Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

witam kobietki!! :) Ja zjadłam trochę sałatki brokułowo-jajecznej Nenah ( Ale zmodyfikowałam trochę przepis i zamiast 4 dałam 1 jajo, więc wyszła brokułowa z jajkiem :P) Bajkaaaa!! A wczoraj wieczorem wzięło mnie na gotowanie i upichciałam kremik pieczarkowy :P Lekki bardzo :P Ale pyyyyyszny!! :P Więc mam na dzisiaj na obiad :P :) Ferda! Gratulacje!! :) Teqilka - będzie dobrze!!!!!! :* Margolec - zazrdoszcze :P Karimatko - śniadanie może być dosyć obfite(ja zawsze jem duuużo), bo to są kalorie potrzebne na \"rozruch\" metabolizmu... Więc w ciągu dnia bez problemu je spalisz nie wiedząc kiedy i nic nie odłoży się jako tłszczyk! :) Zresztą nie miałoby co, bo to tylko owoce :P Myszko - a może zupka pieczarkowa, ale z jogurtem light naturalnym? :) Feen i Ad.... Gdzie Wy się podziewacie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) Ja dopiero z pracy przyszlam i odrazu do was zagladam:)Widze ze u nas ruch jak w ulu:D Karimatka-dzieki za kawusie:)Nie martw sie ze waga ci stoi,to normalne,zreszta momentalnie spadlas 4 kilo wiec teraz musisz miec troche cierpliwosci...Ruszy napewno:)Moze sprobuj nie wazyc sie codziennie bo wtedy za bardzo widzisz jak sie zatrzyma,ale na przyklad raz na tydzien....-wtedy lepiej widac efekty :D Tequilka-moi rodzice rozwiedli sie jak ja mialam juz 18 lat..rozmowe z psychologiem przechodzil tylko moj mlodszy brat.Dotyczy ona tylko nieletnich i ty napewno nie bedziesz ciagana po psychologach.I nie martw sie kobietko ze wczoraj zjadlas wiecej..,przy takim stresie i tak mozesz byc z siebie dumna:)Pamietaj tylko o tym ze walczysz dla siebie i nie daj sie poprostu sprowokowac nastepnym razem.. hej margolec:)-ja mam ta motorolke gdzies od 5 m-cy i jestem bardzo zadowolona:)A nawet nie mam czasu rozgryzc wszystkich bajerow,jedynie muzyczke sobie sciagam:) witaj maritta18:)🖐️ Fedra-chudniesz poprostu idealnie:)-Wiem ze czasem moze sci sie wydawac ze za wolno ale uwierz mi lepiej tak-niz pozniej mialabys miec wielkie jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka pieczarkowa-brzmi niezle:) A le moze nie uwierzysz ola ale choc kocham zupy to nie umiem ich gotowac;)Pamietam jeszcze jak bylam mala to moja mama zawsze sie denerwowala jak jej zagladalam w garczki podczas gotowania,wolala podstawiac nam pod nos niz zeby ktos sie jej krecil pod nogami,no i tym sposobem nie umiem gotowac dobrych zup:(Jedynie rosol i dietetyczna warzywna mi wychodza:) No i rzeczywiscie...feen,ad_i mela...-gdzie wy sie podziewacie? Nie myslcie ze nie zauwazylysmy ze was nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobry! Krem pieczarkowy 300 g pieczarek (18kcal*3=54kcal) 0,5 l wody 3 ząbki czosnku (ok. 5 kcal) 1 cebula (ok. 10 kcal) 1 kostka rosołowa drobiowa (rozpuszczalna w 0,5 l wody , więc w litrze to też 35 kcal) 2 łyżki jogurtu naturalnego (ok. 15kcal) Kroimy pieczarki, czosnek, cebulę i wrzucamy do wszystko do garnka i smażymy na wodzie, aż pieczarki będą miękkie i smaczne(można trochę posolić). Wlewamy do tego samego garnka 0,5l wody i wrzucamy kostkę rosołową. Gotujemy 5 min. miksujemy, tak aby powstał krem. Wrzucamy jakiegoś liścia laurowego i ziela angielskiego oraz 2 łyżki jogurtu naturalnego. Doprowadzamy do gotowania i... GOTOWE :P Wychodzi 0,6 l pysznego kremiku, więc 3 niepełne kubki. Jeden kubek to ok. 40 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama tak wczoraj kombinowała i wyszedł bajeczny :P Hehe... Właściwie to ja duszę te pieczarki i cebulkę i czosnek na wodzie pod przykryciem i na wolnym ogniu, bo wtedy zupka nie ma wcale tłuszczu! :) Ale Myszko ta musi Ci wyjść :P Własnie... Mela oczywiście jeszcze nie zagląda... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaa-dzieki za przepisik:)Uwielbiam pieczarki i nawet mam w domu cale opakowanie wiec chyba zaraz sprobuje zrobic ten krem:) Tak dokladnie to napisalas ze nawet mi musi sie udac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
jestem jestem, nie wazylam sie bo masakra, juz sie nie moge pon albo juz nawet nd doczekac, kiedy wszystko bedzie po staremu jestem w szoku, weszlam na nasze forum, a tu same nowe dziewczyny. Pozdrawiam wszystkie nowe bywalczynie!!!! Mam do przeczytania jak widze z kilkanascie stron, ale do pon na pewno sie uporam, jestem na siebie co tu duzo mowic zla, bo wczoraj ani nic sie nie uczylam ani nic nie cwiczylam, chodzilam jak snieta ryba. Przyznaje sie bez bicia i obiecuje poprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam tą motorolę - skończyła mi się umowa w Plusie - ale mi powiedzieli że v3 już nie mają :( więc wzięłam L7 - z mp3 i kamerą video - właśnie kurier przyniósł i się nie mogę odkleić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) Ale jestem padnięta.. w ogóle nie mam na nic ochoty. Tylko bym spać poszła a tu się muszę uczyć na jutro na egzam z biochemii :/ Dieta nawet, nawet mi idzie tylko czasami mam wrażenie że zjadłam mało a jestem najedzona jak nie wiem co. Dziwne to... Nie mogę się doczekać jutra :D Nareszcie bede mogła spędzic czas z lubym :D A moja nowa fryzura.. marzenie.. :) Jednak kobieta po zabiegu fryzjerskim jest dwa razy szczęśliwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emily co ty studiujesz?! Bo chyba pisałaś, że zdajesz z prawa, teraz z biochemii... Medycynę!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro egzamin z anatomi i fizykoterapi.... i nic do gtłowy nie wchodzi już sie nie ucze mam dość, jak zdam to zdam a jak nie to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wtym roku kończe... hehe już sie doczekać nie moge bo mam serdecznie dosyć tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gaduły🖐️ Nie miałam czasu i teraz musze nadrobic zaległości Ide zrobić sobie Ineczke i zabieram sie za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wsunelam pyszna salatke z przepisow nenah i czuje sie swietnie:)Najedzona ale nie przejedzona:) Widze ze wszystkie sie ostro uczycie:)Nawet wam zazdroszcze;) Hej ad_🖐️-wracaj do nas szybko i nic sie nie martw..-zawsze mozesz zaczac od poczatku diete,a nauka wazniejsza:) Emily-to prawda,nie ma to jak jakas zmiana ,odrazu kobiecie poprawia sie humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny ze jakos idzie wam to odchudzanie ,wiadomo raz lepiej raz jest gorzej ,u mnie dzis dzień z tych gorszych:-( obidałam sie zupą i o 17 mają nas odwiedzic znajomi z dziecmi,pasuje cos postawic na stół i oczywiscie towarzyszyć w konsumpcji:-p:- A i dziś Fala zbrodni:-) lubie ten serial ,a jak ogladam TV to zawsze cos podjadam:-( Pasuje ruszyć cztery litery więc ide robić brzuszki:-(bardzo mi sie nie chce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na dzisiaj jedzonku podziekuje.... zjadłam dzisiaj -jajecznice z 1 jajca i kromke chleba z ziarnami -jogurt naturalny z musli -3 banany -pól kotleta i jestem obżarta,,,,:-) za chwilke obiad ide robic ale ja nie zjem niczego. 4 dzien zaliczony z 6 weidera :-)...juz 3 sereie trza robic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,a ja niepotrzebnie posulam sobie humor przymierzajac dzinsy z czasow kiedy wazylam 55 kg:(Nadal wszystko prawie zatrzymuje mi sie na udach,w jedne spodnie weszlam ale lepiej nie mowic jak wygladalam... Jej,jakbym chciala zeby te kilogramy troche szybciej spadaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to glupie ale czasem naprawde brakuje mi cierpliwosci...O ile przyjemniej walczyc nad utrzymaniem wagi niz nad jej spadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaaa ja studiuje zdrowie publiczne o specjalizacji kosmetologia :D Margolec witam przyszłą Panią kosmetolog :D Jak miło że studiujemy to samo :) Takie to głupie jest ze studiuje kosmetologie a narazie mam wrazenie że medycyne ... jezu tyle tej anatomii i biochemii ... ale dam rade ... musze !!!! No a skoro studiuje zdrowie publiczne to musze jakoś wyglądac jako kierownik salony SPA :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dziennych kobiety jesteście? Zazdroszcze tej anatomii... :/ Ja muszę się na bioli jakiś roślin uczyć... :/ bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejja ie bede kosmetologiem tylko kosmetyczką, choć predmiot kosmetologie mam i to z panią dokror, która zresztą fajnie zajęcia prowadzi tak ze zrozumieniem, chociaż ciężko zaliczyć prowadziła u nas też dermatologie, ale ten przedmiot na szczęście ju7ż mi sie skończył w zeszłym roku i mam to już za sobą... mieliśmy też pracownie chemi kosmetycznej wiec robienie kosmetyków też już znam ale głównie jest nacisk na pracownie kosmetyczną, szkoła prowadzi gabinety gdzie przyjmujemy pacjentów - znaczy klientów - doradzamy im we wszystkim i prowadzimy zabiegi( a dietetyke też miałam w zeszłym roku i zaliczyłam na celujący - pierwszy raz dostałam taką ocenę - pewnie dlatego że wcześniej robiłam technologie żywności to coś niecoś we łbie zostało a biochemi nie mam tak jak mówiłam miałam chemie i pracownie chemi kosmetycznej, no ale już niedługo koniec jeszcze jeden semestr i w końcu skończę i na pewno już do żednej szkoły sie nie wybiorę mam dość🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do anatomi to jest tak rozwinięta że właściwie zastanawiam się po cholere mi to wszystko?? co mnie obchodzić mają neurony, praca mózgu przecież ja masaż bede robić - to tak ogółem ale uważam że nie trzeba tak szczegółowo przerabiać każdego układu bo to nie bedzie przydatne w przyszłości a teraz tyle sie tego nazbierało... w sobote mam ustny egzamin z anatomi...;( na pewno bede miała układ pokarmowy, oddechowy, hormonalny, oby tylko z kostnego nie pytała bo kurcze to było na samym początku szkoły i niewiele mi zostało... napisze jak mi poszło w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolec-slowa uznania:)Podziwiam kobiety ktore przy dwojce dzieci maja jeszcze czas sie uczyc:)A ile masz lat jesli mozna spytac? Ja wracam do szkoly po 8-letniej przerwie i mimo ze dzieci jeszcze nie mam to i tak wiem ze bedzie ciezko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zaraz lece na rowerek. Do egzaminu mam jeszcze dużo czasu wiec będę ogła sobie ze spokojem poćwiczyć. Jeszcze w Sylwestra ważyłam 64,5 kg. Jestem na siebie zła,że odpuściłam sobie wtedy dietę. Ale lepiej póżno niż wcale.I dzisiaj mijaq 2 dzień diety. Dziewczyny co ile dni się ważycie? Ja będę co drugi dzień. Mam dokładną wagę elektroniczną, która mierzy także poziom tłuszczu, ale nie wiem czy to jest takie dokładne, więc interesuje mnie tylko wyświetlana waga. Będę ją wpisywać co 2 dni. Pozdrawiam!:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi pojechali ...i całe szczęście bo miałam jeść do towarzystwa a objadłam się okropnie:-( dostalismy zaproszenie na urodziny kolegi w sobote i znów zawale diete :-(a tak przy okazji macie jakis pomysl na prezent dla faceta(lat 31 kończy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×