Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość Szczęściara28

Hej. Jestem taka szczęśliwa, że muszę się tym podzielić z innymi. Starałam się o dzidzię już ponad 6 m-cy, w końcu odpuściłam sobie i pogodziłam się z myślą, że wcale tak łatwo nie będzie, ale na szczęście jest inaczej. W drugi dzień Świat zrobiłam test (standardowo jak co m-c) i dwie kreseczki (kochana ta druga kreseczka), następnego dnia też 2, no i popędziłam do gina i jest 3 tygodnie!!!!!!! Jeżeli ktoś miał takie cudowne Święta jak ja to niech się odezwie. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliszka
A gdzie jest taki gin co wykryje 3tygodniową ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara28
Do eliszki. Jak pójdziesz do porządnego gabinetu i dobrego lekarza, to na pewno wykryje. w dzisiejszych czasach, w dobie usg to chyba nie jest problem. A że 3 tygodnie to już ja dodałam, sa odpowiednie kalkulatory, no i jak mówiłam starałam się z mężem od dawna więc dokładnie wiem kiedy było zapłodnienie. dzięki za wsparcie i pozdrawiam asiepande!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ja też swoją córeczke urodziłam we wrzesniu dokładnie 9 wrzesnia 2006roku!!!życzę zdrówka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!! jestem z wrześniówek 2006, czekałam na ten topik - rok temu powstał nasz i my już mamy swoje maluszki przy sobie :D w razie wątpliwości czy pytań - zapraszam, na pewno każda wrześniówka chętnie posłuży radą i dobrym słowem :) pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z październikówek ale rodziłam we wrześniu :) mała się śpieszyła na świat i urodziłam w 38 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara moje gratulacje. Jestem wrzesniowka 2006, doskonale rozumiem jakie to szczescie:). Dbaj o siebie i malenstwo, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ja też z wrześniówek 2006 :) gratuluję serdecznie!!! i również zapraszam do nas w razie jakichkolwiek pytań :D Ach co to był za grudzień rok temu :P upojny!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie moglam sie doczekac!! To juz rocznica,prawda kobietki ;)?? I ja rowniez wspominam z lezka w oku ten pierwszy test...9 miesiecy zlecialo jak nic a dzisiaj juz mamy przy sobie prawie 4 miesieczne maluchy :D Zycze powodzonka i dbajcie o te skarbki w brzuszkach :) 🌻 Wrzesniowka ;);)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściaro, musisz nam wybaczyć :p mam nadzieję, że ten topik będzie taki fajny jak nasz i zbiorą się same super kobietki - jeszcze raz gratulacje a pozostałe wrześniówki 2007 = meldować się tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje!!!! 🌼 to musi być cudowne uczucie zobaczyć II kreseczki...ja z tych co nadal czekają na taką wiadomość.. życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wześniówka 2006
gratuluję wam! cudowne uczucie, kiedy zrobiłam sobie rok temu test a tu dwie kreseczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
gratuluje ci ja mam termin na śierpnia powadzenia nam obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Szczesciaro trzymaj sie dzielnie :) Gratuluje z calego serducha :D I mam nadzieje ze za moment topiczek sie bedize zapelnial :D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! No no widze że \"starym\" wrześniówkom zebrało się na sentymenty!!! No a ja też wypatrywałam wrześniówek 2007. GRATULACJE DLA PRZYSZŁYCH MAMUŚ. Moja Oliwka urodziła się 14 września i ma już 3,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje:) Ja jestem jeszcze starsza wrześniówka bo mój synek urodził się 15września 2005roku:D Miło wspominam miniony czas więc i wam życzę samych miych wrażeń:) POWODZENIA🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara28 - gratulacje! Może dołączę do Ciebie... będę wiedzieć to dopiero w styczniu. Życzę wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z września 2006. Życzę wam, żeby ciąża przebiegała spokojnie, bez sensacji i lekkich porodów. Takie istnieją, jestem tego przykładem. Chyba dlatego uważam ten dzień za najpiękniejszy w życiu. Właśnie mija rok jak się dowiedziałam, że będę miała dziecko i aż mi się miło przez chwilke zrobiło na sercu. W razie pytań myślę, że dziewczyny z września 2006 chętnie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara28
Peppetti trzymam kciuki i czekam na sygnał że już jesteś następną szczeliwą mamuśką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliszko ja tez bylam u lekarza w 3 tygodniu liczac od zaplodnenia i lekarka potwierdzila ciaze na usg - jestesm z sierpniówek 2007 Szczesciaro - gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientuska
witam, myśmy się starali o dziecko ponad rok. Lekarka przepisała mi duphaston i po pierwszej serii leków w wigilię zrobiłam test. Nie wierzylismy własnym oczom, że pojawiły się dwie kreski. Po świetach poszłam do lakarza i rzeczywiście - mamy malutka kruszynkę, która ma 5 milimetrów:)) i 4 tygodnie. Termin porodu na 29.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje serdecznie i8 nie ukrywam ze strasznie zazdroszcze-ja mam miec dzis okres niestety i wszystkie znaki na niebiei ziemi mowia ze przyjdzie-ajak zwykle od paru miesiecy mialam nadzieje ze dolacze do grona mam.....pozdrawiam i zycze zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 34
Witam , ja też szczęściara ! W Boże Narodzenie sprawdziłam kalendarzyk i wyraźne opóźnienie. Pobiegliśmy do apteki. Jest !!!!!! Miesiąc starań. Termin na 24 sierpnia. Niezwykłe Święta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara28
Głowa do góry dario123, ja też dugo czekałam na ten szczęsliwy dzień no i się wreszcie doczekałam. Tak więc jeśli nie w tym miesiącu to na pewno w przyszłym. A najważniejsze to odpuścić, ja tak bardzo chciałam bajbuska, że to wreszcie zmieniło się w obsesję, no i w zeszłym miesiącu postanowiłam odpuścić i zaraz po świętach iść do gina po skierowanie dla mnie i dla męża na badania szczegółowe... no i poszłam, ale w zupełnie innym celu!!!! Trzymam kciuki i na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara28
gratulacje dla mientuska i kamy34. trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE To talie cudne uczucie, zobaczyć 2 kreski na teście....potwierdzenie gina, brzmi jak najlepsza melodia...ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×