Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Poki co przymierzyłam 5 i stwierdziłam, że jak na jeden dzień to wystarczy;-) dwie mi sie bardzo podobały a do jedenej z nich babka ubrała mnie jeszcze we wszystie dodatki no i było bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie zdziwilam bo mi powiedzieli ze jak chce zamowic suknie to musze to zrobic piec do szesciu miesiecy przed slubem, a zwazywszy ze wyjezdzam z Grenoble juz w czerwcu to mam czas na decyzje do konca stycznia jesli bede chciala kupic jakas tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze nie bede miala szans przymierzyc zadnych w Polsce do tego czasu, czyli ze musialabym podjac decyzje sama(bez mamy, psiapsiolki itp)...o nie chyba nie dam tak rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale poprzymierzam tu jeszcze w kilku salonach i zastanowie sie co zrobic, poki co nie zostalam rzucona na kolana a chyba na to trzeba czekac???? Ale wiecie, jesli chodzi o kolekcje francuskie to jednka we Francji sa ciut tansze wiec moze warto bedzie zaryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te sukienki wszystkie sa takie ładne z moim zdecydowaniem(zodiakalna Waga) to bedzie bardzo trudne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli suknie szyją to też kilka miesięcy (ok 3) trzeba czekać. Sierpniowa masz niepowtarzalna okazję wziąć ślub w \"prawdziwie francuskiej sukni\"! Ja na pewno skorzystałabym z tego bez namysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz , ze francuksie sukienki to takie super sa, nie wszystkie...a to nie chodzi wcale o szycie tylko po protu o zamowienie w salonie, mnie tez zdziwil ten czas oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie wszystkie... A co do salonu - to właśnie w salonie miła pani poinformowała mnie, że trzeba zamówić wcześniej bo szyją z wybranego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja przystopowałam troche juz z przygotowaniami ślubnymi. Muszę jedynie pojść do siebie do parafii i spytać o licencję, spotkać sie z kamerzystą i pójść oglądać sukienki -najprzyjemniejsze :) Poza tym oglądam sobie w necie obrączki, bukiety, fryzury... A wogle to u nas jest taka śmieszna sytuacja, bo moja koleżanka z pracy ma w tym samym dniu ślub i na dodatek w tym samym kościele, godzina po godzinie jesteśmy! Będzie śmiesznie jak pół zakładu pracy przyjdzie, bo wiadomo każda z nas trzyma sie z nieco innym gronem, a tak część z nich odpyka dwie msze pod rząd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
laski zapraszam na moj topik jak u was przygotowania do wesela 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, no faktycznie cos spadamy na dol :-( Ja dzis jestem po kolejnych przymiarkach i zakochalam sie w jednej sukience ale kosztuje troche za duzo...:-(:-(:-(, z zeszlorocznej kolekcji Cymbeline. Ale zadna z was nie jest mi w stanie podpowiedzic na ile wczesniej trzeba zamawiac sukienki w salonach w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zadzwonilam do salonu Cymbeline w Polsce i juz wszystko wiem, sukienki tam tak samo drogie:-( i juz wiem ze w Polsce wystracza okolo 3 miesiace wczesniej zamowic, wiec w razie czego jak bede na Wielkanoc to jeszcze zdaze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa--- ja bym kupiła sobie kieckę we Francji! Zdecydowanie! U mnie po staremu czyli nic do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak sie \"napalilyscie\" na to kupowanie we Francji????? a jak od czerwca do sierpnia jeszcze schudne (co jest bardzo prawdopodobne) to kto mi to pozniej poprawi jak bede w Polsce? A poza tym ja naprawde jestem strasznie niezdecydowana osoba a tu bym musiala decyzje w tej sprawie podjac naprawde sama bo nie mam tu nikogo tak naprawde zaufanego...no i zeby mama nie ogladala wczesniej?...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa wyślij zdjęcia chętnie zobaczymy:):):):):) ja na zadną sukienkę sie zdecydować nie mogę.. następna przymiarka w sobotę może się uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo? jak to nie jest rozmowny? Niektórzy muszą czasami popracować ;) Sierpniowa - masz gdzieś zdjęcia chociaż podobnej sukienki? A co do niezdecydowania o zodiakalnych Wag to chyba biją je tylko bliźnięta :) (wie o tym z autopsji - ja bliźniak, kochanie - waga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle przeczytałam z tymi zdjęciami:) jednak 8 godzin w pracy przed komputerem robi mroczki przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze wszystkie przymiarki mam przed sobą :( i bardzo Wam zazdroszczę ...Ale jak pojadę do domu to nie omieszkam zaciągnąć siostry do jakiegoś salonu sukien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa---nie napaliłyśmy się na kiecką z Francji, ale wiesz, myślę, że zagranicą są ładniejsze. W końcu paryż to stolica mody. A rozmownoe jesteśmy, tylko czasem musimy popracować. Nie da się zawsze razem zgrać na kafe. Masz za to buziaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, jak tez przeczytałam, że sierpniowa nam wyśle. I tez siedzę przed kompem :-( daje to po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj daje daje:(:( a ja wracam do domu i znowu siadam przed komputerem.... mam nadzieje że po ślubie będę miała ciekawsze rzeczy do robienia niż siedzenie przed komputerem w domu...........:):) Mam nadzieję że mój mąż dostarczy mi wystarczająco zajmujące rozrywki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę przed plazmą, a ty? Wcześniej miałam zwykły monitor, to aż mi łzy czasem do oczy płynęły. Tez mam nadzieję, że mój kochany po ślubie będzie się mna bardziej \"zajmował\" niż teraz. Liczę na to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze troche ponazekac na nie i od razu sie odzywaja;-);-);-) alice, to wy jestescie waga i blizniak a my dwie wagi...nawet sobie nie wyobrazacie jak ciezko nam sie podejmuje jakies decyzje, to znaczy glownie takie blahe jak na przyklad stoi sie w sklepie i trzeba wybrac pomiedzy serem z duzymi dzirkami czy malymi;-) hehe zartuje sobie , ale nie jest łatwo generalnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu owszem :) ale wiesz w pracy przed starym bardzo starym monitorem 8 godzin to jak przychodzę do domu i siadam przed monitorem to tez mi się lasuje:)czasami sama nie wiem co widzę..Przez ten monitor w pracy to wizyta u okulisty mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej sukienki co mi sie dzis tak spodobala, to jest bardzo podobna do tegorocznego modelu SONIA w Cymbeline, nazywa sie REBECCA , ale nigdzie jeszcze nie znalazalm jej zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×