieję, że już niedługo jako pierwsza z nas ogłosisz dobre nowinki fasolkowe, trzymam ogromne kciuki za Was👄 a kiedy testujesz? ja dziś dzwoniłam do novum i posiewy męża wyszły super, tak wiec sie cieszę i spokojnie czekamy do połowy maja a wcześniej wizyta u szefa novum. w niedzielę jednak pojedziamy na Mazury :-) może troszkę odpocznę od Warszawy miłego dzionka życzę, ucałowania dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruniu👄 nie płakusiaj, wiem jak ci smutno ze sama siedzisz w domciu, szkoda że nie mieszkamy blisko siebie bo bym cie odwiedziła, najgorsze jak mężusiowie muszą wyjeżdżać w pracy :-( a dostałaś mojego e-malia ze zdjęciami? ja aż taka odważna nie jestem by sobie sama robić zastrzyki ale mam kochanego mezusia który robi to wyśmienicie, bo ja do tej pory jak on wyciąga strzykawkę to robię się biała jak papier i on boi się że zemdleję-z paniki, taki cykor ze mnie :-P zobacz, że np. jutro będziesz mogła wreszcie wybrać sie do sklepu ciążowego na zakupki, zawsze poczytać książeczkę można w ciszy, a kiedy mężuś wraca? często ma te wyjazdy? Przytulam cię serdeczniutko👄a co do samochodu to my będziemy jechac po swój do Niemiec pod francuską granicę by takiego 2-latka kupić rodzinnego.....są tańsze i zadbane bardzo..... idę poleżakować, bo jajniczki ciut mnie bolą i spaciu jakoś sie chce od tego wiatrzyska......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Faktycznie tu pustawo, ale myślę, ze rozumiem dlaczego. Część kobietek ma dość pisania o staraniach, kiedy im smutno z powodu niepowodzeń i ciągle pojawiających się przeszkód. Inna część zajęta pracą, część swoimi pociechami. Tak to już jest. Na \"Chcę mieć dziecko\" jest podobnie. Sporo jednak nowych kobietek i jakoś topik funkcjonuje. W telegraficznym skrócie życzę wszystkim starającym się powodzenia. Beti, Emika gosiaczek - mam nadzieję, że inseminacja z pozytywnym efektem będzie. Asia - alez z twojej Sandrusi już pannica :) Aga - Pawełek cud miód chłopaczek. Foli, Andzia - Nadki są słodziusie :) Moja Ola rośnie i daje nam coraz więcej radości. Gaworzy dużo i głośno, nawet można czasem zauwazyć nutkę przejęcia w tym głosiku, słodko to jej wychodzi, a ja prawie płaczę ze wzruszenia :) czas leci jak oszalały, dużo spacerujemy jak jest pogoda. Ładnie śpi w nocy, z reguły budzi się tylko raz około 2-3 na jedzenie, a bywa, że i prześpi niemal całą noc, zalezy o której zasnie. Ale nie mogę narzekać, chodzę wyspana i nie jestem szczególnie przemęczona, może troszkę. Ale to ten rodzaj zmęczenia, którego życzę każdej kobiecie. Małe WIELKIE szczęscie go wynagradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! To w telegraficznym skrócie bo padam z nóg: Mam brać bromergon, clostylbegyt, w środę kolejna wizyta i decyzja czy uda się zrobić iui w tym cyklu. Jestem zaskoczona że to tak szybko nastąpiło, myślałąm ze jeszcze skupimy się na diagnostyce ale prof. stwierdził że to za długo już trwa i nie ma sensu jeszcze przedłużać. PS. Wracając z kliniki po raz piewszy od 3 lat zobaczyłam bociana w locie i to jeszcze nad naszym samochodem poszybował!! Także Emika zakłądamy team bocianowy ;) Włąśnie Emiczko a ja fotek nie dostałam!! Aguś Tobie ślicznie dziękuję za turystę z zoo :):) Papatki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! dzięki za to ze jesteście ze mną! testuje, jeśli wcześniej nie przyjdzie @ tak gdzieś za tydzień. Ale nastawienie moje jest takie że jesli się nie udało teraz to na pewno podejdę w przyszłym cyklu. Dawno tu nie było enigmy; ENIGMAAAAAA!!!!ODEZWIJ SIĘ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku,🌻 kochana jesteś że tu wpadasz do nas pomimo iż nie masz czasu za wiele, milutko się ciebie czyta 👄 beti👄 nareszcie kochana jak się cieszę i oczywiście zaciskam kciukaski ze szczęściem żeby niedługo iui u ciebie była owocna👄 gosiaczek👄 paluchy wgniecione za twoją fasolkę w skórkę :-P jadę jutro odwieźdż teściów na Mazury, wracam może we wtorek, odezwijcie się ciuteńkę te których tu dawno nie było szczególnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko o pustym jaju dowiedziałam się na drugim USG - pełne 8 tygodni... Na pierwszym (6 tygodni) było widać tylko zagnieżdżony pęcherzyk i lekarz ocenił ciążę na 5 tygodni i 1 dzień. Powiedział że różnica może wynikać z tego że pęcherzyk później się zagnieździł, kazał brać duphaston i przyjść za dwa tygodnie... No i poszliśmy radośnie z mężem oglądać serduszko, ale jak tylko na ekranie pojawił się pęcherzyk to od razu coś mnie zakłuło, widziałam że wygląda jak bańka mydlana... No ale doktor nie chciał jeszcze wydać wyroku, kazal poczekać jeszcze tydzień, ale ja już i tak wiedziałam swoje... Przepłakałam cały weekend i czekałam na wizytę... Jakaś nadzieja jeszcze się tliła... Ostatecznie potwierdziło się najgorsze, odstawiłam duphaston i mam czekać na @... Organzim może sam się oczyści, wtedy nie trzeba byłoby zabiegu i nie byłoby długiej przerwy w staraniach... No więc czekam na @ jak nigdy dotąd, bo jeśli do następnego czwartku nie przyjdzie to niestety muszę stawić się do szpitala... Ech życie, nie ma sprawiedliwości na tym świecie... czekałam na tą fasolkę tak długo, cieszyłam się i nie sądziłam że może mnie to znów spotkać !!! Rok temu doczekałam 6 tygodni i poroniłam, nawet nie widziałam pęcherzyka... tym razem widziałam, ale pusty :( Nie tak miało być :( nie tak... Wierzę, że następnym razem wylosuję już białą kulkę... Życzę Wam powodzenia w Waszej drodze do szczęścia... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina jesteśmy z Tobą...Wiem ,to na pewno musi strasznie boleć . Emika powiedz kochana jak Ty robiłas te irygacje z tantum rosa?Jak to sie robi od strony technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Wpadłam by wam powiedzieć, że trochę zaczynam się denerwować przed jutrzejszą wizyta w klinice. Mąż czytał opinie na bocianie i ma pewne wątpliwości chociaż doszedł do wniosku, że pozytywy są od osób, którym się udało a negatywy wystawiały te, którym się nie powiodło. Zobaczymy co powiedzą nam. Gosiaczku ja jestem z Działdowo. To jest ok. 80 km od Olsztyna w kierunku na Warszawę. Trzymam kciuki by się powiodło. Miłej nocki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie:):):) Na początke przeprosiny ze nie pisałam:( ale jak to Zabajonek powiedziała nie mialam natchnienia i nic sie specjalnie nie działo..... Kolejne miesiące bez efektu..... aczkolwiek przytulanki były ... na ale jak to zwykle bywa....... Cały czas myslałam co robic:... 1. odstresowac sie ,zdac sesję jechac na wakacje , oczywiscie tak wycyrklowac aby mieć dni płodne na plazy:P:P:P:P czyli przelom czerwca lipca...... i potem jak nic z tego to dopiero do nowum..... czy 2. jechac do nowum.... i oddać sie w ręce .....bez zbędnych ceregieli.... jeszcze wczoraj pomyslałam...... zdam sesje ...pojadę na 2 tyg leniuchować z mezem do Egiptu..... woda ,słonce, plackiem cały dzien.... i niczym sie nie przejmowac:).......a potem do dzieła.....!!!!! az tu nagle dzis otwieram pocztę a tam...... zaproszenie na wizytę do nowum na środę 25 kwietnia!!!!!!!!!!! na 11!!!!! SZOK SZOK SZOK!!!!!!!!! To niby ta wizyta kwalifikacyjna na to invitro bezpłatne...... ale czy mnie zakwalifikują do bezpłatniego czy czy zapłacę to znak ze musze tam jechac!!!!!!!! Forse na zabieg mam... no ale jak sie okaze ze będę miała cudem taniej to też dobrze...... Natomiast jesli dowiem sie ze to invitro to jakies \"doswiadczenie na królikach\" to zrezygnuję i pojdę normalnym trybem:) Poza tym to chciałam sie pochwalic ze w ubiegły weekend byłam w wawie :) mąz uczył sie pilnie a ja wyspałam sie w hotelu i od 11 do 18 po sklepach:):):):) tzn zbytnio sie nie przemeczyłam bo mąz podczas przerw woził mnie z 1 do 2 centrum:) A ja łaziłam... łaziłam..... i podniecałam sie:):):):) Mowie do meza: Fajna ta Warszawa:):):):):) zakupy porobiłam...... hmmm..... ciszki znaczy się:) byłam: w Złotych tarasach, Galerii Centrum,Arkadii i Woli Park i jeszcze tam gdzieś......i była cudowna pogoda i wogóle super:) Jakos sie odstresowałam:) A tak na marginesie:) to emiczko ciesze sie ze Ty jesteś juz dalej :) pamiętam jak Sabra szalała :) a teraz proszę:) ❤️ beti:) głowa do góry!!!!!!! chyba jednak trzeba kogos posłuchac..... b nam samym to ciezko przychodzi podjęcie decyzji....... Malinko ❤️ wiem ze mieszkasz blisko mnie ...... czy wiesz co było powodem?????? bo pamietam jak w zeszłym roku......:( czy badałas sie na toksoplazmozę??????? Ana ❤️ kochana napisz co z Tobą..... bo mam wrazenie:( mam nadzieje ze przesadzam:(:(:( ze cos z Tobą nie jest dobrze:(:(:(:( Pamiętam jak napisałaś... ze Jesteś ...sama:(:(:(:( Kotek ....co sie dzieje?????? ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrowienia dla wszystkich cudownych babeczek i ich pociech:) i wielkoludów:)i wszystkich innych przystojniaków:):):) aaaaaa emiczko....... co będę mi robili na 1 wizycie???>?????? bedę musiała pokazac wrota????? i inne tam palce zgniatać?????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×