Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zakochana do szaleństwa

Moja przygoda w centrum handlowym.

Polecane posty

Siedzę sobie przy stoliku, jem posiłek, za mną siedzi trzech pijanych mężczyzn: głośno się zachowują, gestykulują i drą się na cały lokal. Oczywiście ludzi pełno, ale nikt nie reaguje, nie było żadnego ochroniarza w pobliżu. Dwóch mężczyzn się oddala i przy stoliku zostaje tylko jeden, ten najbardziej zalany. W pewnej chwili tenże mężczyzna wyciąga ze spodni swojego sflaciałego fajfusa i leje na stolik, pod stolik, na reklamówkę, na spodnie. Dzieci patrzą z zaciekawieniem, pewien chłopiec nawet próbuje naśladować gościa, ale dostał od matki po łapach. Ochroniarza nikt nie wezwał, dopiero ja to zrobiłam. Czy ludziom naprawdę coś takiego nie przeszkadza? Cieszą się, że ktoś na ich oczach zalewa stolik, z którego być może będą później korzystać dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie czasy, czasy w których lepiej krzyczeć \'pali się!\' niż \'gwałcą pomocy!\" wszędzie znieczulica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonaa
przeszkadza ale sie boja i wola sie nie mieszkac... nie licz na to ze jak cie ktos zaczepi na ulicy to ktos ci pomoze... mnie jakis zboczeniec zaczal obmacywac na przystanku pelnym ludzi- mialam 15 lat krzyczalam zeby mi pomogli... wszyscy sie tylko odsówali i patrzyli... dobrze ze sasiad przybiegł i wpieprzyl temu gosciowi... normalnie mógłby mnie zgwalcic na tym przystanku i nikogo to nie ruszylo!!! straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwww
Daria tak sobie przeczytałam Twoje wymiary... Masz wymiary dużo mniejsze niż ja (64talia, 91 biodra, udo 51) mam 170cm wzrostu i ważę 53kg... JAk to możliwe? Poza tym... po co się odchudzasz przecież 78 w biodrach to prawie nic? zero pupy? nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dairo też uważam że
bez sensu dążyć do męskiej sylwetki. Prze wzroście 169 waga 55 kilo jest idealna. Powinnaś tylko robić ćwiczenia na wyrobienie kobiecej tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usagi-san
Standart. Ostatnimi weekndy stałam w hipermarketach na promocji i podszedł do mnie jakis pijaczyna, zaczął coś mówic, że obserwuje mnie od dwóch dni, że mam "walory" i że powinnam pracować w innej branży. Jezu, tak sie wystraszyłam i zaczęłam mu ostro mówić, żeby sobie poszedł bo jestem zajęta, żeby mnie zostawił itp. A ochroniarza ani śladu. Kiedy na niego krzyknęłam, to kasjerka zaczęła dzwonić po ochroniarza ale pijak już sobie poszedł przed przybyciem ochroniarza. Ale kiedy stałam tak innym razem i podeszła do mnie MOJA MAMA, to ochroniarz zjawił sie raz dwa przy mnie i zaczął wypyywac mojej mamy czego chce. Jezu, to jest straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuujjj
Ludzie pod wpływem alkoholu stają się odważniejsi, śmielsi, rozwiązuje im się język, robią i mówią rzeczy, których nie dopuściliby się po trzeźwemu. Zaczepianie przechodniów to jeszcze nic, ale sikanie pod stolik, podczas gdy obok jest toaleta, to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×