Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

ja również dziękuję za hasło.. tylko zastanawiam sie gdzie mogę go użyć..hi:) nie mam adresu blooga:O albo ślepa jestem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska---jest taka masc, nie pamietam nazwy, ktora przyspiesz gojenie sie ran. Popytaj w aptece. U mnie tez byl przedwczoraj wypadek. Moj starszy syn polamal sobie jedynke. Staly zab! Na sama mysl o tym robi mi sie zle. Nie moge przezyc tego zabka. Tak szaleli. Bedzie koronka:(. Pepetti---ostatnio mam duzo pracy, dzieci i remont. Ale mysle o Was i codziennie wieczorem czytam co u Was. Poza tym od kiedy znowu zaczelo padac powrocily bole glowy. Wczoraj prosilam gin. aby przepisala mi cos mocniejszego, bo sie wykoncze, ale nie chciala. Tylko dalej swoje o tym koniaku, ale przeciez nie moge codziennie pic, raz na jakis czas owszem, ale nie codziennie! Mi juz nic nie pomaga, chyba zwariuje, bo na lozko moge liczyc dopiero codziennie o 22.00. Kurcze, niech juz ta wiosna na dobre przyjdzie. Miska---jak Ty wybierasz te ciuchy? Bluzke sobie dopasuje, ale spodnie zawsze musze przymierzyc. Chyba taki pas ciazowy sobie kupie na allegro, bo ponoc fajnie kryje miejsca ,gdzie sie juz bluzki nie dopinaja:). ksemma-- i tak zazdroszcze:). A jak sie zrobi cieplo, to na pewno z checia pospacerujesz po starym miescie. To miasto ma dusze, bogata historie, i wspanialych ludzi, wiem bo poznalam:). O, i pierniki ma:). Przyjaznie sie z ludzmi z pewnego, Waszego, znanego w Toruniu zespolu rockowego. Fajni sa, czesto sie spotykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta maść przyspieszająca gojenie to Solcoseryl - na rany nie jątrzące się, a jest jeszcze taki żel (też Solcoseryl) na ropne zapalenia ran. Najpierw stosuje się żel, żeby oczyścić i osuszyć ranę, a potem maść. Skóra ładnie się zasklepia, zajady nawet na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie mamusie. ❤️ No muszę się wyżalic, bo juz nie mam nerw. Wyjechałam na tydzień do rodziców bo myślałam że będzie ładna pogoda, miałam w planach przesiedzie cały tydzień w ogrodzie, a tu kicha zimno i mokro. W niedziele wracalm do brudnej i szarej Łodzi no i ma by piekna pogoda od niedzieli, ja to mam naprawdę pecha. :( Wiecie co do mnie już dotarło, że niedługo będzie nam z górki leciało, ja w niedzielę wchodzę w 18tc jeszcvze 2 tyg i już półmetek, super. Boże jak to szybko leci!!! Pozdrawiam Was wszystkie trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ufff...pracowity byl to tydzien - chyba jako jedyna ciesze sie z paskudnej pogody - przynajmniej mnie nie kusilo, aby zerwac sie z pracy i jakos sie latwiej bylo zmobilizowac ;) Ja zaczynam dzis 15 tydzien i musze sie pochwalic, ze minęły mi juz mdłosci! Konkretnie: wymioty ;) oczywiscie czasem mnie muli, zapachy i takie tam, ale generalnie jest super. Wyeliminowalam tez popoludniowa drzemke (troche z braku czasu). No i mam nareszcie sile i energie! Zaczynam doceniac uroki II trymestru! Bylo poruszanych wiele tematow, wiec nie wiem, na ktory mam odpowiedziec... na poczatek witam nowe mamusie!!! :) :) :) To pewnie zadziałała ta polityka prorodzinna PISu ;) ;) ;) Bloog - wg mnie super, ze jest ohaslowany. W weekend moze uda mi sie przejrzec jakies zdjecia i zrobic sobie fotke lekko juz zaokraglajacego sie brzuszka :) U mnie rowniez wzmogły sie bóle, tyle tylko ze wewnątrz - bardziej mi to wyglada na powiekszajaca sie macice niz ból brzucha Lukrecja - inaczej patrze na Twoje malenstwo po tym jak przeczytalam, ze czekalas na nie az 5 lat... gratuluje jeszcze bardziej i jeszcze mocniej Wam dopinguje! Trzymajcie sie cieplutko Wy i Wasze malenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Jak ja bym chciala u Was juz na stale zagoscic... Czytam Was dosyc czesto, ale zadko kiedy dodaje cos od siebie :( Wczoraj zaczelam 13 tydzien, odkrylam wielki powrot energii... Hurrraaaa !!!!! W koncu nie chce mi sie spac w poludnie i jestem zdecydowanie mniej marudna :) Kilka dni temu mielismy tez badanie na przeziornosc karczku i widzielismy naszego bobaska po raz pierwszy na ekraniku. Niunia machala nozkami, raczkami chociaz nie mierzy jeszcze nawet 7cm. Mam nadzieje, ze wszystkie wyniki beda dobre... Musza byc !!!Widzialam wasza dyskusje na temat tego badania i jedna z Was nie wiedziala jak to sie nazywa po angielsku. W krajach anglojezycznych badanie na przeziornosc karku to IPS ( Integrated Prenatal Screening) - mam nadzieje, ze pomoze Ci to w czyms ... To chyba tyle narazie.... mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dziewczyny u mnie pelnia zimy, ale nas zasypalo, czuje sie jakby byl grudzien, a nie poczatek wiosny ;) Witam nowe forumowiczki 🌻 bardzo mi milo :) Miska rzeczywiscie dokladnie 6 miesiecy do terminu. A ja jeszcze nie mam brzuszka, no moze troszke, ale wyglada raczej, jakbym miala oponke z otylosci, niz byla w ciazy ;) Za to piersi, juz na tym etapie sa ogromne, az sie boje pomyslec, co bedzie potem . Pamela anderson, bedzie sie mogla schowac ;) A tak na powaznie, to jade jutro na zakupy, m.in. po bielizne, potrzebuje nowych biustonoszy, takich na grubych ramiaczkach i z pelnymi miseczkami. Niestety w moim malym miasteczku, takich nie znalazlam. Dlatego wybieramy sie do wiekszego miasta, przy okazji moze rozejrze sie wkoncu za jakimis spodniami ciazowymi, bo moje lada moment moga byc za waskie ;) W C&A i H&M sa stoiska dla przyszlych mam, podobno ladne rzeczy. Moze znajde cos fajnego. Najchetniej zaczelabym juz cos kupowac dla maluszka, nie jestem pewna plci, ale moze zolty kolor bedzie neutralny i na cos sie skusze?! Zobaczymy :) Dziewczyny ja tez nie mialam padania na przeziernosc karkowa. Moj lekarz powiedzial, ze nie jestem w grupie ryzyka, wiec odpuscilam sobie, wierze, ze jest wszystko dobrze. Nastepne USG mam w srode, juz nie moge sie doczekac . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azazella - dziekuje za nazwę maści i żelu, no naprawde mam problem z tym uchem synka. koffi - przykro mi z powodu ząbka twojego synka. Mnie tez takie sytuacje zwalaja z nóg. ja bym chciała żeby zawsze byl zdrowy, nic go nie bolało żeby nawet sinieka nie miał. Ale chyba nie da się. To są nasze kochane urwisy. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilam
No i jestem. Ksemma, kaja72, kofii, peppetti - dzięki za wsparcie. Już jestem po badaniu echa serca. Na szczęście nie mam zmian zwyrodnieniowych, a stwierdził mi tachykardię i arytmię. Tylko, że jak na razie nie jest to dla mnie niebezpieczne. Wymagam jednak stałej opieki kardiologicznej i to, co mówiła moja gin, że niezbędne jest zbadanie płodu w kierunku wad serduszka. Śmiał się lekarz, że rzeczywiście moje serce bije, jak szalone :) Najważniejsze, że nie ma nic niepokojącego. Acha powiedział jeszcze, że muszę prowdzić spokojny tryb życia i się nie denerwować. Dobre :) Chyba bym musiała się położyć i umrzeć. Ja w niedzielę wybieram się po jakieś ciuszki. Mam już jedne spodnie typowo ciążowe. Kupiłam rozmiar s, a teraz (schudłam od grudnia 7 kg) lecą mi z tyłka. Dobrze, że moja mama trochę szyje. To jej wielkie hobby i w sumie większość ciuchów mam szytych. Też słyszałam, że Toruń jest piękny, ale nie miałam okazji się przekonać sama. Kupiłam nowy numer "M jak mama", więc idę trochę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pomóżcie cały dzień boli mnie strasznie głowa, jak wy stosujecie ten Amol, bo nigdy tego na ból głowy nie stosowałam. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilam
Ja nacieram sobie amolem skronie. Chociaż ostatnio wzięłam Apap i jak nigdy przedtem, mi pomógł. Moja gin powiedziała, że skuteczne też są czopki Pyralgin, ale bez recepty ich nie dostaniesz. Trzymaj się to tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj miałam robione usg, z maluszkiem wszystko w porządku, fikał sobie ładnie, ssał kciuk :) Lekarz powiedział ogólnie, że wszytsko jest dobrze, wyniki też ok. Na wydruku z usg są jednak tajemne dla mnie szyfry :( Może któraś z was mi pomoże rozszyrfować następujące skróty: hbd, BPD, HC, AC, FL. Do tego są podane chyba wymiary w milimetrach? i przeliczone na hbd. Kurczę, jestem aż tak ciemna, czy mam prawo nie wiedzieć co to oznacza? Z tych emocji po prostu zapomniałam zapytać lekarza :( Ale liczę na Was :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski, Podaje skroty oznaczen badania USG - mam nadzieje, ze to pomoze :) BPD - wymiar dwuciemieniowy powinien być wykonywany od zewnętrznych powierzchni kości czaszki w przekroju przez główkę, który zawiera w jednej płaszczyźnie: w linii środkowej sierp mózgu oraz przegrodę przeźroczystą, z tyłu wzgórze i sploty naczyniówkowe obu komór bocznych. Przekrój powinien być owalny HC - obwód główki HC = [3,14 x (BPD+OFD)/2] W celu wykonania tego pomiaru należy uzyskać przekrój jak do pomiaru BPD, mierząc tylko zewnętrzne powierzchnie czaszki. Nie jest wymiarem tak powtarzalnym jak BPD, ale może być przydatny, gdy CI wskazuje na główkę spłaszczoną lub zbyt okrągłą. FL - długość kości udowej Pomiar ten wykonuje się wzdłuż długiej osi kości, kierując wiązkę ultradźwięków prostopadle do kości. Mierzy się tylko długość trzonu kości, bez przynasady dalszej. Wymiar poniżej 2 odchyleń standardowych sugeruje istnienie dysplazji szkieletowych hbd - wiek ciazy wyrazony w tygodniach AC - obwód brzucha Ma zasadnicze znaczenie dla oceny masy płodu, w rozpoznawaniu makrosomii oraz IUGR. Wykonuje się go w przekroju poprzecznym brzucha na wysokości ujścia lewej żyły wrotnej w wątrobie, na poziomie żołądka i trzech ośrodków kostnienia kręgosłupa. Przekrój ten powinien być okrągły. Pomiaru dokonuje się od zewnętrznych do zewnętrznych powierzchni skóry. Nadmierny ucisk sondy może zniekształcić obwód brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee - stokrotne dzięki 🌼🌼🌼 jeśłi zapytam o normy dla tych pomiarów to będzie lekka przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tristeza-----nie ma problemu. A co do wynikow to nie wiem, w ktorym jestes tygodniu. Napisz wiek ciazy i pomiary :) Na pewno wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 hey moje najdroższe 🌼 :) ja juz od 5 nie śpie, chociaż mam nadzieję, że jeszcze zmrużę oko:O Mam dzisiaj szkołe niestety... beznadziiejne nudne siedzenie:O Muszę się Wam pochwalić, że chyba moje maleństwo daje mi od kilku dni jakieś małe przypomnienia...o mswoim istnieniu:D i chyba brzuszek mi się w końcu troszeczkę jakby powiekszył.. Wczoraj Pan ze spółdzielni wymieniał wodomierze i okazało się, ze plomby były pozdrywane:P, ale to nie nasza sprawka..nie myślcie sobie:) Dee...dziekujemy za takie ważne informacje:D na pewno sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Miłego weekendu wam życze. Vanilam dobrze, że jest dobrze:) Pierniczki faktycznie mam na miejscu i pyszne. Coś Mi jednak słodkie nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie!!!! Dziś mam nadzieję na miły i ciekawy dzień, a raczej wieczór bo wychodzimy (wreszcie!!!!!!!!) do znajomych. To chyba ostatni znajomi jacy nam tu zostali, bo reszta jakoś się rozpierzchła jak się dowiedziała, że jestem w ciąży. Wiecie, bo to ani na impreze z nimi nie pójdziemy ani nie robimy imprez - nudni się zrobiliśmy, a przynajmniej ja. W dzień będę przygotowywać jedzonko, bo coś tam ze sobą zabieramy no i obiadzik oczywiście. Tak sobie myślę, że gdzieś umknęła moja radość z powodu wiosny, bo za oknami szaleje jesień a ja tak już bym chciała zrzucić te grube kurtały i przywdziać coś szalenie kolorowego wiosennego Wczoraj coś pobolewał mnie brzuch i trochę się tym martwie, bo to nigdy nic nie wiadomo, no ale w środę mam wizytę u położnej, więc rozwieją się, mam nadzieję, wszystkie moje wątpliwości. Pozdrawiam 🌼 PS. Któraś z Was pisała mi ostatnio, że mam się wpisać do tabelki, ale kompletnie nie wiem do jakiej...może mi ktoś pomóc?? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam taki katar, że mdłości przy tym to pikuś, boli mnie górna szczęka, oczodoły i strasznie kręci w nosie. Biorę tylko calcium i rutinaceę, mam nadzieję, że mi pomoże. Życzę Wam miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny, wietrzny, no i nareszcie bardzo słoneczny dzionek. Kaska0110 musisz skopiowa ostatnią tabelkę i dopisac się w odpowiednim miejscu. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara to akurat wiedziałam, tylko nie miałam pojęcia gdzie się znajduje ta tabelka...ale znalazłam w końcu :-) NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .12.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12......16.09......26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo coś mi nie poszło :) NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .12.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12......16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patison25
HEJ MAMUŚKI, JESTEM W 16 TC, OD WCZORAJ JAKOŚ SŁABO SIE CZUJĘ, A PRZEDTEM WSZYSTKO BYŁO OK ŻADNYCH MDŁOŚCI. NO ALE, MOŻE NIE ZAWSZE BEDZIE KOLOROWO! POCIESZAJACE JEST TO ŻE OD TYGODNIA CZUJE JUZ DELIKATNE RUCHY DZIDZIUSIA. CZY KTÓRAŚ Z WAS TEŻ CZUŁA LUB TAK CZUJE? BO LEKARZ MI POWIEDZIAŁ, ŻE TO MAŁO PRAWDOPODOBNE! ALE MOŻE JESTEM JAKIMŚ FENOMENEM? FAJNE Z WAS BABKI WIEC MAM NADZIEJE ŻE MNIE DO SWOICH POGADUSZEK PRZYJMIECIE POZDRAWIAM SERDECZNIE PRZYSZŁE MAMKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie udalo : ) NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 ***Dee??????Gosia????????????????21.12??..27.09?..24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze teraz bedzie lepiej NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 ***Dee.............Gosia...............................21.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! czy któraś z Was wie już może jaka bedzie płeć dzidziusia? kiedy można sie dowiedzieć? ja ide we wtorek do gin i jestem ciekawa czy już bede coś wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×