Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość iza iza
Papetii jesli można to ja również poprosze o hasło na bloga izusia1981@tlen.pl. Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki :):):):):):):):) :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie babeczki:) nie bede orginalna jak powiem ,ze rowniez mam termin na wrzesien:)z ostatniej @ na 26wrzesnia a z usg na 18 takze poki co zostaje ten 18:) dlugo sie zastanawialam czy sie przylaczyc bo macie tu juz zgrane grono ale stwierdzilam,ze w koncu laczy nas to samo,to co wszystkich na to forum przywiodlo czyli -malenstwo-a nosze je pod serduszkiem -wiec jestem:) mieszkam na florydzie od 5 lat,mam 28 lat ale jak zostane mama to bede miec juz 29,jestem mezatka od stycznia i jestem bardzo szczesliwa,ze bede miec maluszka bo byl on planowany i oczekiwany:) musze sie rowniez pochwalic,ze wiemy juz iz bedziemy miec synka poniewaz sa tu dostepne testy badania krwi i w ten sposob mozna sprawdzic plec dziecka juz od 6 tygodni po zaplodnieniu!!!my dowiedzielismy sie w srode i ja wciaz oswajam sie z ta mysla bo od zawsze chcialam miec coreczke ponad wszystko i liczylam,ze tak wlasnie sie stanie:) los zdecydowal inaczej i teraz trwa u mnie proces\"przestawiania sie\" co bardzo bawi mojego meza,ktory szaleje ze szczescia:) to nasza pierwsza pociecha i mam nadzieje nie ostatnia rowniez poprosze o haslo na bloga i adres gdzie przeslac foteczki z usg i moja pozdrawiam was mamuski goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Cię cieplutko 🖐️ greta78 Ja leniuchuję od rana do wieczora, nic mi się nie chce. Ale czuję się super - żeby nie zapeszyć. Wczoraj od południa maluszek tak mnie kopał że nic innego nie robiłam, tylko siedziałam z ręką na brzuchu wraz z mężem oczywiście. A łezki same spływały z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Niestety nie mogę spać i kręcę się po domu już od 6 - zgroza. Kiedyś nie wstawałam przed 10 :) Na początek to Was wszystkie mocno ściskam tak wiosennie i prima aprilisowo :) Greta 78 🌼 witaj i zapraszamy :) Ten weekend mam jakiś zabiegany - jakoś brakuje mi czasu, ale chyba już będzie ok. Troszkę jestem wkurzona, bo chciałam sobie coś zarobić i miałam chodzić razem ze znajomą sprzątać pub od dzisiaj a ta coś zaczęła kręcić...najwidoczniej ma lenia i jej się nie chce, ale wkurzyła mnie tym od rana niemiłosiernie, bo wczoraj już się z szefem ustawiłyśmy. Ja nie lubię robic \"z gęby dupe\" i się wkurzyłam - głupia laska - ale jej to wszystko powiedziałam. Niestety sama bym nie dała rady bo pub jest dwupiętrowy i duuuży a ja nie chcę ryzykować. Poza tym - wczoraj przyjechali do nas niezapowiedziani goście - na dwa dni. Baaardzo ich lubię ale w ogóle nie byłam na to przygotowana i tego to akurat nie lubię. Dali nam znać dwie godziny przed przyjazdem...ja lubię być przygotowana, coś do jedzonka zrobić, zaplanować większy obiad itd....no ale trudno. Niunia!!!!! To śliczny miałaś weekend... :) Aż coś za serduszko ściska - cieszę się razem z Tobą :D i gratuluję!!! Pozdrawiam wszystkie najpiękniejsze kobiety świata (czytaj - ciężarne) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Greta78!! Witaj w gronie wrześniówek. Mam do Ciebie pytanko związane z tymi testami na wykrycie płci. Czy są one pewne na 100%? Bo jeśli tak to super. U nas o tym jeszcze nie słyszałam. Ale kto wie? Niunia ale Ci zazdroszczę tyk "kopów". Tak bym bardzo chciała też już to poczuć. Jestem w 15 tyg. to może niedługo też będę płakać ze szczęścia. Dziewczynki czy jest jakiś adres gdzie mogłybyśmy wysyłać swoje pociechy z USG?Chętnie bym pooglądała wasze i pochwaliła się swoją. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj malagocha!!! Z tego co wiem to raczej nie mamy tu takiego adresu. Szkoda bo myślę, że to fantastyczny pomysł :) Może warto o nim pomyśleć. Widziałam to już na innym forum - dziewczyny założyły tam sobie osobistego bloga dostępnego tylko za wpisaniem hasła. Co Wy na to kobietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie...pokręciłam wszystko. Na innym forum dziewczyny mają taki adres i fotki wrzucają a tu mamy bloga. Sorki ale jestem ostatnio jakaś zakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :)_ Przecież to my mamy swój blog, Kaśka co Ty. Życzę Wam miłej niedzieli :) Ja niestety mam górę klasówek do sprawdzania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - my mamy blog na którym wszystko można, a na innym forum laski mają tylko jakiś adres ze zdjęciami. To przecież napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) u mnie przepiękna pogoda, własnie się wybieramy na spacer do parku po obiedzie. Dziewczyny przydałby się link do strony z imionami na naszym blogu, szukam w necie ale nie znalazłam nic fajnego. Może ktraś z was zna adres fajnej stronki z imionami ??? Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na bloga wrzuciłam fotki kaski0110 i jej kruszynki Za pomysłem niuni zaczełam szukać stronek z imionami. To co znalazłam wrzuciłam na bloga w kat o dzieciach i jedno do wpisów. Ale prawdę mówiąc chciałam coś innego... nie spełniło to wszystkich moich oczekiwań. Jeśli któraś z Was ma coś ciekawego to podzielcie się!!! małagocha333 - adres naszego bloga to http://wrzesien2007.bloog.pl Swoje fotki przysyłaj do mnie na maila (jest pod moim nickiem, również na blogu). Chętnie dorzucę je do naszej galerii. :) Dziewczyny a może wpisałybyście sobie adres naszego bloga do swoich stopek. Wtedy adres częściej będzie się pojawiać na forum i łatwiej będzie do niego dotrzeć. Greta78 - super, że miałaś możliwość zrobienia testu płci z krwi. W Polsce z tego co wiem takie badania tylko wykonuje się w poradniach genetycznych jako pomocnicze przy diagnozowaniu niektórych chorób genetycznych. Widzę, ze wiele dziewczyn mówi o ogromnym brzuszku, cieszę się, że już nie jestem sama z ogromnym brzuszkiem. :) iza iza - Witaj, dlaczego nie odzywasz się na tamtym forum?? Podczas mojej choroby pisałyście o sprzątaniu i myciu okien podczas ciąży. Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tamtego tematu :) Czasem ludzie mówią - nie panikujcie, dawniej kobiety podczas ciąży pracowały, sprzątały i zaraz po porodzie szły do pola i nic im nie było. Takiego samego argumentu użyłam do mojego lekarza kilka lat temu gdy leżałam w szpitalu z zagrożeniem poronienia na ginekologii. I wiecie co on mi powiedział. Tak robiły, a teraz są tego efekty, proszę zobaczyć ile tu starszych kobiet, którym wycinamy macice, bo mają poobrywane więzadła. Coddziennie wykonujemy po kilka takich zabiegów. Tak więc dziewczyny - przede wszystkim nie myć okien i nie wieszać firanek!!! Nasza macica, zgodnie z zasadami grawitacji, jest coraz cięższa i coraz bardziej ciągnie w dół. Gdy podnosimy wysoko ręce, więzadła podtrzymujące macice rozciągają sie do granic wytrzymałości. i być może za kilkadziesiąt lat nie wytrzymają i pękną. A uwierzcie mi na słowo, widok kobiety z macicą między nogami, nie należy do najładniejszych. A teraz zmykam na dwórek. :) Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Dziś jest tak pieknie - nawet wiaterek nie wieje.... Niunia wpisz w google - kalendarz imion i pokaze sie kilkanaście super stronek :) Sisterone - zawsze powtarzam mojej siostrze jak ma ogrom kalsówek do sprawdzenia - sama jesteś sobie winna..hehe bo po co tyle ich robić? ;) ale ona jest bardzo wymagajaca i nie daje życ dzieciakom :) Pepetii - już lepiej sie czujesz? :) co do powiedzenia -kiedys kobiety pracowały na polu i rodziły bez problemu - to też sie zgadzam, że to kompletna bzdura.... po pierwsze kolejne pokolenia są coraz słabsze, coraz wiecej nowych chorób , no i to co powiedziałaś - dziesiątki operacji ginekologicznych - Dziewczyny oszczędzajcie sie... ja wczoraj niby nic nie robiłam - tylko poukładałam dokumenty, dźwignęłam pare segregatorów i wieczorem zaczał boleć mnie brzuch - a od dwóch tygodni miałam spokój...wiec choćby się waliło i paliło - nie dźwigam i nie robie nic wyczerpujacego Odnośnie brzuszków - to super, że jest sie już czym chwalić, już kurteczka nie zakryje go :) jestem dumna ze swojego brzuszka po raz pierwszy w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie:) ja niedawno wstalamma a u was niedziela dobiega konca-jaki ten swiat pokrecony:) odnosnie testow plci i ich wiarygodnosci : jest to badanie stosunkowo drogie (250$) i z tego powodu malo popularne ,nie zalecane kobietom po poronieniach ,aborcjach,niedawnych ciazach poniewaz jesli mialy chlopca wciaz moga miec chromosom Y we krwi jezeli ma sie blizniaki to test wykaze ,ze masz conajmniej jednego chlopca lub dziewczynki,w przypadku pierwszej ciazy(tak jak moja) jezeli zostal wykonany prawidlowo i nie dotykal sie do niego zaden mezczyzna -powinien dac praktycznie 100% gwarancje niesamowite jest to,ze siedzisz sobie w domku i sprawdzasz skrzynke a tam email z jedna z najwazniejszych zyciowych wiadomosci:) i od razu oblewaja cie siodme poty z podekscytoiwania,ciekawosci i niecierpliwosci a tu trzeba jeszcze poczekac na meza(bo tak sie umoiwlismy) i choc jedno klikniecie dzieli ci od informacji kto dalej z toba pojdzie przez zycie,musisz elegancko wylaczyc kompa i czekac .....czekac....czekac....i jeszcze nie zwariowac:) my filmowalismy sie podczas otwierania wiadomosci i przed - fajnie to wszystko wyszlo,bedzie niezla pamiatka jak mama nie umiala ukryc zaskoczenia,ze trafil jej sie chlop:) filmujemy sobie po drodze wszystkie wazne momenty dla maluszka zeby kiedys mogo sobie zobaczyc jak bylo oczekiwane i z jaka radoscia jego rodzice przezywali kolejne etapy ciazy,mysle,ze bedzie mu szalenie milo zobaczyc mlodego tate w poczekalni przed pierwszym podgladaniem dzieciaczka(usg),ktory z nerwow zdania sensownego sklecic nie mogl i sie motal i paluchy obgryzal:) ach.... ile ja bym dala by miec cos takiego i moich mlodziutenkich rodzicow zobaczyc w takiej akcji:) trzymajcie sie babeczki a ja zmykam na kawusie:)bo juz epopeje wywalilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
A gdzie można obejrzeć wasze zdjęcia z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Blog jest zablokowany hasłem. Jak się tam można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgocha, hasło dostaniesz na maila od Peppetti Pepetti - zaraz wyślę swoja fotkę :) Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagocha333
Pepetti wyślij mi proszę swój adres mailowy bo się trochę pogubiłam i proszę o przysłanie mi hasła do blogu by pooglądać sobie zdjęcia, a jak dostanę twój adres to prześlę swoje. Mój mail malagocha333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) greta niesamowite z tymi testami! Autentycznie wszytko zmierza do tego, zebysmy mogli zaplanowac plec bobaska:) znowu sliczny dzien mamy, mam nadzije, ze tak juz zostanie do konca wiosny:) Ja sie obudzilam wczoraj nad ranem i chcialam wstac i po prostu nie dlam rady! Myslalam, ze mi dysk wypadl, tak strasznie mnie bolala prawa czesc plecow, ze jak zaczelam jeczec, to mezusia obudzilam. Kurcze, postrzyknelo mnie jakos kretynsko i do dzis czuje, ale teraz to juz sie moge w miare normalnie ruszac. Mam nadzieje, ze to nie wplynelo negatywnie na dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Wreszcie jestem w domku. Maż musiał jechać do Warszawy i żebym nie została sama, to pojechałam do mojej babci na wieś pod krakowem. Pięknie było, dawno tak nie odpoczełam. A po kuchni babci jak mi brzusio urósł:) dzidzi chyba spodobało sie jedzonko i pyszne cieplutkie mleczko codziennie rano:) Babcia oczywiścia zaczela straszyć mnie porodem, ale potem mój J po mnie przyjechał z pięknymi prezentami. Dziewczyny, w bennetonie są naprawde fajne spodnie ciążowe i takie śliczne rybaczki. a cały dział dziecięcy po prostu mnie zachwycił! nic nie kupiliśmy, bo dalej mamy opory, ze to za wcześnie.. a usg mam jutro i kurcze boje sie, ze wyjdzie coś złeego:( Mam małe zaległości i musze was poczytać, i ugotować coś dobrego na obiadek. Pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sophie:) wlasnie myslalam, gdzie TY jestes:) ciesze sie, ze odpoczelas, a na usg na pewno wszytko bedzie dobrze:) chociaz 11.04 tez bede sie martwila o to samo... ale - nie ma co sie przejmowac na zapas. Dobrze sie czujesz, wiec i wszystko musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony_talerzyk, ale wiesz, chyba każda z nas ma coś takiego w głowie. \"a co by było, gdyby..\"i przez to, same sie nakręcamy. I jak myśle o tym usg, to tez to mam... U mnie na roku była dziewczyna, widziałam ją jeszcze w listopadzie. wzystko było ok, pamietam , ze chodziła w takim białym sweterku i brzuszek miała taki duuuży. i nagle spotkałam ją na sesji już bez brzuszka i dzidzi. Grypa spowodowała poronienie. w ogóle dziewczyna była wtedy sama w domu, w ostatniej chwili przyjechało pogotowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, okropne:( i smutne. Az nie chce nawet o takich rzeczach i sytuacjach myslec. A co do tego usg to i owszem, dlatego pisalam, ze 11 bede przezywac te same leki! chyba cos musze zjesc, bo jogurt to juz za malo na sniadanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No, moje zdrowie wraca do normy!!! Jeszcze trochę katarku mam, ale to już jest pikuś. :) :) greta78 - podziwiam Cię, że wytrzymałaś i nie zajrzałaś do tego emaila. Ja chyba bym nie wytrzymała z ciekawości.... zawsze przed urodzinami czy świętami myszkuję w domu w poszukiwaniu ukrytych prezentów :) :) :) zielony-talerzyk ❤️ takie bóle pleców to trening przed ostatnimi tygodniami ciąży - wtedy to się zacznie nasze stękanie i jęczenie :) soophiee - nie martw się jutrzejszym usg - wszystko będzie dobrze. I nie nakręcaj się opowieściami babci, ani sytuacjami znajomych. Nie gdybaj!! NIe wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co wydarzyło się innym nie zdarzy się Tobie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U mnie przepiękna pogoda. Synuś całą noc smarkał i męczył się biedactwo. Mam nadzieje że to nic poważnego. Nie wyspałam się no ale jakoś funkcjonować trzeba. Zaraz dam mu jakiegoś syropu może przejdzie. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×