Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Sierpniowa---gdzie zaczynasz staż? W Polsce? Bo pisałaś, że jestes za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z Kosciolkiem sie Ochotka nie przejmuj, no niestety nie da sie przewidziec takich rzeczy jak remont, ale na pewno bedzie tez miło w innym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak wy pracujecie? Rano czy popołudniu? Ja jestem na kafe zawsze popołudniu, tak się obijam w pracy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa - na to nieźle z tym stażem. Długo juz jesteś we Francji? I nic sie nie chwalisz?!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiecka jest niezła. Tak delikatna i zwiewna. To jest mój typ. Takie właśnie mi sie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie będę chwialić, ja skromna dziewczyna jestem;-) Jestem tu juz 2.5 roku, przyjechalam na stypendium ze swoich polskich studiow no i zostalam:-) Skonczylam studia w Polsce, tu tez zrobilam magisterke , a teraz robie takie podyplomowe glownie po to zeby ten staz miec, bo tu tylko na studiach mozna miec staz. No i tak to wyglada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to? Jest się czym chwalić! Nie kazdy mieszka we Francji i idzie tam na staż! No nie? Powinnaś być z siebie dumna, że tyle udało Ci się osiągnąć 🌻 Sukienka ładna, znam tą strone wszyskie sukienki tu obejrzałam. Ale ta pierwsza bardziej mi sie spodobała - jest poprostu śliczna👄. Będziesz ja kupowała czy pozyczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Sierpniowa to jest zepsół z kielc i nie ma strony internetowej jego mozesz tylko posłuchac w Witeziu na mielczarskiego a strona sali www.kamrat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
wpisz poprosu sama www.kamrat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
A jaką miejscowośc nad morska polecacie na podróż poslubna lub przed slubn a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ochotka! Milo czasem przeczytac cos takiego , bo czasami zapominam, ze powinnam byc z siebie dumna...;-) A sukienke chcialabym kupic, ewentualnie odkupic od kogos, ale to kolekcja 2007 wiec raczej marna szansa. W kazdym badz razie tak sobie postanowilam , ze jak bede sie w niej dobrze czula to przeznacze na nia czesc pieniazkow ze stazu i juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciczek, juz kojarze ten kamrat ogladalam te zdjecia jak sama szukalam sali, wyglada bardzo fajnie:-) A zespol widocznie otworzyl mi sie jakis o tej samej nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa- pewnie, że MASZ byc z siebie dumna!!!!!!!!! to prawie jak nakaz! Co do sukienki, to myślę,że jest jakas szansa na odkupienie. Może akurat ktoś będzie brał ślub w pierwszej połowie roku i będzie chciał odsprzedać ta sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze faktycznie kolo marca puszcze jakies ogloszenie , zeby wiedziec do Wielkanocy czy bylby ktos chetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe wypozyczać, ale chyba poprosze żeby mi uszyli coś z katalogu. Tylko najpierw wybadam jak kobieta szyje, żeby mi nie skopała. W sumie tez zastanawiam się czy sama sobie nie uszyję.Jesli znalazłabym na necie jakąś fajna kieckję to odkupiłabym od kogoś. Jeszcze zobaczymy jak to będzie. jeszcze duzo czasu mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, remont mieszkania, praca na studia...wszystko po koleji, tak? :-) Ja też podchodze do tego wszystkiego jeszcze bardzo spokojnie, zobaczymy do kiedy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czytałam ten topik, kłótnym jestesmy narodem kłótnym;-) ale nie zgadzam się z jego autorka , że miłośc nalezy oceniac po skromności wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta! Sierpniowa - sukienki wręcz pyszne ;) i ja również gratuluję Ci stażu we Francji. Szczególnie, że gro ludzi wyjeżdża do Anglii, czy Irlandii \"na zmywak\". GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie te dziewczyny z tego topiku chyba na głowę upadły!!! Myślę, że one poprosu sa zazdrosne. A to że ludzie sa kłótliwi to tez prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alice. Ja tez myślałam w pierwszej chwili, że Sierpniowa pewnie w Angli siedzi. W końcu tam tyle polaków wyjechało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, a tu niespodzianka, sierpniową do Francji wyniosło i to jeszcze w naukowych celach;-)hehe witaj alice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka - witam. A Ty nigdy nie myślałaś aby nasz kraj opuścić? Ja chyba jestem zbyt wygodnicka. Jest mi tu nie najgorzej. A do rodzinki nie 2000 km tylko 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×