Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dzidzia - a może to częstsze sikanie to właśnie objaw zbliżającego się porodu. Dzidzia obniża się, pęcherz zmniejsza swoją objętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 ja też dziś zaczęłam 2 dzień bez Feneterolu i zginam się z bólu. Prawie nie spałam i chodziłam co 2 godz. sisiu i jeść. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 ja również dziś prawie nie spałam,aż mi sie już płakać chce bo chodze jak nakręcona.Chciałabym pospać to co chwilke siku,piciu,a to mi nie wygodnie i tak do rana:(teraz zmykam na zakupy a jak wróce to sie położe bo teraz lepiej w dzień sypiam niż w nocy.Pozdrawiam was ciepło👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ja nie miałam siły w nocy wstawać, tylko dwa razy do wc, a brzuszek tak bolała, że nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Usnęłam dopiero nad ranem. Zapomniałam Wam wczoraj napisać o spaniu na lewym boku. Położna, u której byłam na ktg powiedziała mi, że wszystko zależy od kobiety. U mnie np. dziecko siedzi sobie po prawej stronie i dlatego lepiej żebym leżała na prawym boku. Zresztą od razu było to widać na ktg. Jak leżałam na lewym boku, to mały się wściekał, a brzuch non stop się napinał. Dopiero jak położyłam się na prawym boku, badanie stało się bardziej miarodajne. Fabia22 - jak dzisiaj samopoczucie? 🌼 Azazella - ja mam ogólnie sporo pieprzyków i pewnie to też wina jakiś hormonów. Najlepiej wszystko zwalić na hormony :) Peppetti - 🌼 miałyśmy spotkać się jeszcze w tym tygodniu, ale jakoś codziennie coś wypada. W ogóle jakaś niezorganizowana jestem w tym tygodniu. Może jutro albo w piątek? Mnie brzuch boli podprawymi żebrami. Mały ma tam główkę i chyba nią tak napiera. Czasami aż łzy mi w oczach stają. A jeśli chodzi o żyganko to pomyśl sobie, że to już tylko kilka dni :) Ania1978 - 🌼 Malagocha333 - podziwiam Cię. Ja po dwóch godzinach snu, to chodziłabym na rzęsach :) Wiecie, czego się obawiam ostatnio, że właśnie zacznę rodzić po nieprzespanej nocy i po prostu nie będę miała siły. Lecę coś zjeść, bo w brzuchu mi burczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana :) chociaż dla niektórych to już prawie południe, bo wstajecie tak wcześnie 🌻 u mnie na szczęście prócz tych złych wyników,jakie miałam i tego że nogi puchną nie ma dolegliwości, w nocy śpie tylko z jedną przerwą na siusiu :) mój brzusio jest już dość nisko, no i przede wszystkim na usg główka była już tak nisko,że musiałam położyć się zupełnie na płasko, by ginka mogła ją uchwycić w całosci i zmierzyć... zauważyłam,że pęcherz jest podrażniony i trzeba często buegać do wc jak się jest dużo w ruchu, bo przed szpitalem non stop mnie goniło :) a jak leże to chodzę normalnie tak jak przed ciążą Mam tyle energi i tyle bym chciała jeszcze przed porodem zrobić, ale nie moge :( musze leżeć i codziennie pilnować cisnienia, biorę leki na wyrównanie go, ale ginka twierdzi, że i tak w kazdej chwili moze skoczyć - a wtedy to już tylko cesarka... moje brodawki i otoczki - mimo,że mam jasną karnacje i blond włosy też są jak u murzynki..haha już przyglądałam się im, czy nie są brudne..hehe bo tak to wygląda, ale szorowanie nie pomaga :) i jak chyba nikt się dziś nie rozpakował? :) czyli pełnia to ściema :) ale za to na przyszły tydzień jest troszkę cesarek w palnie,więc sie zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja własnie po badaniach, sniadanku i po nadrobieniu czytania. teraz ide sie położyć bo sie nie wyspałam przez te badania😴 Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! no ciekawe jak to z ta pełnia bedzie , mnie to na pewno nie obejmie jakby co ... ja dzisiaj ide do tego dermatologa na 12 mam nadzieje ze mnie przyjmie podobno full ludzi jest , dzwonilam z samego rana i pani w rejestracji mowi ze bede musiala po prostu czekac , chyba , ze ktos z pacjentow mnie przepusci , juz to kurcze widze jak mnie wszyscy przepuszczaja ...ech ! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:)) wczoraj chcialam poodpisywac i nadrobic 5 dniowe zaleglosci ale cos mi sie wykasowalo przy samym koncu i poszlo w komin.... tak sie wscieklam ze juz nie pisalam.... a czytania ponad 12 stron, ciezko to bylo przejsc:)) to-tylko-ja fajnie ze to nie cholestaza:)) smaruj sie i nie drap juz wiecej:)) Ania 1978 ja po wczorajszych skurczach postanowilam ze dzis sie pakuje do szpitala bo napedzily mi troche strachu:)) anja2525 pilnuj tych robotników- dobrze im powiedzialas, bo pijaku to nie robota- tu krzywo, tam sie zaszpachluje:)) daria123 oki dzieki juz pytalam w aptece- 7zl anja2525, malagocha ja tez sobie jezdzilam autkiem choc czytalam ze powyzej 34tc nie powinno sie juz prowadzic, ale wczoraj jak odwiozlam mezusia do pracy i wracalam do domku moje dziecko zaczelo sie tak wypinac i prezyc, ze doszlam do wniosku ze juz nie bede prowadzic auta, bo faktycznie moge wypadek jakis spowodowac...:(( wrzesniowka2007 ja jestem tak samo roztargniona- zatrzasnelam kluczyki (2 komplety) w aucie i to dopiero byla jazda.... a wczoraj pojechalismy na cpn, zatankowalismy auto, po czym mowie do mojego M: chyba nie wzielam karty....zeby zaplacic a w portfelu mielismy po 5zl....tak to jest z babami w ciazy...co do seksiku to my tez regularnie od soboty jedziemy i...nic no chyba ze te moje wczorajsze pierwsze skurcze to wlasnie od tego....:)) Miśka_26 widzę ze w domku juz... SUPER:)) Aine777 witaj:)) ja jestem z wrocka:)) grako96 ale się uśmiałam z tej orki:)) a jednak są plusy prysznica:)) no tak tak kilka dziewczyn ma termin na 14-09 w tym ja (z tego co pamiętam to 4-5) ***Dee, aneta76 mam nadzieję ze dziś już lepszy humorek- to hormony, ja tez parę dni temu ryczałam bez sensu... 🌼 dzidzia1975 glowa do góry jak gin mowi ze nie jest zle- to tak jest i nie zamartwiaj sie na zapas. Ja wczoraj odebralam smsa z laboratorium, ze wyniki wyszly nie najlepsze i wymagaja bezplatnej konsultacji z lekarzem.... a robilam WR, mocz i morfologie wiec zaczelam czytac o WR- tak sie najadlam strachu jakie sa konsekwencje braku wczesnego rozpoznania w ciazy, ze sie poryczalam... Dopiero po 4 godzinach gdzies mi blysnelo ze robilam chyba na poczatku ciazy- posprawdzalam i wyszlo ze mialam ujemny... wiec to pewnie mocz, bo pisalam wczesniej ze mialam jakies uplawy i swedzawki.... ❤️ mysza3 piekne wymiary dzidzi, dobrze ze wszysytko ok i maluszek sie rozwija:)) w czwartek bede u swojego to sie dopytam co i jak z tym prysznicem... katusia dla M spóxnione ale szczere życzenia urodzinowe🌼 aha, ładnie opisałaś skutki wykonania lewatywy:)) azazella co do KTG to u nas mozna wybrac pozycje- na prawym boczku albo na plecach, jak wygodniej, ja wole na boczku, bo na plecach to mi zaraz slabo...co do tego trajka to cie rozumiem, choc mam kochanych sasiadow, jak M nie ma to mnie zawsze gdzies podrzuca i nie problemu, ale jak bylam w 6mc jechalam trajkiem i jechala babeczka napewno juz koncowka i tez same łosie- nikt pupska nie ruszyl zeby ustapic a ta biedaczke rzucalo na zakretach bo tramwaj pomykal jak szalony.... vanilam dziś już oki, dziekuje, choc od rana brzuch twardy, ale przestalam puchnąc (stopy) tylko ręka prawa mi drętwieje, ale da się z tym żyć:)) 🌼 Jutro czeka mnie wizyta u ginka na 8 rano, a pozniej fryzjer:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Szkoda, że o trzeciej wyłączyłam już komputer. Nie liczyłam, że ktoś jeszcze siedzi przed kompem i się odezwie. Peppeti - z tym żygankiem ja ci serdecznie współczuje. Nie mam żadnych , ale to żadnych objawów. Powinnam się cieszyć, ale boję się, że będę musiała zapisać się do topiku grudniówek. Czy ktoś też tak ma? Ja się czuję jakbym nie była w ciąży. Po prostu nic! No oczywiście poza sterczącym brzuchem. Nawet kość ogonowa, która bolała mnie przez całą ciąże (to chyba pamiątka po kontuzji na nartach) przestała boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,wszystkie bidulki ,ktore nie moga spac serdecznie wam wspolczuje,bo mialam tak pare razy i wiem jak to czlowiek potem chodzi jak neptyk caly dzien,a ja pobilam dzisiaj swoj rekord-10godzin spalam i nawet nie pamietam ile razy chodzilam na siku-2czy 3.ale to pewnie wynik zmeczenia,bo konczymy remont i niby nic nie robilam ale latalam caly dzien to tu to tam.Wasza bezsennosc to pewnie wynik tej pelni,a rezultat mial byc przeciez inny!!!:) ja tez taka placzka ostatnio jestem,ze szok-lzy mam caly czas w podoredziu,i od razu o byle pierdole fontanna. jutro mam ktg i wizyte i mam nadzieje,ze cos sie ruszylo przez tydzien,ale ja oprocz pobolewania jak na okres kilka nrazy dziennie nie mam zadnych objawow,a no i brzuch mi sie obnizyl-w koncu nie mam zgagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik1984
Witam wszystkie wrześniówki. Jestem pierwszy raz na forum i bardzo żałuje, że dopiero dzisiaj je znalazłam.Mam termin na 30września.To moja pierwsza ciąża.Jestem bardzo szczęsliwa i już nie mogę się doczekać kiedy moją dzidzie przytulę. Pozdrawiam Do Dzidzi1975 Kurcze troche się przeraziłam,bo mam dokładnie to samo z nogami.Myslalam że mnie poprostu komary pogryzły,ale jak sie wczoraj zaczełam drapać to mi taka kaszka wyskoczyła,dokładnie to o czym pisałas.Dobrze,że jutro mam usg to się zapytam gina o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) melduje ze na mnie pełnia tez nie podziałała nic mnie nie boli wszystko ustało cisza w sobote mam wizyte u położnej która sprawdzi co tam u mojego mauszka czy go wywoływać czy nie:) azazella- chyba zartujesz z tą polną? dobrze ze mam ta położną ona mnie wkreci na odział. w piątek mam wielką przeprowazkę, i wiecie co znalezlismy prezenty ze slubu o których zapomnielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wiecie co, coś nie mam ostatnio wogóle apetytu. Niby zjadłam płatki z mlekiem, ale od razu mnie muli. Miśka_26 - magazynuj tą swoją energię, przyda Ci się po porodzie :), a teraz odpoczywaj ile wlezie. To-tylko-ja - daj znać, jak wyszły te badania 🌼 Fabia22 - kurcze dziewczyny - wszystkie macie umówionych fryzjerów, a mi sie po prosru nie chce. Tym bardziej, że mam dość gęste włosy i balejaż u mnie to 3-4 godziny siedzenia. Idę wydepilować nogi, bo zbieram się do tego od tygodnia. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! 🖐️ Widze, ze pelnia chyba nie przyniosla efektow :P U mnie o.k. wczoraj narzekalam na forum, ze maly slabo sie rusza, do dal o sobie znac i podskakiwal caly dzien :D Bardzo to lubie 😍 Dziewczyny, czy Wy rowniez czujecie caly czas pragnienie? Ja od jakiegos czasu, bardzo duzo pije, na szczescie woda nie odklada sie, bo latam do kibelka ;) Odnosnie wc - to wstaje juz 2-3 razy w nocy. Brzuszek mi sie jeszcze nie obnizyl, skurcze sie zaczely, ale sa slabe i nie regularne (to chyba tzw. skurcze Braxtona-Hicksona). Pozatym czuje sie dobrze :) Miska_26🌻 oszczedzaj sie! Pamietaj ze mamy taki sam termin i musimy sie trzymac razem :) , a Ty mi tu o jakims wczesniejszym porodzie piszesz ;) i to jeszcze cesarka - nie ma tak dobrze! 🌻 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Brzucholki:) Nie zagladałam kilka dni, bo sobote i niedzielę byłam w gosciach. a, poniedziałek i wtorek praktycznie przelezałam:( Podpisuje sie pod wszystkimi dolegliwosciami jakie macie. M. pojechał do pracy, a ja próbuje odgruzowac troszke mieszkanie. Moze z szybkościa żółwia uda mi sie do wieczorka zrobic błysk;) Jeszcze troszke prasowania sie uzbierało. Najgorzej odłozyc cos na potem, to cięzko później nadrobić. buziaczki Wam przesyłam i zycze lepszego samopoczucia:) Peppetti, wysle Ci zdjęcie moje do galerii. Jak bedziesz miała czas to wcisnij je gdzieś:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
shiva ja od polowy ciazy praktycznie non stop pije,ciagle mi sie chce pic ale wyniki i reszta oki wiec po prostu tak musi byc czuje sie jakbym miala kaca co paradoksalnie smieszne a po glowie chodzi mi zimne piwko z soczkiem malinowym mniam mniam ale niestety pozostaje mi tylko kac po niewypitym browarku)))) pozdrawiamm wszystkie antalki,ide na zakupki i posprzatac mieszkanko choc nie zabardzo mam chec ale zbieram sie od poniedzialku wiec nie mam wyjscia)))) , przynajmniej zrobie cos pozytecznego(oprocz zamienienia sie w inkubator) w koncu,i ja bede na pewno szczesliwsza po skaczonej misji azazela w takim razie nie martwie sie macierzynskim,niech zrobi to za mnie ksiegowa, dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia no mam nadzieje, ze to nie to. o 14 odbiore wyniki to juz cos wiecej bede wiedziala, a po tej masci od dermatologa swedzi mniej i nie jest juz takie zaognione. wiec ma nadziej, ze wszystko bedzie ok🌻 vaniliam 🌻 daria123 no i co udało Ci sie kupić ta masc, mi pomaga, przynajmniej tak mi sie wydaje.🌻 Ja już po 😴, teraz czekam na fotelik bo znajoma ma mi przywieść, ale bedzie radocha:):):) A późnej obiadek i troche ogarnoąc mieszkanko musze, bo jak później zostawie męża samego to moge nic nie znaleźć po powrocie ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik1984 witaj, fajnie, ze nas odnalazłas. Ja z misiączki tez mam termin na 30 wrzesnia ale u mnie to sie raczej nie sprawdza bo ja mialam bardzo krótkie cykle i brany mam pod uwage termin z 1-2 usg na 24wrzesnia.🌻 Ania1978🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wrześnióweczki 🌻 Współczuję wszystkim dziewczynom, które nie mogą spać w nocy. Ja ostatnio nawet dość dobrze sypiam, co prawda budzę się często do WC albo brzuch mi strasznie stwardnieje i boli, ale szybciutko zasypiam. Też pojawił mi się pieprzyk na sutku i w ogóle mam ciemne sutki jak Murzynka ;) Dzisiaj mam wizytę u dentysty, cholercia wypadła mi plomba i wolałabym założyć nową przed porodem. Nie orientujecie się, czy można brać znieczulenie pod koniec ciąży ? I jeszcze jedno pytanie - właśnie dzisiaj kończę 38 tc i do tej pory ani razu nie byłam na KTG. Od kiedy macie to badanie ? I gdzie je robicie - w szpitalu czy w gabinecie u ginkekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
Witam Wszystkie Brzuchatki! U mnie brzuszek się bardzo obniżył, jak siedzę to mam go na nogach a jak chodzę to czuję jak go postukuję udami. Byłam na wizycie u gina no i dzidzia się nie odwróciła, jest nadal pupką do dołu. Lekarz potwierdził że będę miała cesarkę Bardzo się jej boję. Kolejną wizytę mam 10.09. i wtedy lekarz będzie musiał mnie badać ginekologicznie. Wtedy też powiedział że znów mogę zacząć krwawić i wtedy od razu pójdę na oddział. Wogóle temin mam na 15.09, ale do cesarki muszą przygotować i prawdopodobnie jak wszystko będzie ok. pójdę gdzieś 13.09.Oczywiście pod warunkiem jak wcześniej się nic nie bedzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam piepszyki, kurcze fajnie, ze jest to forum bo przynajmniej wiem ze nie jestem ufoludkime. tofikowa ja ktg bede miala robione dopiero w polowie tego tyg w sobote tj 37tc. ale robie mi polożna znajoma tesciowej. wizyte u lekaza mam na wtorek wiec moze pani doktor by mi kazała zrobić ale nie iwem. A ktg robia napewno juz jak masz przenoszoną ciąze alebo jak cos chca skontrolowac🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa - ja leczyłam zęba 2 tygodnie temu. Moja dentystka mówiła mi, że niby nie przeciwwskazań do zastosowania znieczulenia w III trymestrze ciąży, ale zdarza się, że w wyniku jego zastosowania pojawiają się skurcze. Także ja miałam robione bez, ale zapytaj lepiej swojego dentystę. A jeśli chodzi o ktg, to ja robiłąm pierwszy raz wczoraj, a dzisiaj kończę 39 tc. Za tydzień mam powtórzyć, a póżniej (tzn. po terminie) mam robić min. 2-3 razy w tygodniu. U nas w szpitalu jest problem, żeby się zapisać, więc byłam prywatnie. Koszt 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam piszesz, że jest problem u ciebie w szpitalu z ktg, wiec idz i powiedz, że o do rana (od dłuższego czasu ) nie czujesz dzieca i dziwnie sie czujesz, odrazu Ci zrobią.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To-tylko-ja 🌻 Vanilam 🌻 - dzięki za szybką odpowiedź :D Zatem pewnie na poniedziałkowej wizycie lekarz zleci mi KTG. Myślę, że nie powinno być problemu z zapisem w szpitalu - ciążę prowadzi mi ordynator tego szpitala, więc liczę na jakieś ulgi ;) A co do dentysty, to kurcze boję się leczyć zęby bez znieczulenia. Masz rację, spytam się moją dentystkę, co ona o tym myśli. Z drugiej strony stres i ból przy leczeniu też się odbiją na malutkiej. Dzięki dziewczyny i zmykam robić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja również nie miałam ani razu robionego ktg hmm.....??jak do poniedziałku nie urodze[bo wtedy mam wizyte]to zapytam gina. ja właśnie wróciłam z zakupów,i nie wiem czy brać sie za gotowanie i sprzątanie czy położyć sie bo oczka mi sie zamykają,jestem wykończona a chce zrobić bigos bo mam na niego od dawna smaka i troszke pracochłonna z nim robota a jak zasne to chyba do wieczora nie wstane hehe....Pozdrawiam was cieplutko i zyce miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki współczuje Wam bezsennych nocy, ja sypiam dobrze- jecze tylko troche przy wstawaniu bo boli krocze, ale jak zrobię piiii to spię jak mops...:)) mysza3 napisz jak bylo u dermatologa, bo ciekawosc mnie zżera... Asik1984 witaj vanilam przedwczoraj kolezanka obcięła mi włoski, a jutro ide zrobic baleyage- ale tylko odrosty, moze nie bedzie az tak dlugo, a takich gęstych włosów jak ty masz to tylko pozazdrościć, dla mnie natura akurat w tej kwestii była skąpa:(( Shiva24 ja też piję jak smok, a wczoraj jak dostałam tych skurczy wieczorem to wypiłam przez 1,5h 1,5 l wody.... tofikowa wg tego co mówią w programie \"mamo to ja\" na TVN Style takie znieczulenie nie szkodzi w tym okresie ciązy, bardziej szkodliwe jest w I trymestrze, ale zawsze warto poradzić się swojego lekarza...:)) KTG robi się głównie żeby sprawdzić czy są skurcze macicy, ale jeśli Ci go nie zlecano, to nic strasznego, niektóre dziewczyny mają robione KTG dopiero w szpitalu, jak przyjezdzaja na porodówke... Ja miałam raz, w poniedziałek, chodzę prywatnie do Centrum Zdrowia Kobiety i tam mają całe oprzyrządowanie, KTG kosztuje 20pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dzien dla Wszystkich Babiszonkow 🖐️ witam Nowe 🌻 ja nie mam zadnych bolaczek i tylko giry jak FIONA ale jak siedze z nimi do gory na pufie to nie sa az tak nadete ja dzisiaj mialam jakies horrorowate sny, ale ogolnie nocka przespana, juz do kibelka tak nie latam, i spie jak zabita, a Maksik jak ma ochote to lata a jak nie to nie - ale znajomy gin mi powiedzial ze on juz sobie uklada rytm zycia bo jest coraz wieszy i wie kiedy spac a kiedy latac ja tam w pelnie nie wierze, ale w burze i owszem Kochane pozdrawiam Was serdecznie i przesylam 👄 katusia Kochana zawsze mozesz na mnie liczyc ❤️ dobra bobra lece na gore zobaczyc jak remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale dzisiaj pospałam! do 12:00. a jutro idę do szpitala, sama nie wiem, po jaką cholerę:D chodzi o to, ze zawsze w gabinecie mam wysokie ciśnienie, a jak mierzę w domu-książkowe( u znajomych nieraz z ciekawości też mierzę, zeby sprawdzic, czy nie mam zepsutego cisnieniomierza, i też wychodzi idealne). Podobno to tzw. syndrom białego fartucha, ale moja gina chce mnie położyc, zeby miec osobiście nad tym kontrolę. Profesjonalne podejście, ale same wiecie, szpital to szpital...:( A może któraś z Was miała podobny numer z tym ciśnieniem? jestem ciekawa. Najdziwniejsze jest to, że czuję się super, zero dolegliwości na tle ciśnieniowym, a poza tym gina mowi, ze gdybym faktrycznie miala nadcisnienie, to bym nie dotrzymała do 36. tygodnia. No ale mus to mus, trza se legnąć;) niech biedna gina śpi spokojnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1. Stopka ponizej nieaktualna;) Po 2. Wczoraj z Zuzią wrocilysmy do domku ze szpitala... urodzila sie w piatek o 9.21.. przez cc. Wazyla 2900, 52cm.. Czujemy się dobrze. Pozdrawiam Was gorąco i duzo zdrowka życze.. i bezbolowych porodow;) Calusssssssssssyyy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×