Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość nie wiem czy zauwazylyscie
i dlatego ja tez sie wycofalam :O a ty sisterone ugryz sie w dupe ze swoimi komentarzami 😡 bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa selekcja naturalna dobrze, że ktoś o \"wysokiej\" kulturze przyznaje się, że tu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy zauwazylyscie
tak, przyznaje ze nie pasuje do glupich, nadetych dziewuch ktore widza tylko czubek wlasnego nosa :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomarańczo (czyżby brak odwagi do użycia swojego nicka?), zastanawia mnie czemu nadal śledzisz wątek skoro jest tak okropny a dziewczyny samolubne. Spójrz, ja jestem tu od niedawna i jakoś nie czuję się ignorowana (czego szczerze mówiąc się obawiałam bo dołączyłam późno). Wiadomo że każda z nas jest bez pamięci zakochana w swoim dziecku i mogłaby o nim mówić non-stop, ale wrześniówki są wspaniałe i kiedy o coś pytam to otrzymuję odpowiedź, sama też staram się nawiązać do każdej wypowiedzi jeśli tylko mogę w czymś komuś pomóc. Jeśli odeszłaś - Twoja decyzja ale nie rozumiem po co zarzuty wobec tych którzy zostali i jest im tu całkiem nieźle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy zauwazylyscie
maju, jeszcze sie poczujesz ignorowana, to tylko kwestia czasu... czemu nie pisze pod swoim nickiem - bo by mnie tu "zjadly" czemu zagladam - z przyzwyczajenia choc od daaawna nic nie pisze. na inne topiki tez zagladam i czytam choc sie nie udzielam i co z tego? kazdy ma prawo czytac co mu sie zywnie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to prawda jest
ale to prawda jest ! jest tu taki klub wzajemnej adoracji i tez wiele razy pisalam o swoich problemach i nikt nie zauwazył nikt nie odpowiedzial , sa nieliczne osoby ktore czasem zareaguja ale zgrania nie ma !potwierdzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim mamusiom i nie tylko... nie rozumiem takich ludzi jak ta \"osoba\" o pomarańczowym nicku... jak komus cos nie pasuje to sie wycofuje znika nie udziela -no i dobrze na tym to polega i takie mamy prawo wyboru, to juz tego kogoś problem ze nie umie- nie moze sie zgrac z innymi, widocznie cos z tym kims nie najlepiej...(reszte pozostawiam własnej interpretacji...) a kultura osobista, dojrzałość i podejscie do \"całokształtu\" nie każdemu jest \"dana\" wiec trudno -współczucia...i nie wdaje sie wiecej w tą pustą dyskusje.... poza tym to nie mam zamiaru rywalizować z innymi o przetrwanie topiku...koniec dyskusji z mojej strony! u nas nocka minęła tak sobie, śpimy dobrze z przerwami na jedzonko do 4 potem moja mała zaczyna sie wiercić prężyć wzdychać przeciagać napinać zeby pierdusia wydusic z siebie...wiec ona spi niespokojnie a my z nia bo wszytko słyszymy a ja jeszcze dodatkowo masuje jej brzuszek momentami i co chwile podnosze sie sprawdzic czy wszystko ok... jest to troszke meczące...ale wiem, takie sa uroki macierzyństwa i kocham to! dziewczyny jak podajecie herbatki dla swoich maluszków? mi lekarka kazała podawac do picia cos(wode herbatke koperkowa itd) przy sztucznym karmieniu, bo niuni moze sie chciec poprostu pic...ale ona mało wypija 40-50ml dziennie, robie jej herbatke poprawiajaca trawienie z Hippa(koper anyż rumianek) nie smakuje jej za bardzo ale pije małymi porcjami...miedzy karmieniem zastanawiam sie czy nie za mało pije...a wody z glykoza nie chce zeby nie nauczyła sie słodkiego smaku... dzis zimno u nas 4 stonie - no i mam problem jak ja ubrac zeby nie przesadzic, mam juz w wózku ciepły śpiworek wiec ubieram ja dodatkowo w ciepłą bluze z kapturem i ciepłe spodenki i koniec( na codzien jest ubrana w body długi rekaw+ drugi dodatkowo cienki rekaw długi np.kaftanik, bluzeczka nóżki- albo śpichy albo rajstopki i na to spodenki cienkie dresikowe oczywiscie skarpety-bo ona jest zmarźlakiem w nogi) do tych co biorą lub brały Cerazette - jak sie czujece po nich? ja nie bardzo-boli mnie non stop głowa i ciagle plamie jak w połogu mam tego powoli dosc po drugie zrobiłam sie NERWOWA jak juz dawno nie byłam...az siebie czasami nie lubie... piszcie co u was? jak zycie codzienne...wiem ze brakuje czasu na wszytko...ale postarajcie sie pozdrawiam i ściskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! nie rozumiem tego - jeśli coś sę komuś nie podoba - to nie ma przymusu :) a skoro tu zagladacie to jednak Was coś tu ciągnie..... Nie wiem czego oczekujecie przjaźni na zabój? to jest zimny internet..i często omylnie można zrozumieć kogoś wypowiedź, tymbardziej,ze nie zna się człowieka \"na żywo\" i nie zna się jego reakcji....a jeśli ktoś miałby sztucznie podlizywać się komuś jak na innych topikach - to uważam,ze to też chore... Najbardziej chore to już jest nie umiec wyrazić swojego zdania i przyznać się do niego - po co to podszywanie pod pomarańczowe nicki - masz cos do powiedzenia jako człowiek, coś Cie boli,cos nie odpowiada - to miej odwage to powiedzieć, skoro i tak juz nie identyfikujesz się z tym topikiem... Żeby nas tu było kilka to łatwiej byłoby nawiązywać jakieś trwalsze przyjaźnie...ale jeśi ktoś tego szuka - od tego są czaty - można rozmawiać z jedna osobą i oczekiwać od niej na zainteresowanie totalne swoją osobą... my tu dzielimy się swoimi doswiadczeniami, szukamy odpowiedzi na nurtujące nas problemy, a dzięki temu człowiek wie,ze nie jest sam, że np. nie tylko moje dziecko ma KROSTKI (żeby znowu ktos nie miał problemu z pismiennictwem tego :) ) na twarzy, że dziecko na butli robi kupki raz dziennie itp itp itp..........to jest dla mnie wsparcie, a nie oczekiwanie na to że ktos będzie sie zachwycał moją osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cha zapomniałam... malagocha333 - mi włosy wypadaja jak przed ciaża duzo-zawsze tak było mam krotkie wiec za bardzo nie widze ile a witaminy nadal łykam Prenatal bo mi zostało1/2 op. wiec zeby nie zmarnowac a na pewno nie zaszkodza, zreszta ja po cc przez m-c łykałam tez żelazo 2xdziennie bo hemoglobine miałam niska... anja2525 - odnosnie pierduszków dzidzi to TAK moja niunia pierdzi jak dorosła czasami to az pytam sie meża kto to...hi hi hi a jak pije mleczko to całe karmienie sobie poprykuje...no i czasami ma problemy zeby sobie pryknać wiec sie nameczy bardzo... miśka_26 - ciemieniucha u nas wyglada jak wielki łupież łuszczy sie i ma kolor lekko brązowy, takie łuski nie duze mała ma ja tam gdze najwiecej włosków i na przodzie na granicy włosy -czoło ja nie smaryje zwykłą oliwka bo ona jest uczulona na nia a dodatkowo ma atopowa skóre wiec nie moge, kupiłam olejuszek w aptece i kapie smaruje czapeczka wyczesuje po godzinie 2 i w miejscach najbaedziej zaatakowanych jeszcze nakładam bephanten masc tak mi kzała lekarka i jest lepiej, ciemieniuchę wywołują drożdzaki dodatkowo gruczoły łojowe nie pracuja jeszcze normalnie wiev niektore dzieci sa skazane na nia... pryszcze-krostki- cos jak papier ścierny czasami zaczerwienione jak liszaj i na całej buźce tak ma moja mała i lekarka wykluczyła skaze baiałkowa i alergie pokarmowa bo zazwyczaj jest to dziedziczne, jeżeli juz to pojawia sie później i odczyny alergiczne moga wystepowac na innych czesciach ciała -to słowa dermatolog i moja córka ma akurat AZS -atopowe zapalenie skóry cos jak trądzik noworodka, mamy maści wiec walczymy z tym, smaruje 2-3 dni znikaja ale za jakis czas wracaja -tak bedzie dopóki praca gruczołów łojowych sie nie ustabilizuje... a cha ja piore w Lovelli i jest ok zmykam papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 - czytałam,ze dziecko na butli powinno być dopajane jak są upały, ale ostatnio pediatra powiedział,ze mam dopajać Mateuszka - wiec podaje mu - ale on też za bardzo nie lubi, wypija ok 50 ml na dzień, daje mu herbatke hippa - tą co Ty, ale staram się też podawać mu wodę - byłoby najlepiej jakby dziecko nauczyło się pic wode, nie pasuje mu to i mały cwaniaczek wypucha bultelke jezyczkiem :) ja też nie wiem jak ubrać maleństwo w taką pogodę :( jakoś trzeba z tą pogodąsobie radzić, bo już tylko zimno przed nami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 mnie lekarz przepisał Cerazette, wykupiłam ale nie wzięłam i raczej już nie zaczne brac tych tabletek, naczytałam sie o tych negatywnych skutkach ubocznych m.in tutaj na Kafeterii, a lekarz jeszcze powiedział że jak bede je brała to nie bede miała miesiączek wogóle:o stwierdziłam że to duża ingerencja w organizm jeśli występuja takie skutki uboczne wiec tabletki leżą w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 - napisz proszę jaką maść stosujesz i czy lekarz,aby wykluczyc skazę białkową robił jakieś badania? dzięki za odpowiedź z ciemieniuchą - przynajmniej wiem,ze to nie to... ok znikam, bo mały głodomor się budzi :) w ostatnich dwóch tygodniach zrobił sięz niego kawał chłopa, co bardzo mnie cieszy :) bo w szpitalu tak mocno schudł biedaczek..... MIŁEGO DNIA WSZYTSKIM papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!Melduję się i ja:) U nas wszystko w miarę w porządku, maluszek przestał mieć bóle brzuszka odkąd ja przestałam pić mleko!!W dzień śpi już coraz mniej, w nocy budzi się niestety co 2 godziny ale jak zje to zaraz zasypia więc nie jest źle. Czasami mamy problem z kupkami, mały pręży się, wygina, popłakuje a kupki nie umie zrobić, ale lekarka powiedziała mi, że przy karmieniu piersią to normalne i maluszek sam sobie z tym da rade. Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, wzięliśmy tą szczepionkę 6 w 1 za bagatela 170zł.Ale nie wyobrażam sobie żeby dzisiaj zamiast jednego ukłucia miał 3!! Co do seksu to nasz drugi \"pierwszy raz\" był w sobotę:)Ja odczuwałam lekki ból (tak jakby rzeczywiście ktoś bardziej mnie pozszywał) ale mąż nie odczuł większej różnicy niż przed porodem.Grunt że było dobrze:P Mnie też lekarz przepisał Cerazette i jakoś nie mam odwagi ich brać- chyba też pod wpływem różnych komentarzy Dzidzia - u nas sytuacja jest identyczna- ok.5 nad ranem Piotruś zaczyna się prężyć, stękać, wiercić się i tak do rana:) Mam nadzieję, że kiedyś mu to przejdzie Widzę, że większość z nas opróżnia apteczki i wcina Prenatal:DJa też go jem bo szkoda wywalić po ciąży, a napewno nie zaszkodzi:) Maja1980 - spóźnione ale szczere życzenia z okazji rocznicy ślubu🌼 Malagocha szybki ten Twój mężuś że już myśli o kolejnym dziecku, widać ojcostwo mu służy!!Mój ostatnio też stwierdził, że jak wrócę do pracy, popracuję 3 miesiące i znów możemy się starać!!Fajnie im się planuje...:) Z wagą u mnie w porządku, dokładnie ważę tyle ile przed ciążą, ale ostatnio dostaję wilczego apetytu i gdyby nie dieta karmiącej zjadłabym konia z kopytami:P Anja2525 nasz maluszek nawet puszczał bączki przed ołtarzem przy chrzcie:D Na szczęście nie było bardzo słychać tylko mąż czuł w ręce:D Kochane życzę Waszym maleństwom dużo zdrówka, niech kolki, wzdęcia, zaparcia, krostki i inne paskudztwa omijają Was wielkim łukiem!!!!A Wam dużo optymizmu, uśmiechu i zadowolenia z Waszych cudownych Pociech!!!Pozdrowienia dla wszystkich!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka_26 - lekarz nie robił żadnych badań dla mojej córki zeby wykluczyc skaze białkowa, poprostu popatrzył obejrzał przez \"lupe\" i wykluczył -w tym momencie powiedział ze na dzien dzisiejszy nie ma oznak skazy białkowej ale jezeli juz to wyjdzie to dopiero później ja stosuje do kąpieli żel z serii kosmetyków SVR Topyalise sensitiv(nie wiem czy dobrze napisałam nazwe bo pisze z pamieci) do tego mam kremik na buźke pielegnacyjny na dzien i na noc i to stosowac mam codziennie a kiedy bedzie wysypana to mam maść Chlorchinaldin H smarowałam 2 dni na noc i pomogło ale wiem ze na jakis czas bo potem pewnie znów wyjda...albo juz nie...spokój bede miała jak sie gruczoły łojowe uspokoja u mojej dzidzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mój mały wczoraj cały dzień marudził. Jak się obudził o 4 rano, tak zasnął dopiero po 22. Szok !!! Ale za to spał bez przerwy do 5 rano i jak się obudziłam przed piątą, to myślałam, że mi piersi eksplodują. Od razu poszłam odciągnąć i jeszcze dla Szymonka starczyło. Czy Wasze dzieci dużo śpią w dzień? Bo nasz synek wyjątkowo dzisiaj, bo chyba odsypia wczorajsze zaległości, ale tak to dosłownie może z 1-2 godzinki w ciągu dnia. Malagocha333 - mi włosy na razie nie wypadają. Biorę Prenatal Complex, bo tak kazał mi lekarz przez cały okres karmienia. Jakieś pojedyncze się zdarzają, ale pożyjemy zobaczymy. Fabia22 - ja wróciłam do swojej wagi, a brzuch mam nadal, a dokłądnie jestem jak kłoda drewna. Przed chwilą była u mnie mama i mnie mierzyła i wyszło, że mam po 95 cm w biuście, pasie i biodrach :( Wchodzę w dzinsy sprzed ciąży, tylko nad paskiem wisi mi oponka :) Eve81 - u naszego synka były problemy z krostkami od urodzenia. Po prostu non stop jedne znikały drugie się pojawiały. Ja karmię wyłącznie piersią, a z maści używaliśmy Mupirox, Triderm i Oilatum krem. Poza tym mały był przez 5 dni na antybiotyku. Na razie jest ok i nie mam nadzieję, że nie będzie wracać. Pojawiają się pojedyncze zmiany, ale to u takich maluchów normalne. Anja2525 - Szymek pierdzi jak stary :) Tylko, że czasami mu się coś tam w środku blokuje i wtedy jest problem. A jeszcze co do tej ciemienuszki - to ma jakiś kolor, czy po porstu łuszczy się normalna skórka, bo mojemu synkowi cały czas łuszczy si eskórka na czole i trochę się przestraszyłam. Miśka_26 - ja bym obstawiała, że Mateuszek dostał wysypki właśnie po tym proszku. _maja_1980_ - ja też po cc także też nie wiem jak to jest po szyciu. Dzidzia1975 - ja karmię piersią, a mimo to podaję małemu herbatkę. Pije rano 50 ml Plantexu albo herbatki koperkowej Hipp, a pod wieczór 50 ml uspokajaącej hipp. Uciekam, bo trochę się zasiedziałam, a trzeba zjeść obiadek póki mały śpi. Całuski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)) dzidzia 1975 ja karmię piersią i położna powiedziala ze nie ma potrzeby dopajania dzidziusia- cycuś wystarczy:)) co do Cerazzette to chyba pisałam że dwie moje kolezanki czuly sie paskudnie, okres 4x w miesiacu i odstawiły- cóz za antykoncepcja nam pozostaje?? My dziś miałyśmy wizytę położnej- siedziała 1,5h. Wszystko cierpliwie tłumaczyła, wogóle bardzo fajna babka. Pępuszek zagojony i ładny, to samo położna mówiła o skórze Amelki- powiedziała, że dawno nie widziała u niemowlaka takiej zadbanej skóry- nie wysuszonej i w ogóle:)) Natomiast Amelka ma pleśniawki w buzi i teraz juz rozumiem ostatnie problemy z łapaniem brodawki- przystawianie do piersi bardzo długo ostatnio trwa i jest okupowane spazmatycznym płaczem:(( no cóz bedziemy walczyć. W przyszłym tygodniu ma przyjść pediatra a później za 2 tyg znowu położna. Pozdrawiam mamuśki i wracam do robienia obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki moje ukochane!!!!!!!!!!!!! bardzo dziękuje wam wszystkim za poroady nartazie wyeleiminowałam mleko i wczoraj kuba nie miał kolki wiec zobaczymy jak dziś Miśka_26 dzięki kochana, jak powtórzy sie kolka to poproszę ciebie o ten namiar i jeszcze powiedz ile to kosztuje? kochane ja jestem NIENORMALNA mam napady złosci szału moja mamulka dzis kupiła piekny i bardzo drogi kombinezonik-śpiworek dla Kubusia i dzieki temu mogłam mimo iz zimno wyjść z nim na 30 min na dworek a ja z byle powodu tak się na nią dziś wydarłam i darałm i darłam, ze kobieta tak płakała ze a.................................... zaraz serce mi pęknie potem zrobiłam jazdę mojemu M. a na końcu wymiotowałm jak dzika przepraszam, ze to piszę ale musze to z siebie wywalic bo dziś już chyba oszalałam pozdrawiam i ogromne buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96- kochana woda morska i frida jest w ruchu dzis już tylko bedzie woda morska, bo narazie nie koge gilka złapać wierzę ze będzie dobrze bo byłam z nim u pediatry 👄 dzidzia1975- jak cos to juz mam propozycje od Miśki_26 gdzie mogę kupic i jesli sie powtórzy kolucha to zamiawiam lek i zobacze jak działa 👄 malagocha333- mi wypadają i to strasznie. mama mi mówiłaze juz od okoo połowy pierwszego miesiaca po porodzie zaczynają wypadać zbez względu na rodzaj porodu i czy karmisz czy nie uzywam tych witamin co w ciązy tj feminatal N o zastrzyku nie wiem ceny 👄 a ja waże tyle co przed ciązą i wiecie bardzo bym chciała zrzucic5 kg najmniej bo juz przed ciązą moja waga była do dupy po hormonach ale nie mam jak bo wpierdzielam jak tylko moge za 2, 3 czy 4 ludzi Miśka_26- kochana życze dużo zdrowia dla Mateuszka a dla ciebie dużo siły i wytrwałości👄 anaja2525- kochana bardzo dobrze ze Maksiulek pierdzi. jak mój kuba przestał pierdziec to zac zeły się kolki, bo się zagazaował, więc Maksiulek pierduchaj ile wlezie 👄 bardzo bardzo bardzo goraco Was pozdrawiam i całuję jestescie kochane i cieszę się, ze jest to forum i mam w DUPIE WSZYSTICH POMARAŃCZOWYCH OSOBNIKÓW buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusiu---sa do kupienia w aptece takie kropelki hemaopatyczne na katar w sprayu, nie pamietam nazwy. Moim synom szybko po nim katarek przechodzil i mozna je stosowac bez ograniczen, czyli nie tak jak zwykle krople.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamulki🖐️ dzieki za odpowiedzi co do pierdziolkow:D fabia22 jak wyglada Twoje przystawianie Malej do piersi jak ma plesniawki ??? - nie chce lapac, wierci sie ??? jak to jest ??? i jak wygladaja te plesniawki ??? moj Mlody tez zaczal jakos sie swigac ale tylko wieczorem, jak ma chwycic brodawke to troszke memla, zachowuje sie jakby mial ja pierwszy raz w buzi - u Was tez tak jest - nie wie jak ja chwycic, wypluwa ??? my dziaisaj bylismy w Poznaniu - Mlody od 11 w trasie wiec teraz byl nie do ogarniecia - kwiki, wraski, placz i swiganie sie - ale byl wymeczony - nawet Go dzisiaj nie kapalam tylko nakarmilam i polozylam do lozeczka moj Bartek zasnal na podlodze w opakowaniu wiec ide Go obudzic i sama tez ide spac bo dlugi i pierdal....... byl ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka:)) anja2525 Amelka ma taki biały nalot na języku, z początku myślałam że to mleko, ale od kilku dni ma problem z łapaniem cycucha (a nigdy nie było z tym problemu, od razu wiedziała o co chodzi;)))- to istne cyrki- przystawienie jej trwa ok. 3 minut!! a widać że jest głodna.... Wkładam jej cyca do usteczek a ona pręży się wygina do tyłu i w ogóle nie \'zasysa\', jak już w końcu zassie to wtedy pije jakbym jej tydzień nie dawała.... Wczoraj kupiliśmy Aphtin (bez recepty), gaziki no i nawijam na palucha gazik, smaruję Aphtinem i jadę jej po języku oraz smaruję sobie brodawkę przed każdym jedzeniem- widać znaczną poprawę- Amelka od razu zaczęła normalnie łapać pierś do jedzenia... No i smaruję jej jeszcze po jedzeniu buźkę w środku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nas wiecej
zauważcie ze jest nas sporo pomarańczówek i nie piszemy pod swoim nickiem aby uniknąć waszych chamskich komrntarzy...z tego forum grupka kilku dziewczyn stworzyła swoje własne,kiedy pisało si z pytaniem czy z problemem nie było odzewy, zawsze konwersacja toczyła się w określonej grupie...zniszczyłyście bardzo fajne forum, proponuję katusi miśce_26.anji2525,sisterone i kilku innym zadufanym w sobie "mamusiom" aby zamiast niszczyc to co było fajne stworzył sobie swoje inne forum a tu zeby powróciła miła atmosfera i wzjaemne zrozumienie...spieprzyłyście to dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancze to tchórze
Znow tu jestes? Nie ma was wiecej, jestes sama jedna,i spadówa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nas wiecej
nie pootraficie się przyznac do tego co jest prawdą a tchórzem jestes ty ..sama taka napisałaś pod pomarańczowym nickiem...nie bojcie sie nikt was juz nie bedzie gnębił wasze towarzystwo wykrusza sie w bardzo szybkim tempie..umiera ten topik dzieki takim jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczka
widocznie jestes malo interesujacym czlowiekim, sama jestes chamska i zaddufana i boli cie ze nikt tobie w dupe nie wchodzi - popros o to meza to nie miejsce n awielkie przyjaznie tylko na pogaduchy przyjaciel to ktos kto wie o tobie wszystko a mimo to cie lubi - ROZUMIESZ TE SLOWA - w internecie nie ma przyjazni sa tylko znajomosci maz juz rady z toba nie daje i wolasz o pomoc? ludzie slabi zawsze krzycza, robia duzo halasu bo nie radza sobie sami ze soba miska, katusia, anja, sisterone iinne "zadufane mamusie" - jastescie SUPER - musze sie Wam podlizac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie- na początku gratuluję tak wspaniałego przeżycia, jakim jest macierzyństwo. Ja mam już 8 miesięcznego synka i co pewien czas wyprzedaję rzeczy, które są mi już niepotrzebne. Może któraś z Was będzie zainteresowana: wystawiam leżaczek Fisher price, laktator medela, matę edukacyjną i inne rzeczy. Mojemu synkowi te rzeczy już nie posłużą, ale może którąś w Was coś zainteresuje. Serdecznie zapraszam i życzę wiele zdrówka dla Was i Waszych pociech. Podaje przykładowy link- jeśli ktoś będzie zainteresowany to wejdzie w : pokaż inne przedmioty sprzedającego”. http://www.allegro.pl/item259232323_lezaczek_fisher_price_kick_and_play.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo brakuje z tabelki ??? musze sprawdzic bo jakos jak bylysmy w ciazy to zadna nie nazekala, czyzby depresja ??? na ta sa lekarze i leki a ta wyzej pomaranczowa co pisala to ja i kij ci w oko prymitywie a ja sobie bede tu pisac i jak ty chceszto tez pisz MASZ PRAWO ale miej odwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo brakuje z tabelki ??? musze sprawdzic bo jakos jak bylysmy w ciazy to zadna nie nazekala, czyzby depresja ??? na ta sa lekarze i leki a ta wyzej pomaranczowa co pisala to ja i kij ci w oko prymitywie a ja sobie bede tu pisac i jak ty chceszto tez pisz MASZ PRAWO ale miej odwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×