Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam z samego rana :) przez tą śliczną pogodę trocha zaniedbałam forum - bo cały dzień jestem poza domem... :) Bardzo się ciesze, że jest coraz cieplej, już chce pochować zimowe ciuchy - mam nadzieje,ze już nie będą potrzebne :) Mnie też troszkę czasem boli brzuch - ale tylko wieczorem, w dzień nie czuje - moze dlatego,ze nie myślę.. Chciałam sobie kupić aparat Doplera - ktoś o tym pisał wyzej..ale przemyślałam sprawę i nie kupię. Całymi dniami siedziałabym tylko i słuchała jak bije serduszko dziecka i pewno denerwowałabym się, jakbym coś słyszała nie tak...więc niech zostanie tak jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Jolla, dobrze, ze sie wszytko dobrze skonczylo!:) uwazaj na siebie i zadnych ciezkich prac:) azazela, hihihi, tetnica!:) a ja myslalam, ze to serduszko :D :D:D ech, jak ktos glupi, to az milo:P zycze wszytkim milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja tez bym chciala ten aparat, ale podejrzewam, ze tez bym panikowala, gdyby mi sie wydawalo, ze nie slysze:( a poza tym, chyba bym przestala chodzic do szkoly, bo jak tu uczyc, skoro mozna by było sobie dzidziusia posluchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki w ten wiosenny poranek.Ja zrobiłam sobie wolne, wzięłam urlop. Mó synek ma dzisiaj w przedszkolu jakieś zajęcia otwarte z rodzicami więc muszę iść a poza tym zrobię troche przedświątecznych porządków.Chcę umyć chociaż 2 okna bo taka piękna pogoda i może zrobię pranie. Kochane juz niedługo będziemy czuć ruchy naszych okruszynek więc nie potrzebne nam żadne aparaty. mam wrażenie że ten mój brzuch jest z dnia na dzień większy, chyba że to moja obsesja.a w ogóle jak coś zjem to zaraz mi się wydaje że się strasznie najadłam i jestem pełna.Czy wy też tak macie? a może tylko ja tak mam bo ten mój brzuszek jest potężny. Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam że popołudniami i wieczorkiem to brzuch mam dużo większy niz rano, a rano jak leże to go prawie wcale nie mam. ale chyba to tak jest. uwaga!!!!!!!!!! co do mycia okien, dziewczyny nie wolno wam myć okien w ciaży. za bardzo wtedy pracują mięśnie brzucha, chcecie narobić sobie kłopotu i zmartwień. przeciez świeta z brudnymi oknami też sie odbędą,nie może was ewentualnie ktoś wyręczyć. AAAA firanek też nam nie wolo wieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o moje okna, to dwa dni temu zjawila sie moja tesciowa z calym sprzetem i umyla wszystkie moje okna :) mnie pozwolila wsadzic jedynie firanki do pralki :) sa plusy tej ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prosilam moje Slonko o umycie, to mi kupil w tesco dlugi kij, na ktorym mozna umocowac sciagacz :D no normalnie mysllalm, ze padne!:) mysllaam, ze jak zaczne sie zbierac do mycia, to powie, ze on umyje, a co uslyszlam? Dobrze Ci sie myje kochanie? :P No w sumie sie okazalo, ze ok, bo nie podnosze rak:) ale jeszcze czekam i zachwalam, jak sie szybciutko myje tym sciagaczem. Moze w koncu chwyci za sciagacz i sam umyje:D Lece do pracy:/ do wieczorka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Niedługo już wszystkie poczujemy ruchy naszych dzieciaczków, musimy tylko uzbroić się w cierpliwość. Chociaż ostatnio mam może nie złe, ale takie jakieś dziwne, niepokojące myśli. Byłam przeziębiona i niby nie miałam ani temperatury, nie brałam żadnych dragów, ale boję się, ze dziecku mogło coś się stać. Takie to głupie, zamiast cieszyć się z ciązy, ja się martwię. Gdybym czuła te ruchy, byłabym spokojniejsza :) I jeszcze mnie dziś jedna baba wkurzyła w pracy, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilam
Witam dziewczyny! Boże, jak dobrze, że jestem na zwolnieniu, bo ostatnio śpię, jak zabita. Już trzeci dzień z rzędu śpię po dwanaście godzin. Ale nie walczę z tym, bo podobno organizm i dzidziuś same wiedzą, co im potrzebne. A tak w ogóle, to roznosi mnie enrgia (jak już wstanę :) ). Codziennie myję podłogi, układam w szafkach i w ogóle. Na szczęście mój mąż zawsze myje mi okna, więc nie będzie problemu. Gorzej będzie z wieszaniem firanek, bo tego nie lubi, ale nie będzie miał wyjścia :) :) :) To-tylko-ja - mi wieczorami tak powiększa się brzuch, że czasami myślę sobie, że może podczas usg jedna fasolka schowała się za drugą :) Azazella - ja na szczęście siedzę w domu, bo biorąć pod uwagę fakt, że jestem ostatnio strasznie nerwowa i znająć moje współpracownice - panie pod 50-tkę, które uważają się za megaekspertki tylko dlatego, że pracują 20 lat dłużej ode mnie, a jak mają zrobić coś na komputerze, to płaczą - to by chyba mnie rozniosło. Peppetti - jak synek? Na pewno lepiej z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam od położnej, było super słyszałam głośno i wyraźnie pikające serduszko mojej kruszynki. Pobrali mi krew na testy plenatarne. Dziewczyny ja kończę 16 tydzień i to co wcześniej pisałam o ruchach maleństwa, to już jednak prawda czuję jak sie wierci :) Jestem najszczęśliwszą mamuśką :) myślałam że jak powiem położnej że czuję ruchy to mnie wyśmieje że za wcześnie - a ona na to \"a co w tym dziwnego przecież w drugiej ciąży w 16 tyg już się odczuwa ruchy\" a ja naprawdę je czuję i najwyraźniej jak leżę na plecach :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja też z utęsknieniem czekam na pierwsze kopniaki. Codziennie przykładam rękę do brzuszka i czuję bicie serca. Na początku myslałam, że dzidzi a okazało się , że moje :-(. Ale pewnie juz niedługo. W końcu wczoraj zaczęłam 18tydz. Niunia wyślij jeszcze raz fotke z usg na blog bo naprawdę sie nie ładuje. Pozdrawiam Was słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci, niunia ;) Vanilam Ja z kolei pracuję w mocno sfeminizowanym środowisku, gdzie średnia wieku jest pod 70-tkę (organizacja dla seniorów) - spotykam tu wiele miłych osób, ale też wiele takich, z którymi nie chciałabym mieć nic do czynienia. Czasem ponoszą mnie nerwy, ale tylko w środku, bo na zewnątrz przybieram zawodową zyczliwą maskę. I mimo, że jestem czasem aż przesłodzona, miła, to zawsze znajdzie się jakaś BABA, która powie, że została niezyczliwie obsłużona. Kiedyś koleżanka (moja równolatka) dostała OPR od jednej z takich kobiet tylko za to, że w dzień największego ruchu, kiedy drzwi otiwrały się co chwila, a w biurze mieliśmy tłumy ludzi i chaos, koleżanka otwierając komuś wchodzącemu drzwi (bo tylko od wewnątrz była klamka) i rozmawiając jednoczesnie przez telefon stała bokiem do wchodzącej. Bokiem! A nie przodem. Widocznie wchodząca była hrabiną, może oczekiwałą nawet rozwinięcia czerwonego dywanu i płatków róż? Szkoda gadać, mówię wam. Z podobnymi sytuacjami mam do czynienia nagminnie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moli89
Prosze pomóżcie. Od dwoch tygodni nie czuje że jestem w ciąży.Piersi przestały boleć,mierze sobie codziennie brzuch nie ma żadnej różnicy od dwoch tygodni.Byłam u lekarza w zeszłym, tygodniu ale nie zrobił mi usg tylko samo badanie stwierdził że zbyt czeste usg może być szkodliwe dla dzidziusia,w tym akurat ma racje.Ale bardzo sie niepokoje.Czy Wy też tak macie.Odpowiedzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Mam dzisiaj bardzo ciężki dzień. Byłam dzisiaj u położnej (drugie spotkanie z nią) i jedynym miłym aspektem wizyty było to, że słuchałam bicia serduszka mojego maleństwa!!! Później zrobiła mi podstawowe badania itp. Była jak dla mnie \"służbowo\" miła. W sumie to była ze mną siostra męża - specjalnie z pracy się zwolniła - żeby mi tłumaczyć wszystko, bo ja nic z tego bym nie zrozumiała. Jak ona skonczyla te swoje badania to ja powiedzialam ze chcialabym ja zapytac o kilka rzeczy ktore mnie niepokoja a ona do mnie - to szybko bo mam nastepne kobiety przed drzwiami.... Potraktowala mnie jakbym z katarem do niej przyszla a nie w ciąży była.... Potem, zgodnie z radą koleżanek, jak również po rozmowie z pewną panią tłumaczką - postanowiłam dochodzić swego i poprosić (po raz drugi) o tłumacza, który mi się należy. Niestety moja położna się nadymała i powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Tylko, że im my więcej jej mówiliśmy - i widziała że nie jesteśmy w tej kwestii zieloni - tym inną gadkę zaczynała. Jak mówiliśmy że znajomi w tym samym miescie dostali tłumacza mimo iż znają dobrze język - a załatwiła im to ich położna - to baba zbaraniała. Wiecie co mi powiedziała, ze może ich rejon miasta refunduje tłumaczy a mój nie - poje..na baba Przyparta do muru powiedziala ze dopyta swojego menegera Moja znajoma sama zalatwila sobie takiego tlumacza - tylko ze oplaca go szpital i jak jej o tym powiedzielismy to powiedziala ze moge to sobie zalatwic ale sama bede za niego placila Na poprzedniej wizycie mowila ze oni maja tlumaczy tylko ze porozumiewaja sie z nimi telefoniecznie - i teraz tez to powtorzyla tylko ze tym razem dodala ze to ja ponosze koszty - bo dzwoniloby sie z mojego telefonu!!!!!! Wiecie co?? Ona nawet przestala byc taka mila jak na poczatku i z trudem ukrywala ze jest zla. A następną wizytę ustalila mi na za 10 tygodni!!!!(25 tydzien ciązy). Tak bardzo teraz żałuję, że nie jeste w Polsce. Tam przynajmniej czułabym się jak u siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 - to szczerze powiedziawszy współczuje Ci....następna wizyta za 10 tygodni??? masakra.....a miałaś wogóle robione usg - widziałaś swoją kruszynkę ? Nie masz możliwosci przyjechać do Polski na parę dni i porobić wszystkie potrzebne badania? Ja bym umarła ze strachu... Moli89 - nie denerwuj sie, że nic nie czujesz :) mnie piersi przestały boleć w 8 tygodniu ciąży i wogóle ich nie czuje, gyby nie czasem ból brzucha - to też bym nic nie odczuwała.... Zero dodatkowego apetytu, zero zachcianek, a w którym tygodniu jesteś? Co do mycia okien - to macie racje - absolutnie nie wolno podnosić nam rąk do góry.. Mi mąż pomył okna, pozawieszał firanki, dywan i wypoczynek przyjdzie jutro wyprać fachowiec. Gołąbki i bigos zrobiłyśmy dziś wspólnie z mamą - zamrozimy i mamy spokój :) juz tylko drobiazgi zostaną w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska_26 wszystkie badania mam porobione, usg też, i dziś nawet słyszałam po raz pierwszy bicie malutkiego serduszka...no ale to wszystko mnie przeraża po prostu i chyba muszę się nad tym co piszesz zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Hej dziewczyny!!! ja mam termin porodu na 22 wrzesień. chciałabym z wami porozmawiać na temat ciąży piszcie do mnie a na pewno odpiszę. jestem najszczęśliwszą przyszłą mama na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Miśka chcesz pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Część dziewczyny! Dopiszę się do tabelki. NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEk aniołekjg..........Julia .....Skierniewice....26.11.........29.08........28 Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09.... ..2 5 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Vanilam.........Marzena......łódzkie.........29.11 .......05.09........28 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......11.09...... 24 syska.............Sylwia .......Tarnobrzeg.....05.12........11.09.......28 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .07.09.......28 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9.......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 Granini.........Angelika....Trójmiasto.............11.12 ......15.09....28 kaska0110.......kasia.......Leiceter.............08.12.. ....16.09.....26 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 27destiny.............Ania.......Siemianowice.....11.1 2......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Pola40.........Wiola.........Karkonosze............13.12 ......20.09....40 malagocha333....Gosia......łódzkie................15.12......22.09....25 Rinka84...........Sabina.....Lubuskie..............15.1 2 ......22.09...22 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie...............09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 ***Dee.............Gosia...............................2 1.12......27.09....24 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 - Witaj :) jasne,że chce pogadać....ale wczoraj myślałam,że nikogo nie ma i poszłam sobie.. a i nie zgadzam sie z Tobą ;) bo to ja jestem najszczęśliwszą przyszłą mamą na świecie..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny u mnie piekna pogoda znowu :) idę dzisiaj na jakis spacer długi, ale mam teraz taki apetyt że wezmę chyba torbę z jedzeniem żeby ludzią w parku chleba dla kaczek z torb nie wyjadać :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
cześć dziewczynki!!! Jest tak pięknie że aż chce się żyć!! Czy Wy też macie czasem ochotę wykrzyczeć całemu światu że jesteście w ciąży?Jestem taka szczęśliwa że mogłabym unosić się nad ziemią. HI HI Miśka Ty chyba masz termin dzień po mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pogoda piękna rzeczywiście a ja od kilku dni uziemiona choróbskiem, któremu się ani śni odejść :( Albo mi się wydaje, albo przeoczyłam, ale coś dawno Peppetti się nie odzywała. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Sisterone ja też jestem chora i biorę antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti odezwji sie co sie z toba dzieje. Witam nową koleżankę. Życze wszystkim miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×