Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Hejka!! Gosiaczku nie mam pojęcia, mam nadzieję ze on pękł a do Białegostoku mam kawał drogi bo jestem z centralnej Polski więc najbliżej do Łodzi. Emiczko tak ciepło napisałaś do mnie kochana jesteś. Masz rację jak masz sie martwić to lepiej idź wcześniej obejrzeć jajniczki ale nie martw się oni takich pacjentek jak Ty mają na pewno bardzo dużo więc mają obcykane wszystko więc nie martwiaj się za bardzo. Dobrze że te hormonki nie są takie bardzo męczące, niedługo się skończą! Co do czytania w necie to lepiej ogranicz się do naszego forum, ja też staram się nie czytać chociaż ciagnie ale wiem zę to jeszcze gorsze. Golku trzymamy kciuki za jutro, zdaj relację jak będziesz po, trzymaj się!! Miłej nocki papatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dopiero co wróciłam i musze sie pochwalić ze mam trzy piatki:) dwie to z zaliczeń:) a jedna z egzaminu:):):):):) Sorki ale ostatni raz sie wtracę do tego pomaraczowego debila:P bo mysle ze to zapewne ten sam debil co pisał do mnie całkiem niedawno:P A huj Ci do córeczki foli???? No jesli masz ochotę to mozesz do mnie mowic ze jestem stara dupa .itp itd.... mnie ogólnie to wali.... powiem jedno .....debil to debil...... .... Dziewczynki :) powodzenia w testach . Ja juz niedługo dołaczę do Emiczki:):):):) Emiczko ❤️ buziaki i pamiętaj ze myslę o Tobie:) beti:) foli:) gosiaczek:) golka:) jachcefasolkę:) nie dołuj sie kochana zyczę duuzej bety inseminaczkom:):):):) papa ide nyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko-mam pytanko. jakei badania musial robic twoj mąż? Nie chodzi mi o nasienie i posiew, bo to oczywiste. Ale czy np. zoltaczka i jakies tam: HIV HBs WR HCV anty HBs i anty HBc? czy oprocz tych co wymienilam cos jeszcze maz musi? Na pewno mamy do zrobienie oboje musimy zrobic cytogenetyczne, bo mi gin tak kazala. W N. kosztuje 270 PLN, ale czy oby na pewno tyle? Nie drozej? Dodam, ze mam juz robione na rozyczke i to drugie (zapomnialam). I jeszcze jedno pytanko do Ciebie: od czego zaczelas przygotowania do in. v? Co moge zrobic wczesniej, by na ostatnia chwile nie zostawiac badan. Choci o rozlozenie kosztow. Pytanko do reszty: Mam taki dylemat. Jesli sie zdecydujemy na in v. to nie chcemy wszystkich \"wyplukanych\" kom jajowych \"zalewac\" nasionkami (mowiac w uposzczeniu), ale tylko chcemy zaplodnic 2 komorki. Czytalam kiedys w gazetce w poczekalni w N., ze oni to stosuje i na zyczenie to robia, choc jest to drozsze i jak sie nie powiedzie, to wszytsko trezba od poczatku zaczynac. jestesmy tego swiadomi. Czy wiecie cos wiecej na ten tamat??? Jak to wyglada w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra-dzięki za odpowiedz. Zapytałas na koncu postu: o co mi chodziło. Albo nie potrzebny był znak zapytania. Nie mniej jednak udzielam odp. Otóż ja jeśli zdecyduję sie na in v. i by sie udalo, to juz nie bede chciala sie stymulowac, bo np. zostalo mi kilka zarodków. Stad nawet koszty mnie nie przerażają. Jak się \"przyjmą\" 2 zarodki od razu to super. I tyle by mnie maea ucieszylo. A jak jeden to tez dobrze. A jak zaden, to zobaczymy, moze sie poddam ponownej stymulacji. mam jeszcze jedno pytanko. Bo w alej tej operacji drogie sa leki do stymulacji. Czy mozna np. wyplukac wsio komorki a zaplodnic tylko 2. A resztę np. zamrozić? A jesli sie nie uda z jakis powodow z 2 zarodkami, to czy mozna wtedy odmrozić komórki z :poczekalni\"? czytalam gdzies, ze w N. juz uzyskali ciążę w ten sposób. Ale nie jest to chyba częsta praktyka. A na pewno wielu parom pozwoliłaby i ulatwila podjecie decyzji o in. v. Czy wiesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło że Was tu więcej :-D beti👄 pewnie że tylko Wasze forum mnie wciąga- no jeszcze bocianek troszkę :-P ale już nie mam zamiaru nic czytać wiecej.....relaksuję sie :-) enigmuś🌻 kujon kujon kujon kujon :-P ja tez myślę o Tobie słoneczko nasze 👄 nadwislanka👄mężuś oprócz posieów i tego co wymieniłaś robił razem ze mną test Friberga, chlamydię i prl, za badania cytogenetyczne jest za osobę już 350zł w novum sprawdź w nowym cenniku: http://www.novum.com.pl/index.php?p=u_cennik ja zaczęłam przygotowania od badań które ważne są rok, jak cytologia, toxoplazmowa, usg sutków, i oczywiście zrobiłam 2 szczepionki przeciw żółtaczce, zrobiłam przeciwciała antykardiolipinowe są tez ważne rok, potem zaczęłam resztę badań one ważne są pół roku, no i na bieżąco posiewy i czystości muszą być, zwłaszcza u ciebie bo mężusiowie i tak mają wypłukiwane nasienie.....jeśli będziesz chciała to wypiszę ci co i jak.... jeśli chodzi o mrożenie komórek niezapłodnionych jest to nowa stosunkowo metoda, ale jest znacznie droższa, naprawdę, i nie nastawiaj sie że wszystkie zapłodnione i zamrożone zarodeczki przeżywają rozmrożenie, ja znam osobiście osobę która wyprodukowała 16 jajeczek, 12 się zapłodniło i zostały jej tylko 3 bo reszta nie przeżyła..... sabra👄 wierzę co czujesz, ja tez chce mieć takie brzuszysko :-D czyli wyglądasz jak mały autobusik :-D hihihihihi śliczny autobusik, nie smutkaj sie ja nie mam ciężarnego jeszcze brzucholka a i tak mi ciężko ostatnio, tez się dziś zasapałam :-P jak wlazłam na 4 piętro do architekta :-P sapałam jeszcze z 10 minut chyba zanim coś powiedziałam hahahahahaha teraz uciekam poleżakować, z pewnością odezwę sie niebawem, jeśli będę czuła się oki to dotrzymam do wizyty czwartkowej:-) buza wielka dla Was wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu coś sknociłam :-P Goluś 👄 paluszki zaciśnięte za twoją wielgachną betę za 2 tygodnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze niedawno Sabra jeczała ze ma mały brzuszek;P:P:P:P:P hihihihihi nadwislanko:) kuknę do moich papierów i jutro Ci napisze co i jak bo mam to napisane punkt po punkcie:) Ja tez zrobilam bad genetyczne ,maz też jutro odbieram wszystkie inne badania z tej długiej listy....... i czekam na @ potem zaczynam miesiac z anty a potem.... sajgon:P:P:P:P Ale strasznei sie ciesze:):):):) ze to juz tak blisko:) Mi ginka w N powiedziala ze moga 3 wprowadzic jak sie uprę i zastanawiam sie czy 2 czy 3. Moj gin mowi ze niby im wiecej tym lepiej bo wieksza szansa na zagniezdzenie..... A co najwaznejsze ot zastanawiam sie czy ten transfer robic odrazu...... Sabrus ..Ty miałas p omiesiacu.... prawada??? i jak sądzisz czy to miało duzy wpływ ze zagniezdziły sie 2?????? czy cos Ci na ten temat wiadomo????? i tu tez do Emiczki:) Emiczko..... popytaj o to bo ja sobie tak mysle ze gdyby było duze prawdopodobieństwo ciązy mnogiej po miesiacu transferu to ja poczekałabym ten miesiac:) Pewnie wtedy wszystko powraca do naturalnego środowiska i wszystko sie wycisza ..stąd moze lepsza implantacja????? Jak sądzicie??? Nadwislanko:) ja miałam takie doły... moze nawet i moralne klocki w głowie ..ale jakos mi przeszło...... i uwazam ze invitro to nic złego..... pamietam ze pisałas ze maz cosik nie za bardzo.......??? ma jakies dylematy???? moze warto go jakos z tym blizej zapoznac????? przełamac jakas barierę????? Aaa i jeszcze do Sabry:) transfer miałas \"na żywo\"???????? bo w papierach pisze ze punkcja w narkozie lekiej a transfer online:) lece do domku:) do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma-my oboje mamy na ten temat dylematy. Nie zdecyduje sie na pewni na zaplodnienie kilkunastu komorek, nawet jesli maja nie przezyc te moje 2, czy ostatecznie 3 zarodki. Trudno. Jak mozesz to napisz mi prosze co trezba, zaczynajac od tych badan dlugoterminowych. A. Gdzie Emiczko mozna USG sutkow w W-wie zrobic? Ile to kosztuje? Sabrus,dzieki za wyjasnienia. Emiczko dla mnie najwazniejsze sa te ew. badania, ktore na rok sa wazne. mam juz tOXOPL. i Rozyczke. Czekaja mnie te antykropi...cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś, z tego co ja wiem to Sabunia nie miała w tym samym cyklu transferku co punkcji ale to nie wynikało że nie chciała, a jeśli chodzi czy odczekać czy nie i jaki to ma wpływ to są tego różne teorie, jesli nie ma powikłań lepiej od razu bo masz świeże zarodeczki a nie każde przeżywają odmrożenie to bierz pod uwagę, jeśli chodzi o ciąże mnogą to zależy czy będziesz miała AH-nacięcie otoczki, czasem robi sie to by lepiej zagnieździł sie zarodek ,ale poniekąd jest jakieś prawdopodonieństwo ciaży mnogiej po tym, moja koleżanka własnie tak ma że będzie miała trojaczki po włożeniu 2 zarodków a to dzięki temu że jeden zarodek nacieli i z niego będą bliźniaki jednojajowe. tak wiec są różne tego teorie, ja będę robić AH, poproszę o 2 zarodeczki -chyba że mężuś będzie chciał 3 :-D i zobaczymy, najwazniejsze by sie udało i nawet z jednegod zidziusia będę się cieszyć ponad wszystko :-D, oby było tylko zdrowe :-D nadwislanko,🌻 ja robiłąm w novum usg sutków - 100zł jeszcze musisz zrobić usg ginekologiczne-specjalistyczne - też 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrunia, nie wiem czy cię pytałam, ale ile ty miałaś podawanego gonalu? i decapeptylu, bo ja przyjmowałam 3 tygodnie decapeptyl cały , tydzień mam brać 2/3 decapeptylu i 112,5 jednostek gonalu 900-1,5ml(między 75-150 ustawienie - gonal przez tydzień, napisz proszę jak u ciebie było? ze szczegółami jeśli mozesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam!! Emika co znaczy Wasze??? Nasze kochana nasze!! Ale dziś invitrovy dzień nono ile można się dzięki Wam dowiedzieć, szok!! Enigma to obu @ przyszedł jak najszybciej albo wcale!!! Golku co tam u Ciebie czekamy! Dzięki za kciukasy, trzymajcie mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Chciałam was powiadomić że też będę mamusią bliżniaków jestem bardzo szczęśliwa. Trzymam kciuki za was wszystkie i polecam BS bo tam właśnie zaczeło się życie moich dzieciaczków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-D beti🌻 no jasne że chodziło mi że Nasze forum, moja nieuwaga :-P czujna z Ciebie pestia :-P hihihihi Iza27👄 KOCHANA 🌻 NIE WIESZ JAK USZCZĘŚLIWIAJĄ NAS 🌻 TAKIE WIEŚCI 🌻 pisz wszystko o sobie, przypomnij nam swoje staranka, przyczyny itp. choć w skrócie , ależ mi się miseczka cieszy :-) mamy szczęśliwy majowy począteczek, teraz będzie za tydzień beti👄 potem Goluś🌻 a potem ja🌻 hihihihihi :-D czy ktoś jeszcze nas oczaruje? ja trzymam osobiście kciuki za wszystkie👄 miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Jezuuuuuu jak ja sie cieszę:):):):):):):):):):) Włosy mi dęba stanęły!!!!!!! te wygolone też:P:P:P:P:P:P:P:P Napisz ,napisz nam wszystko po koleji...plisssssss.... ile komrek Ci podali i wogole ....czy miałas AH no plisss napisz wsjo:) Strasznie sie cieszę:) i gratuluję i uwazaj na Siebie!!!!!!!!!! Emika ❤️ ..fajnie no nie??????? wiedzialam ze juz będziesz hihihihihihi :):):):) a kiedy Ty masz punkcję????? pisz mi tu szybko nadwislanko:) dzis Ci napiszę wsjo tylko znajdę te dokumenty bo tak je schowałam gdzieś:P zeby nikt nie znalazł ze sama nie wiem gdzie to schowałam...... ale zaraz pomyślę!!! i znajdę i zaraz napiszę;) Normalnie jestem taka dzis szczęsliwa ze szok:):):):):) Iza dziękujemy:):):):):) A co z Zabajonkiem???? hop hop zabajonku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlooo! enigma - wywołałaś mnie :p no popatrz :-D Jestem, jestem, ale zawsze gdy uda mi się zajrzeć na jeden temat, to na drugi nie zdążę, albo jak coś doczytam, to nie zdążę odpisać. Pobieżnie wiem co nieco, ale i tak mam zaległości, aczkolwiek cieszę się z pozytywnych informacji i że niedługo mam nadzieję, wszystkie jeszcze starające się doczekają się mdłości :) U nas czas zasuwa, już maj :p a co za tym idzie, kończy się macierzyński. Jeszcze zaległy urlop wykorzystam i dobiorę z bieżącego co nieco, to może uda mi się czerwiec jeszcze z małą przesiedzieć, ale niestety w lipcu do pracy , buuuu :( a tak mi z nią dobrze w domku. NIe chcę nic tracić z jej rozwoju, a tak będzie. A teraz zaczyna się najfajniejszy czas, bo widać codziennie coś nowego, zmienia się z dnia na dzień. Ciągle przesypia mi całe noce, to trwa już dwa miesiące, więc nie mogę narzekać, choć z drugiej strony w dzień nadrabiam, oj nadrabiam. No i takim cudem kilogramy paszli se, z czego ja się cieszę. Przy tym zaliczyłam kryzys laktacyjny, ale chyba z niego wychodzimy i narazie TFU udaje mi się karmienie bez butli trzeci dzień, a to meeega sukces. Każdy dzień wygląda niby tak samo, około 9 wstaję, mała w łóżeczku albno kima, albo bawi się misiami które ma nad sobą (łapie już ładnie obiema rączkami), ja przez ten czas myję się, sprzątam, kładę na twarz jakąś tapetkę, ubieram się jak ludź, wstawiam obiad (albo nie - jesli mam z poprzedniego dnia), idę z młodą na spacer, zwykle około 2 godzinki, potem powrót do domku, karmienie, zabawa, obiad, po obiedzie jak jest ładnie znowu spacerek, potem powrót, karmienie, zabawa, kąpiel, karmienie i lulu. Małą zasypia dośc wcześnie, bo około 20-21 maksymalnie i budzi się dopiero około 4 rano, albo i nie. Kiedy miałam kryzys laktacyjny (mała nie chciała ssać przez co pokarmu było mniej), to sama sobie narzuciłam dyscyplinkę i nastawiałam budzenie sobie na około 1-2 w nocy i przez sen jej wtykałam pierś do buźki. Oczywiście była lekko rozbudzona, bo jak śpi, to nie udałoby się :) No i tak ona sobie przez półsen ssała. Dzięki temu laktacja wróciła do normy, a ja odetchnłęam z ulgą. No a dzisiaj pogoda do dupy i siedzimy w domku, czekam na M, bo ma niedługo przyjechać, grzebię po necie i odwiedzam topiki :) a w międzyczasie latam do małej, bo kwili co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....zastrzyki decapepytlu- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa odgrzebuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam:) a więc jesli chodzi o cykl przed invitro z anty: 1 DC- antykoncepcja do 21dc------ tutaj między 18a 20dc I wizyta startowa potem 14 dni decapeptyl- po tym I wizyta startowa potem 7dni Gonal- i po tym 2 ga wizyta startowa po tym 5-7 dni i punkcja po tym 48-72h transfer a jesl ichodzi o badania: kobieta Okreslenie grupy krwi 40zł zółtaczka - 2 lub najlepiej 3 szczepionki bad hormonów: 1-3dc FSH,LH, PRL, TSH CYTOOGIA BADANIE W KIER CHLAMYDII morfologia APTT PT POZ BIAŁKA W SUROWICY MOCZ BAD OGOLNE TRANSAMINAZY ASPAT I ALAT GLUKOZA EKG USG SUTKÓW ZGODA INTERNISTY NA IVF PRZECIWCISŁA W KIER RÓZYCZKI TOKSOPLAZMOZY CMV IgG I IgM przeciwciała antykardiolipinowe IgG IgM facet: bad nasienia oboje: bad cytogenetyczne-350zł HIV HBs WR HCV anty HBs anty Hbc total te badania mi kazali zrobic , genetyczne zrobiłam w Nowum za 350zł od łebka:) a te pozostałe u mnie i zapłaciłam 250zł ale w N jest to drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....zastrzyki decapepytlu- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......25.04.....25...19.05 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa poprawiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! No ja już jestem w domku i odpoczywam. A co do zabiegu to: w niedzielę jak przyjechałam na usg to okazało się, że w jednym jajniku był jeden pęcherzyk, a w drugim trzy tylko nie wiem , w którym ile. Wszytskie oczywiście po ok. 18 mm. Pan doktor kazał mi wykupić w aptece pregnyl dwie apmułki i pani Iwonka pielęgniarka podała mi. Trochę mnie bolało, ale przeżyłam. No i w poniedziałek ok. 9 miałam się zgłosić do kliniki. Rano oczywiście naszukałam się w klinice izby przyjęć, bo mają \"mały remont\", ale po godzinie szukania trafiliśmy. Dobrze, że byliśmy wcześniej. Potem w izbie przyjęć przygotowali nam wszystkie dokumetny i poszliśmy do laboratorium. Tam mężuś oddał swoje żółnierzyki i zaczęli od razu badania. Po ok. godzinie odebraliśmy wyniki - mogły być troszkę lepsze - i potem przyszedł pan doktor zapytał się czy mamy już wyniki i za chwilę zawołał mnie do gabinetu. Chwilkę trwał cały zabieg, kazał mi poleżeć jeszcze 5 minut powiedział, że od środy mam brać duphaston i możemy spokojnie jechać do domu. Wczoraj wróciliśmy, ale dzisiaj wzięłam jeszcze jeden dzień wolnego, bo byłam bardzo zmęczona dwie noce nie spałam. Teraz czekam na efekty. Mój mężuś jest kochany nic nie pozwala mi robić tylko każe odpoczywać i się o nic nie martwić. Teraz też pilnuje bym za długo nie siedziała przy komputerze. Czeka nas teraz najdłuższe dwa tygodnie w naszym życiu, ale testować będę po terminie spodziewanej @. Dzięki za wsparcie i kciuki. Ja nadal trzymam za was by się udało a ty Betii kiedy zamierzasz robić betę?? Pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie👄 Najbardziej cieszy mnie to że frekwencja wraca :-D enigmuś🌻 fajnie fajnie, ja punkcję planowo mam w tą sobotę, w czwartek wizyta kontrolna i wtedy będę już wiedziała:-) powiem pocichutku że dostaję schizy malutkiej czy urosną pęcherzyki, czy nie pękną za wcześnie i w ogóle....:-P ale chyba to normalne:-) Sabrunia🌻 a jak, pewnie że bliźniaki atakują :-D i nie przemęczaj się tak bym przemeblowaniem...i czekam na twoje wyniki w notatkach odnośnie dawek gonalu i decapeptylu.... i ile dni brałaś... Granini faktycznie juz dawno nie było, tak samo myszki👄 i estelki, nie wspominając o Adze, Estelce czy Iwonce jeśli chodzi o AH to ja już pytałam poprostu płacisz 600zł i prosisz o AH przy transferze.... Zabajona👄 fajnie że tak nam dotrzymujesz towarzystwa, a wasze opowieści, Twoje i Foli i Agi to dla nas również doświadczenie i przyjemność niesamowita👄 gosiaczek76👄 Goluś🌻 to póki co jestes w ciaży:-D i zostaniesz przez kolejne 9 miesięcy👄 ja to wiem👄 i trzymam kciuki, miałas jakieś bóle owulacyjne, czułaś czy pęcherzyk pęka?kłucia czy coś w tym rodzaju? trzymam kciukaski beti👄 też kciukaski zaciśnięte👄 NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....gonal od 4.05- ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......25.04.....25...19.05 ....16 m-cy....Katowice beti78............16.04......26-27 ......19.05...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...14.05.......33-34.............ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa ja też poprawiłam :-D idę poleżeć bo zmęczona jestem i jajniczki bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Iza27 Ty cichaczu gratuluję!!!! Wspaniała wiadomość tylko szkoda że nie mogłyśmy trzymać kciukasków wcześniej!! Opowiadaj nam szybciutko jak było! ❤️ Golku to dobrze że wszystko poszło ok, no to czekamy teraz na dobre wieści. Co do mnie to na razie nie planuje bety, jak dobrze pójdzie to na pączątek zrobię teściora, najwyzej potem się będę martwić. Emika jeszcze Gosiaczek będzie z Tobą testować, to faktycznie ekscytujący miesiąc, oby owocny dla nas wszystkich. Sabruś cięzarówko!! Nie dziwie się oszczędzaj się trudno, nadrobisz po porodzie. Ja też martwie się czemu Granini nie pisze, odzywaj się szybciutko!! Zabajonku jaka sielanka super, aż sięnie mogę doczekać, pisaj częściej to nam siębędą mordki śmiać!! 🌻 Super frekwencja dzisiaj, oby tak codzień było i co dzień dobra wiadomość!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) I ja się melduję.:) Usiadlam do pisania do Was zaraz na początku dlugiego weekendu , odwalilam już prawie caly referat, ale w związku z tym, że malo korzystam już z kompa w domu, zapomnialam, że w laptopie nie można wciskać \"ł\", no i jak to zrobilam , to się komp zresetowwal i cale sprawozdanie poszlo w pi...... A później to już nie mialam sily pisać drugi raz, a później wyjechalismy na parę dni. I tak od powrotu próbuję cosik skleić, ale tym razem w wordzie , co jakiś czas zapisując;):D Beti - nie dziwię, że jesteś trochę rozczarowana, ja co prawda też nie znam parametrów nasienia ani nie oglądalam zolnierzyków pod mikroskopem , ale przynajmniej wiedzialam czy byla owu. Są 2 szkoly - ja mialam inseminacje na niepęknietych pęcherzykach , Myszka z koleji po peknieciu i ...... obu nam się udalo. :D Najważniejsze by byl efekt. :)Mocno trzymam za to kciuki. 🌻❤️ Gosiaczku- przykro mi się, że się nie udalo tym razem.:( A badalaś wtedy jak bylaś w invicie LH, czy od razu mialaś ivi? Może jednak warto pojezdzić ze 2 dni do tego szpitala kilkanaście km- jeśli to może pomóc to warto się poświęcić. Następna po prostu MUUUUUSI się udać.:) 🌻❤️ Golka- cieszę się, że wczoraj miałas ivi.🌻Kochana musi się udać. :) Po 1- ja tez mialam wrogi śluź i się udalo , a po 2- wczoraj miałam urodziny. :) Przejeżdzałam w sobotę przez Działdowo, ale niestety nie wzięlam z domu komórki i nawet nie miałam jak się skontaktowac. :( Ale myślałam o Tobie intensywnie i wysyłałam pozytywne fluidki. JaChceFasolke- głowa do góry i walcz dalej. Wiem z własnej autopsji, że pomimo że czasami już sił brak to jednak warto się nie poddawać :) 🌻 Sabruś- czy w końcu udalo Ci sie kupić ciuszki ciążowe?;) Cieszę się, że parka ma się dobrze ,aczkolwiekWspólczuję złego samopoczucia, ale to chyba Ty narzekalaś: najpierw, że nie masz objawów ciązych, a póxniej, że brzuszek za maly? hihi ;):P Nie mogę się doczekać spotkania w relau.:) Może dasz mi poglaskać brzuszek , co by mnie zarazić hihi.;) Emiczko- faktycznie ten czas leci.:) No faktycznie trochę malo kompetente te 2 lekarki , ale to już dobiega final Waszych starań.🌻 oczywiście wynik może być tylko 1- WIELKA BETA!!! :) I kochana nie czytaj niczego złego - MUUUUSI BYĆ DOBRZE!! Malinko- wiem, ze nie ma żadnych slów , które by mogly Cię pocieszyć.Mam nadzieje, że badania wykażą przyczynę, którą da sie szybciutko usunąc. U mnie najprawdopodobniej parę lat temu winna byla tarczyca. przytulam CIę mocno. ❤️ Beti- gratuluję dzialeczki.:) Domek przyda sie na przyszlośc, jak dzieciaczki zaczną rosnąc. :) Życzę Ci obyście jak najszybciej musieli ruszać z budową z powodu udanej inseminacji.;):D Zuleczko- to musi byc to.:) Czekamy na wiesći i trzymamy kciuki. Zabajonku- jak ja Ci zazdroszczę tego snu u Oli , Sandra w dzień to 2 drzemki pólgodzinne i finito. Ale i tak się cieszę z tego naszego szkraba, jest teraz taka wesolutka, prawie caly czas się smieje , a jak mnie widzi to aż podskakuje z radości. :D I wiem, co czujesz na samą myśl o powrocie do pracy. Ja przez to już 2 mce wcześniej źle spalam. Foli- wiem, jak to jest , jak malutka prawie w dzień nie spi, ale już niedługo zajmie się troszkę sama sobą a Ty będziesz miała ogromną frajdę z jej uśmiechów, pisków, gaworzenia i radości.A zresztą co ja pisze- już masz z tego ogromną radośc. :)🌻 Enigmuś, kochana ściemniaro ;)- cieszę sie, że ruszylaś z kopyta.:) Oj posypią się fasoelczki w tym roku mhhhh. :) I nie przejmuj się jakąs wredną, zazdrosną pi.....ą , nie zauważylaś, że ktos jest mocno zakompleksiony na swoim punkcie- że się czepia Foli- bo jest lubiana, slużąca pomocą , a teraz miala okazję się przyczepić do Ciebie, bo tez jesteś naszym forumkowym sloneczkiem.:D Tak wiec miej to w du... i to Ci mówi druga stara dupa :P:D , której sie udalo i Tobie też się uda.❤️ Iza- bardzo sie ciesze i gratuluje bliźniaków!!! :D:D:D 🌻❤️👄 Iwonko- to mogla byc ta endoemtrioza. Cieszę, że jesteś juz po laparaskopii i czekamy na dalsze dobre wieści.🌻 Ana 🌻serce]👄🌻serce]👄🌻serce]👄 Nadwiślanko- cieszę się, że zdecydowaliście się na invitro, moge się tylko domyslac jaka to trudna decyzja, zastanów się jeszcze nad zarodeczkami, dziewczyny mają chyba rację. Przemyslcie to sobie jeszcze. 👄🌻 A moja Sandrunia to się zrobił radosny szczygiełek :D , buźkę ma prawie zawsze uśmiechniętą, duzo piszczy z radości , jest po prostu słodziutka.❤️ Ten tydzień miałam caly wolny, tak więc ten cały czas poświęcałam Sandrze na wspólne zabawy , oj jak mi tego brakowało ( oczywiście dla Sandry były dni , a dla męza zostawiłam wieczorki i noce ;) :P ) Aż żal było wczoraj wracac do pracy. :( Mogłabym całymi dniami siedzieć z Sandrą.:) A muszę Wam powiedzieć, że już myślalam, że może mi się udalo zajśc w ciąże;) Zawsze @ dostaję od razu , a tym razem czaiła w piątek 27.04- minimalnie zarózowiona wkładka, w sobotę prawie nic, w niedzielę rano minimalne zaróżowienie. A jeszcze P przylatuje do mnie: \"Kochanie , TY chyba naprawdę jesteś w ciąży, właśnie nad naszym domem przeleciał nisko bocian i zostawił piórko na daszku na werandzie\" I wręczyl mi to piórko:D Wariat specjalnie przystawiał drabinę, żeby je ściągnąc hihi. :D Ale za 2 godz. nie było już złudzeń- @ się rozkręcił. Ale co się odwlecze to nie uciecze- ja stawiam na to, że jesień jest moja, jak tylko Was wszystkie boćki obskoczą, to odlatując nie zapomną o mnie.;):D Sabra, Enigmuś- dziękuję za pocieszenia w stracie mojej psiulki. Brakuje mi jej , ale pocieszające jest to, że ona już nie cierpi, a chyba ostatnie 2 dni byly cięzkie i trzeba bylo juz niestety wezwać weterynarza. Postęp choroby byl u niej przerażający. :( Granini, Myszko- odezwijcie sie babolki jedne.🌻 Estelka to pewnie odpoczywa. 🌻 Buziaczki dla Was 👄 i tym przemilym akcentem, kończę mój elaborat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba za dlugi referat napisalam bo mi wcięlo końcówkę ;) no to wklejam jeszcze raz ( dobrze, że pisalam w wordzie ;) :D ) A jeszcze P przylatuje do mnie: \"Kochanie , TY chyba naprawdę jesteś w ciąży, właśnie nad naszym domem przeleciał nisko bocian i zostawił piórko na daszku na werandzie\" I wręczyl mi to piórko:D Wariat specjalnie przystawiał drabinę, żeby je ściągnąc hihi. :D Ale za 2 godz. nie było już złudzeń- @ się rozkręcił. Ale co się odwlecze to nie uciecze- ja stawiam na to, że jesień jest moja, jak tylko Was wszystkie boćki obskoczą, to odlatując nie zapomną o mnie.;):D Sabra, Enigmuś- dziękuję za pocieszenia w stracie mojej psiulki. Brakuje mi jej , ale pocieszające jest to, że ona już nie cierpi, a chyba ostatnie 2 dni byly cięzkie i trzeba bylo juz niestety wezwać weterynarza. Postęp choroby byl u niej przerażający. :( Granini, Myszko- odezwijcie sie babolki jedne.🌻 Estelka to pewnie odpoczywa. 🌻 Buziaczki dla Was 👄 i tym przemilym akcentem, kończę mój elaborat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :D Ale przeglądalam sobie topici i rzucil mi sie w oczy pewien opis. uważam, że jest to piekny wierzyk i musze sie z Wami nim podzielic. Mam nadzieję, że wlaścicielka opisu nie będzie miala mi tego za zle.:) I znowu nadeszła chwila ta, Siedzę, włosy z głowy rwę sobie i myślę … Co ja mam takiego pechowego w sobie? Przecież dobra byłam, nikogo nie skrzywdziłam. Więc czym sobie Boże zasłużyłam? Czy tak wiele pragnę? Przez to wszystko szczęście innych już tylko wzrokiem kradnę. Może kuszę los … Spadnie na mnie coś … Mam nadzieję, że dobra nowina z nieba – bo nic innego w życiu mi nie trzeba. Nie chcę bogactwa, ani majątku … Ja chcę się poświęcić … naszemu dzieciątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśku Kochana!! Dawno nie pisałaś, poprawiaj się szybko!! Dzięki za pociechę, wiem przesadzam troszkę, po prostu obawiam się co z owu, nie wiem czy byłą czy nie. Czas wlecze się nieubłaganie... Co do działeczki to strasznie się cieszę, po woli planujemy dalsze kroki ale na razie trzyma nas kredyt który musimy spłacić żeby zacząć działać. Golku a jak u Ciebie było z owu? Miałaś jakieś badania na sprawdzenie czy było? Miłej nocki papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam sekundkę to wpadła się przywitać. Asia - no mam nadzieję, że Oli zostanie ten piękny sen, choć wszystko przed nami. Może tak być, ze się jej przestawi jak ja wrócę do rpacy i nocki będą \"przechlapane\" :p No i wczoraj nie napisałam jeszcze, że ja już też powitałam się z @. Dostałam 2 maja wredę, mimo, ze karmię piersią. No cóż, z jednej strony dobrze, bo jest czas na wyregulowanie cyklu, ponadto muszę jechać do ginka na cytologię i kontrolkę, czy nadżerki nie ma po porodzie, bo nie był pewien, czy się rozwinie. Mówił, że muszę dostać @, miną 3-4 cykle i dopiero ... no. To tyle. Za dużo nie naskrobię, bo młodzież woła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! witam Was wszystkie bardzo cieplutko !!! Na początku chciałam Wam wszystkim podziękować za wsparcie i wogóle za wszsytko. Ja swój długi weekend a właściwie tydzień (bo 30.04 byłam ostatni raz w pracy) z mężem, to był naprawdę super czas, mam nadzieje że pozytywnie wpłynie na wszystkie szare dni. Jeżeli chodzi o mnie to czekam bo pewnie jutro przyjedzie @ choć wcale nie jest proszona. Kurcze moja Julcia już taka fajna, już tylke ładnie mówi, przychodzi do mnie przytula się tak słodziudko, może i ja doczekam takiego skarba.....znowu zaczęła tlić się we mnie iskierka nadziei.... Kobitki jak przyjemnie się czyta nasze mamusie jak piszą o woich skarbulkach, Asiu jak pisałaś o swojej wesołej śmieszce, alez to musi być piękny widok, który pewnie rekompensuje Ci braki psiulki - ściskam Was mocno, Foli Ty pracusiu, ale fajne rozwiązanie w sumie bo jesteś z Nadią w domciu ekstra, Zabajonku Ty też widze zapracowana buziaczki dla Twojej Oli która grzecznie śpi to przecież mały aniołek, Andzia Anka Sysia i inne mamusie co u Waszych maluszków???? Iza SZCZERZE CI GRATULUJE I ŻYCZĘ SPOKOJNEJ I BEZPROBLEMOWEJ CIĄŻY !!!! SUPERRRRR !!! Enigmuś Ty nasz kujonku kochany, gratuluję efektów naukowych i pamiętaj trzymam kciuki za te efekty o których tak naprawdę marzysz, cieszę sie ze wzięłaś się ostro do roboty i nie przejmuj się złoślicami - buziaczki Emiczko Ty to jesteś taka nasza szalona pisareczka, gdzyby nie ty to nie byłoby co czytać, wogóle to kojarzsz mi się z bardzo radosną osóbką - trzymam kciuki !!! Gosiaczku przytulam CIę, JaChcęFasolkę nie smujtaj się, wiem ze jest ciężko i każda z nas chyba zna takie własnie momenty, ale będzie lepiej, musi być lepiej !!! Sabra nie przemęczaj się kochanie !!! Golka trzymam kciuki kochana !!! Beti to samo, aaaa i gratuljuę działki super sprawa !!!! Malinko przytulam CIe mocna i trzymaj się !!! Iwonko laparoskopia pewnie pomoże, chyba Zabajonkowi po laparoskopi się udało o ile pamiętam, także bedzie dobrze !!! Zuzuleczka czekamy na wieść i zaciskamy kciuki!!! nadwiślanko wyobrażam sobie że była to dla Was trudna decyzja, dla mnie też by była, życzę Wam żeby wszystko się udało - pomyślcie jeszcze o tych zarodeczkach. Pewnie nie udało napisać do wszystkich, ale to nie sposób wszystkiego przeczytać naraz, natomiast wszystkie Was pozdrawiam i przesyłam majowe buziaczki !!!! Postaram się częściej pisać jak tylko praca i nauka pozwoli - trzymajcie się laseczki ahaaaaaaaaaaa mam pytanko w niedziele idziemy na komunie z mężem, nie jestetśmy ani bliską rodziną ani chrzestnymi i zupełniem nie wiemy co kupić? czy moze dać jednak kaske? ale jeśli tak to ile? Jak któraś ma jakieś komunijne doświadczenia to poprosze o rade - BUZIAKI -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo wyszło prawie jak wypracowanko Emiczki hihihihihihihi tyklo mi brakuej ozdobników bo nie umiem ich jakoś robić-;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo i zrobił mi sie ozdobnik hihihihihihihi zupełnie nie świadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×