Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

cześć dziewczyny ja dzisiaj fatalnie sie czuję, spałam do 15. W nocy bolała mnie głowa i boli do teraz nawet apap nie pomaga. Kończę 15 tydzień a dalej wymiotuję, mam metaliczny posmak w buzi i w dodatku dalej mam wstręt do jedzenia mięsa i ryb i wogóle do jedzenia. Płakać mi się chce nie wiem o co chodzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny! dziewczyny gdzie wy wszystkie sie podziewacie ???? Od rana nikogo nie ma :( Ja dzisiaj sama, dlatego mi się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia widzę,że dziś sama jestes...cisza tu :) Dziś taka piękna pogoda, że aż grzech w domu siedzieć... my byliśmy nad jeziorkeim na pierwszym w tym roku grillu :) było baaardzo ciepło :) Wczoraj byłam w Poznaniu poszłam do H&M i zawiodłam się - dział z odzieżą ciążową - to tylko dwa wieszaki... :( a w drugim H&M wogóle tego działu nie było....czy ta Polska pod każdym wzgdlędem musi dołować? :) w niemczech w sieci tego sklepu jest odzieży ciążowej od zatrzęsienia... ale i tak kupiłam sobie piękne spodenki -beżowe - typowe na wiosne :) ciesze się,że brzusio się powiększa :) Przez przypadek zetknęliśmy się też z zespołem The Jet Set - grał 20minut hehe w jednym z centrów handlowych :) zawsze to jakaś atrakcja - tymbardziej,że ostatnie 3 miesiace nie wychodziłam z domu :) WIOSNA JEST SUPER :) A co u Was Kobietki? jak minął weekend? jak samopoczucie? Niunia jak Twoja głowa - nadal boli? Dziewczyny czy Wy macie jakieś zachcianki? albo większy apetyt? Ja gdyby nie rosnący brzuszek i czasem ból brzucha - to wogóle nie wiedziałabym,że jestem w ciąży - apetyt nie zwiększył się, nie mam szczególnych zachcianek na jedzenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka u mnie w UK w H&M ciuchów tyle że stałam i nie wiedziałam co brać i jezcze w dodatku tyle przecen że przeżyłam pozytywny szok. I te ciuszki takie fajne gatunkowo i wizualnie yyyy Głowa boli i boli mało tego pobolewa mnie brzuch nawet nie wiem czy on pobolewa jakoś tak dziwnie to odczuwam - może macica sie powiększa. W środę idę do położnej to ją pognębię. dziewczyny jak trzymałam dzisiaj ręke na brzuchu długo długo to czułam jak maluszek sie wiercił przez chwilę :) pewnie że nie były to kopnięcia ale jak to poczułam to aż mi sie gorąco zrobiło :) i mam nadzieję że to było to ...... ale myslę że raczej tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc niunia ja jestem :) Wiesz, mnie tez odrzucilo od miesa, ale od pewnego czasu znowu mi smakuje. U Ciebie napewno tez niedlugo wroci wszystko do normy! Zycze Ci tego! Miska odnosnie tego co napisalas, to masz racje, tutaj jest dosc duzy wybor w H&M z kolekcji dla przyszlych mam. Wczoraj kupilam kilka ciuszkow. Wlasnie w H&M wypatrzylam swietne lniane spodnie, kilka T-Shirtow, za to reszte ( lacznie z bielizna ) w C&A ,m.in. sukienke - sliczna. Juz nie moge doczekac sie wiosny, bo rzeczy sa wiosenno-letnie. Dzis mialam na sobie, spodnie bojowki, tez ciazowe. Bardzo wygodne sa te ciuszki ;) Nie wspomne juz o stoisku dla dzieci, maja rewelacyjne kolekcje :) Sliczne. Niestety nic nie kupilam, chyba jeszcze poczekam kilka miesiecy, nie chce zapeszac. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia u mnie niestety przecen nie bylo i szczerze mowiac, te ceny nie sa wbrew pozorom wcale niskie. 30-40 euro za spodnie, to nie malo, tymbardziej, ze za 50 euro sa firmowe, a H&M normalne rzeczy ma wiele tansze. Zazdroszcze Ci ze poczulas swoje malenstwo, ja na to czekam z utesknieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny was też pewnie niedługo ta chwila spotka a to jest coś pięknego, aż łezki do oczu sie cisną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny poranek. Niestety nie mogę korzystać z uroków tej pięknej pogody jaką mamy. Jestem mocno przeziębiona i muszę siedzieć w domu. Dobrze, że nie mam temperatury. Myślałam, że dziś pójdę do lekarza rodzinnego, bo mój gin przyjmuje dopiero jutro, ale nie czuję się gorzej, więc do jutra wytrzymam. Dzięki temu, że mam silny katar, nie mam takich mdłości - po prostu nie czuję zapachów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie:) Nie pislaam, bo w piatek w ogole nie moglam nic oprocz lezenia robic - wrocilam sie z przystanku, bo bylo mi tak niedobrze i tak bardzo olala mnie glowa, ze nie doszlabym do pracy, a co dopiero jeszcze pracowac...:o Teraz juz jest ok, chociaz to i tak dziwne, ze teraz mi tak niedobrze, a caly pierwszy trymestr byl ok:) aaaa, strasznie mi sie znowu chce spac! ledwo co wstalam dzisiaj, a usypiam najpozniej o 22:) No i uaktualniam tabelke, bo od soboty przybylo mi latek:) NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Kasia.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....26 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 ***Dee.............Gosia...............................2 1.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk to wszystkiego najlepszego :) mi za tydzień przybędzie latek :)- ale ja już odrazu w nick wpisałam więcej - 26 :) Zaraz wybieram się na zakupy i wogóle pochodzić - bo jest piękne słoneczko :) uwielbiam wiosne :) fajnie, ze jestem na zwolnieniu - nie wyobrażam sobie żebym miała teraz w pracy siedzieć.... Miłego dnia Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wrześnióweczki :D Zielony_Talerzyku - wszystkiego naj... naj... najlepszego z okazji urodzin 🌻 🌻 🌻 Sisterone - życzę dużo zdrówka, nie daj się przeziębieniu :) Dziewczyny, też nie miałam USG na przezierność karkową. Jednak wierzę, że wszystko jest w porządku. Trzeba myśleć optymistycznie :D Brzuszek mam już dość duży, niestety nie jest to typ \"piłeczki\". Na razie rośnie rówomiernie przód brzucha jak i cała talia. Wczoraj przeżyłam \"szok\" - to, że nie mieszczę się w żadne spodnie i spódnice to już wiem :) ale wczoraj okazało się, że nie mogę zapiąć na dolne guziki żadnej koszuli i bluzki :) Mąż jest zachwycony ogromem brzuszka, biega za mną z aparatem i robi zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamunie:) Ja wczoraj bylam w szpitalu na usg i z moim malenstwem wszystko dobrze:)Oczywiscie z tego wszystkiego nawet niewiem ile ma juz \"wzrostu\"hehe!ale teraz zmieniam wlasnie lekarza i w piatek mam wizyte i mam nadzieje ze wszystkiego sie dowiem. Ps Poprosilam wczoraj o zdjecie z usg i dostalam.....ale po dokladniejszym przyjzeniu okazalo sie ze to nie jest zdjecie mojej dzidzi:(tylko jakiejs 8 tygodniowej:( niewiem jak to sie moglo stac?!!!!!!!! a jak Wy sie czujecie Brzuchatki?Mam nadzieje ze juz lepiej z Wami :) trzymajcie sie cieplutko buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyku - najlepsze życzenia urodzinowe :) dziś taki piekny dzionek, a ja powinnam siedzieć w domku i zabrać się wreszcie za pisanie pracy :( a wcale nie mam na to ochoty... ale może na porządny spacer się załapię wcześniej niż wieczorem :) miłego dnia wszytskim mamusiom życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane:) najwazniejsze, zeby tylko dzidzius byl zdrowy i wszytko sie dobrze skonczylo we wrzesniu:) ja sie musze wreszcie zebrac i isc do lekarza po zwolnienie za piatek, bo wtedy nawet nie bylam w stanie wstac. A tak mi sie strasznie nie chce! Poza tym, znowu mnie mdli:o Zapomnialam Wam powiedziec, ze kupilam sliczne firanki i zaslonki do pokoju i do tego dywanik:) teraz czekam, az pani w sklepie to obszyje i bede mogla wieszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamuśki w ten piękny słoneczny i ciepły poranek. Aż chce się żyć, tylko musimy uważać bo taka pogoda jest jeszcze zdradliwa i łatwo sie przeziębić. zielony_talerzyk wszystkiego naj i spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!! Niestety u mnie po wiośnie dziś ani śladu...a tak się za nią stęskniłam :( Wczoraj byłam z mężem na zakupach i było całkiem ciepło, tak miło i przyjemnie. Kupiłam sobie wreszcie spodnie ciążowe - jak je założyłam to aż mi tak śmiesznie było :) Po zakupach jeszcze sobie spacerowaliśmy i było pięknie. Niunia powiem Ci, że u nas w h&m wybór jest ale w sumie to nie bardzo duży i ceny też spore - jak mi się wydaje. Żadnych przecen niestety. Tak poza tym to znowu siedzę sama w chacie...mąż miał tylko niedzielę wolną więc nawet się nim nie nacieszyłam. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie mam dziś czasu na siedzenie na forum, mój synek jest chory i jest ze mną w domku. Zielony talerzyk - wszystkiego najlepszego. Zajrzyj na bloga , czeka tam na Ciebie mała niespodzianka :) wrzuciłam też fajnego linka, którego przysłała aniołekjg - o znieczuleniu zewnątrzop., jest też nowe zdjęcie kruszynki niuni. Miłego oglądania pozdrawiam, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - odnośnie bloga - to czy można dostać hasło?? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Dopisałam sie do tabelki bo do tej pory nie miałam okazji. NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 syska.............Sylwia .......Tarnobrzeg.....05.12........11.09.......28 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 ***Dee.............Gosia...............................2 1.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25 U mnie dzisiaj piękna pogoda. Do autobusu biegłam bo trochę zaspałam.Mam nadzieję że to nie zaszkodzi dzidziowi. Ja jakoś nie czuję ruchów, zreszta to dopiero 16 tydz. Podobno w 2 ciąży czuje sie od 18 tyg. Zobaczymy - czekam niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :-) Zielony talerzyku zycze Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia życzeń i tego co tylko sobie wymarzysz, pepetti pozdrowionka dla twojego chorego synusia. Trzymajcie się a Tobie dużo cierpliwości życzę. Mam nadzieję, że animacja znieczulenia się przyda. Przynajmniej będziemy wiedziały jak to działa. Kurczę, a ja mam 17 tydzień i nie czuję jeszcze dzidzi. A juz nie mogę się doczekać . Podobno w pierwszej ciąży ruchy czuć koło 20 tyg. Czekam na to z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Zielony talerzyku wszystkiego co najlepsze ! Peppetti to zdjęcie niuni nie chce mi się załadować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony talerzyku wszystkiego naj 🌼 Peppetti duzo zdrówka dla synka, i szybkiego wyleczenia. Pozdrawiam i zycze miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie w którym tygodniu ciaży puls dziecka jest wyczuwalny (łyszalny) po przyłożeniu stetoskopu. coś czytałam ze od 16 ale nie pamietam dokładnie. jeśli wiecie dajcie znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Zielony talerzyk, sto lat i wszystkiego naj..... też chciałabym mieć tyle lat co ty...... To- tylko-ja, przyjmuje się, że serce słychać od 16 tyg., ale tak naprawdę to już wcześniej, ja słyszałam w 13 tyg. Przykłada się do brzucha taki aparat, nie wiem jak się nazywa, i dzięki temu słychać bicie serca bardzo głośno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wszystkiego najlepszego zielony_talerzyk spełnienia wszystkich marzeń. Cudna pogoda. Nic tylko siedzieć na dworzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony talerzyku 😍😍😍😍😍😍😍 \"Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione!\" 😍😍😍😍😍😍😍 Dziewczyny wkoncu wiosna 🌻 jest cudownie :) Milego Dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka84
Zielony talerzyku wszystkiego naj najlepszego , samych szczęśliwości i dużo dużo słoneczka!!!! Mi niestety też zdjecie niuni nie może się załadować. Mam nadzieję, że po kolejnej wizycie u gina i ja beda mogła przesłać zdjęcia maleństwa. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane jeszcze raz za przesliczne zyczenia!:) smieje sie, ze najwspanialszy prezent nosze sobie caly czas ze soba:) rany, jak teraz mysle, ze jeszcze niedawno marzylam, zeby sie w koncu 3 miesiac skonczyl, a tu juz polowa 4, to w to nie wierze!:) z jednej strony tak mi czas szybko leci, a za chwile mi sie wydaje, ze jestem w tej ciazy juz z rok:) tez tak macie? strasznie mi sie jesc chce oststnio:) i najbardziej mam ochote na rozne zupy, w szegolnosci na zninawidzona kiedys pomidorowa:) a, bylabym zapomniala: wczoraj babcia wrozyla mi, kogo nosze pod serduszkiem - no i wyszlo to, co ja juz wiem - chlopak:) nawet nie czekam na usg, zeby to potwierdzilo, bo po prostu wiem i koniec. Jest ze mna Kubus i nie potrafie sobie nawet wyobrazic, ze to moze byc dziewczynka!:) a Wy macie jakies przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×