Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

to-tylko-ja, wiem ze jestes ze mna, mimo ze tak daleko :) juz mi lepiej, troszke... Julka mi sie snila dzisiaj :) a moze ty zadzwon jutro do tej swojej ginki i zobaczymy co ona Ci powie, moze wysle Cie na proby watrobowe. Buzka kochana 👄 na maila dzisiaj nie odpisywalam bo nie mialam sily, mam nadzieje ze rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko ja-ja tez mialam i mam dalej uporczywe swedzenie-nie czekalam na wizyte tylko sama zrobilam proby watrobowe i transaminazy-wynikow poszukalam w necie i bylo ok-kosztowaly 16zl i daly mi komfort psychiczny,za jakis czas ginka kazala mi je powtorzyc,dalej jest dobrze,ale dalej swedzi:)ale chociaz wiem ze to ni ejest ta cholestaza,smaruje sie pare razy dziennie oliwka lub balsamem,ale to pomaga na krotko,ginka mowila,ze tak moze byc od nadmiaru estrogenow i czegos tam jeszcze,ale najwazniejsze,ze to n ie jest grozne dla dziecka.tak wiec glowa do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 fajnie że już jesteś z nami. To prawda dzisiaj odstawiam Fenoterol. Ostatnią porcję biorę o 23.00. Ale mój lekarz na urlopie i wraca dopiero we wtorek za tydzień. No i on nie pracuje w szpitalu. Ale sobie wybrałam...Ci w szpitalu traktują wszystkie kobiety taśmowo. 3 min i po wizycie a mój gin. nie ważne ile ma pacjentek przyjmuje tylko 1 godz. ale wszystkie przyjmie. Ja jak do niego wchodzę to siedzę z 40 min. ale jak wychodzę to myślę że czasami mnie chcą na poczekalni zabić. Jestem trochę podłamana ponieważ dzwoniłam dzisiaj do swojego szpitala i położna mi powiedziałam że zamykają odział położniczy. Właśnie teraz. Super!!! U mnie w miejscowości jest tylko jeden. Muszę teraz jechać albo Piotrków Tryb., Rawa Maz., Opoczno, Bełchatów. A tak w ogóle to dzisiaj mam cały dzień twardy brzuszek i takie dziwne bolące wiercenie w środku. Jutro pełnia więc marzenia może się spełnią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędziłam całkiem miłe popołudnie, czyli jednym słowem cały dzień nie był do d...... Najpierw mój M po powrocie z pracy mocno mnie przytulił, a później wpadła koleżanka i przegadałyśmy kilka godzin. Anja2525 - to jak będziesz miała cc 11.09, to pamiętaj o koleżance z forum, bo ja też wtedy się rodziłam :) Nadzorować remont możesz, tylko za nic się nie bierz ! Balbi77 - ja nawet dzisiaj z moim mężem rozmawiałam o ich dziwnej męskiej naturze. I u niego też nie ma problemu - jak mu powiem, to zrobi wszystko, ale dlaczego oni są tak mało domyślni :) Miśka_26 - 🌼 Mysza3 - i jak zadowolona jesteś z tego termometru? A jak mierzysz temperaturę na czole? Bo mi cały czas wychodzi wyższa. Mój Szymon to tak się wygina, że momentami mam wrażenie, że przejdzie mi przez skórę :) Eve81 - ja też właśnie chcę kupić jeszcze jakiś dresik i ogrodniczki dla małego. Na tym koniec, bo pewnie sporo rzeczy dostaniemy, więc nie ma sensu. Wrzesniówka2007 - dzięki za odp 🌼 a nie wystarczy sól morska do noska? Dzidzia1975 - spora ta Twoja córcia :) Katusia - 🌼 Ania 1978 - ja mam pierwsze ktg jutro, a w czwartek zaczynam 40 tc. Kamyczek-80 - 🌼 Irysek - 🌼 🌼 🌼 Ziarnko_piasku - mnie dzisiaj o dziwo, mimo potoku wylanych łez nie boli głowa. Może to coś przepowiadającego poród. Bo gdzieś słyszałam, że niektóre kobiety przed porodem skarżą się na silne bóle głowy. Trzymaj się 🌼 Malgocha333 - nie wiem, czy dobrze pamiętam, że jesteś z Tomaszowa. U nas w Bełchatowie z kolei jest sajgon na oddziale położniczym - przesilenie. To co dopiero będzie jutro podczas tej pełni :) Mam nadzieję, że i nam nie zamkną oddziału. Najwyższy czas ułożyć się do snu. Jutro M ma popołudniówkę, to trochę dłużej sobie poleżymy. Pozdrawiam Was kochaniutkie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam 🌻 ty mnie kobieto nie strasz bo ja w domu sama jestem... godzine temu wzielam kolejna tabletke apapu ale bol nie przeszedl... gdzie ty czytalas ze bol glowy moze byc sygnalem zblizajacego sie porodu? bo ja wszedzie czytam o odchodzacym czopie, bolach krzyzowych, syndromie wicia gniazda... fajnie ze spedzilas tak milo dzien, oj mnie bardzo brakuje zeby pogadac sobie z jakas kolezanka tak \"na zywo\" :( zycze dobrej nocki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1978
vanilam serdeczne dzięki za odpowiedz:)Miło,że zauważyłaś moje pytanie:) Widzę,że nie tylko ja dziś sobie popłakalam.Dzien spędziałam miło, pogaduchy z koleżanka ,potem zakupy (sliczna pościel dla maluszka) ,a wieczorem dół i łzy. Jak pisałam wcześniej,cały dzień miałam twardy brzuch i wydaje mi się,że słabo czuję ruchy dzidzi.Moze jutro będzie lepiej:)Dobrej,spokojnej nocki wszytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czułam, że jeszcze ktoś napisze :) Ziarnko_piasku - już nie pamiętam, gdzie ja to widziałam, ale nie martw się, to pewno ta pogoda :) Jutro wstaniesz, jak nowonarodzona 🌼 Ania 1978 - chętnie bym obejrzała Twoją pościel :) Może masz jakiegoś linka do zdjęcia w internecie. Maluszek pewnie ma gorszy dzień, a rano obudzi Cię kopniaczkami :) Teraz to już oczka mi się zamykają. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko_piasku - na takie mocne bóle głowy pomagają okłady z lodu. Ja mam zawsze w lodówce porcyjkę lodów do drinków i jak boli to kładę się z okładem i w końcu mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbi77, dziekuje za rade :) niestety mamy mala lodowke z zamrazalnikiem w ktorym temp jest chyba tylko troche nizsza niz w lodowce :O np to co lezy na dole, na lodzie bedzie zamronone ale jak cos sie polozy na tym to juz bedzie tylko schlodzone :O niestety... jakbysmy mogli wstawic wieksza lodowke to bysmy to zrobili... ech, poczekamy... zmienimi z czasem mieszkanie to i lod w lodowce bedzie ;) narazie to bym musiala lupac ten ze scianek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki nadrobiłam wreszcie te ciążowe spóścizny teraz postaram się napisac coś od siebie to-tylko-ja grako96 pamietam jak jechała ze skurczami 8 lat temu do porodu(co i tak skonczyło się cc)to zarobiam w domu awanture że nigdzie sie nie rusze dopóki sobie nie pojem nie wypije kawy i nie umyje włosów,i dpbrze zrobiłam bo pierwszy posiłek jadąłm dopiero za 4 dni🌼 Dzidzi mnie tez piecze skóra zaraz pod biustem i też mi mówiono że to od ucisku na wątrobe ale da się wytrzymac🌼 wrześniówka2007🌼ania1978🌼 Miska_26 ja ci edoskonale rozumię z tym leżeniem w szpitalu ja po dwuch cieciach wychodziłam na własne rządanie przed czasem bo dostawałam pierd...od tego lezenia tam teraz też zapowiedziałam mojej gin że przychodze dzien przed cc ani sekundy wcześniej, trzymaj sie🌼 irysek ja kupiłam do ucha elektorniczny podobno jest dobry chociaz przy chłpoakach uzywałam rteciowego i mierzyłam w odbycie no i jakos przezyłam kilk lat 🌼 balbi77 ja też mam maść bepanthen ale zawsze uzywałam własnego mleka na popekane brodawki i pomagało🌼 ksemma tak tylko z mojego doswaidczenia z wczęsniejszych pielęgnacji , uzywałam na początku waty przy pierwszym dziecku i szybko tego zaniechałam bo ztymi kucami po wacie na pupci czy gdzie indziej szło oszaleć🌼 tofikowa ja tez mam bambino i zawsze byłam z nich zadowolona🌼 anja2552 pewnie masz juz bliżej niz ci sie wydaje trzymaj się kochana🌼 eve81 twój przepis na placek zrobił furrore pieke trzy tygodniowo nawet mój mąż w anglii go upiekł i był zachwycony więcej przepisów prosimy🌼 katusia ja jak si e popłacze i jest mi smutno to ide na kompa poczytac twoich wpisów i odrazu mi lzej i weselej🌼 ninka78🌼 tristena🌼szczęściara28🌼wiśniowalukrecja🌼 ziarnko_piasku mnie tak głowa boli zawsze kiedy ma byc zmiana kpogody pomaga jedna kawa więcej🌼malagocha333🌼 vanilam to ty już tuż tuż 🌼 dla wszystkich dziewczyn o których zapmniałam aczkolwiek nie chciałam 🌼🌼kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
malagocha 333 jesteszTomaszowa ? Boze ja tez! Nic takiego niesłyszałam!!! Jak to zamykaja? sol ok. a ta masc pod nosek, ułatwia oddychanie i zapobiega ewent. zaczerwienieniu pod noskiem - jeszcze jest roztwor wody morskiej do noska dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
dzwonic do szpitala czy nie? dziś pełnia... u mnie nic nie wskazuje ze mnie wezmie... ledwo się obudziłam, jestem zmęczona jak nie wiem co... jeczmien na oku zasłania pół powieki !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,zaczynam dzis 39tydzien,a oznak rychlego porodu brak-oprocz syndromu wicia gniazda,tzn,wszystko juz pokupione,poprane,poukladane,milam wysprzatany dom,ale jeszcze wymyslilam malowanie 1pokoju i znowu mam wszedzie burdel:)maz wzial wolne i maluje,ale to dobrze,bo bede miala co znowu sprzatac:) czuje sie dobrze i poza swedzeniem nic mi nie dokucza,energicznoscia nadrabiam chyba cala ciaze,mam nadzieje,ze to przyniesie efekty,bo juz tak bym chciala miec maluszka po tej stronie brzucha........lece na sniadanko,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
malagocha 333 do jakiego gina chodzisz? o i mamy podobny termin bo ja mam na 19.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
malagocha 333 odezwij sie, bo sie trochę przejęłam moj lekarz tez na urlopie do wtorku moze to ten sam, moj nie pracuje w szpitalu i sama nie wiem co teraz... ustalałas cos z połozna ja nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka 2007
malagocha 333 dzwoniłam tam, remont sobie robią na połoznictwie i kilka dni nie bedzie przyjec jak by sie cos zaczeło to mam sie martwic a teraz to spokojnie czekac... tak usłyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteczka1976 no brawo z tym laktatorem, Ty to chyba lubisz sama zadawać sobie ból:)) a co do dretwienia to tez dretwieje mi prawa dłoń, choć śpię na lewym boku, podobno to normalne z tym dretwieniem.... mysza3 mój mąż też czasem potrafi dać po garach, dziś pytam go czy pamieta ze o 12 mamy jechać do ordynatora po zgode na poród na rodzinny- a ten nawrzeszczał na mnie ze nie może co chwile sie zwalniac z pracy, a potem bezczelnie zapytał, czy wyprasuję mu koszulę do pracy.... :((( jolla25 głowa do góry, choć moja teściowa mieszka 100km ode mnie, więc mogę sobie pogadać... ale też nie wytrzymałabym nerwowo gdyby była bliżej.... szczęściara28 a myślałam zę już po wszystkim i tulisz swoją dzidzę w ramionach... trzymam kciuki i życzę aby ból odpuścił... wrześniówka 2007 witaj:)) miśka_26 widzę, że się trzymasz jakoś, to fajnie bo szpital przygnębia... Magda7184 GRATULACJE KOCHANA, wileki chłop ten Twój synek:)) Ania 1978 na HIV robiłam tylko raz na początku ciązy z polecenia gin, a na WZWB była, zaszczepiona kilka latg z powtarzaniem szczepionki... azaaella a propos twojej biegunki polecam link http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79332,1326710.html to-tylko-ja no w wannie to można jeszcze wykonać takie akrobacje przy goleniu, ja mam tylko prysznic i w tej czynności musi pomagać mi M daria123 ja też wczoraj na KTG byłam i żadnych skurczy:( nic sie nie dzieje nadal, a to juz 37+5. ile zapłaciłaś za lewatywę w aptece?? ksemma moja kolezanka jak juz wiedziala ze sie zaczelo, to zrobila sobie lewatywe w domku i potem pojechala rodzic:)) Kasiak trzymaj się ciepło, może Ty będziesz następna???:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim mamusiom! to-tylko-ja u mnie wysypka jest mała głównie na nogach-od kolana w dół a wygląda jakbym miała potówki takie krostki czerwone a swedzi mnie wszedzie! jak juz zaczne sie drapać to koszmar-szczotka ryzowa by sie przydała! dzis rano byłam na badaniu krwi- kazał mi zrobić morfologie ogólną, alat,aspat,bilirubinę,mocznik,kwas moczowy o 14 odbieram wyniki i mam zaraz zadzwonic do lekarza wiec czekam i zobaczymy co bedzie... a w nocy tradycyjnie od 2,30 nie spałam, nie mogę i juz bez Fenoterolu czułam skurcze(równocześnie z bólem krzyża) nie mocne ale czułam i jednocześnie twardniał brzusio...lekarz mi wczoraj powiedział ze tak moze byc, ze skurcze mogą byc silne bolące ale dopiero jak beda nasilające sie i co 3-5 min i od dłuższego czasu(obserwować 2,3 godziny) wtedy dzwonic lub przyjechac do szpitala no to tyle jak na razie u mnie dam wam znac jak moje wyniki i czy nie wyląduje w szpitalu... pozdrawiam was i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ daria123 , dzidzia1975 dziekuje dziewczyny za odpowiedź. Ja tak zrobie jak radzi daria pókde jutro na wyniki i zobaczymy co tam wyjdzie, najwyżej w czwartek pojade do niej prywatnie i bede spokojniejsza. u mnie to jest tak, ze tą wysypke mam an udach bardzo wysoko i miałam troche na brzuchu, ale po smarowaniu balamem zeszło troche. swedzi mnie mocno w nocy ale jak posmaruje to jest troche lepiej. dzis mam wiecej skurczy ale nadal nierególarne i w róznych odstępach czasu:) ziarnko_piasku mnie też brakuje rozmów takich na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Jednak nie pospaliśmy dłużej, bo mężulek postanowił wstać wcześniej i zrobić mi pyszne śniadanko, no i .... mnie obudził :) Ziarnko_piasku - mi dziewczyny na początku ciąży polecały nacieranie skroni amolem podczas bólu głowy. A jak dzisiaj, lepiej? Aneta76 - 🌼 Wrzesniowka2007 - nie jestem pewna czy Malagocha333 jest z Tomaszowa, ale tak jakoś kojarzę. Daria123 - ja kończę 39 tc i nic :( A też się raczej nie oszczędzam. Wczoraj miałam jeden z najbardziej leniwych dni ostatnio, ale to wynik dołka. Dzidzia1975 - daj znać, jak odbierzesz wyniki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Widzę że robi się co raz bardziej gorąco i nerwowo. Z resztą nie dziwię się. Ja dzisiaj zarządziłam że jedziemy z M po brakujące rzeczy - jak tylko dam radę. Bol mnie w krzyżu, czuję jakby nacisk na krocze i czasem mnie pobolewa więc boję się czy to już nie długo. Nie wiem bo ja niedoświadczona jestem. Ściskam wszystkie bardzo serdecznie i tulam te którym smutno. Proszę o uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) ja nareszcie jestem w domku :) troszke się przeraziłam jak przyjaechałam..hehe mąż wpadał tylko z pracy się przebrać i leciał do mnie -wiec mieszkanie jak po burzy :) ale co tam..najwazniejsze,że jestem w domciu, po wyniki kazali mi przyjść dopiero w piątek, a na wizyte we wtorek- więc jakos musze sie turlać do tego czasu :) nawet nie powiedziałam w szpitalu, że nadal mam skurcze - bo jeszcze by mnie chcieli zatrzymac..... muszew troche ogarnąć wokół siebie i nastawić pranko - wtedy wróce i poczytam co u WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!! wrzesniowka 2007 tak jestem z Tomaszowa. Jak fajnie że ty też.Do lekarza chodzę Kozika który niestety nie pracuje w szpitalu a Ty? Z żadną położną nic nie ustalałam. Nie wiem co robić. Mamy zamiar z mężem razem rodzić. Uspokoiłaś mnie z tym tel. do szpitala że tylko remont się szykuje. Ja niestety nie dostałam takich szczegółowych informacji. Pani powiedziała że nie ma żadnych lekarzy i zamykają położnictwo. Jak się nie denerwować. W której części Tomaszowa mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie nadrabiam nawet bo nie sposób.... Daję tylko znaka, że jestem ciągle (niestety) w dwupaku :P Czuję się dobrze, Synek chyba też bo fika koziołki :) No i muszę Wam się pochwalić, że wreszcie wybraliśmy dla niego imię - FILIP :) Spróbuję później nadrobić to się odezwę! Buziaki dla Was wszystkich kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja to chyba urodzę ostatnia.Brzuch mi twardnieje bardzo rzadko, czuję się wręcz rewelacyjnie. Jestem leniwa więc syndrom wicia gniazda też odpada.Tak sobie pomyślałam, że właściwie to mogłabym już wrócić do pracy i iść na tą porodówkę z biegu. Chyba tak bym wolała. A zresztą już sama nie wiem. Nudzę się. Jeśli mnie wzrok nie myli to od wczoraj rana nie było u nas katusi. Czyżby to coś oznaczało? Dziś moja bratowa zorganizowała mi śniadanko: łosoś wędzony, nie mogę się oprzeć spadam. To nie powtórzy się już w tym roku więc spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małagocha mam do Ciebie pytanko. Pisałaś coś że się ubezpieczyłaś teraz nie dawno w pracy. Ty albo Mąż. W jakim towarzystwie?? Bo M nie ma ubezpieczenia grupowego w swojej pracy i już dawno sam sobie chciał opłacić tą składkę. Tylko tak schodziło. Jeśli możesz to napisz jak i co z tym ubezpieczeniem. Żeby nie zaśmiecać topk u możesz na maila dotka19@op.pl Będę Ci bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny u nas coraz gorecej na topiku ;) Kazda wypatruje objawow przepowiadajacych porod. Ja rowniez. Mam cicha nadzieje, ze tak moze w przyszly weekend (08.09) albo w przeciagu 39tyg. sie uda. Oby jeszcze ten tydz. przetrzymac, bo to dopiero poczatek 37tyg. Powoli sie przygotowuje do tego wielkiego dnia, dzis kolejne pranie i prasowanie. Chce by wszystko bylo przygotowane na przyjscie maluszka. U nas w klinice, jest mozliwy porod ambulatoryjny (zaraz po porodzie, mozna wyjsc do domku), ale ja sie na to nie decyduje (poniewaz jest to moje pierwsze dziecko i mam duzo obaw, co do opieki, itd.) ale jesli bede czula sie na silach, to moze po 1-2 dobach wyjde do domku. W czwartek mam KTG i juz jestem ciekawa, czy wyjda tam jakies skurcze, bo ja czuje sie o.k. i ich nie odczuwam. Moze mojej kruszynce sie jeszcze nie spieszy ;) Moj maluszek malo sie rusza, ale mysle, ze to przez to, ze mam niska norme wod, a on coraz mniej miejsca. Dobrze, ze to juz koncowka, bo choc bardzo dobrze znosze ciaze (nie wymiotowalam, apetyt mi dopisywal i oprocz pepowiny dwunaczyniowej, nie mialam zadnych problemow), to jednak ciaza, to dosc duzy stres. Te wszystkie badania, czekanie na wyniki, USG, itd. anja2525 🌻W🌻I🌻T🌻A🌻J🌻 spowrotem Nie dziwie sie ze sie zdenerwowalas tym cc, ja jestem bardzo niecierpliwa i na pewno bylybym wsciekla, ze sie nastawilam, a tu figa, trzeba nadal czekac. Ale jak to sie mowi \"nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo\"🌻 Jesli chodzi o fachowcow magikow - to znam ten temat, jeszcze z Polski, tez nam sie tacy trafili, przy remoncie domu, jeszcze byli na tyle bezczelni (i to faceci okolo 50-tki), ze 10razy dziennie musialam im robic kawki i herbatki (bo przeciez przerwy mieli) i zebrali o kieliszeczek czegos mocniejszego! A ze ja wtedy dosc mloda bylam(mialam 19lat), a musialam ich dogladac, bo rodzice w pracy, a ja mialam wakacje, to ktoregos dnia na koniec roboty, jak im polalam po kilka kieliszkow rumu 80%, to wyszli \"ugotowani\" i juz wiecej pic nie chcieli :P miska_26🌻 fajnie, ze jestes juz w domciu ;) Twoj Mati to duzy chlopczyk :) kaska0110🌻 no nareszcie jestes :), a juz myslalam, ze masz synka przy sobie Sliczne imie - Filip 😍 Odzywaj sie 🌻 grako96🌻 smacznego ;) malagocha333🌻 Dotex82🌻 Katusia🌻 gdzie jestes??? Pozdrawiam Was wszystkie 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×