Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Aine777 wpadaj ile chcesz, tu jest zabawnie, czasem ktoras ma dola, mozna sie czegos dowiedziec, posmiac sie mozna, poplakac - jak to z Babiszonami w ciazy WITAJ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki babeczki za miłe przywitanie:) powiem Wam, ze juz chyba zaczynam pomału mieć cykora hehe. Póki co szpera, trochę w necie, zeby się oswoić z tym, co mnie czeka-ale też nie do przesady, bo zauważyłam , ze jak dużo czytam na temat porodów,to potem mam przesyt i musze się zając czyms \" normalnym \" :D ps: jest tu ktoś z Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
a ja myslałam ze tylko ja się tak toczę okragły brzuszek, dwa okragłe cycuszki, stopy jak balony, i człąp człap ... moze dlatego juz mi sie nie chce od kilku dni nigdzie jezdzic... do zeszłego tygodnia jezdziłam w te i spowrotem na zakupy, do urzadu, lekarza, kumpeli na kawe, nawet w jankach w ikei byłam cały dzien nam zeszło i 200 km za kółkiem... a teraz to juz nawet zakupy mnie nie skusza na takie maratony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam właśnie prysznic, usiadłam sobie potem w wannie i chciałam doprowadzić sobie pięty do porządku (odwołałam wizytę u kosmetyczki bo stwierdziłam, że świetnie sama sobie poradzę z pomalowaniem i w ogóle) i zaklinowałam się w tej wannie. Nie mogłam się ani obrócić ani podnieść. Tak sobie myślałam po kogo dzwonić żeby uwolnił taką orkę z wanny (straż czy towarzystwo ekologiczne), ale w końcu po jakiś wywijasach udało mi się opuścić moją klatkę. Uff ależ to było męczące. Ale paznokcie i tak spróbuję pomalować. Aine77 - witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine777 tylko sie nie nakrecaj bo to nic nie da, Kochana kazda ciaza, porod i wszystko z tym zwiazane jest u kazdej Babki inaczej wiec nie wczytuj sie w to zbytnio wszystko bedzie dobrze bo tak musi byc i nie ma innej opcji Wrzesniowka ja cala ciaze na pelnych obrotach, nie mam czasu na nic, a gin sie juz na poczatku ciazy pytala czy znajde czas na porod i sie nie pomylila bo teraz mam remont i tez mi czasu brakuje :) i ciagle cos ale to moze lepiej bo mam co do min zorganizowany czas i nie mysle o jakis zlych rzeczach i innych takich a moja gin sie wczoraj przyznala ze jest 9tc bo ja podpytalam, bo cos do mnie dotarlo i wolalam sie upewnic u zrodla to dobrze ze ja zdaze urodzic ale mowi ze jej ciaza jest meczaca - nikt nie mowil ze bedzie latwo, ona miala wiedze tylko teoretyczna a teraz dojdzie do tego doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako ale mnie ubawiłaś:D tak plastycznie to opisałaś :D:D anja no właśnie tak jak piszesz, staram się nie nakręcać, w końcu to wszystko da się przeżyć;) a wiecie co, ja sobie wymyśliłam znieczulenie zewnątrzoponowe, moja gina mnie do niego serdecznie namawia, sama tak rodziła, mówi , że kobitka bardziej świadomie wtedy uczestniczy w porodzie. No zobaczymy, jak to będzie z tą moją świadomością hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki właśnie wróciłam z zakupów padnięta, pojechałam z rodzicami bo mama sobie wymyśliła kupno jakiś tam extra kamieni na ściane no i tak zleciało kilka godzinek... ciesze sie że wszystkim wam smakuje ciasto śliwkowe z tego przepisu co podałam..powiem wam szczerze że ja też piekłam je wcześniej jak oszalała nawet zadarzało sie codziennie świeże bo zjadaliśmy je z mężusiem na bierząco..hihi teraz jak już zostało mi równe 14 dni do porodu to coraz intensywniej mysle kiedy urodze i jak to bedzie wyglądać jak mnie juz wezmą te skurcze. Mam nadzieje ze maluch urodzi sie albo wczesniej albo w terminie bo moja siostra specjalnie przyjeżdza z UK na jego narodziny wiec maluszek musi juz byc z nami coby ciotka sie mogla nim nacieszyć:) chyba pójde położyc sie na troszke bo coraz bardziej sie mecze, nic w sumie nie robiłam a czuje sie taka jakas \"wypruta\". buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine777 a masz miec cc ??? ja mam cc i znieczulenie zzo no lepiej - ja sie zastanawialam ale teraz juz jestem pewna ze takie wole !!! jak bede po to napisze jak to sie czuje i jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine777 - witaj 🌼 Ja za dużo nie czytam, żeby się nie stresować. Główne źródło informacji to nasze wrześniowe brzuchatki :) Grako96 - ale mnie rozbawiłaś z tym towarzystwem ekologicznym :) Eve81 - 🌼 Coraz bardziej się denerwuję przed tym ktg. Odezwę się pod wieczór, bo być może jeszcze później pójndę do mojej gin, a później do mamy, bo biedna martwi się, choć tego nie okazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, ja nie będę miala cesarki, to znieczulenie kosztuje ok. 500zł i można o nie poprosić do naturalnego porodu, oczywiście czujesz lekkie skórcze ,a le tylko takie, żeby wiedziec, kiedy przeć, a poza tym to pytałam dziewczyny, ktore to miały-opowiadały, że śmiały się podczas porodu i były spokojniejsze. Pytałam też 2 lekarzy(moja gina plus taki profesor, radiolog-i serdecznie mi polecali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81 jak Ty Kochana urodzisz w terminie i mi zrobia cc 11.09 to bedziemy miec dzieciaczki z tego samego dnia i w ur Vanilam odpoczniej sobie po tych wojazach zakupowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam daj znac po powrocie z ktg co i jak ja robilam pierwszy raz w piatek i wyszlo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌻 Ja jestem po KTG i wszystko wskazuje na to, ze dzis nie urodze ;) Synus OK, a moja macica dopiero sie rozgrzewa. Po odstawieniu fenoterolu mam caly czas twardy brzuch i to by bylo na tyle... Zobaczymy co wydarzy sie do jutra ;) Aine777 - witaj 🌻 ja rodze we Wroclawiu :) Mam do Ciebie pytanko - pisalas o znieczuleniu zzo. Z tego co mi wiadomo, w zadnym wroclawskim szpitalu go nie zrobia (Kamienskiego, Brochow), nawet za kase, poniewaz nie ma anestezjologow - sa rozchwytywani przy cc. Moi sasiedzi sa lekarzami i niestety powiedzieli mi dokladnie to samo :( Mimo tego, ze polecali to podobno trzeba miec duuuzo szczescia, aby przy porodzie SN wykonano odplatnie zzo... Z gory dzieki za info w tej sprawie I duze 👄 dla wszystkich mamusiek przyszlych piłkarzy - czuje ze moj synus bedzie w tej samej druzynie - dzis na KTG kilka razy gin przesuwala pasy, w pogoni za tetnem ;) A ja smigam na poobiednia drzemke 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie zaskoczyłyście z pozytywami tego zzo. Przyznam że też o tym myślałam, ale znajoma anestezjolog, która rodziła 1,5 roku temu powiedziała,że niestety większość naszych szpitali nie jest na to przygotowana. Chodziło o to, że lekarze położne i anestezjolog muszą ze sobą idealnie współpracować wtedy, a niestety to stanowi wciąż wielki problem. Jeden chce być mądrzejszy od drugiego. No ale może w większych miastach jest inaczej. W moim najbliższym rejonie nie polecała mi zzo. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek no to juz na szybkie rodzenie po fenoterolu nie mamy co liczyc pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 🖐️ to-tylko-ja 🌻 oj, bysmy sie nie mogly nagadac jakbym do Polski przyjechala co? ;) tez mi tego strasznie brakuje 👄 vanilam 🌻 a dziekuje, z moja glowa dzisiaj lepiej ;) nie boli i dostalam jakiegos powera do sprzatania i do gotowania - chce zrobic zapiekanke z miesem mielonym, ziemniakami i pieczarkami, a i ciasto chyba jakies ukrece :) daj znac jak po ktg - u mnie dzisiaj 38tyg+2dni i tak bym chciala miec juz corcie w domu... anja2525 🌻 fajnie Cie tu znowu widziec :) a napisalabys mi kochana jak u Ciebie wyglada ten czop co odchodzi? bo ja wczoraj na papierze toaletowym znalazlam taki gest, przezroczysty sluz, ale nie duzo, i dzisiaj znalazlam znowu - ale tez nieduzo i w sumie nie jestem pewna czy to to (u mnie ten sluz byl troche z bialymi niteczkami ale to od tabletek dowcipnych Clotrimazol- zaczelam stosowac bo jakies uplawy mialam dziwne i mimo ze nic nie swedzialo itp wolalam profilaktycznie zastosowac zeby przed porodem wyleczyc ewentualna infekcje ale ten sluz napewno nie jest zwiazany z tymi tabletkami bo dzis zastosuje juz ostatnia a wczesniej nic takiego mi sie nie dzialo) katusia 🌻 wszystkiego najlepszego dla Twojego meza z okazji urodzinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie ostatnio waga mojego Maksymiliana martwilam a wyglada na to ze jak bedzie sie rodzil w terminie to moze sie ok 4kg spodziewac a ja mam 16kg na + a brzuszek 110cm 26.07 na wiz Max mial 1900 wiec rosnie zdrowo 27.08 na wiz Max mial 3200 a ja o 5kg na + przez ten miesiac hahahahaha :D bylo 75kg a teraz rowne 80kg ale jeszcze troszke i bedzie w dol hi hi hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko_piasku 🌻 wczoraj byla taka galareta podbarwiona na brazowo i jak gin na wiz zobaczyla to mowi ze czop, a dzisiaj taki zielonkawy kolor ale juz ktoras Wrzesniowka pisala ( nie pamietam ktora - przepraszam ) ze ten kolor tez lekarz ocenil jako norma - taka galareta gesciejsza niz sluz, nie mozesz powstrzymac jak wylatuje, wyplywa i nosze podpaski bo brudzi bielizne, tak raczej najwiecej wyplywao mi rano jak sie obudzilam a teraz tak leci bo leci ale to o niczym nie swiadczy bo czop moze nawet na 2 tygodnie przed porodem odejsc albo dopiero przy, nie ma znaczenia ani reguly - tak mi wczoraj gin mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku, już odpowiadam. Moja koleżanka mówiła to samo co Ty, że dzwoniła do różnych szpitali we Wrocku i nigdzie podobno nie dają znieczulenia. Powiedziałam to mojej ginie, która pracuje na Chałubińskiego-twierdzi, że to nieprawda, ze w klinice dają znieczulenie, tylko trzeba się wcześniej umowic z anestezjologiem. Ja będe miała sprawę ułatwioną, bo ona mnie skontaktuje z jakims anest. z tego wlasnie szpitala, w czwartek będę miała do niego numer. Wtedy wystaeczy tylko dać mu cynk i on dotrze na miejsce. Jak będę miała już ten nr, to się podzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak
Hej Wrześnióweczki :-) Życzę Wam wszystkim pomyślnego, bezbolesnego i szybkiego rozwiązania :-) Mam sentyment do września, bo sama się urodziłam w tym pięknym miesiącu :-) mój tata też :-) A może ma któraś z Was termin na 14 ??? Pozdrawiam Was i ściskam Wasze pociechy, które się lada moment pojawią na tym świecie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Jakas godzine temu dostalam strasznego ataku placzu... i tak wyje, wyje i przestac nie moge ... I tak mi smutno :( I nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Dee 👄 ❤️ porycz sobie Kochana ile chcesz, to pomaga, nawet jak nie wiesz o co chodzi to nic - uroki ciazy i roznych nastrojow ja tez tak czasem mam a jakby co to pisz, moze mozna jakos temu zaradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko_piasku Kochana nie martw sie bo ja tez na 100% nie umiem Ci odpowiedziec i nie chce Cie w blad wprowadzic, moge sie tylko podzielic tym co u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia Ty Kochana nie masz zamiaru sie dzisiaj do nas odezwac ??? bo przyjade tam do Ciebie i przeloze przez kolano i zleje na goly tylek !!! napisz chociaz jak torcik i kawka ??? duzo buzialow dla Waszej 3 od naszej 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
witam, ja po małej drzemce jestem... małagocha333 na kolejowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×