Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Jeżeli będziesz miała ładną fryzurę to makijaż oczywiście będzie ważny ale wiesz jeżeli zrobisz sama to dośc umiejętnie to będzie dobrze:) Ważne żeby np jeżeli będziecie mieli zdjęcia u fotografa to żeby twarz Ci się nie świeciła...trzeba zrobić tak żeby nei był mocny jeżeli ne lubisz a ładny:) Ja nie potrafilabym zrobić sobie aż tak ładnego makijażu ale na szczęście moje mam kogoś kto umie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane! Pytanie z innej beczki.Głowię się i głowię i musze zapytać - choć to trochę wcześnie na takie pytania no ale mnie to b. dręczy, a moze wy będziecie wiedzieć: czym przykleja sie dekoracje do ścian? Słyszałam o rodzaju plasteliny, bo ponoć tasma dwustronna odpada. To musi być coś nie brudzącego bo przecież właściciele sal by oszaleli po kazdej imprezie. A ja mam taką jedną ścianę na której bym umocowała albo gołąbki albo kwiatki drobne i nie wiem jak to zrobić, Hmmmm.... ps. a zegarek bardzo gustowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jest takie coś jak plastelina tylko to jest nie brudzące.Tylko mam wątpliwości czy takie coś przytrzyma dekorację no chyba że to jest bardzo lekkie..Widziałam kiedyś w jakimś biurze że na tablicy takim czymś sie przykleja jakieś ogłoszenia czy coś..Tylko nie mam pojęcia jak to się nazywa.Mój T będzie wiedział jak wróci to go zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za ocenę zegarka dzięki jakoś nie byam pewna czy łądny tzn mnie sie podobał:) ale jakoś tak kobiety tak mają że jak ktoś im powieczy ładne albo nie to się utwierdzają w przekonaniu że coś dobrze kupiły albo nie:) tzn nie wiem czy wszystkie kobiety tak maja ale ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Proszę jak ktoś coś więcej wie to niech napisze! I z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panienki (jeszcze)! Co do sukien to chyba nie najważniejsza jest cena jaka się za nią zapłaci, ale jak wygląda na pannie młodej i jak ona się w niej czyje... Macie rację, że umiejętnie dobrane dodatki potrafią działać cuda. Ja na pewno będę upierała się przy szpilkach. Z racji wzrostu i z racji tego, że na płaskich nie potrafię chodzić :0 Makijaż i fryzurę w zasadzie powinno się zrobić choć raz próbę przed ślubem i powinno to współgrać z całością (suknia, welon). No to się powymądrzałam odrobinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fas-olka- ja się na tym nie znam, dlatego nie doradzę. Tasia123 -👄:-( mmoże być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia - zegarek bomba. Ja natomiast jestem maniaczką zegarków. Kupuję sobie i znajomym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):):):) nie wywiało was w nocy:) łoj strasznie było myślałam że mi okna wylecą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem dzis taka zła, że aż mnie rozsadza. Byłam właśnie z mom facetem zaklepac termin sali i sie okazuje, że termin na który się zdecydowaliśmy po bardzo dłuuuugich dyskusjach czyli 25.08 jest juz zajęty. Trafia mnie!!! zostaje nam 18.08.Teoretycznie jest jeszcze wolny 1.09(pierwszy dzień szkoły-niechcę),15.09(urodziny teścia-tez nie chcę). To ma byc tylko mój dzień. A wszystko wina mojego kochanego, ociągał się z rezerwacją, wiecznie czasu nie było.Ja mu mówiłam, że to jest sezon i sale rezerwuje się nawet na rok przed, ale chyba do końca mi nie wierzył. Jadę zaraz do innej restauracji. Jak tam tez nie będzie wolnego terminu to sie chyba załamię. Najbardziej chcę 8.09, nie wiem czemu , ale mi się ta data podoba. Pewnie pomyślicie, że zwariowałam, ale dla mnie naprawdę ważna jest data. Pocieszcie mnie, proszę :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ochotka, no co ty, tylko bez załamywania sie tu!!!!! Tylko spokój was (nas) uratuje:-) jesli nie bylas napalanona na ta sale to faktycznie poszukaj innej, a jak nie to moze ten 18.08 ? Głowa do góry a humorki do kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z facetami to tak jest ze im sie wydaje ze slub i wesele to mozna w ciagu miesiaca zorganizowac...taaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do urodzin tescia, to nie wiem jakim tesc jest czlowiekem , ale chyba nie probowalby zabrac ci tego dnia i tej uroczystosci dla siebie, myslisz ze jego urodziny mialyby jakis wplyw na wasze swieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wrzesien o tyle nie fajna data ze jak masz duzo dzieci w rodzinie no to rodzice nie zostawia ich tak po prostu i poleca na wesele, poza tym faktycznie jakos sie tak zle kojarzy...nie to zebym szkoly nie lubiala , no ale jednak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ludzie powariowali w tym roku z tymi weselami...;-)szalenstwo jakies! Ochotka wrzuc na luzik i spokojnie zastanowcie sie co wazniejsze fajna sala czy fajna data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze powariowali to chodzilo mi o to ze tak ciezko z tymi salami jest i terminami. Nie to ze my powariowalismy...jeszcze nie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz jak to starsi ludzie- lubią świętować swoje urodziny i imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad jestes, bo wiem , że na Slasku faktycznie hucznie obchodzi sie urodziny w każdym wieku, natomiast poza tym to chyba nie, no chyba ze to jakies okragłe. Ochotka jak sie tak tego obawiasz, to oczywiscie nie decyduj sie na ta date.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szkołę lubiałam, ale mimo to nie chcę miec 1.09. Jak to by było kiedyś, wyprawiałabym dzieciaki do szkoły i w tym dniu moja rocznica. Nie :-(. Jakoś mi nie pasuje Jeszcze zostaje , ale tylko teoretycznie 22.09., nasz znajomy ma wtedy ślub, więc nie bardzo...chcemy go zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w tej drugiej sali będzie lipa, to zostaniemy przy 18,08. Zaraz jadę tam. Oczywiście dam wam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem, rozumiem, nie denerwuj sie , ale idac twoim tokiem myslenia, ktos z gosci tez moze miec wtedy urodziny, albo rocznice albo inne swieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także wiesz mo kochany nie mógł by zrobić śluby w tym samym dniu co kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa.
do ochotki - miałam taką sytuację z zespołem. Mój przyszły znalazł namiary do w miarę przyzwoitego zespołu (pod tym względem jestem wymagająca), termin pasował, był zgrany z salą, ale ja nie mogłam sie zdecydować, tak długo trwało moje zastanawianie się, że w końcu termin przepadł. Został nm inny zespół, ale na płytce brzmiał tak niezbyt, byłam wściekła na siebie. Pojechaliśmy jednak na próbę tego 2 zespołu i wiecie co - okazało sie, że jest boski na żywo.A na dodatek zmieniliśmy salę n o wiele lepszą w tej samej cenie. Tak więc, nie łam się. Ja mam ślub na pocz. sierpnia, ale nie data jest najważniejsza, ale wy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to piszesz ochotka apropos tego 22.09? bo sie pogubilam, ja nie proponowalal, zebys sie zdecydowala na ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. dzięki \"nowa\". musze sie przestac denerwować. Ale wiesz, każdy by chciał, żeby w tym dniu było wszystko cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×