Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

witajcie Kochane :) u nas dzień zleciał jak zwykle szybko... jestem zła na pediatre- bo już umawiał się 4 razy na wizyte patronażową i nie przyszedł- w końcu to jego obowiazek...tymbardziej,ze Mati jest po ciężkiej chorobie i musi być pod kontrolą. Zadzwoniliśmy więc dziś do szpitala, gdzie Mati leżał i pani ordynator zgodziła się nas przjać- bardzo miła babka - oglądnęła go, zbadała i nawet grosza za to nie wzięła - a my jesteśmy spokojni,że wszystko jest dobrze..no może poza tym czekaniem na wyniki :( oby nie potwierdziło się to podejrzenie.. Pani doktor powiedziała,że mają dzieciaczka z powikłaniami identycznymi jak Mateuszek, tylko że on jakos nie chce walczyc z chorobą i zebyśmy się modlili żeby mu też się udało..przykre to jest,ze takie kruszynki tyle się nacierpią. Powiedziała,że gdy karmi się mlekiem sztucznym - to kropelek na krzywice nie należy dawać dwie tylko jedną na dzień, bo w mleku sztucznym jest witamina d , ona mówi, że już lepiej żeby dziecko miało krzywicę, niz od przedawkowania kamicę nerkową....Mówi, ze są dwie szkoły :) i jedni lekarze polecają edno, a inni tego właśnie zabraniają - a juz od rodziców zależy kogo posłuchają.....i bądź tu mądrym :) ale ufamy jej w pełni, bo w końcu uratowała życie naszego Szkraba no i jest doktorem nadzwyczajnym z dużą praktyką. Poleciła nam też szczepionki skojarzone - a jakie Wy wybieracie? i ile one kosztują?? Katusia - czytamy Cię Kochana 🌻 ja mam po cesarce takie zgrubienie w miejscu szwa, troszkę zaczerwienione- ale nie boli mnie, chociaż jakiś tydzień temu bolało - wiec nie ma się czym martwić, bo przecież miałaś cesarkę o wiele później ode mnie. Obserwuj tylko, żeby nie pojawiła się ropa. Wiecie co mój Mati jest aniołkiem :) on wcale nie płacze, tylko troszkę jak się przebudzi -ale wezme go na ręce pokołysam i cisza :) kocham tego mojego szkraba na maxa ❤️ jest słodki. Uwielbia się kąpać, macha wtedy słodko nóżkami, przebierać i wogóle jak sie coś koło niego robi... Dziewczyny, któe czytają a nie piszą - a na pewno taie są :) odzywajcie się, żeby nie zlikwidowali naszego topiku, szkoda by było.... Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki i ich Pociechy seeeeeerrrrrrdddeeccczzznnniiieeee :) spokojnej nocki i w miare przespanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Ja systematycznie podczytuję nasz topik, mimo, że niestety często brakuje mi czasu, żeby się odezwać. Mała zrobiła się bardziej marudna, podobnie jak u Waszych dzieciaczków - nie przesypia juz całego dnia i kiedy nie śpi, a coś jej przeszkadza, to oczywiście mamy w domu koncert, choc na szczeście nie jest to częste. Dziś było inaczej, od 17.00 walczyliśmy z kolką, Hania aż się zanosiła płaczem, charczała, mruczała, prawdziwy wrzask. No i nie wiedziałam, jak biedaczce pomóc :( Masaże brzuszka, noszenie, przytulanie, smoczek - to jedyna rada. Skończyło sie ok. 20.00, potem kąpiel (podczas której była już pogodna i nawet nie zakwiliła), karmienie i usypianie na moim brzuchu. Na szczęście na te bóle brzuszka, gazy i prężenie się pomagają jej kropelki Sab Simpleks, które zresztą spija ze smakiem z łyżeczki (mają malinowy smak). Współczuję Wam tych nieprzyjemnych blizn po cesarkach :o Jestem dokładnie miesiąc po porodzie i tez jeszcze nie doszłam do siebie, choć rodziłam naturalnie. Tak mnie paskudnie lekarz pozszywał, że się tam na dole nie poznaję, w dodatku pozostawił mi na zewnątrz różowy kawałek ciała, które powinno być raczej pod skórą i teraz to cholerstwo mnie strasznie boli :o Chyba postaram się o usunięcie tego, choc nie wiem, jak, gdzie i czy ktoś da mi skierowanie? Apropos żółtaczki - Hania była naswietlana w szpitalu przez 2 doby, leżała w lampie na plecach i bokach, ubrana w specjalny kubraczek. Światło nie docierało do jej oczu, więc chyba nic złego nie mogło stać się z jej wzrokiem - ponadto żadnego skierowania do okulisty nie dostałyśmy. Pozdrawiam Was dziewczynki, dobrze że nasz topik nie upadł, bo faktycznie jest to kopalnia wiedzy i możliwość porównania pewnych problemów, które codziennie się pojawiają. Dzięki temu nie panikuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moja Kaja jest grzeczna, karmie ją piersią i dokarmiam mlekiem bo mam za mało, a ona urodzila sie duza i potrzebuje więcej a ja nie mam. Od tygodnia Kaja śpi całą noc dopiero między 5 a 7 sie budzi. Je co 4 godz. Dzisiaj jej odpadł dopiero pępek. Po CC czuję sie dobrze tylko jak bylam na kontroli u ginki to powiedziala że po CC nie mozna przez rok spirali zakładać bo można macicę przebić. Słyszałyście o tym? Pozdrawiam Was wszystkiie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - pytanie odnośnie CHRZTU Kupujecie białe beciki dla Waszych maluszków? W czymś chyba trzeba będzie je trzymać w kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale straszycie z tą blizną- jak jej się szczególnie nie przyglądałam, to teraz oglądam po kilka razy dziennie... Co do spirali po CC to nie słyszałam nic takiego, ale jak pójdę do ginka to będę się musiała wywiedzieć- bo też myślałam o tej formie antykoncepcji... azazella my bedziemy małą chrzcili w 2 dzień świąt, napewno będzie spora, nie będziemy kupować białego becika, dostalismy od znajomych taki mieciutki kombinezonik w kolrze kremowym i napewno to jej założę- bo 1). jest na zimę, 2). narazie jest za duzy, bo to rozmiar 72:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja2525- najlepsze życzonka imieninkowe dla Maksiulka👄 Szczęściara- 👄 jesteś kocha. warto jednak tu sobie pomarudzić, bo od razu jest odzew👄 mi się nic nie sączy tylko jest czerwone zgrubienie i boli ale poczekam aż samo zejdzie bo i z Anja2525 gadałm to ona tez takie coś miała i jak czytam kolezanki tu z forum to tez tak miały więc juz nie panikuję i się nie bedę martwić tylko będę obserwować czy ropa nie leci dzidzia1975- kochana nadal czekam na wiadomości na temet spiralni👄 miśka_26- zdrówka dla Matiego 👄, jesli chodzi o cc to już bedę spokojniejsza i wielkie dzięki👄 azazella- 👄 ewciau👄 Aneteczka1976👄 mi gin przed porodem mówił o spirali, ze mogę po porodzie załozyć, ale mam wizyte dopiero za 3 tyg. wiec chciałam od dziewczyn dowiedziec się czegoś więcej dużo wcześniej fabia22- 👄kochana ja tez bym chciała chrzciny robić w 2 dzień świat, ale jeszcze nie byłam u księdza muszę się wybrać i zapisać kubusia kochane moje kobieteczki mamuleczki, kubuś dziś mi nawet tu dał popisac do was wiec już są pierwsze pozytywne obiawy jego dorastania hahahahahahah, dziś Kubatka ma juz 3 tygodnie, a 21.10 bedzie miał miesiąc i bedzie miał swoje 1 imieninki pozdrawiam i przesyłam tysiące buzków dla was i dzieciaczków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Bardzo dawno mnie tu nie było :( nie mam czasu na nic. Kubuś jest całym moim światem i cały ten mój świat zajmuje swoją drobną osóbką :) Dziewczyny które karmią sztucznie ile wasze dzieciaczki zjadają i co ile??? Mój Kuba zjada co trzy godziny 120ml :) dodatkowo dopajam go herbatkami z HIPP-a. W niedzielę minoł mu już pierwdszy miesiąc życia :) Kubuś jest spokojny je i spi :) zdarzają się chwile, że biedny płacze ale wtedy biorę go na ręcę i szybko się uspokaja. Wczoraj o 18 miał małe załamanie i płakał z przerwami prawie 2 godziny, ale po kąpieli mu przeszło i poszedł spać :D Dwa tygodnie temu bylismy na badaniu bioderek :) jest wszytsko ok nie musimy już ich kontrolować bo są super, a w tą środę byliśmy na pierwszej kontrolnej wizycie u pediatry :) kazała pokazać się z maluszkiem. Kuba waży 5480g :D rośnie jak na drożdzach. Nosi ubranka już na 62 i z tego co widzę długo ich nie ponosi bo już niektóre z nich są na niego za małe. Zaczynam kompletować rzeczy na rozmiar 68 :D Przez ten miesiąc miałam zwarjowany czas bo praktycznie byłam z małym sama. Robert w tym czasie jeździł do Krakowa na kurs, ale na szczęście wczoraj miał egzamin i zdał tak więc mam już na szczęscie męża już w domu. Teściową za bardzo nie chce \"wpuszczać\" do pokoju małego bo normalnie w świecie wnerwia mnie!!!! Nie wiem jak wasze stosunki z dziadkami dzieci, ale ja normalnie mam jej dość był czas że ciągle podważała moje słowa i moje zachowania wobec dziecka. Zamknęła się jak usłyszała od Roberta że lekarka pochwaliła mnie za to że wspaniale pielęgnuje i dbam o synka :D Pozdrawiam Was bardzo coeplutko!!!! Uciekam bo Kuba coś marudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewciu
zostawilam Ci wiadomosc na poczcie która masz w stopce na temat kontroliu okulisty. pozdrawiam pola40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzziewczynki:) 21 mój mały ma chrzest:) a jak tam wasza waga po ciazy? bo moja cos nie spada:) jeszcze 8 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje wam z powodu tych blizn , moja znajoma tak zszyli ze nastepnego dnia jej wszystko pekło a drugi raz tego sie nie da zszyc:( mnie z cieknącymi wodami z rozwarciem lekarz z polnej chciał wyrzucić i kazał szukać innegi szpitala myślłam że go zabije idiote dopiero przełożona położnych mi pomogła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Moja mała spi jak Anioł. Nie wiem tylko czemu w nocy tak nie jest. Moze myli noc z dniem.. No i jestem sama-troszke łapie doły. Mąż dziśwraca i będzie z nami przez weekend. Wczoraj sie wnerwiłam, bo zwrócił mi uwage, zebym z mala nie spala w nocy, bo jej zrobie krzywde. Tak, tylko kiedy juz nie mam siły jej nocic na rekach, kto mi pomoże? Zdenerwowałam sie, bo w sumie nie ma prawa zwracac mi uwagi. Tak sobie mysle, ze cały weekend bedzie wszytko przy małej robił- ja tylko bede chwilami dawała cyca. Wiem, przepraszał mnie, ze nie powinien tak mówić, ale co juz zostało powiedziane to zostało. Czy wy swoim dziewczynkom usunęłyście ta maź, czy raczej białą wydzieline z psiochy? Bo nie wiem, czy to czyścić? czy nie? I ja dziś ide do gina, bo coś ie tak u mnie. Na szczescie tesciu mnie zawiezie a tesciowa dziecka przypilnuje- oby tylko Basia chciała spac. Odnośnie szwów po cesarce to ja mam juz zagojone. Mi kazali duzo wietrzyc i to pomogło. Dzięki za rade z bepanthenem. Jutro postsram sie kupic, bo dzis juz chyab nie bedzie jak. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma ja nie czyszczę tej wydzieliny, bo położna tego też nie robiła, tylko jak ją kąpię-to wtedy, przy zmianach pieluszek nie. To jeszcze jest skutek wysokiego stężenia naszych hormonów u dzidziów, które tak długo przebywały w naszych brzuszkach.... Moja amelka też na początku od ok. 12 do 3 nad ranem nie spałam, ale przetrzymałam ją przez 3 noce i teraz spi jak aniołek.... budzi się tylko 2-3 razy na karmienie w nocy. U mojej malutkiej kikutek od pępuszka juz na ostatnim włosku, więc myślę, że dziś max jutro powinien odpaść:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Mój mały skończył dzisiaj cztery tygodnie i od wczoraj daje mi nieźle popalić. Już było lepiej i znowu męczą go okropne wzdęcia. Czasami płacza przez sen. Tak mi go szkoda. Po niedzieli kupię chyba infacol - może będzie skuteczniejsze niż espumisan. Co do rany po cc, to mi się ładnie goi, ale nad raną odczuwam kilkucentymetrowy pas - jak dotknę się w tym miejscu to czuję taki dziwny, jakby drętwy ból. Tylko, że u mnie w trakcie zabiegu okazało się, że mam liczne żylaki przymacicz i podejrzewam, że to jest przyczyną. Czy któraś z Was ma coś podobnego? Niestety nie dam rady dzisiaj więcej naskrobać. W wolnej chwili się odezwę. Pozdrowionka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Ja również staram się czytać regularnie ale z pianiem to już dużo gorzej. Gdy tylko mam chwilę czasu to zaraz myślę o praniu, prasowaniu, jakiś zakupach, sprzątaniu...i czy np. przebraniu się z piżamy w swoje ciuchy. Piotruś jest przekochany, bardzo grzeczny,pięknie ssie pierś, potrafi ponad godzinkę leżeć i patrzeć się na jaki ciekawy przedmiot i naprawdę byłoby super gdyby nie częste bóle brzuszka:O Ostatnio wykluczyłam z diety mleko i już jest lepiej ale nie do końca.Podaję małemu Esputicon, mam nadzieję że wkrótce będą efekty. Dziewczyny podajecie swoim maleństwom herbatki koperkowe a może same pijecie koper włoski?? Już sama nie wiem czego się chwytać żeby ulżyć maleństwu. Ponadto nocą męczymy się z katarkiem, żadne krople, aerozole, nawilżacze powietrza nie pomagają a Piotruś się męczy bo nie umie oddychać. W nocy karmię go 3-4 razy i jak narazie sama pierś mu wystarcza.Nawet ostatnio pani pediatra powiedziała, że przybrał ponad normę więc tym bardziej cieszę się że mleko jest wartościowe. W niedzielę mamy chrzest; zamówiłam na Allegro becik (koszt 40-45 zł) tym bardziej, że pogoda ma być nie za ciekawa. W przyszłym tygodniu jedziemy na USG bioderek i mam nadzieję, że wszystko jest OK. Ja podwójne pieluszkowanie wprowadziłam od początku- na pampersa zakładam pieluszkę tetrową, nóżki są szerzej i wogóle nie przeszkadza to Maluszkowi. Trzymajcie się cieplutko i dzielnie!!Uściskai dla wszystkich Maleństw👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 ja piję taką herbatkę \'mlekopędną\" z herbapolu- zawiera koper włoski i powiem, że słychać że małej jelitka pracują:)) narazie nie mamy żadnych kłopotów kolkowych... a z jedzeniem raczej sobie nie żałuje- tzn nie jem mocno doprawionych potraw, nie piję gazowanego, ale oprócz tego to jem normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia -odnosnie spirali to lekarz mi powiedział na ostatniej wizycie ze tak poprostu jest-trzeba odczekac 3 m-c po cc zeby macica \"doszła do siebie\" i potem mozna zakładac ,u mnie wypada to w grudniu, a zakładam miedziana bez hormonów na 5 lat(mozna zdjac wczesniej jak sie zdecyduje na 2 dziecko) u mnie koztuje ona 80zł a założenie 300zł, sa jeszcze spiral;iki uwalniajace hormony np.mirena ale ja nie chce jej bo nie chce hormonów , skuteczność maja tka sama wiec... a odnosnie blizny po cc to moja sie zagoiła super, smarowałam i smaruje na zewnatrz Cepanem-krem na blizny, zgrubienie mam nadal i jeszcze bedzie do koło 6m-c po cc odczuwalne, uważam na ciezary staram sie nie dzwigac i nagle nie podnoscic cięższych rzeczy, bo po wyrostku tak sobie załatwiłam blizne-wrociłam do domku i przemeblowanie robiłam i blizna mi sie rozeszła narosło dzike miesko i mam teraz brzydulke na brzuchu duzą... zmykam bo dzis sorki ale brak mi czasu pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma -> ja swojej małej usunęłam tę maź stopniowo, po kąpieli brałam mokry wacik do uszu i tak po troszeczku czyściłam, aż teraz jest idealnie czysto. NINKA78 -> bardzo Ci współczuję z powodu chamskiego lekarza, ja akurat trafiłam na normalnego, który przyjął mnie na Polną mimo braku rozwarcia i skurczy, ale za to z cieknącymi jak u Ciebie wodami (od 3 dni). Jeden dzień - 10.09 - lezałam na obserwacji i juz myslałam, że mnie wypuszczą czy coś, a tu podczas rannego obchodu lekarz kazał podłączyc mnie pod oksytocynę no i za 6 godzin Hania była na świecie. Że też się nie spotkałyśmy na porodówie :) Dzis idziemy do księdza załatwiac Chrzest, mimo brzydkiej pogody zabieramy małą ze sobą, niech się troche dotleni biedulka. Na szczęscie dziś nie miała kolki, cały dzień była pogodna i grzeczna. Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Widze, ze na naszym forum malo co sie dzieje, teraz zycie kreci sie wokol naszych Skarbow😍 Ja tez nie mam za duzo czasu na net, chociaz moje Slonko jest raczej spokojne i duzo spi. Dzisiaj jednak bylo inaczej, najpierw rano przy sniadanku, po wypiciu jakis 60ml kiedy chcialam by mu sie odbilo i go podnioslam, puscil fontanne. Wszystko co wypil zwrocil. Biedaczek mial taka przestraszona minke :( Szkoda mi go bylo strasznie, nie wiedzial co sie stalo, na szczescie sie nie zakrztusil.Potem do godz. 14.00 praktycznie wogole nie spal, tylko plakal, chyba mial pierwsza kolke, bo go jeszcze takiego nie widzialam. Robilam mu cieple oklady, smarowalam brzuszek mascia rozgrzewajaca z kminku i dalam mu sap simplex, herbatke koperkowa i wkoncu Colinek po wypiciu mleczka zasnal. Poki co spi juz 2godz. i mam nadzieje, ze mu przeszlo. Przypuszczam, ze ta kolka spowodowana jest tym, ze wczoraj jadlam zupke jarzynowa i byl tam tez kalafior, wiec to pewnie moja wina, chociaz polozna powiedziala mi ze wcale tak byc nie musi. maluszki czesto maja bole brzuszka. dzidzia1975 odnosnie spirali, tez sie na dnia zastanawiam. Jednak gdybym sie zdecydowala, to jednak na Mirene- ona uwalnia hormony, ale te hormony dzialaja tylko na macice, a nie na caly organizm. Zwykla miedziana, nie jest az tak skuteczna. Znam az 2 osoby ktore zaszly w ciaze, przy tej wlasnie spirali. fabia22 nasze dzieciaczki sa z tego samego dnia :) Konwalia10 Ja pije herbartke dla mam karmiacych i dodatkowo koperek wloski i Malemu dzis po raz pierwszy dalam herbatke z koperka z HIPP, zeby mu te bole brzuszka przeszly. W szpitalu tez dawali dzieciom te herbatki. NINKA78 odnosnie wagi, to dzis po raz pierwszy sie zwarzylam i dokladnie 10dni po porodzie, ja mam 10kg mniej, wiec chyba nie zle ;) Zostalo mi jeszcze 12kg. by miec swoja wage. Mysle ze do konca roku powinno sie udac. Pozdrawiam Was Wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... obroniłam sie na 4 :) Zosia była z tata sam na m przez 3,5 godziny, spała najedzona, jak sie obudziła tatus wzial ja na raczki ukołysal i spała dalej... ach jak ciezko był skupic sie na uczelni, ciagle myslałam o małej czy sie obudziła czy placze, czy glodna... u nas miał byc pediatra w tym tygodniu i go nie było... ja juz stopniowo obnizylam temperaturke w domciu 20-22 st. tylko w łazience nagrzewam mocniej jak jest kapanie.... sama jak doszłam do siebie po tym szpitalu to stwierdziłam ze jest ukrop potóweczki na szyjce zlikwidowalam kapiac mała w nadmanganianie potas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzazela -ja wychodziłam 9 a Ty zostałąś przyjęta 10 niezle:) ile dziewczyny płacicie księdzu za chrzest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma >>> ja Malej usunelam ta wydzieline przy kapieli ale tez jej nie usowam przy kazdej zmianie pieluszki vanilam >>> espumisam i infacol zawieraja ta sama substancje czynna - simeticon! proponuje Gripe Water - Julka chetnie ja pila i bardzo pomagala :) a ostatnio podaje Debridat i o bolach brzuszka juz zapomnialysmy :D moja corcia na przyklad infacolu nie znosila, machala raczkami jak szalona by jej tej pipetki nie dac do buzi a jak juz dalam to ile jej sie udalo to wypluwala :O co dziwne debridat tez ma pomaranczowy smak ale ten z kolei jej smakuje... a ja zaczelam nosic mala w chuscie! tak tak, chusta :) Julka zasnela w niej wczoraj na dwie godziny, potem polozylam ja do koszyczka i spala kolejne dwie! normalnie szok! pierwszy raz spala bez przerwy przez 4 godziny :D az sprawdzalam czy oddycha bo to do niej niepodobne tyle spac :) i jestesmy obie bardzo zadowolone :) dzisiaj na przyklad Julka spala wtulona we mnie i uwiazana chusta a ja odstawilam prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny serdecznie u nas duzo sie zmieniło praktycznie z dnia na dzień od urodzeia karmiłam Antosia piersia swietnie nam szło pokarmu dużo ale od początku kolki wymioty i śluzowate kupki i tak od lekatrza do lekarza leki diety drastyczne , wreszcie we srode trafiłam na pania pediatre która na dzień dobry kazała oddac mi pokarm do badania i tak okaząło się że mam w pokarmie bakterię która nie pozwala mi na karmienie małego ponadto prawdopodobnie antek jest alergikiem wiec tak sie wszystko paskudnie porobiło.Przeżywam to starsznie mały nie chce brac smoka do buzi serce mi sie kraje kiedy szuka cyca i płacze tak strasznie,,nie moge sobie dać z tym rady...on zasypiał tylko z cycem i z cycem sie uspokajał,a teraz jest jeden wieli koszmar no cóż wyzaliłam się pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wrzesniowki
aneta76 napisz cos wiecej co to za badanie mleka, badali tylko pod katem bakterii czy takze skladu, gdzie sie robi takie badanie w sanepidzie czy normalnie w laboratorium w szzpitalu dla zaintereswanych szczepieniami podaje adres www.dzieci.bci.pl/strony/blask/szcz1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Czytam Was od jakiegos czasu poniewaz ja tez urodzilam moja Jule we wrzesniu i jestesmy na tym samym etapie wychowawczym wiec zagladam tu po jakies porady:) Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko... Chcialam zapytac o te leki co podajecie dzieciaczka na bole brzuszka, czy przepisal Wam je lekarz? Ja wybieram sie z Mala dopiero po niedzieli do lekarza a podejrzewam ze placz po jedzonku powoduje wlasnie bol brzuszka. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u nas dziś była pielęgniarka- bardzo miła babka, dała nam dużo porad z życia wziętych, wiec bardzo jestem zadowolona z tej wizyty.. powiedziała,ze kiedyś przestrzegano diety mamy karmiacej, a teraz najważniejsze żeby nie było nic co wydyma..i kolki nie są zależne od tego co mama je,(oczywiscie nie przesadzając z tym jedzeniem) poprostu niektóre dzieci je mają, a inne nie..i jak tylko dziecko skończy 3 miesiące wszystko mija.. Poleciła kropelki na kolki, ściagane z niemiec Sab Simplex - ponoć najbardziej skuteczne..ja myślałam zawsze , że kolki to zawsze długi płacz na maxa - a okazało sie, że to co ma mój Skarbek - czyli budzenie się z przeraźliwym krótkim płaczem, to też kolka.. wiecie co niby nie jestem przemęczona, bo w dzień jest moja mama, w nocy mąż wstaje - a ja o 21 juz wysiadam, głowa mnie codziennie boli i czuje sie jakbym przynajmniej tydzień non stop nie spała...musze chyba sobie porobić wyniki, bo po cesarce miałam anemie i może nadal mam słabą krew. Zaraz czeka mnie sterta prasowania, bo jutro o 14 chrzciny :) na 9 umówiłam sie do fryzjera i jeszcze musze odebrać ciasta z cukierni..ciesze się,ze zamówiliśmy obiad w restauracji - bo nie dałabym rady nic przyszykować, mimo że uwielbiam gotować. Mam nadzieje, ze Mateuszek prześpi całą tą ceremonię i nie będzie płakał :) nie kupowałam mu becika, ma gruby polarkowy komplecik biało-niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam na Allegro polarowy biały spiworek na Chrzest, pewnie kupię, bo całkiem fajnie to wygląda, a w kościele zimno. Apropos kolek, ja też podaję mojej Hani Sab Simplex i póki co miała kolke tylko raz - wczoraj... kiedy nie podałam jej leku. Wydawało mi się, że nie jest to konieczne, a jednak. Na szczęście dziś jest spokój, tylko mała nie chce jeszcze niestety spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×