Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

No pewnie, że w dobrym! Już sie odstresowałam od wczoraj. Byliśmy dziś u księdza, bo myślałam, że na te nauki przedmałżeńskie trzeba się zapisać. Ale sie okazało, że normalnie po mszy wieczornej zaczynaja się te nauki.Zaczynamy 5lutego.Ksiądz był trochę pozytywnie zdziwiony jak mu powiedzieliśmy, że ślub dopiero sierpień/wrzesień i że te nauki robimy bez pośpiechu. Wiecie o co chodzi, był pozytywnie zaskoczony, że nie bierzemy śłubu z powodu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny -tak przeglądnełam dziś nasz topik od początku, strona po stronie i zauważyłam, że troche osób sie przez niego przewinęło, ale niestety nie zostało na stałe.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ochotka , że jako załozycielka topiku czujesz sie odpowiedzialna za jego rozwój...ale nie przejmuj sie najfajniejsi zostali;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowosci to ja postanowilam jednak poleciec do Polski na kilka dni pod koniec lutego i pozalatwiac kilka sparw zeby jednak nie zostawiac wszystkiego na Wielkanoc gdzie tez bedziemy w sumie tylko kilka dni. Będę chciała poprzymierzac glownie jakies sukienki, bo tu jednak zadna nie rzucila mnie na kolana, no i ostatecznie zdecydowac sie na jakis zespol a jak zdaze to i fotografa znajde i kamerzyste, a co! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że się zdecydowałaś. Potem będziesz się mniej stresowała. A stresów nam wystarczy... sam ślub i wogóle... No ja myślę, że zostali tylko the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo pomagaja nam nasi rodzice, oni w ogole są tak zachwyceni tym slubem że aż miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzisz. Tylko się cieszyć. U mnie niestety nie jest tak różowo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle juz o jakis szczegolnych podziekowaniach dla nich na weselu, bo na pewno nie beda to kwiaty ani piosenka \"Cudownych rodzicow mam\", zle mi sie ona kojarzy. Bywalam na weselach gdzie sie dzieci z rodzicami nie cierpieli tudziez z tesciami i spiewali to razem bo taka jest po prostu tradycja, okropne...takze jabym chciala cos zupelnie innego, myslelismy o jakiejs skladance ich ulubionych piosenek...i jakims szczegolnym prezencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje ich nie bedziemy zapraszac bo wszyscy preferujemy domowe jedzenie i raczej wszystkie trzy panie jestesmy dobrymi kucharkami wiec kolacja w restauracji nie jest zadnym rarytasem...moze masz jakis pomysl ochotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakieś duże wspólne zdjęcie ( przynajmniej format A4), najlepiej w ładnej ramce. Rodzice postawiliby je sobie gdzieś w widocznym miejscu, żeby mogli mieć \"na codzień\" córeczkę, jak już jej w domu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak masz możliwość, to nagraj rodzicom na płytkę lub kasetę video krótki filmik, takie podziękowania. Mogli by je zawsze włączać kiedy zapragnęliby córki. Moja mamuśka napewno by z takiego prezent sie ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysl, tylko , że moja mama tak jak ja ma hopla na punkcie zdjec i roznych innych pamiatek i takich naszych zdjec to ma juz porozstawiane po calym domu, w kazdym pokoju;-) Ja juz w sumie nie mieszkam w domu od 7 lat liczac wyjazd na studia wiec juz im teskno od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
Witajcie dziewczynki :) mozna sie przyłaczyc??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziecie miec kamerzystę na ślubie, to myślę, że bez problemu powinien Wam cos takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
juz wczoraj w nocy sobie siedziałam ale nie pisałam bo najpierw chciałam wszystko przeczytac zeby byc w tematcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak bedzie ogladac ten filmik to zawsze bedzie ryczec, ona nawet nie pozwala mi kartek swiatecznych przysylac jak nie mozemy przyjechc na swieta bo ryczy potem kilka dni...no coz taka placzliwa mam y nature obydwie, hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka84 to na poczatek może zarezewuj sobie nick, bo na tym forum ludzie lubia sie podszywać. uwierz na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysle o tym , bo myslam tez zeby na poczatku filmu z wesela zrobic wlasnie taki wstep z naszymi róznymi zdjeciami z podkladem muzycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
to moze na poczatek napisze cos o sobie:) Data: 16.06.2007 :) slub o godzinie:17:00 bedzie około 120 osob za wesele płaca rodzice (my za kamerzyste zespoł dekoratorke itp) w sumie mamy juz wszystko załatwione :) nie mam jeszcze tylko sukni i wiem ze ciezko z tym bedzie bo co dzien podoba mi sie inna jak ogladam na necie :) chciałabym zeby w tym dniu była ładna pogoda zeby nie padało no i oczywiscie zeby wszyscy sie swietnie bawili i długo wspominali to wesele:) to chyba na tyle jak cos mi sie przypomni to napewno napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na koniec tego filmu mozna by dac takie podziekowania specjalne...no trzeba sie zastanowic...tak tak myszka rezerwuj nicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_84
a jak mam zarezerwowac nick??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×