Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Ja tez nie spie ... Pije goracy kubek - pomidorowa i surfuje po netku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha3333
***Dee ja właśnie skończyłam 2 kubek herbaty i zjadłam 2 paróweczki na zimno z chrzanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333- kochana ja nie śpie.👄 po wczorajszym dniu pełnum wrażeń nie mogłam wogóle spać, jestem napuchnieta na twarzy jakbym cała noc piła piła i jak stara pijaczka wygladam. własnie wrócił mój M z pracy. teraz poszedł po chlebuś wiec zjem sniadanko. nie mam niestety siły siedziec przy kompie bo w głowie mi aż szumi. postaram się wieczorem 👄 anja2525-bardzo dzękuję za oczyszczającą rozmowę 👄 buziaki pozdrowionka dla wszystkich kobitek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333- kochana jesli chodzi o ból podbrzusza, to ja tez mam taki i to jeszcze wchodzi mi na kręgosłup i jest taki opasajacy. jesli jeszcze potrzyma mnie to ze 2 dni a biore nospe forte, bo tak kazał lekarz, to jade do szpitala, bo tego się nie da znieść momentami.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniówka 2007
wczoraj padł mi net przed 22 :( nawet sie nie pozegnałam za co pzepraszam... a dziś witam wszystkie ranne ptaszki małagosiu, przespałam sie z tym i chyba masz racje po co sie pchac tam gdzie nas nie chca, remont to napewno nie pare dni a miesiąc minimum wiec lepiej zadzwonic do piotrkowa dowiedziec sie co i jak i jak cos to tam sie kierowac... musze sie dowiedziec czy tam przyjma odrazu czy najpierw musimy byc odesłane z tomaszowa... w takim razie mój plan czekania na ostatnia chwile legł w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale tu gorąco. Ja też pół nocy nie przespałam. Nawet parę razy zaglądałam tutaj. :) :) Ciekawe czy pełnia podziałała??? Dziewczyny, dziś musimy chyba zrobić listę obecności!! :) Od kilku dni u góry brzucha odczuwam dziwny ból. Boli mnie przy każdym kaszlnięciu czy kichnięciu. Ból jet porównywalny do takiego, jak po operacji. Czuję takie szczypanie, rozrywanie. Mam wrażenie, że moja macica w tym miejscu zaraz pęknie. Nie mam pojęcia co to może być i bardzo mnie to niepokoi. Ale muszę jakoś wytrzymać do piątku, wtedy mam wizytę. Chociaż pewnie lekarz odpuści to sobie, bo powie mi, że w poniedziałek wszystkie niedogodności się zakończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Witajcie dziewczyny, ja te już nie spie od 5. Nadrobilam zaleglości w czytaniu:) vanilam,ciesze się ,że ktg wyszło ok, dzidziuś wie kiedy ma przyjść na świat, będzie dobrze!!!!zobaczysz:)Masz ładny wózeczek. Kobietki!!! Mnie tez pojowiło się kilka dodatkowych pieprzyków,zwłaszcza na otoczkach,są ciemniejsze od brodawek.Moze tez powinam powiedziec o tym lekarzwi.Ciekawe czy to zejdzie czy zostanie?Jak myslicie? I do drapaczek słów kilka.Słcuhajcie ja dwa tygodnei temu miałam swedzacą, wstrętną wysypke na twarzy.MOj gin,przyjmuje w soboty , wiec we czwartek poszłam państwowo na konsultacje,czym moge to smarowac.W sumei to mi nic nie dal.Pwoiedzial,ze moze to byc efekt brania Fenoterolu.Byłm zła,bo oczekiwlam konkretnej porady. Smarowałam buzie krochmalem ,albo samą mąką ziemniaczna i to łagodzlo swędzenie.Mozecie to wyprówbowac na pewno nie zaszkodzi.KUpiłam sobei też wode termalną z Vichy i jak ręka odjął.Po kilu dniach wszytko zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie pieprzyków, to mi też pojawił się jeden (na piersiach). Nie martwię się tym jednak, bo w poprzedniej ciąży było podobnie. Zostały sobie i są seksowne. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
azazella słow mi brak na zachowanie ludzi w autobusie.Wypadałoby im porzadnie nawtykać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Peppetti mnie pojawiły sie cztery większe na kazdej otoczce.W smie i nie panikuje, bo tak bardzo nie widac.A otoczki mam tak ciemne,ze maz w żartach powiedział mi,że mam piersi jak kobitka z Mozambiku:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Witaj Mołgocha i wszytkie poranne ptaszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi - mi też zciemniały, ale nie są aż takie ciemne. Za to tam na dole wygladam jak Murzynka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti w prawdzie to spałam od 22,40 do 0,20 więc niewiele. Bardzo mnie boli brzuszek jak leżę. Lepiej mi jest jak siedzę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Ja jestem ciemna brunetką więc otoczki są mocno ciemne.Na dole juz sie przygotowałam do porodu, w razie czego:):):)( bęe dogladac co dwa dni,ale ebz lustereczka się nie obejdzie,a jakże) Wczorja podobnie,jak Gerta zbarałam się za moje stópki,nigdy szorowanie piet nie było tak trudne ja w tych ostatnich miesiącach:):):):)Ale M pomógł:)Co sie nei robi dla żonki w ciązy Ps. nawet jakims cudem french zrobiłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dlatego, że jesteśmy tam lepiej ukrwione. A to z kolei po to, by wszystko było bardziej elastyczne, aby ułatwić poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
małgocha topewnie efekt dziłania hormonów , jak z tą ciemną kreseczką na brzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wczoraj zrobiłam porządek z piętkami i cipulkę ogoliłam ale na stojąco przy szafie z wielkim lustrem wypięta do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Tak ,przejdzie,chyba po kilku miesiącach.tak gdzieś czytałam.Wszytko musi wrocić do normy.To jak bardoz nam wszytko ciemnieje tu i ówdzie zależy od hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
Witaj serdecznie Kasiak84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notoście mi dziewczyny humor z rana poprawiły tymi wpisami hahahah, dobre malagocha333 to musiało byc ciekawe z tym goleniem was boli podbrzusze a mnie dzis od rana bolą piersi i sutki tak że się mało nie wscieknę cos jak w pierwszym tygodniu ciąży nie wiem dlaczego we wczesniejszych ciążach tak nie miałam malagocha333🌼 peppetti 🌼 katusia🌼 ania1978🌼 witajcie z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek siadłam sobie was poczytac bo wczoraj nie miałam siły... ale duzo naklikałyście! dzis spałam no w miare dobrze, choc wstawanie co godzine siusiu to niezbyt fajne..ale od 6 nie spie i nie wiem co z soba zrobic... zaraz zjem sniadanie z mężem a potem wybiore sie na długi spacer to moze cos sie ruszy...hi hi hi bo jak leże to nic mnie nie boli ale jak zaczne chodzic siedziec to normalnie brzuch na dole i krzyż i miednica BOLI jak szlak! brzuszek to mnie tak ciągnie do dołu jakb mi miało zaraz wyrwać cosik...dzis 2 pełny dzien bez Fenoterolu a tu na razie cicho! a ja juz sie nastawiłam ze w tym tygodniu urodze?! co do swedzenia to dalej SWEDZI okrutnie ale staram sie nie drapać bo jak zaczne to skonczyc nie moge!jakby mnie stado komarów pogryzło...ech szkoda gadać acha odnosnie czy brac cos jak boli brzuszek to mi lekarz powiedział ze NIC nawet no-spy 40...ma działać natura i juz... zmykam cos zjesc bo mi kiszki marsza graja...pozdrawiam was cieplutko i trzymajcie sie kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×