Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madlena77

Dlugi, prosty plaszcz dla niskiej osoby.

Polecane posty

Gość Madlena77

Jak w temacie. :-) Mam 165 wzrostu, rozmiar 38. Podobno w dlugim plaszczu, wiazanym w pasie z miekkiej, lejacej sie welny bede wygladala fatalnie, bo dlugie rzeczy to stroj dla wysokich i szczuplych... Doradzi mi ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co masz na myśli, mówiąc "długi płaszcz"? Do kostek? pół łydki? za kolano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
Konczy sie jakies 10cm nad kostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no, to faktycznie jest długi :) Jeśli nosisz wysokie obcasy, bedziesz miała 175 cm, ale i tak lepiej wyglądałby chyba płaszcz do pół łydki, albo za kolano - optycznie poprawia proporcje sylwetki. Wybrałaś sobie jakiś konkretny model? Moze poszukasz jednak czegoś, w czym będziesz wyglądała na wyższą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie prosty, wiązany w pasie najlepiej wygląda na bardzo szczupłych dziewczynach o wąskich biodrach. Te o bardziej kobiecych proporcjach lepiej wyglądają w płaszczach choć trochę fazowanych, by przy wiązaniu paskiem gruba tkanina nie dodawała Ci w pasie dwóch rozmiarów, zamiast podkreślać talię. Ale ostatecznie i tak musisz zmierzyć płaszcz. Kupowanie płaszcza \"na oko\" to chyba niezbyt rozsądny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
Dzieki za porade, zmartwilas mnie troche. Lubie takie proste kroje :-) Plaszcz przymierzalam i wydawalo mi sie ok, ale siebie sie zawsze inaczej widzi niz kogos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlena, jesli mierzyłaś i było ok, to jest najlepsza recenzja. Ja przecież nie widziałam ani Ciebie, ani płaszcza :D Być może akurat na Twojej figurze wygląda świetnie /ja też jestem mała i wyglądałabym w nim okropnie - mam figurę typu klepsydra/. Gorzej byłoby gdybyś taki ciuszek kupowała na ślepaka, na Allegro na przykład. Dobre, potrójne lustro to najlepszy doradca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
aj em Ty mądralo :P :* Madlena ja mam 164 cm i czarny, prosty płaszcz, przykrywający kolano i wyglądam dobrze :) ale ten o którym piszesz może być już za długi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytyjska firma odziezowa nawiaze wspolprace z mlodymi i utalentowanymi projektantami. zainteresowanych prosze o przeslanie probek swoich prac na powyzszy adres internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
teeee aj em zostawiam Ci wiadomości na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnie oczy
dla mnie na każdym taki długi płaszcz wygląda fatalnie...jak szlafrok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konceptu brak
Bez przesady, wzrost 165, to wzrost średni, jak jeszcze jestes proporcjonalnie zbudowana, możesz nosic co tylko ci się podoba, nie widz epowodow do ograniczeń. Jednocześnie tez jestem zdania, ze ostatecznie najlepszym doradcą jest dobre lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×