Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość buszujuący w zbożu
jak już pisałem jestem dresem:P a teraz ściągam filmy krótkometrażowe robione przez znanych reżyserów dla BMW... sama sobie taką muzykę wybierasz czy pod wpływem czegoś kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie pod wpływem , ale wiem ,ze sa tacy co też lubią :P Jakie filmiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
就算最後的選擇不是我 但我還是樂在其中 只希望妳可以愛的很快樂 很快樂 很久 很久 讓你的微笑蓋過我的傷痛 :classic_cool: to Cię pocieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D noooooo ,to to dopiero przesłodzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej to tak :P : ...mów do mnie jeszcze ludzie nas nie słyszą... słowa Twe dziwnie poją i kołyszą jak kwiatem każdym slowem Twym sie pieszczę... mów do mnie jeszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący przerwa w zbożu
jak ty mnie świetnie rozumiesz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne :D to moze dowcip teraz;) ? Irlandzka dziewczyna klęka w konfesjonale i mówi: - Pobłogosław mnie Ojcze, gdyż zgrzeszyłam. - Co się stało moje dziecko? - Popełniłam grzech próżności. Dwa razy dziennie patrzę na siebie w lustrze i mówię sobie, jaka piękna jestem. Ksiądz obrócił się, dobrze przyjrzał się dziewczynce i mówi: - Mam dobre wieści dla ciebie, moje dziecko, to nie grzech to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ nd>>>>dzieki za te dwa linki;) mialem w rtamch rewanzu cos wkleic ale mnie uprzedzilas:P w dodatku znalazlas wersje ktorej nie znalem. jestem pod wrazeniem;) wlasnei sobie slucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×