Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam w ten goracy dzien! Ostatnio pisalam, ze ciaza przebiega mi bezproblemowo i chyba zapeszylam... W weekend zaczal mi sie \"stawiac brzuch\" - czulam regularne twardnienia. Pognalam do lekarza i okazalo sie, ze mam lekko skrocona i miekka szyjke i w zwiazku z tym mam odpoczywac. Laura 28 - nie wiem co Tobie powiedzial lekarz, ale mi powiedzial, ze jezeli nie mam stresujacej pracy to moge dalej pracowac. Lepiej byloby jednak polezec, zrelaksowac sie i poodpoczywac. Tez biore magne B6 i nospe, jezeli mi nie przejdzie, mam brac mocniejsze leki (na recepte). Najwazniejsze, aby sie NIE STRESOWAC, bo to moze tylko zaszkodzic. Nie musze lezec plackiem (na szczescie). Dziewczyny - mam do was pytanie - jak twarde sa wasze brzuszki? Na poczatku ciazy moj byl raczej miekki. Im bardziej zaawansowana ciaza, tym twardszy mam brzuszek. Czy to jest normalne, czy jest to wynik pojawiajacych sie skurczow? Wiem ze juz wiele pisano o skurczach, ale nie pamietam dsckusji na temat twardosci brzuszkow... Pzdrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu kochana, u mnie wszytko w porządku:) dziekuę!:) właśnie wróciłąm z pracy i zaraz będę czytała co u Was. Straszliwie gorąco jest. Zaczynam doceniać zimę!:) dobra, zabieram się do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, u nas nie ma czym oddychać :( Właśnie wróciłam z krótkiego spacerku, ale jestem umęczona jak po jakimś maratonie. Joasia_ - ja na razie jeszcze nie wstaję w nocy jeść, ale ostatnio w Boże Ciało mały zrobił mi taką pobudkę, że o 5.30 musiałam zjeść śniadanie, bo myślałam, że wyskoczy z brzusia :) Irysek - nie słyszałam o tej nospie. Ja biorę z przerwami. Po ostatniej wizycie moja gin kazała mi brać 2xdziennie przez tydzień. Ja od tygodnia biorę Sorbifer. Moja gin trochę się martwiła, żebym nie miała mdłości, bo po tych pierwszych czterech miesiącach ciąży, to było jej już mnie szkoda. Ja biorę między śniadaniem a obiadem i zawsze po połknięciu jem kiwi. Jak na razie zaparć nie mam, jedynie stolec wygląda jak smoła :) To może spotkamy się na porodówce :) To-tylko-ja - 🌼 ten pokoik to zrobiliśmy z tego względu, że ja też potrezbuję miejsca do pracy, a dotychczas to na środku pokoju stał stół, a drukarki na podłodze - komfort średniej klasy :) No to jak robiliśmy kącik dla mnie (bo ten komputer, to przecież na razie nie dla Szymonka :)), to od razu przygotowaliśmy pokoik pod dzidziusia. A łóżeczko i tak przez jakiś czas będziemy mieli w sypialni. Już mnie korci, żeby nakleić kubusia, ale na razie tylko rozplanowuję :) Ziarno_piasku - dobrze, ze z Tobą i Julcią wszystko ok 🌼 Kilka dni temu pisałam o moim pulsie. Od poniedziałku nie spada mi poniżej 100 na min. Mierzę sobie rano i wieczorem i zapisuję, bo moja gin mi to zleciła na ostatniej wizycie. A wczoraj, to w ogóle miałam dziwnie - ciśnienie 102/52 i puls 106. ***niunia*** - prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach większość dzieci ma alergie. A bez truskawek nie potrafię wyobrazić sobie teraz życia. Jem je na 1000 sposobów. Dzisiaj na obiadem jem pierogi z serem polane musem truskawkowym :) :) :) Soophiee - daj mi maila, to Ci prześlę zdjęcia :) Kamyczek-80 - ja ostatnio zauważyłam, że mały często przesuwa się pod samą skórą (przynajmniej ja to tak odczuwam) i wtedy mam brzuszek twardy. Albo nawet chwilami widzę jak wypycha główkę (lub pupkę) i wtedy mam taką śmieszną górkę :) Zielony_talerzyk - 🌼 Idę robić obiadek mężowi, bo on oczywiście truskawkami sie nie naje. Musi być mięcho :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja* - dzięki 🌼 Ja nie mogę się nasieszyć tym pokoikiem. To teraz nasze ulubione miejsce w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, przeczytałam i jestem na bierząco:) od razu jednak chciałam przeprosić, jak bedę strzelała literówki, czy brak odstępów będzie, bo zepsułam klawiaturę:P i teraz, żeby napisać muszę strasznie w nią walić, w spacja złamana :o Misiu:) gratuluję 100dniówki!:) ja swoją przehapiłam:P napisz koniecznie, co Ci lekarz powiedział na te wyniki badań. Co do siniaków po strzykawce, to też mam takiego, że wstyd wychodzić do ludzi. Pani się nie mogła wbić i teraz cierpię. Irysku:) współczuję tego wyjazdu męża:( zwłaszcza teraz, jak się już człowiek coraz bardziej boi... ale szybko minie:) to teraz jesteście z sophie słomiane wdowy! monia18:) gratuluję córeczki!:) to teraz w tabelce chyba już się wyrównało:) mysza:) też tak mamy czasami-malutka kopie w jeden dzień, a potem przesypia drugi, kopiąc parę razy laura:) kurcze, nieciekawie z tą szyjką:o nie mam pojęcia co zrobić, żeby twardniała. Chyba jedynie odpoczywać i leżeć ile wlezie... Co do toxo, to czytałam, że robi się raz na trymestr, i moja ginka też tak kazała robić. joasia:) też się wybieram do fryzjera, ale w przyszłym tyg.:) ostatnio sama sobie farbowałam, ale jakieś mysie wyszły i teraz nie zamierzam ryzykować:) poza tym, też chcę trzochę przyciąć:) vanilam:) ja uwielbiam szpinakowe krokiety: szpinak+ugotowany pokrojony kurczak, wymieszać i jest boski farsz:) z tym, że do szpinaku dodaję:czosnek, łyzkę kieleckiego, wywar z 1 kostki rosołowej rozpuszczonej w pół szklanki gorącej wody. wtedy szpinak jest super:) pappetti:) ja też proszę o te przepisy na grila! będziemy robić jak pojedziemy do rodziców, a Towje rarytasy sprawiły, że mi ślinka pociekła:P malagocha:) oj biedulko, aleś się najeźdxiła:o oby oststni raz i już Cie tak nie męczyli sisterone:) dardzo dobrze odpowidziałaś tej koleżance! ja żałuję, że tak nie umiem, a ost. też mnie wkurzyła jedna głupia kretynka, jak mi powiedziała: ej, normalnie jesz jak mój pies! aż zgłupiałam. nie wiedizałam, czy się mam śmiać czy płakać:o żeby jeszcze w ogóle widziała jak ja jem! to-tylko-ja:) owocnej nauki:) mnie to czeka jak maluszek podrośnie... aneta76:) mam tak samo;) najpierw przewracam nogi, potem wielkąpupę:P a na koniec tłów:) jak chcę wstć z łóżka, to małżonek podnosi rekę, i podnosi mnie jak na wyciągu:P kaska0110:) kochana, koniec roku mnie dobił, robienie teczki stazysty (jeszcze nie zrobiłam do końca:o) no i zaglądam przezto nie tak częstko, jakbym chciała:( ale koniec już blisko:) w poniedziałek do pani lekarki i na L4:) niunia:) też nie umiem policzyć tych ruchów, bo Adusia kopie oststnio jak szlona:) jedynie mąż jest ją w stanie uspokoić:) kamyczek:) odpoczywaj kochana i nie przemeczaj się:) tofikowa:) cholender, tak samo mam z tym wstawaniem. co chwilę, na szczęscie szybko zasypiam:) ale i tak najchętniej to bym sobie poscieliła w wannie, żeby mieć jak najbliżej:P ziarnko_piasku:) a może to nie główka, tylko pupcia się tak brzuszek zniekształca?:) azazela:) jak się czuje Twoj Tata na te upały?mój na szczęsie lepiej, od kiedy urodził kamienie nerkowe, ale i tak pali jak smok i nie uważa na siebie:( czemu ci tatusiowie tak o siebie nie dbają?! Dziewczyny, ale boskie czereśnie kupiam! ja jestem bardzioej z czereśniowych, niż truskawkowych:) jeszcze arbuz się chłodzi i mam obiadek:) całuję mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam powiem tak, gdybym miała mniej problematyczną tą ciąże to na 100% spotkałybyśmy sie na zajęciach szkoły rodzenia , na porodówce to nie wiem bo ty masz wcześniejszy termin ja dopiero 23 wrzesień ( choć zawsze można urodzić te 2, 3 tyg wcześniej). Byłam raczej zdecydowana na B-tów bo rodzila tam moja znajooma i była zadowolona. Jak bede na wizycieto zapytam ,może jak już bede miała ten krążek to pozwoli mi jeżdzic do tej szkoły ( najwyżej bym nie ćwiczyła), tylko ja mam wizytę 22 więc nie wiem czy jeszcze mnie wpiszą na te zajęcia, czy już nie będzie za póżno 🌻 Rany przed chwilą wzięłąm prysznic i juz jestem spocona, nas jakos omija deszcz i właściwie odkąd są upały jeszcze tak porządnie nie przylało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam, terazdopiero zobaczyłam pokoik Szymusia:) ale masz boskie te sciany!:) naprawdę ślicznie to wygląda, takie niespotykane. A kolorystyka jest taka, jaką ja zamierzam wprowadzić w przyszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk to juz sa czeresnie?!!! Ja przez to uziemienie w domu to nie wiem co sie dzieje na swiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! 🌻 Jestem u mamy i korzystam z okazji, zeby do Was zajrzec :) U mnie o.k.tez sie od jakiegos czasu zajadam sie czeresniami, nektarynami i ananasami. Waga juz 9kg do przodu ;) Apetyt mi dopisuje :) Pozatym mecza mnie upaly i wiekszosc czasu spedzam w domu. Od 02.07 zaczynam szkole rodzenia :) Juz sie zastanawiam jak to bedzie. Dziewczyny, ktore maja wieksze doswiadczenie, prosze o relacje. Pozdrawiam Was wszystkie 🌻 P.S. Najprawdopodobniej po 22.06. bede miala wkoncu neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wytrzymuję tych upałów. Jestem po wizycie u lekarza zburzył mój plan, gdzie miałam rodzić. Mój miejski szpital nie cieszy się dobrą renomą więc wybierałam się albo do Łomży albo do Białegostoku, ale ze względu na przydujące łożysko czeka mnie od 35 tygodnia szpital, żebym donosiła do końca a później oczywiście cesarka. Na cesarkę to byłam psychicznie przygotowana, ale na szpital w Ostrołęce zdecydowanie nie. vanilam piękny pokoik irysek ja biorę tardyferon i co do zaparć to ja mam wręcz przeciwnie:) i dużo kobiet słyszałam że też tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XAPRASZAM N AMOJE AUKCJE SLICZNYCH CIUSZKOW ... http://www.allegro.pl/item206335376__modny_kan gurek_disneya_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item206336971__prosto_z_ londynu_zestaw_5ciu_butkow_.html http://www.allegro.pl/item206338560__modny_dre s_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item206340202_zestaw_mod nych_skarpetek_i_rajstopek_z_londynu.html http://www.allegro.pl/item206341979__modne_9_s zt_body_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item206344505_modne_czap eczki_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah coś nie tak z tymi stronami a poza tym podam ci przykład z autopsji, dwa tygodnie temu kupiłam ubranka od dziewczyny z Kalisza cyt\" zagraniczne prawie nie uzywane z mojego synka...\"wysłałam przekaz jak otworzyłam pudelko to krew mnie załała.Stare wytarte poprzecierane szamty,nie wiem skąd wzięła zdjęcia do netu ale to co dostałam od niej spaliłam w piecu bo tylko do tego sie nadawało.Już nigdy nie kupie nic przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski kupują w szmatexach
i potem wystawiają na allego 10 razy drożej! Uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! właśnie wróciliśmy z miasta... u lekarza wbrew obawom wszystko w porządku :) wynikami tak siemartwiłam, a nie było czym :) białko jak powiedziała ginka jest tylko śladowe, a w ciąży to normalne i nie mam czym się martwić, Najważniejsze, ze szyjka się nie skraca i że wszystko jest ładnie \"pozamykane\". Mateuszek ulokował się już główką do dołu, troche się wystraszyłam jak to usłyszałam, że to za wcześnie, ale gin. mówi,ze jeszcze może kilka razy sie przemiescić i że w sumie jak tak zostanie to super i że nie jest za wcześnie.. :) kupiliśmy po drodzę farbę i zaraz mąż zabiera się za malowanie :) huuurrra vaniliam pytałaś - który pokój, mamy kawalerkę, więc ten jeden jedyny :) dopiero za rok- półtora najwczesniej jest szansa,że budowa się skończy. Jak skończymy to prześle zdjęcia, już zamówiłam na allegro dywan i firankę, no i kocyk pod kolor :) a swój dywan udało mi sie dziś sprzedać - wiec dzionek zaliczam do udanych Wiecie co - ja byłam tylko na jednym spotkaniu w szkole rodznia, a teraz ostatno nie poszłam - jakoś leń mnie ogarnął przez ten upał i nie chciało mi się :) więc dziewczyny, któe chodzą proszę o relację :) ok znikam, muszę troche pokierować męża w pracach remontowych...hehe miłęgo wieczorku i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 - ja od dwóch lat wszystko kupuje przez internet i sama sprzedaje i jestem bardzo zadowolona :) trzeba patrzeć od kogo się bierze...mi przy 200 transakcjach tylko raz się zdarzyło naciąć. Nie wyobrażam sobie bym miała za tym wszystkim latać po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny:) a co tu tak cichutko?ja bym chętnie pospała ale siostra do mnie jedzie,więc musiałam wstać i troche w domciu ogarnąć.U mnie pogoda,że sama nie wiem czy bedzie padało czy nie ?wogle nijako dzisiaj:(z remontem zaś sie nie ruszymy bo dziś impreza u rodziców,a jutro niedziela to sie też nie bedziemy tukli i zaś wszystko w miejscu stoi:( Życze wam dziewczyny miłego,pogodnego dzionka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nudy, ja nic nie pieke, przenosze sie z jednego łóżka na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zielony_talerzyku - upały faktycznie daja się nam wszystkim we znaki, a mój tata, jako że jest niepełnosprawny i przez cały czas na wózku, a ponadto po udarze nie umie sam o siebie zadbać, jest niestety w gorszym położeniu niż ja i musi zdać sie na naszą intuicję, co do tego czy jest mu za ciepło, czy go boli głowa, czy chce mu się pić. Niestety nie mówi, dopiero się uczy, ale potakuje głową więc jakoś się dogadujemy już od roku. Własnie mąż skończył z nim ćwiczenia chodzenia i teraz oboje mają relaks. Co do wstawania z łóżka - mnie tez mąż podnosi czasem, bo naprawde trudno się podnieść :) Irysku - co do no-spy, to nie słyszałam o żadnym negatywnym wpływie na dziecko (tylko na ewentualne rozwieranie szyjki, jak już wcześniej pisałam), ale z kolei czytałam o fenoterolu, że po nim moga występować przemijające drżenia kończyn u noworodka. Sama go biorę i musze przyznać, że naprawdę skurcze ustały, brzuch twardnieje mi max 2 x dziennie i czasem tak śmiesznie, tylko w jednym miejscu - to pewnie główka dziecka, nie wiem sama :) Apropos żelaza, to juz dziewczyny pisały, ale dodam tez od siebie, że ja z kolei biorę Sorbifer 2x dziennie z wit. c, żadnych zaparć nie zanotowałam. ziarnko_piasku - pytałas wczoraj o puls... do tej pory miałam ok. 100 uderzeń na minutę, obok normalnego lub nawet niższego ciśnienia, a ostatnio skoczył mi do 134 - myślałam, ze serce wyrwie mi się z piersi, wzięłam relanium, pomogło o tyle że spadł do 120 i tak pozostał :o soophiee - ja mam jutro zjazd - rodzinny. Odkąd tata jest na wózku, nikogo nie odwiedzamy, więc stęskniona rodzina odwiedza nas :) Dziś się trochę narobiłam przy zimnych daniach i cieście, na spółę z mamą, która przygotowała z kolei obiad. kamyczku-80 - mój brzuch jest sprężysty jak balon, w momencie skurczu robi się twardy niczym kamień, stąd poznaję kiedy jest ten skurcz. Najbardziej na skurcze pomaga mi odpoczynek i leżenie na boku, nie wspominając o braku stresów. Pozdrawiam Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie wrześnióweczki odpoczywają od komputerów :) A mój Szymon się dzisiaj wygina we wszystkie strony :) Już bym chciałam Go przytulić. Hmmm..... Przyjemnej niedzieli kobitki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wrzesnioweczki! 🌻 cicho na naszym topiku w weekend :) chyba faktycznie wszystkie odpoczywaja :) vanilam >>> moja Julka tez dzisiaj daje czadu ;) juz od jakis dwoch godzin przewala sie z boku na bok, caly brzuch mi faluje i podskakuje jeszcze przes sen czulam jak sie wiercila :) a dzisiaj tak ta glowke swoja wystawiala ze az czasem oddech bylo mi trudno zlapac :) bo glowa ciagle na gorze i przy samych zebrach "wychodzila" ech... ja tez juz bym ja chciala miec przy sobie i patrzec i calowac gdzie sie tylko da... Ja zaczynam dzisiaj 28tc wiec zostalo mi rownych 12tygodni :) Dziewczyny pozdrawiam i trzymajcie sie cieplo! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, W piatek bylam u gina, wg niego moje wyniki morfologii sa w porzadku. Normy, ktore mialam z labotatorium nie uwzgledniaja faktu, ze jestem w ciazy. A jak na kobiete ciezarna to mam bardzo przyzwoite wyniki, z czego sie bardzo ciesze. Po za tym wszystko super z moja szyjka - jest dluga i twarda. Wzorcowa ciaza! Chociaz raz.... Vanilam - w Matce Polce rodzilam dwukrotnie i nie odczulam braku zainteresowania ze strony poloznych i lekarzy. Moze i to jest masowka, bo sa tam az trzy porodowki, ale personelu jest odpowiednio wiecej. Gdy rodzilam Kamila, to w tym czasie podobno byl wysyp rodzacych, opiekowaly sie mna dwie polozne - na zmiane. Blyskawicznie pojawialy sie na kazde moje wezwanie. Chyba ze ktos oczekuje ze polozne beda siedziec obok przez caly czas. Irysek - nie wierze, ze nie naliczysz 10 ruchow w ciagu godziny! :) Poloz sie i policz. Bedziesz zaskoczona! Mysle, ze nie musisz sie obawiac o to, ze nie zdazysz do szpitala na porod. Od pierwszych zauwazalnych objawow do porodu zazwyczaj mija kilka - kilkanascie godzin. Wracajac do ulozenia dzidziusia glowka do dolu, najwazniejsze jest by do porodu bylo tak ulozone! Najczesciej dzidzie obracaja sie do 32 tc, ale podobno zdarzaja sie przypadki, ze dzieje sie to na kilka dni przed porodem. Pisalyscie o proznociagu lub kleszczowym porodzie, ze nie wyrazicie zgody na cos takiego. Nie wiem czy wiecie, ze to jest ostatecznosc. tzn. ze jest juz za pozno na cesarke, bo dziecko utknelo w kanale rodnym i nie ma juz mozliwosci na cc. kaska0110 - odnosnie ruchow - sprawdzamy dwa razy dziennie o stalych porach, najlepiej wybrac sobie takie kiedy dzidzius jest najbardziej aktywny. Gratuluje zakupu autka. irysek - Nie slyszalam o porodach w wodzie w belchatowskim szpitalu. Jest jaccuzzi, ale dziewczyny wygrzewaja sie w wannie, by zlagodzic bol, a potem wychodza z wody i rodza tradycyjnie. kamyczek-80- odnosnie twardnienia brzuszka - ja zazwyczaj mam miekki, ale sa chwile gdy robi sie twardy jak kamien. Zdarza mi sie to kilka razy w ciagu dnia. aneta76 - po prostu sie nacielas! A ja tak jak Miska mam za soba kilkaset transakcji przez internet - nie tylko Allegro, ale i sklepy internetowe. I nigdy nie mialam z tym klopotow. Kupuje wszystko - ciuchy, zabawki, rtv i agd. Ostatnim moim zakupem byla lodowka - zarobilam na tym 700 zl!!! i 2 kremy Mustela na rozstepy (tu zarobilam 50 zl). Nie wolno tylko kupowac pochopnie, nalezy sprawdzic sprzedajacego i jesli sa jakiekolwiek watpliwosci to trzeba odpuscic. Miśka_26 - ciesze sie, ze skonczylo sie na Twoim strachu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve81
hej dziewczyny dzisiaj dołączam do was jeśli pozwolicie:) mam termin na 11 września, już wiemy że będzie synuś pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×