Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość wrzesniowka2007
tak tak znaja się!!! w końcu w Białobrzegach sie wszyscy znają , tylko ja nikogo nie znam heheh :) po slubie jestesmy rok 19.08 mielismy pierwsza rocznice. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
no powiedz mi kochana jak ten nasz lekarz liczył ci termin porodu bo mi podał tylko jeden i to miał byc 18.09 ale w koncu wpisał w karte 19.08 bo jak nie urodze to 19 go mam byc na oddziale... i w koncu juz sama nie wiem a Ty masz dwa terminy z usg i om. ??? ja ost. okres miałam 12.12.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka 2007 nam minęło 2 lata po ślubie 20 sierpnia. Ale nam się zbiegają te terminy :) kochana mnie w ogóle nie wyliczył terminu i nic nie wpisał jeszcze w kartę ciąży. Sama sobie wyliczyłam a w stopce podałam termin USG tak od siebie. A tak poza tym to jak się pytałam lekarza o mój termin to zaczął mi rysować(jak to on) że w ten termin który wychodzi wg ost. miesiączki trafia 5% kobiet a reszta rodzi 2 tyg. przed lub po terminie i to też jest nazywane poród w terminie.Ja ostatni okres miałam 15 grudnia 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka 2007 a idąc teraz we wtorek do gina to robisz jakieś badania ? Bo mnie kazał morfologię i mocz. Muszę w tym tyg. jechać na plac i zrobić. A mieszkacie w Białobrzegach już na stałe? Bo my będziemy kiedyś tam mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
no mi tez kazał zrobic te same badania :) jeszcze sie nie zebrałam... moze sie jutro zbiore... nie mieszkamy tu tymczasowo kiedys sie wyprowadzimy ale jeszcze nie wiemy gdzie... gdzie kupimy sobie działkę jesli bedzie w białobrzegach to chetnie, narazie mamy mały domek na jednej posesji z domem rodzinnym mojego m gdzie mieszkaja tesciowie i rodzenstwo meza. a my mamy swoj domek ale to nie jest to bo na podworku tłoczno.... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 witaj miałyśmy ślub tego samego dnia ja też 19.08 miałam pierwsza rocznice. a to tak na marginesie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
no faktycznie z tym terminem to on jest bardzo powsciagliwy mi wpisał bo zus chciał zaswiadczenie o terminie porodu... nagadał się przy tym... ohhh... no ale ma nadzieje ze urodze do tego wtorku bo twierdzi ze nie ma co sie meczyc i chodzic z tym brzuchem jak 38 tydz to mozna rodzic, łozysko mi wpisał II/III ale powiedział ze dojrzałe i robia sie zwapnienia , dziecko gotowe i to rozwarcie wymacał na 2 cm ja nie wiem ale ja tam nie czuje rozwarcia ? mozna to wyczuc? od dzis nam się bzykac kazał na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
to-tylko-ja to super!!! mam nadzieje ze uczciliscie to jakos, bo my przypomnielismy sobie dopiero o 17 tej popołudniu a cały dzien bylismy dla siebie bardzo mili i uczynni i spedzilismy dzien razem ale uswiadomilismy sobie to swieto dopiero o piatej jak w tv ktos wspomniał "rok temu o tej porze..." i blady strach na nas popadł... wybuchnelismy smiechem i pojechalismy na kolacyjke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzeshniowka2007 to mi na ostatnim USG w 33tc wyszło st. łożyska III (nie wiem od kiedy już jest tak dojrzałe) a Kozik na to że wszystko jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
a czemu brałas to cos na f... ? wiesz moze to i norma , wazne aby sie nie starzało za wczesnie... zreszta mi kozik do 22 tc wmawiał ze mam łozysko przodujace kazl brac nospe, mowił ze mam napieta macie a po 22 tc o wszystkim zapomniał? ja robiłam w 12 tc usg na placu i tam nie bylo nic o przodujacym... w 22 tc tez poszłam na plac na usg bo kozik mi kazał zeby sie przyjzec komora w głowce czynie sa za duze bo on podejrzewa ze sa za duze... ale okazało sie ze nie sa , i on stwierdził ze tylko podejrzewał ... dlatego ja troche sie dystansuje do jego stwierdzen i jak przenosze to tez sie nie zdziwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🖐️ wpadlam sie przywitac i odmeldowac, ze jestesmy nadal 2 w 1 :) ja mam rece pelne roboty, bo ten remont i ciagle po cos musze podjechac bo im braknie itd. przy okazji juz pozbylismy sie mebli z sypialni i mam kocial w 2 pokoju i burdel na kolkach w calej chacie, ale wazne ze do porodu zapomne o remoncie bo wszysko bedzie na tip top. i Maksymilian bedzie od poczatku z nami w sypialni ( oczywiscie w swoim lozeczku ) ale wstepna opcja byla, ze jakbym dzisiaj miala cc to przez jakis czas zamieszkiwalby pokoj goscinny a tak to bedziemy wszyscy razem bo magicy zdazal zrobic wszystko dzisiaj nie pija bo im zagrozilam, ze z miejsca wylatuja bez zaplaty, ja cholera na towar i ich prace musze zarobic to niech oni to uszanuja i zapracuja na kase bo inaczej NIC ida jak burza - he he he Vanilam moj M woli zebym rodzila 12.09 bo wtedy zdazy wrocic z niemiec ale bede pamietac, ze cioteczka Maxa ma swoje swieto dzien wczesniej [ usta] Miśka_26 super, ze juz jestes w domku wszystkim Kochanym Brzuchatkom przesylam buziaki i pozdrowienia i ciesze sie, ze jestem juz z Wami i dzieki, ze tez sie cieszycie, ze my wrocilismy ❤️ katusia wszystkiego naj naj naj dla Mezusia od naszej 3 ( ja Max i Bartek ) milej i udanej imprezki dla Was i sie nie przemeczaj buziaki dla Kubulki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
a i jeszcze mi cukrzyce wkrecał bo test na 50g wyszedł 147 o 7 za duzo a 75 wyszła bardzo dobrze juz nie pamietam ale ponizej granicy sporo... i tak mi mowił ze mam nie jesc owocow nie pic sokow nic co słodkie... a babki w laboratorium powiedziały jasno ze 50g glukozy gorzej sie wchłania i to nic nie znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 witaj!!! wrzesniowka2007 ja brałam Fenoterol od 31 tyg. ponieważ zaczęła mi się skracać szyjka macicy, zmieniła położenie takie jak do porodu i była miękka. Kozik mnie straszył że mogę urodzić w 8 miesiącu i wszystko będzie dobrze jeśli przechodzę ten miesiąc. Teraz jestem już w 37 tyg. i też mnie straszy że zaraz urodzę. Nie mam co wierzyć trzeba czekać na czas w jakim nasze maleństwo będzie gotowe na przyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22-niestety nie pamietam ile kosztowala ta nieszczesna lewatywa,bo kukowalam jeszcze pare innych rzeczy dla maluszka,ale chyba cos ok.12-15zl. to tylko ja-mozesz mi napisac jaka mascia kazala Ci sie dermatolog smarowac?bo ja tez juz wieczorami szalu dostaje i pare dni temu drapalam sie szczotka do wlosow z metalowymi szpileczkami,a i jeszcze jakie tabletki kazala Ci kupic-nawet jak sa na recepte to moze bym dostala,bo mam szwagierke,ktora pracuje w aptece-nie chodze do niej ,bo to straszna plotkara i opowiada pozniej np.kto kupuje psychotropy,wiagre albo leki na bezplodnosc-i dlatego ja bojkotuje:)ale w takiej sytuacji to moze by mi to zalatwil;a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 mnie też zakazał jeść owoców, pić soków i nic słodkiego bo za szybko zaczęłam przybierać na wadze. Teraz mam 16kg na plusie a ty dużo przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
anja2525 witaj, ja cie podziwiam ze na taki sajgon masz siły i chceci kiedy wielka chwila tuz tuz ja to przerabiałam 1,5-2 mcy temu i miałam dosc! pomysl o jakiejs ekipie wsparcia aby uprzatnac najwiekszy sajgon, ja nie mogłam liczyc na nikogo ale mezus wszystko wyszorował jak umiał z grubsza ( on uzywa tylko rozpuszczalnika i wody z domestosem) a ja powolutku poprawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
no ja 10 kg ale byłam okragła juz przed ciaza i tez mnie pilnował z ta waga. ale co ja poradze jak ja duzo nie jem, słodycze sporadycznie a owoce lubie nawet zamiast posiłku np kolacji jadłam 2 jabłka albo miseczke truskawek i to bez cukru i smietany, teraz zajadam nektarynki i brzoskwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
dziewczyny ja tez jezdze ale załwazyłam ze od kilku dni jak tylko nie musze to nie jade a tak to dzien w dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 i jak sie czujesz bez tablet ??? ja teraz spie jak zabita i w nocy tez tak nie latam do kibelka jak w czasie gdy bralam leki ciekawa jestem jak bedziesz Ty sie czula bo ja lepiej bez tablet tak tak pewnie wszystkie jestesmy w tych procentach co maja wywolany porod po fenoterolu bo zadna nie urodzila - chyba ze Ty malagocha ??? jeszcze nie minelo Ci 24h ani 48h bez tablet no ja pewnie doczekam terminu bez problemu, bo moj Max sie nie spieszy i ma w tylku wszystko i wlasnie sie wczoraj zastanawialismy czemu tak jest ale pewnie mu wygodniej siedziec sobie a nie byc glowka w dol - choc wiekszosc dzieci tak mieszka w brzuszku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propoos jazdy samochodem to wczoraj wybieralam sie do szkoly,czyli swojej pracy podbic legitke ubezpieczeniowa-patrze a to maz mi sie pakuje na miejsce kierowcy-pytam go o co chodzi,i ze ja tam moge troche zabawic,bo beda kolezanki,bo akurat byla rada pedagogiczna,a on ,ze spokojnie poczeka i nie bedzie marudzil,bo jakas tam babka w 8miesiacu podczas jazdy dostala skurczy i potracila pieszego-tak wiec od wczoraj mam swojego drivera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowka 🌻 wole sobie sama porobic bo moj M to ma 2 lewe - he he he fajnie ze nas znalazlas 👄 malagocha ❤️ ja Kochana malo tego ze jezdze moim autem osobowzm to po towar jade busem i w sklepie ze mnie sie smieja ze jak wysiadam to jak z autobusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 jakoś dziwnie się czuję. Boli mnie cały dół i od czasu do czasu coś tam kuje. Ty też tak miałaś pierwszego dnia jak odstawiłaś tabletki? Czuć się dobrze czuję. Ja jak brałam Fenote... to i tak się dobrze czułam tylko ciągle mi było gorąco i się pociłam. Poczekam do wieczora może coś się ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 przepisała mi maść Mecortolon N ale jest na recepte, ale jak masz znjomom to pewnei bez rpoblemu. Mam sie smarowac 2razy dziennie cienką warstwe. Mnie tak mocno nie swedzi jak posmaruje balsamem to jestem w stanie usnac bez problemu. jutro zrobie i tak wyniki, wiec jak pojade do gin we wtorek to bedzie miala pełny obraz. buzka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
anja2525 ale mnie rozbawiłas z tym busem :) ja ostatnio jak wsiadałam do trafica to tez spore jest to sie wspinałam jak do tira!!! a że jeszcze weszłam na szkło i wbiło mi się w stope to szłam do tego auta jak kaczka i wsiadałam jak kaczka albo i wieprzek... mi dokucza tylko roztargnienie, zatrzaskuje kluczyki w aucie - notorycznie. zostawiam w stacyjce wysiadam i zamykam na przycisk w drzwiach jak wychodze ze sklepu to szukam po torbie i kieszeniach az w koncu widze jak dyndaja w stacyjce... mało tego zapasowe nie zawsze sa tam gdzie mysle i ostatnio ich nie dojrzałam wiec znajomy odstawiła mnie do domu a po auto pojechał maz jak wrócił z pracy... ale w ciagu ostatmniego miesiaca juz 3 razy taki numer odwaliłam - czekam na centralny moj m mowi ze opłaca mu sie załozyc mi centralny niz ma co tydzien po mnie jezdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha ja to w srode zeszla odstawilam i ok, ale juz w piatek zaczela sie panika, a ze srody na czwartek mialam takie rwanie w nocy ze plakalam z bolu, ale do rana przeszlo, w piatek polecialam do szpitala na ktg i na usg ale wszystko bylo dobrze a mi sie wydawalo ze Max sie mniej rusza - tak sobie wmowilam bo od piatku wszystko jest dobrze, Max aktywny ja si czuje ok tyle tylo ze ten czop mi od wczoraj odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że kolejne kobietki okazały się ziomalkami :) :) Dotex82 - 🌼 Miśka_26 - super, że już Cię wypuścili. Nie ma, jak w domku. Olej sprzątanie, bo znowu coś Cię złapie. Zaglądaj do nas teraz częściej. Kaska0110 - nasi synkowie chyba założą drużynę piłkarską, bo mój bryka na całego :) Grako96 - ostatni będą pierwszymi :) Poza tym nieraz ta, która nic nie odczuwa, dostaje akcji z nienacka i przynajmniej sie nie stresuje wyczekiwaniem na kolejne objawy :) Shiva24 - tak nie lubię szpitali, że spodobał mi się pomysł z tym porodem ambulatoryjnym. Tylko, że podobie jak Ty pewnie ze względu na maleństwo zostałabym kilka dni. Zielony_talerzyk - uważaj na tą pełnię :) Ania1978 - wiem, o jaką pościel chodzi, bo też nad nią się zastanawiałam, ale w kolorze beżowym. W rezultacie wybrałam inne komplety. Ale ta Twoja jest prześliczna. Anja2525 - oszczędzaj się kobietko 🌼 Malagocha333 - ja dzisiaj mam 38,6 tc, a jeszcze wczoraj jeździłam autem. Myślałam, że mój M mnie zabije, jak się dowiedział :) I od dzisiaj mam absolutny zakaz, tym bardziej, że moja gin mi zabroniła od początku ósmego miesiąca. Ja dzisiaj na 16.30 na ktg. To moje pierwsze ktg, więc ciekawe co mi wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowka he he he - ja tez sie teraz usmialam z Twojego opisu :) ja chodze doslownie jak pingwin PIJANY - taka bujanka jak jakis paker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, właśnie znalazłam ten wątek, ale przeczytałam dopiero ostatnią stronę, potem postaram się nadrobić. Ja mam termin na 20. września, jestem w 36. tygodniu.Mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko temu, jak bedę tu czasami wpadać:) zawsze to raźniej:) całusy dla wszystkich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×