Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość wrzesniowka2007
sylwek cyba z wilczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
zasnełam nad tym laptopem tak twardo ze nawet komorka mnie nie obudziła, mysle ze dzidzi nie zaszkodzi taka dawka promieniowania... wiecie ze ten seksik to nic nie przyspiesza :( ja juz zwatpiłam, mimo ze nam lekarz kazał od dzisiaj to z M trenujemy cały weekend i dzis tez i nic... ja sobie nie moge przypomniec ale 2 tyg temu miałam jednego dnia takie cholerne upławy sluzu bezbarwnie białego a po kilku godzinach jak reką odjął czy to był ten czop? chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka2007
tak czarek P. ciekawe czy twój M dobrze wspomina mojego M no wiesz, martwie sie czy kiedys sie nie pobili albo cos... zalezy z jakich czasów sie chłopaki znaja a mojego nie ma wiec nie moge spytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toscie sie nagadaly Wroclawianki !!! juz starczy !!! ha ha ha ha zartuje :D bardzo lubie ludzi z Wrocka, bo wszyscy ktorych spotkalam byli bardzo mili i sympatychni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła...rozmowa z mężem przez telefon który jest w anglii polegała na półtoragodzinnym płaczu,nie wiem co się ze mna dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 - witaj w klubie ... Moze poplaczemy razem i wtedy lepiej nam sie zrobi :( Moj maz tez zadzwonil z pracy, a ja tylko ryczalam w sluchawke. I tez nie wiem co sie ze mna dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 ***Dee Kochane wlaczcie sobie program 1 TVP i jest tam milion ktorys odcinek Mody - komedia i burdel w jednym Dziewuszki co Wam ??? buziaki dla Was ogromne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ponownie... odebrałam wyniki (dot.cholestazy) i tak mocznik,kwas moczowy, bilirubina =norma aaspat-73 a norma do34! alat-115 a norma do 31! wystraszyłam sie na poważnie zadzwoniłam do swojego lekarza a on ze fakt-podwyższone są co świadczy o cholestazie ale nie sa aż tak podwyższone zebym sie zamartwiała, świadcza o uszkodzeniu wątroby najprawdopodobnie przez Fenoterol i Isoptin który brałam miesiąc...coś za coś... mam powtórzyć badania w czwartek i zobaczymy ja sie rozwija sytuacja, czy beda rosnać czy zmniejszać wtedy zapadnie decyzja co robimy dalej wspomagająco mam kupić sobie preparat Esenntiale Forte ktory wspomoże wątrąbe. no to tyle spadam poleżeć bo troche sie nachodziłam dzis(fryzjer kosmetyczka) i wszytko mnie boli trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee i aneta76 -dziewczyny dajcie już spokój z tym płaczem wszystko wkrótce wróci do normy i zapanujemy nad naszymi hormonami. Trzymam kciuki za poprawę waszych nastrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ! ja juz po wizycie u mojego gina , ale taka jakas niepocieszona jestem , najpierw pytal czy bym jednak nie chciala do tego szpitala sie polozyc to by posprawdzali wszytsko co i jak ale ja sie uparłam ze nie ! to mam robic te proby dalej bo alat , aspat i bilirubina w normie tylko fosfatza podwyzszona 212 a norma do 120 ! w koncu stwierdzil ze według niego to nie fosfataza tylko ktoras z dermatoz ciazowych , on obstawia ze to jakas ostodka czy cos w tym rodzaju ...pieron wie! kazal jutro smigac do dermatologa , bo u mnie wystepuje oprocz swiadu pod piersiami i na brzuchu , takiemale delikatne krostki jak potowki i to one tak swedza! no a poza tym to , wyniki inne mam dobre ! dzidzia wazy 3100 i ma 47 cm , rozwarcia zero !a łozysko osiagneło dopiero 2 stopien , cos czuje ze ja przenosze ! Oby nie... pytałam go o sex powiedział zeby sie wstrzymac , zeby dopiero po 39 t.c pytałam tez co zrobic kiedy odejda wody ? czy mozna sie np. wyprysznicowac a on na to ze nawet trzeba zeby brudnym do szpitala nie jechac ! a ja mowie ze wyczytalam gdzies ze nie wolno a on mi na to ze bzdury , ze przeciez prysznica sobie do pochwy wkladac nie bede ...no i ja juz zglupialam calkowicie a co na to mowia wasi lekarze ...moj niby taki znawca bo dr. nauk medycznych i zastepca ordynatora ale ja wiem on taki zakrecony czasem! aaa i poszlam za wasza rada i wygolilam sie na Kojaka tzn maz mi to zrobil ja chcialam troszke inaczej ale...wyszlo jak wyszlo ...a pan dr tak spod okulara dzisiaj patrzyl i patrzyl az mi glupio bylo! *** Dee nie lam sie ja w sobote mailm takiego dola a i od tamtej pory taka jaks placzliwa jestem :) aneta 76 to samo :) ania 2525 Ty to masz powera az ci zazdroszcze , przynajmniej czas ci jakos ucieka :) Dzidzia moze Ciebie tez dopadła jakas dermatoza w kazdynm razie razem nalezymy do jednego klubu \"drapaczy \' vanilam , ja narazie w uchu tylko spraswdzalam ten termometr , mysle ze powinnysmy byc zadowolone :) aine 777 :) grako ja tez tak kiedys mialam ze sie w wannie zaklinowalam dobrze ze maz w domku byl :) Dla wszystkich przesylam buziaczki :) aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 ps. jakbym kogos ominela to naprawde niechcacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie skopiowalam liste od Katusi i siebie pozdrowilam ! oczywiscie Katusia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciau
hej kobitki nioe smutajcie sie))))) malagocha 333 ja tez w ten dzien(15 grudnia) mialam ost. m )))) stwierdzilam ze juz wszystko mamy kupione (bez laktatora,ale z pierwszym dzieckiem tez sie bez niego obylo) ale wozka nie mam!!! tragedia pomozcie i podajcie prosze jakies linki ciekawych wozkow,3w1`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No to mnie wczoraj wieczorem dół chwycił a dzis już dobrze. dzis przyjechała mama to sobie pogadałysmy i jest OK. Wczoraj bolał mnie krzyz i dół brzucha i się wystraszyłam, że moze to już. A ja ani torba nie spakowana ani ubranka poprane... i w ryk. Ale spakowalam sie raz, dwa i wyszło czego jeszcze nie mam. A dzis od rana pralka chodzi, żebym wszystko zdązyła poprac i poprasować. A najgorsze, że uświadomiłam sobie, że jestem samam w domu i jak mi np wody odejda, czy sobie poradze. Czy mam dzwonic po pogotowie czy po taxówke? Nie mam przemyslanego planu działania. Makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta76, Dee, Ksemma 🌻 🌻 🌻 nie ma sie co smucic i plakac - ja tez miewam takie zmiany nastrojow - pocieszam sie, ze nie jestem w tym sama. Tyle kobiet przed nami to przechodzilo, damy rade i my! Aine777 - no ja raczej nie bede rodzila na Chalubinskiego - najblizej mam na Kamienskiego - tam tez mam dogadana polozna. A z tym anestezjologiem to jest duzo latwiej, gdy masz umowione cc. Przy sn jest chyba trudniej trafic z terminem... Moze popytam jeszcze moją położną o namiary na anestezjologa :) Tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
ewciau ja tez nie mam wózka no i sama nie wiem mam chce na bebecar racer st www.bebecar.pl kolor 607 no ale za wersje 3 w1 trzeba zapłacic 2700-3000 zł zastanawiam sie czy warto? dziewuszki nie płaczcie, hormonki szaleja jak sie rozszaleja to jeszcze baby blusa złapiemy po porodzie nie daj boze, pisze "złapiemy" bo ja tez jestem rozhustana emocjonalnie dopiero od niedawna sie troche wyciszyłam moj M mówił "w kaftanie mnie z tego domu wywiozą!" tak szalałam i szlochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dzisiaj od rana do popołudnia bolało mnie podbrzusze i coś jakby ciągło i kłuło w pochwie, tak że chwilami chodzić nie mogłam. Teraz jest już OK. Poza tym zauważyłam, że brzuch mi się obniżył. Zatem coś zaczyna się dziać :) Ksemma - ja też najprawdopodobnie będę sama w domu, jak zacznie się akcja porodowa (no chyba że będzie to niedziela albo noc). Też boję się jak to będzie. Na razie mamy z mężem tak ustalone, że jeśli mi odejdą zielone wody albo zacznę krwawić, to natychmiast zamawiam taksówkę i biorę ze sobą małą torbę z częścią rzeczy do szpitala. Reszte mąż dowiezie mi na porodówkę do godziny. W innym przypadku tj. gdy będę miała skurcze albo odejdą normalne wody, dzwonię po niego i do godziny będziemy w szpitalu. Ale jak będzie w rzeczywistości, to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
dziewczyny pelnia was dopadła - rozpakowujecie się? u mnie cisza... ksiezyc w pełni od 12:44 czy juz kogos wzieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 ja też się obawiałam że nasi chłopcy mogą się nie lubić ale nie jest tak. Nie bili się nigdy. Kochana dzwoniłam na porodówkę żeby się dopytać co i jak. Więc dziś ma dyżur Łukowiak i Remisz, jutro Ostrowski i Arkuszuyński a pojutrze Berent i Wielgorz. Remont zaczyna sie od 1 września więc na dzień dzisiejszy już nie przyjmują tylko odsyłają. Przyjmą jeśli nagły przypadek. Najpierw można podjechać do naszej izby przyjęć, zejdzie jakiś lekarz i oceni czy zdążymy dojechać do Piotrkowa lun Opoczna jeśli nie to poród odbędzie się w Tomaszowie. Już nie wiem co robić. Może od razu kierować się na Piotrków? A Ty cjaki szpital wybierzesz jakby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje, że ja na nastepną pelnie się ząłapie. Bo o dziwo ale ja mam cykle księżycowe:) tzn okres wtedy dostaje jak jest pełnia. Może i bym się \"rozpakowała\" w pelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyny dziewczyny
nakrecilyscie sie ta pelnia jak zegarki ;) a okaze sie ze zadna sie nie rozdwoi a wszystkie objawy macie dlatego ze tak bardzo chcecie w ta pelnie urodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko załatwiłam. Ktg wyszło ok, chociaż macica trochę pracowała - skurcze od 60-100%, ale położna stwierdziła, że to jeszcze nie czas na mojego synka :) Później byłam u mojej gin. Uspokajała mnie jak mogła, wszystko mi wytłumaczyła i zapewniła, że wszystko będzie ok. Jak nie urodzę do terminu, to jesteśmy umówione na 14.09 na jej dyżur. No i za tydzień ktg i usg do powtórki, a później na wizytę. Trochę mi lżej się zrobiło. Aine777 - u nas własnie też jest problem z anestezjologami, więc o zzo można pomarzyć, nawet za pieniądze. Anja2525 - może ja urodzę w swoje urodzinki :) Fajnie by było 🌼 Ja na zeszłotygodniowym usg miałam podane, że waga między 2700 a 2900, a dzisiaj moja gin powiedziała, że chyba lekarz się trochę pomylił, że moje maleństwo ma spokojnie już ponad 3 kg :) Kamyczek-80 - no u mnie też położna określiła, że dopiero się rozgrzewam przed porodem, ale od razu zaznaczyła, że jedna potrzebuje 5 minut rozgrzewki, a druga 2 godz :) Ziarnko_piasku - hmmmm..... co to za zapiekanka, proszę o przepis :) ***dee - kobietko, ja wczoraj miałam taki paskudny dzień. Musisz to przecierpieć, bo jutro napewno będzie lepiej 🌼 Wrzesniowka2007 - ja muszę znowu zmolestować mojego męża - może u mnie coś się ruszy :) Aneta76 - uśmiechnij się kochana, bo mi też się robi smutno 🌼 Dzidzia1975 - będzie dobrze, głowa do góry 🌼 Mysza3 - 🌼 Ewciau - ja ma taki wózeczek http://www.allegro.pl/item226958564_2o2_wozek_implast_bolder_4_kol_2007_wys_gratis.html i do tego fotelik http://www.allegro.pl/item226724064_fotelik_bobbiway_implast_do_wozka_bolder_kol_204.html Razem z parasolką i torbą wyszło 2 tys. Jeśli chodzi o bóle, to odkąd wyszłam z ktg, to cały czas mam napięty brzuszek i ogólnie boli mnie. Dziewczyny, co ma być, to będzie. Chyba nawet pełnia nie ma tu znaczenia :) Peppetti - daj znać co u Ciebie i bratowej 🌼 Idę zrobić kolacyjkę mężowi, bo on dzisiaj mnie zaszokował. Już nawet pomyślałam sobie, że chyba czytał nasze wczorajsze narzekania na mężczyzn. Dzisiaj zrobił śniadanko, obiad i wysprzątał całą kuchnię, a nawet nie wspomniałam mu o tym jednym słowem. A myślałam, że cuda się nie zdarzają :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
o cholera malagosia 333 to mamy problem... mnie tylko ciagnie do dołu od godzinki i cisnie na kupke ale nie biegam do łazienki nic nie boli... kurcze ja nie wiem jaki szpital, ja mam w planach czekac w domu na rozwoj akcji porodowej jak mi wody nie odejda to az skurcze beda bardzo czeste i bardzo silne no chyba ze wody odejda czyste to sie powoli zbiore z 1,5 godz ( no kapiel to tamto i zleci) a jak beda kolorowe no to 0,5 h i w szpitalu jestem.... chyba mnie nie odesla jak juz bedzie akcja w toku? poprostu nie mozemy panikowac... łatwo powiedziec trudniej zrobic... a moze jutro zadzwonic do piotrkowa i do opoczna jak oni sie zapatruja? gnac do nich czy nie? pewnie nie? ale czy oni cos wiedza ze z tomaszowa odsyłaja do nich? kurcze a w tomaszowie w szpitalunaszego lekarza nie lubia i pewnie nas odesla bo nie chodzimy do zadnego z tych w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka no właśnie nasz lekarz wyleciał z e szpitala bo był za dobry. Podobno dawał bez problemu skierowania.Ale nie możemy panikować. Czytałam właśnie opinie o szpitalach w Opocznie i o 2 w Piotrkowie i wybieram na 100% Piotrków na ul. Rakowskiej 15 ma dobre opinie przez położnice pisane rodzące w lipcu tego roku i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×