Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Gość Kaciczek
Hej sierpniowa ja będe mić w Kamracie na zalesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kaciczek, nie znam tej sali, zreszta malo znam sal , ale na pewno ładna:-) a kapele juz masz? Bo ja ciagle szukam, moze masz kogos do polecenia, a kiedy masz slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniennka26
witam :) jesli mozna to sie podlacze:) mam 26 lat i jestem z warszawy dwa tygodnie temu byly zareczyny a weselicho i cala reszta planowane na 15.09.2007 wlasnie szukamy sali na 80 osob ,i jestem przerazona bo polowa juz zajeta i to na 2008:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey paniennka! No niestety takie sa realia, mnie tez sie to nie podoba, nie rozumiem jak mozna na dwa lata wczesniej decydowac o takich rzeczach...no ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa36666
hej sierpniowa 🌼 znalazlam wlasnie fajna restauracje ale nie wiem ile chca za osobe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa36666
www.mmcatering.pl luknij i powiec co sadzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa36666
ja mam ślubik 01.09.2007 na 112ludzikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa36666
paniennka26 ja tez jestem z wawy sprawc sobie bo tam zdaje sie twuj termin jest wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to juz wszystko wiem:-) A co do sali to wyglada to bardzo profesjonalnie , zreszta stronka tez niczego sobie, mysle ze sa dosyc drodzy, ale moze warto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonie jutro na komore :) znajomi sie tam bawili i podobno bylo super jedzonko i muzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile u ciebie bo unas to jest tanio jak sie znajdzie za osobe 140zl albo 250zl i to bez wodki,i orkiestry itdl cos mnie wywalilo i nie moglam wejsc na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
Ja mam 8 września. O 13.00 Sala i foto już zarezerwowane. Reszta na wiosne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczęta. Fasolka - mam nadzieję, że egzaminy nie tylko poszły ale poszły dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka! Egzaminy jak zwylke poszły super, A mimo że to nie studia, tylko rodzaj studium policealnego dla dorosłych (studia juz mam za sobą) to poziom jest bardzo wysoki bo na koniec są egzaminy państwowe przed komisją z zewnątrz wiec oni nie mogą sobie pozwolić na totalną olewkę. U mnie na tej sali, którą w końcu zaklepałam liczą sobie 135zł od osoby, ale ponieważ nie jest to sala główna tylko boczna (będą dwa wesela jednoscześnie) to będę miała rabat. (sorki jak sie powtarzam i już o tym wcześniej pisałam). W cenie mam tort ( do wybory smak,sami pieką) i szampana na wejściu. Dodakowo więc muszę alkohol i napoje (i jakieś korkowe do zapłacenia od alkoholu własnego, niestety) Tak wogle to muszę sobie na anstępne spotkanie w sali zrobić listę pytań bo w rozmowie to połowę sie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej sierpniowa ja mam 6 października a orkieste ja mam AKORD mnie sie podoba ona grała u mojej siostry na weselu ale mozna ją posłuchać w WIteziu co niedziele na wieczorku tanecznym pozrosiwnia a to jest adres mojej sali fajna http://www.kamrat.pl/oferta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kaciczek ,na strone sali nie moge wejsc:-( A o zespole wlasnie sobie czytam, ale oni sa z Katowic, beda dojezdzac specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nie w moim stylu ten zespol, ale skoro sluchalas go i bylo w parzadku to pewnie dobry wybor:-) Wiecie co ja to bym najchetniej chciala zebym na moim weselu to byla jakas kapela jazzowa, no ale wiem ze przy jazzie to sie tak srednio tanczy. No i w zwiazku z czym to mysle ze ciezko mi bedzie zdecydowac sie na jakis zespol, bo bardzo jestesmy wymagajacy jesli chodzi o muzyke...hmmm...trudna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??na niczym nie mogę się skupić...W pracy jestem ale jakby mnie nie było...czasami popełanim takie błędy że aż sama się dziwię jak można taki błąd popełnić.Ja to nie wiem tak jest teraz a co będzie w maju jak ślub będzie tuż tuż.....oglądam strony sklepów z sukniami obrączkami...Myślę co i jak zorganizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia nie jestes sama:-) Tak to juz jest z tymi przedślubnymi przygotowaniami, ale raz w życiu można sobie pozwolic ,a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak tak tylko nie każdy szef to rozumie;( niestety..Ludzie zapominają jak to było kiedy się pobierali...Szkoda że zapominają bo to bardzo fajny czas:)przynajmniej mnie się podoba. Ale szef mi tą radość baaardzo szybko gasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytałam wyżej - jak u was w miastach biorą do 250 zł od osoby - to bardzo dużo. W tej restauracji co się pytałam jest 100zł lub 120zł od osoby. U mnie wszystko bez zmian - zostajemy przy 25sierpień lub szukamy innej restauracji na 8wrzesień. Zmartwiłam sie tylko, bo kościół w którym chciałam brać ślub, będzie remontowany totalnie na wakacjach, będa w śroku stać rusztowania. Tak więc lipa :-( Jesli to sie potwierdzi to zostanie mi kościół w parafii mojego kochanego. Bo w mojej parafii jest jeszcze w stanie surowym, nawet mszy tam nie odprawiają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×