Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Ale ja nawet jak pracuje to sie obijam taką mam pracę ale tylko do końca marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie wszystkie po buziaku 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Wystarczy czy jeszcze ? A w pracy to ja tez się czasem troche obijam, też mam taka pracę:-) Czasem trzeba intensywniej popracować, a czasem posiecziec i pogadać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę. koniec pracy na dziś. pa pa :-0 Wpadnę jutro popołudniu. Zaglądnijcie, jak będziecie miały ochotkę na pogaduchy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alce1906
Ale się tu jakoś słodko narobiło ;) gdyby wcześniej zajrzała to nie gnałabym jak głupio po ciacha do sklepu... A ochocze buziaki od Ochotki jak najbardziej wskazane! Sierpniowa - my natomiast zawsze mamy dylematy przed obiadem ( co dziś zamawiamy:) ) A jeśli chodzi o pracę - ja niestety gro robię w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu jakoś słodko narobiło ;) gdyby wcześniej zajrzała to nie gnałabym jak głupio po ciacha do sklepu... A ochocze buziaki od Ochotki jak najbardziej wskazane! Sierpniowa - my natomiast zawsze mamy dylematy przed obiadem ( co dziś zamawiamy:) ) A jeśli chodzi o pracę - ja niestety gro robię w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki alice za linka, ale kurcze juz musze sobie dozowac chyba ten internet bo przeciez nie dlugo w ogole nie bede odchodzic od komputera;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny dzwonilam dzis zapytac o sukienki pronoviasa, w Polsce, wszystkie powyzej 4000, masakra jakas!!!!! kto to kupuje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) wiecie co ja kupila wpronoviaus al ejeszce w listopadzie byla promocja z 5000 tys zaplacilam 4090zł:) jestem bardzo zadowlona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiecie co?? Ja ostatnio widziałam sukienkę która kosztowała 500zł i była śliczna w kolorze brązowym.Kobietka w sklepie powiedziała że jest taka sama w innych kolorach jeżeli będzie jasna to ją kupię:) jakoś szkoda mi wydać parę tysięcy na jeden wieczór. Wiem że może te z salonów są lepsze markowo i może łatwiej je później sprzedać na przykład:) ale jakoś tak myślę:) no 4000 to już na pewno bym nie dała moje przyjęcie ślubne będzie tyle kosztować:)mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu bardzo dobrze myślisz, nie ma co przeginać. Wiadomo są ludzie kótrzy mają wieksze budżety ale za małe pieniadze też można zrobić coś fajnego i wyszukać coś fajnego. Moja siostra cioteczna kupiła z salonu sukienkę za nie całe 300zł i wyglądała super.Trzeba tylko umieć szukać i mieć pomysły aby nie odwalić hały. Liczy się to żeby być we dwoje razem i zwieńczyć związek wspólną obietnicą dochowania wierności i miłości ... Dziewczyny nie popadajmy w obłęd! (sama musze się pilnować :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje że nawet Panna Młoda która będzie miała sukienkę za 4 tyś i ładnie jej nie zaprezentuje nie da ładnych pasujących dodatków i fryzury to też będzie wyglądać beznadziejnie...Bo nie każdy na ślubie wie że dała za nią 4 tyś czy nawet więcej.A czasem Panna Młoda tak jak napisałaś fas-olka da za sukienkę 300zł i wygląda o niebo lepiej od tej pierwszej...Wszystko zależy od zaprezentowania:) tak mi się wydaje:) Ostatnio byłam na weselu i Panna Młoda nie miała chyba drogiej sukienki ale wyglądała beznadziejnie..No niestety mogę tak powiedzieć żadnych dodatków a do tego niezbyt umiejętnie zrobiona fyzura...Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, widze , że temat was poruszył...;-) mnie szczena opada jak slysze ile kosztuja niektore sukienki, ale szczerze mowiac jesli ktos placi za nia wlasnymi zarobionymi pieniazkami to jego sprawa, jedni lubia wydawac pieniądze na takie rzeczy inni na inne, dla jednych kupienie sukieni za 4000 wyda sie szalenstwem dla innych wyprawa do dalekiego kraju itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy orze ile może :) .. Chciałam jeszcze coś dopisać ale ugryzę się w język i nie napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa.
moje przygotowania są w następującym staduim: mamy salę i orkiestrę, nic więcej, a ślub mamy w sierpniu. Oczywiście mam milion wątpliwości, szczególnie dotyczących fryzury i makijażu. Namiętnie zapuszczam włosy i zastanawiam się nad samodzielnie zrobionym makijażem. Jestem z małego miasta, więc obawiam się o jakość kosmetyków w naszych salonach kosm. Poza tym niektóre moje koleżanki byly w tym dniu przesadnie wymalowane i wyglądały jak lalki, chciałabym uniknąć tego efektu. Co wy sądzicie o tkim rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli na codzień chodzisz w rozpuszczonych to nie będzie zadnego efektu no chyba że jest Ci ładnie w rozpuszczonych:)Ale wiesz masz w tym dniu wyglądać wyjątkowo więc jednak pomyśl o fryzurze:) jest na kafe bardzo wiele topików na ten temat tam są linki może coś znajdziesz ciekawego A z makijażem masz Ty się dobrze czuć jeżeli mocny makijaż Ci sie nie podoba to nie musisz takiego robić. Możesz też przed ślubem iść na próbny makijaż i wtedy zobaczysz czy się nadaje czy nie.Powodzenia:):):):):):):) Ajeżeli macie salę i orkiestrę a w sierpniu ślub to i tak macie sporo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa.
Jeśli chodzi o zegarek to podoba mi sie, jet klasyczny i elegancki. I baaardzo tani, wygląda na droższy. Mój facet uwielbia b. drogie zegarki, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa.
no a jeśli chodzi o fryzurę, to może nie wyraziłam się zrozumiale, ale do salonu oczywiście pójdę, tylko zastanawiam sie nad makijażem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Macie ochotę dziś na cos słodkiego? ha ha ha... żartowałam... Z tymi sukienkami to macie rację. Jestem przekonana, że niejedna dziewczyna w sukience za pare tysięcy może wyglądać gorzej niż dziewczyna w kiecce za kilkaset złotych.To zależy od stylu, makijażu, fryzury, dodatków no i oczywiści urody panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przez to problemy
ja bym wolała coś ostrego.. Moja koleżanka szła do ślubu w sukni za 7 tys., wyglądała niezazbyt, raczej wiocha, same koronki, cekiny i kolor żółtawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×