Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

No dizewczyny troche musiałam spedzić czasu zeby was poczytać ale... jeżeli chodzi o kosmetyki u mnie to sprawa wyglada tak że moje dwie pociechy były uczulone na nivea więc i teraz wybralam to co najlepiej słuzyło tamtym -mydełko oliwka bambino ale puder johnsona bo jest janlepszy i sie nie zbija w grudki do tego sudocrem i krem bambino na zimę umnie siara jest juz ponad dwa miesiace jakos wczesniej nie zauważyłam aby jej wcześniejsze czy późniejsze pojawienie sie miało jakikolwiek wpływ na karmienie Dzidzia1975 kiedy 9 lipca byłam u lekarza tez miałam problem z bolesnym \"stawianiem\" sie brzucha i ona mi wtedy powiedziała że mam wziąść dwie no-spy i sie położyć-pomogło ***niunia*** miałam taki problem z drugim dzieckiem i wtedy pomogła mi maść nagietkowa a przeszło zarza po porodzie nie wiem co rto było a co do biustonoszów pewnie kupie jeden ale tak naprawde to wczesniej ich nie stosowałam i nie odczułam ich braku uzywałam biustonoszy z okresu ciąży i to mi wystarczało. Jeżeli chodzi o \"wielkość\" dzidzi to ponad dwa tygodnie temu w 30 tygodniu miał 2100 ale ja czuję że nie urodzi sie wiekszy niż na 3-3500, czuję to wielkości i ciężarze brzucha,tak mi sie wydaje wiec chyba nie mamy co martwić się na zapas No dziewczyny czas biegnie coraz bliżej nam do mety i bede szczera to że to moje trzecie dziecko nie zmienia faktu że boje sie pierońsko. Koniec bo za dużo napisałm buziaki i pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście kochane! dziekuje ze tyle z was odpowiedziało! dzwoniłam do mojego lekarza(przeszkodziłam mu troszke w urlopie hi hi) i kazał mi wziąć dzis przez cały dzień 4x Nospe i wieczorem o 20 przedzwonić do niego powiedziec jak sie maja sprwy, i jezeli nie przejdzie to mam na dyżur do szpitala isc niech zobacza co sie dzieje, teraz wziełam 1 i na razie jest w miare dobrze nie boli nie twardnieje brzusio parcie na pęcherz mam ale lżejsze... poczekam do wieczora i chyba mimo wszytko pojade do szpitala zeby sama sie uspokoić... dzieki za wszytko mamusie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie się robi :) jeszcze cos muszę upichcić, chyba mam ochote na piersi z brokułami i makaronem...mniam Mam dziś takiego lenia jak nigdy, leże z laptopem i oglądam pościel na allegro (widziałam ją naście razy, ale co tam) znalazłam w miedzy czasie taki produkt NIVEA BABY NUTRI SENSITIVE ŻEL DO MYCIA TWARZY CIAŁA WŁOSÓW za 12zł 250 ml- nie wiem czy to dobre? ale wszystko w jednym :) niby mówi się,ze jak coś jest do wszystkiego, to jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska_26 że jest do...chyba to miałaś na mysli bo ja tez tak uważam, tzn wszystko w jednym kiedy ja wybierałam posciel do łóżeczka do juz mi sie po nocach śniły te wzory tak sie zdecydować nie mogłam wiec zamknełam oczy i tak wybrałam...tak więc powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
najlepsze ale jednak nie tanie co mozna polecic dla niemowlaczka to Ojlatum.zarowno plyn do moczenia w kapieli ,mydelko,kremiki....polecam tez Balaneum Hermal . Dla dzieci od pierszego miesiaca zycia a takze ze skora wrazliwa,atopowa,sklonna do podraznien.....czym mniej zapachow i chemii w skladzie kosmetykow tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 - niby mam wybrany wzór - safari, pasuje mi on pod kolor pokoju- a ja lubie mieć wszystko dopasowane..ale zagladam ciagle, czy jakieś nowe wzory się nie pojawiły..kleptomania jakaś ..hehe zadzwoniłam do męża- dziś kończy prace wcześniej bo za godzine i jednak lenistwo górą, jedziemy zjeść coś do miasta..nie poznaje siebie..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha33
aneta 76 pisząc o kremie na zimę bambino miałaś na myśli krem pielęgnacyjny czy ochronny, bo dziś widziałam te 2 i nie wiedziałam który kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 daj znać wieczorkiem jak się czujesz. Mój lekarz kazał mi jak najwięcej leżeć na boku i jak najmniej przebywać na słońcu. Radzę Ci dzisiaj już nic nie robić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja tez zamowilam Safari i jeszcze Myszki na serku blekitne,ale to wczoraj wiec przyjdzie po niedzieli-u mnie juz 2pralka wlaczona,kocyki popralam recznie-cudnie wyglada balkon w takich mikroskopijnych ciuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane🖐️Ale napisałyście tego od rana, miałam co czytać:) Ja rano byłam na zakupach w Tesco,w promocji były Pampersy więc kupiłam te mniejsze a nawet i większe.W dodatku w promocji były super body 3 sztuki za 12zł białe lub kolorowe za 19zł.Oprócz tego jeszcze chusteczki do pupy Pampers i troszkę pieniążków poszło. W szkole rodzenia babka powiedziała, że dla noworodków poleca tylko nasze krajowe kosmetyki, typu Bambino.Po pierwszych 6 tygodniach można już stosować inne, zagraniczne.Kupiłam dzisiaj mydełko i oliwkę Bambino i okazuje się, że produkuje je Nivea Polska!! Byłam też na zakupach w aptece m.in. po lewatywę:O No cóż trzeba się we wszystko zaopatrzyć. Lukrecjo ja też chyba poszerzę grono sierpniówek chociaż kto to wie.Tak czy inaczej fajnie że jesteś z nami🌼 Mysza3 ja nie mam podanej długości płodu, a co kocyków to wyprałam go, podobnie jak pozostałe ciuszki dla dzidziusia! Anja2525 jak tam po wizycie??Dzidziuś dużo urósł?? Ja też miewam takie myśli, czy sobie poradzę i czy będę dobrą mamą.Wczoraj zaczęłam czytać \"Język niemowląt\" i jakoś się uspokoiłam.Wiem że od teorii czasami daleko do praktyki ale babka bardzo fajnie i ciekawie pisze. *Ninka*, Katusia biedne jesteście z tą bezsennością!!Oby Wam to szybko minęło!! Daria123 napewno nic na Ciebie nie przeszło, nawet tak nie myśl!!Będzie dobrze👄 Miśka_26 ja ok.6 miesiąca miałam trochę siary ale jak czytasz wypowiedzi dziewczyn to nie ma co się martwić, nie jest to wskaźnik późniejszej ilości pokarmu. Dzidzia1975 to super, że udało Ci się skontaktować z lekarzem.Teraz dużo wypoczywaj i leż🌼 Jolla25 obyście nie trafili z porodem na dezynfekcję!!Wiem że ona jest ważna w szpitalach ale jaki to jest stres dla rodzącej, jak słyszy że ma jechać gdzieś indziej:OBądź dobrej myśli🌼 Ksemma nie smuć się, wiem że z mężem raźniej, zwłaszcza przy porodzie ale czasami siła wyższa!Tak jak pisałam Anecie- zawsze masz nas i możesz tutaj ponarzekać i wygadać się:)Trzymaj się dzielnie🌼 Aneta76 ja wczoraj też męczyłam się z wyborem pościeli, są tak śliczne i taki wybór że nie wiadomo na jaki się zdecydować:)Dzisiaj jadę do mamy, może razem wybierzemy i w końcu zamówię!! Daria123, Miska ale Was pranko wzięło:) No i dobrze, bo pogoda temu sprzyja!!Ja resztę będę prała w przyszłym tygodniu:) Miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki widzę że mamy podobne problemy - ja też nie mogłam się zdecydować na pościel - wybrał M i z głowy. Ale poprosił żebym to jednak ja zajmowała się tą sferą życia. On mi pomoże jak tylko będę chciała ale wolałby nie. On nie nawidzi zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex i u mnie mąż w końcu wybrał bo biedziłam i biedziłam :P No ale i tak jeden komplet to będzie za mało więc będę myśleć nad następnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wczoraj bylam u gina, wszystko bez zmian - czyli rozwarcie na 1 cm, a mimo to szyjka długa i twarda. :) Pytalam lekarza o sytuacje w szpitalu, bo zaczynam wpadac w panikę, gdy naczytam sie na kafe, ze juz nie przyjmuja nawet do porodow. Moj gin powiedzial, ze to nie prawda. Nie przyjmuja tylko do diagnostyki. Rodzace (tzn. z akcja porodowa) sa przyjmowane normalnie. Maja ich mase - codziennie 2x wiecej porodow, bo w Lodzi kilka szpitali jest zamknietych. Dopoki ich nie zamkna to beda przyjmowac. Lekarz mnie uspokoil, ze nie zlikwiduja tak latwo szpitala, bo wtedy dlugi musialyby byc splacone w trybie natychmiastowym, a rzad nie ma na to pieniedzy. Gorzej, ze moj lekarz we wrzesniu ma urlop!! W zwiazku z tym wstepnie umowilismy sie, ze przed urlopem zrobi mi cesarke. Najprawdopodobniej 3 wrzesnia bede miala swojego Michasia w ramionach. :) :) Tak wiec zostalo mi niewiele ponad miesiac... A ja jeszcze nic nie zrobilam, nic nie kupilam. Musze ostro wziac sie do roboty!! Teraz idę poczytać co tu napisałyście od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane przesadziłam! tak się nasprzatałam ,że w łepetynie mi się kręci i za duzo chyba sie nawdychałam tych wszystkich płynów no ale Debilek ze mnie!!!!!!! nie mogłam się pochamować, a powinnam po głowie sie p[opukać. teraz chwilunie idę poleżeć, bo cosik mi słabo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia nie przesadzaj z tym sprzątaniem... Masz teraz leżeć i odpoczywać. Peppetti co to znaczy rozwarcie na 1 cm? CZy to tak już będzie im bliżej porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 - przepraszam ze teraz dopiero i jeszcze nie czytalam nic dzisiaj od rana po wiz - powiedziala ginka ze brzuszek czasem jest twardy i bolesny , a mnie bolalo od pachwiny do nerek, dostalam zastrzyk rozkurcz. pomoglo lece bo jeszcze mam gosci zaleglosci nadrobie jak mezus zasnie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti- kochana to co teraz jak masz rowarcie???????? wszystko będzie dobrze? malagocha333- wiem kochana jakis diabeł we mnie wstąpił 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczynki, tak to znaczy, że zaczynam się przygotowywać do porodu. Wyjście, czy ujście (nie wiem jak to się nazywa) zewnętrzne zaczyna mi się rozwierać. Ale szyjka nadal twarda. Zalecenie - duużo leżeć. Ja tak bardzo się tym nie stresuje, bo w pierwszej ciąży miałam podobnie. Od siódmego miesiaca ciąży miałam rozwarcie na 2 cm, a przy porodzie w 38/39 tc nie chciała mi się rozwierać i po ośmiu godzinach porodu doszłam tylko do 6 cm!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 daria🌼 katusia🌼 konwalia10-witaj w klubie🌼 aneta76-witaj,wcale sie nie dziwie,że sie boisz[hihi bo już znasz tą rozkosz]ja też mam pietra,ale jestem w tej konfortowej sytuacji,że ide na tzn.WARIATA hihi pewnie mi sie odechce żyć jak przyjdzie co do czego;) vanilam-gdzie sie podziewasz? kaska0110🌼 i dla wszystkich mamusiek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. ja dzisiaj mialam zalatany dzien i dopiero udalo mi sie tu zajzec, ale dzisiaj tu napisalyscie -uuuuuuuuuuuuu - jest co czytac PIEKNIE. moja wiz u lekarza - Peppetti - moje rozwarcie nadal na 1 cm, czyli jak Ty no i tym samym bez zmian - co mnie szczerze cieszy, no ale o szyjce moge zapomniec bo juz sie nie odbuduje - wiec juz jej nie mam. Max jest tak wysoko jak ostatnio, czyli lezenie bardzo mi pomaga, to chociaz to pocieszajace. niestety nadal ulozenie posladkowe - w perspektywie ciagle cesarka troche mnie zmartwila waga bo na moj 33tc Max ma nie cale 1,9 wiec taka DLUGA GLISTKA no i nie wiem czy to normalne, ale lekarka mowila ze jest ok - dobra moze wie lepiej hi hi - pewnie lepiej ode mnie no i dostalam zastrzyk, bo mialam skurcz nerkowy, czy jakos tam i mi brzuch rozrywalo od pachwiny po nerke i z tego wszystkiego powiedzialam pani doktor do widzenia i wyszlam - a KASA za wiz ? - zapomnialam - ale szok i WSTYD na szczescie zadzwonilam, przeprosilam i po wiz u fryzjera pojechalam zaplacic gince! smiala sie bardzo - ja mniej katusia- czy Ty oby nie oszalalas z tym sprzataniem??? !!! nie wolno Ci sie przemeczac i tym bardziej teraz gdy koncowka ciazy oj szalona z Ciebie babka moja pani doktor mowi, ze duzo kobiet chwali nivea ale to my same bedziemy musialy sie poznac na kosmetykach i ich dzialaniu na skorke naszych pociech odradzala johnson - podobno bardzo uczula i nie jest taki naj jak go reklamuja musze poczytac o czym tak duuuuzzzzooo pisalyscie i tu cos od siebie dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 - dzisiaj rozmawialam z ginka o terminie porodu z om wynika ze na 12.09 ale wedlug ostatniej miesiaczki to na 23.09 - tylko ze z moja miesiaczka jest problem, bo jak odeszlam od mojego prof. z am poznan polna to mialam dosc i przestalam to kompletnie kontrolowac, ale jak bylam na usg 3D i 4D to mi pani doktor wyliczyla na 14.09 wiec troszke bylam oglupiona, ale moja ginka powiedziala ze bedziemy sie trzymac wersji pani docent i przyjmujemy 14.09 jako termin porodu - OK zgadzam sie ale sie dzisiaj usmialam u lekarki, bo liczac mi kedy mam nastepna wiz patrzy na mnie i mowi \" 21 sierpnia zapraszam na oddzial\" ale zrobilam oczy, bo niby po co? a ona \" na porod\" powiedzialam jej ze chyba zwariowala przeciez nie jestem gotowa i dopiero wtedy sie ocknela, ze jeszcze wczesnie, smiechu bylo pelno- hi hi powracajac do laktatora to u nas w szpitalu jest jakis i niby nie trzeba swojego, ale jak tyle kobiet moze z niego korzystac? czy tak mozna? co do siary - u mnie sahara kompletna NIC ZERO NUL ale dzisiaj rozmawialam z kolezanka i mnie pocieszyla - porod miala wyliczony na 20.06 i dokladnie w ten dzien urodzila, pierwsze dziecko, 6h bez klopotu, 4 mocne parcia i juz Majka jest na swiecie. wczesniej siary nie miala ani troszke a teraz moglaby karmic dzieci innych i dorobic jako mamka Podobno najwazniejsze jest nastawienie pozytywne do wszystkiego co wiaze sie z ciaza i porodem no i o karmieniu nalezy myslec pozytywnie, ponoc Maluszki instynktem kieruja sie do piersi i tylko nalezy je pokierowac, odprezyc sie i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz robilam album dla mojego Synka z jego pierwszymi zdjeciami, i dopiero skonczylam wiec juz pojde bo nikogo nie ma i znowu gadam sama do siebie - jak szalona -blachachacha tyle Was tu Kobietki dzisiaj bylo i tak duzo pisalyscie i pisalyscie wiec nie bede pozdrawiac kazdej po kolei tylko Wszystkie Was Bardzo Bardzo pozdrawiam - te ktore byly dzisiaj jak i te ktorych zabraklo. niestety jutro od rana musze zastapic mezulka w pracy wiec pewnie znowu jak wieczorkiem uda mi sie tu zawitac to pewnie najpierw poczytam i znowu pogadam sobie sama z soba mam nadzieje ze Was nie mecze -hi hi Pozdrawiam serdecznie zyczac kolorowych snow, przespanej nocy i wszystkiego dobrego dla Was ode mnie Pa pa - ja tez juz spadam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane z samego(prawie)ranka anja2525 z tym placeniem zrobiłam to samo podziekowałam iwyszłam jak dochodziłam do auta to mnie oświeciło wiec wpadłam do gabinetu wstyd jak cholera przeprosiłam i teraz zawsze przed wisyta wkładam do karty ciązy kasę i płace na poczatku ale obciach był jak cholera. Dziewczyny mnie do nerwów porodowych doszły nerwy rodzinne i jak dotrwam do wrzesnia to bedzie dobrze ,musze sie wyprowazic z domu rodziców ,do którego bardzo duzo dołóżyłam bo miał byc dla mnie a teraz moim rodzicom sie odwidziało(podobno robota brata i bratowej)i tak dwoej dzieci trzecie w drodze a szkoda gadać bo całły topik by zajęło no w każdym bądź razie trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam aneta 76 nie denerwuj się teraz Ci nie wolno. Trzeba wszystko brać na spokojnie. Ja jak mam problemy z mężem to go olewam żeby dzidzi nie zaszkodziło bo ona jest najważniejsza teraz. Wcześniej bym zrobiła awanturę a teraz głęboko oddycham i się odprężam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja - pościel super daria123- mam do Ciebie pytanie czy pisałas o koszuli z firmy vienett secret że dobre jakościowo? Co do materaca ja gdzieś czytałam ze najpierw kładzie sie kokosem do góry a potem odwraca sie gryką do góry. Ale moze jeszcze inne dziewczyny niech sie wypowiedzą bo to były opnie mam a nie zadnego specjalisty wiec nie wiem na ile wiarygodne. A jak brzuszek - nadal swedzi? Jesli tak to pewnie z rozciągania nic sie nie martw . anja2525- fajnie ze piszesz nawet jak piszesz sama do siebie, przynajmniej jest co czytać Katusia - to mozemy sobie podać rece z tym stresem zakupowym i z czekaniem na kase, współczuje skurczy łydek ja na razie ich nie mam ale z tego co wiem są bardzo nieprzyjemne. Udanej walki z cukrem , biedna jesteś bidulko z tym nocnym wstawaniem i mierzeniem poziomu glukozy. Odsypiaj ile sie da w dzień. Miśka- ja tez mam termin na koniec września wiec chyba obie bedziemy dyzurować przy kompach jak inne mamy bedą już tulić swoje dzieciaczki. mysza3- mój gin tez mi nie mówi nic o długości dziecka, podaje tylko wage. dzidzia1975- jak Twój brzusio, byłas wieczorkiem w szpitalu, co powiedział lekarz? Mi mój powiedział ze do 10 skurczy dziennie jest ok i teraz to juz mogą sie zdarzać takie trudniejsze dni ale trzeba byc czujnym i jak coś za długo niepokoi to przychodzić ksemma- współczuje wyjazdu męza, dobrze ze choć na weekendy bedzie sie zjawiał ale to nie to samo, nie wiem jak daleko wyjeżdza ale trzeba wierzyć ze na poród zd azy. Dotex82- i jak walka z pocztą? Skuteczna? Fajną promocje upolowałaś ciekawe czy ona jest we wszystkich sklepach czy tylko Twój zrobił taką wyprzedaż , musze tez zajrzeć u mnie . aneta76- u nas położna tez polecaja bambino Konwalia10 - widze ze okazje trafiają sie na każdym kroku, tylko czemu one tyle kosztuja, wiekszosc poloznych w vszpitalach chwali kosmetyki bambino ciekawe czy z patriotyzmu czy rzeczywiscie takie dobre 9 ale przynajmniej jedne z tańszych) Ja myślałam na bubchenem Peppetti- poraziła mnie wieść że urodzisz już 3 .09, kurcze to juz tak niedaleko. Ta możliwość dokładnego umówienia sie na cesarce to niewątpliwy pus cc, nie ma tego niepokoju , wyczekiwania, wsłuchiwania sie we własne ciało i myślenia non stop czy to już . Ja też zastanawiałam sie nad tą nieszczęsną siarą tzn . czy ma wpływ na ilośc mleka ., bo u mnie równiez susza. Mam nadzieje ze później wszystko bedzie jak należy i dam rade karmić. Mam jeszcze do Was dziewczyny pytanie, chodzicie po sklepach czy nie zauważyłście moze gdzieś promocji na proszek do prania dla dzieci Lovelle albo jelpa. Ja nadal mało chodze wiec za bardzo nie wiem gdzie coś jest taniej. Dzięki za wszystkie przecieki w temaci e promocji- dla takich siedząco - leżących jak ja to bardzo cenne :D Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki , miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No pewnie, że nie wolno się denerwować. Ja w ciąży zrobiłam sie bardziej nerwowa.. ale już ciii jest dobrze. No to od poniedziałku zaczynam remont kuchni i przedpokoju. A od dziś pakowanie wszystkiego, ale tego sie nazbierało. Postaram się nie przedźwigać, co cięższe pakunki zostawię dla męża. No ale jak pomyśle o sprzątaniu w trakcie remontu.. buu odechciewa sie. No ale cóż kiedyś to trzeba zrobić, a to już ostatni moment. Nie będe przecież kurzyła jak będzie dzidzia w domku. A w sobotę po wózek sie wybieram. Nie mam jeszcze upatrzonego i w sumie słyszałam, że mam patrzeć na koła, żeby były duże i pompowane. Jakie wózki kupujecie, czy raczej kupiłyście? Czym sie kierować przy zakupie? No i oczywiście nie chce wydać za dużo. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 ja dzis wreszcie spałam jak dzidzia i sie wyspałam, nawet nie slyszałam jak maz wstawał a to mi sie nei zdarza. juz pokupiłam troche ubranek i dla siebie też juz cos mam, czyli po woli lista zakupów zaczyna sie skracac. jednak najlepsze było wczoraj, u mnie jest taki mały tani market z kosmetykami, chemią wiec pojechałam po pampersy, chusteczki, kupiłam proszek do białego i koloru dla dzidzi i....100zł poszło. ciekawe jestem ile całosc bedzie kosztowało. dobrze ze łóżeczko mam w wózek kupują dziadkowie juz po urodzeniu. umówili sie tak, ze jak chłopczyk to kupują dziadkowie a jak dziewczynka to babcie. zastanawiam sie co z tą moją szyjka niby nic nie robie takiego tyle tylko co obiad i po zakupy, ale czuje czasem jakby mnie cos ciągło do dołu i brzuch tak kilka razy robi mi sie twardy. kurcze a wizyta dopiero za 2tyg. mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. aneta76 nie mart sie czasami zycie tak nami kieruje i wydaje sie nam ze spotkała nas cos złego a później ikazuje sie że wychodzi nam to na dobre. rozwiązanie czasem los przyniesie. rozumiem ze nie jest łatwo z dziećmi i w ciaży ale trzymaj sie 🌻 pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku- widziałam promocje na Lovele w Realu, kolor+ do bialego razem około 26 zł. O ile dobrze pamiętam cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×