Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meg2007

PROVITA katowice - opinie

Polecane posty

Gość madziorek76
witam,ja tez przygotowuje sie do invitro:) czy ktoras z dziewczyn mila robione Imsi w Provicie??? i czy sie udalo??? bardzo prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek76
Witam ;) mam jeszcze jedno pytanko? jaką diete trzeba zachowac przed invitro? moze ktoras z dziewczyn podzieli sie informacjami na ten temat;)strasznie boje sie ze moze sie nie udac;(no ale jestesmy dobrej mysli;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMIPYSIA
czy ktoś słyszał o wyleczonych przypadkach poronień samoistnych? jakie doświadczenie ma PROVITA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po pierwszej optymistycznej wizycie w Provicie:) Pomijam fakt, że czekałam 3 godziny na wejście do gabinetu:o... Madziorek, jeśli chodzi o dietę, to dla kobiet najlepszy jest 3 etap Sout beach;), bardzo zdrowa dieta;). Poza tym dużo zdrowych tłuszczów takich jak jajka, orzechy (zwłaszcza brazylijskie), masło orzechowe (nie mylić z nutellą), ryby;). Prócz tego zestaw witamin - ten z poprzedniej strony dla obojga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia na kolejną wizytę mam sie umawiac telefonicznie jak zrobimy wszystkie badania:). Jak siedziałam w poczekalni to obserwowałam wiele pacjentek wychodzących z gabinetu, które od razu w rejestracji umawiały się na wizytę i te wizyty im wypadały w zależności od potrzeb, czyli np. następnego dnia, za 2 dni, za tydzień:). Tylko na pierwszą wizytę czeka się tak długo, a potem przy podjęciu konkretnego leczenia już nie:)> Bo organizm nie zaczeka przecież z owulacją aż zwolni się termin:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek76
Czesc i dzieki za odpowiedz ja bede sie szykowac od nastepnej miesiaczki czyli koniec listopada , bede brala najpierw te tabletki antykoncepcyjne przez 21 a potem wizyta u Kiecki:)oczywiscie pisze o IMSI W PROVICIE;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amipysia
Mój problem polega na tym , że zachodzę w ciążę ale nie mogę jej utrzymac już trzy razy . Koło szóstego tygodnia płód przestaje się rozwijac i dochodzi do poronienia samoistnego. Dlatego zainteresowała mnie PROWITA i jej osiągnięccia w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amypisia____zainteresuj sie tarczyca, zbadaj ciala anty TPO, moze tak byc,ze organizm ciaze traktuje jak cialo obce stad te poronienia:(a to moze byc wina tarczycy. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta80
Tak, miałam IMSI. Udało się za 2 razem (miałam dużo komórek więc było z czego wykonywać mrożaczków) nie musialam więc 2 raz być stymulowana etc. Zyczę wszystkim powodzenia bo wiem jak trudno jest przez to przechodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta80
z tego co wiem takimi przypadkami zajmuje się dr Grettka. czytałam jego artykuł na ten temat gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajter
hej:) pisałam tu w zeszłym roku. Miałam 3 inseminacje. Za czwartym razem uadana:) dzisiaj mam 10 miesięcznego maluszka. Dziewczyny, powodzenia:) No i nie zrażajcie się niedociągnięciami (recepcja...) No i wytrwałości.... NIe ma nic cudowniejszego niż radość na twarzy dziecka, oczka patrzące z ufnością i bezgraniczną miłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiag791
a kto Ci robił te inseminacje w provicie????ja jestem po pierwszej niestety nieudanej:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam Provitę! Pierwsza wizyta w październiku 2007roku, a w grudniu 2008 rodzę dwie dziewczynki. Uważam,że panie z recepcji są bardzo miłe, lekarze jak najbardziej w porządku (zwłaszcza doktora Mańkę polecam), pokoik do oddawania spermy jest rzeczywiście na widoku, ale co z tego? Przecież tam nikogo to nie dziwi, przecież jak ja wchodzę do gabinetu, też wszyscy będą wiedzieli po co! Poza tym wszystkim chciałam dodać,że Provita jest pierwszą w polsce kliniką, która wprowadziła Imsi. To chyba o czymś świadczy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-vunia
ja też leczyłam sie w provicie i...dziś mam małego Mikołajka. może i są pewne niedociągnięcia, ale wcześniej leczyłam sie jeszcze w dwóch placówkach tego typu i provita naprawde wypada najlepiej a pozatym są rezultaty;-)) tak że powodzenia wszystkim starającym się i głowa do góry, nam udało się po trzech latach, a w ciążę zaszłam "siłami natury".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka04
Witam.jestem w ciazy z blizniakami:))) polecam provite i dr Biernat:))))) super lekarka.To dzieki niej jestesmy wkoncu szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..witam jestem tu nowa ale z chęcia podziele sie opiniami o Provicie ...lecze sie u dr Mańki no coz ..wspanialy człowiek , konkretny , miły z cierpliwościa odpowiada na kazde z moich watpliwości a jest ich naprawde sporo...własnie bede miała 1 inseminacje nasieniem dawcy ...u mnie niby wszystko ok, mialam robione wszystkie badania , łacznie z HSG gdzie wyszło ze oba jajowody drozne , z hormonkami i tarczyce tez , wszystko bedzie robione na cyklu naturalnym tak zdecydował pan doktor ..a ja mam ciagle watpliwosci ..chce zeby udalo sie za 1 razem...moze ktoras z dziewczyn mi napisze i powie czy miala robione inseminacje na cyklu naturalnym nasieniem dawcy i czy sie udalo...ja od tego wszystkiego za niedługo zgłupieje chyba za bardzo chce :(,a co do kliniki to fajna , przyjemna ...tylko Źle usytuowane mijescowo panie recepcjonistki heh , nowi pacjeni ktorzy przychodza faktycznie moga czuc sie malo komfortowo bo zakładaja kartoteke na oczach wszystkich siedzacych...niby nic bo cała reszta ma ten sam problem ale ja czułam sie jakby wszyscy na mnie patrzeli...pozdro dziewczyny trzymam za was kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..witam jestem tu nowa ale z chęcia podziele sie opiniami o Provicie ...lecze sie u dr Mańki no coz ..wspanialy człowiek , konkretny , miły z cierpliwościa odpowiada na kazde z moich watpliwości a jest ich naprawde sporo...własnie bede miała 1 inseminacje nasieniem dawcy ...u mnie niby wszystko ok, mialam robione wszystkie badania , łacznie z HSG gdzie wyszło ze oba jajowody drozne , z hormonkami i tarczycą tez w porządku , wszystko bedzie robione na cyklu naturalnym tak zdecydował pan doktor ..a ja mam ciagle watpliwosci ..chce zeby udalo sie za 1 razem...moze ktoras z dziewczyn mi napisze i powie czy miala robione inseminacje na cyklu naturalnym nasieniem dawcy i czy sie udalo...ja od tego wszystkiego za niedługo zgłupieje chyba za bardzo chce ,a co do kliniki to fajna , przyjemna ...tylko źle usytuowane miejscowo panie recepcjonistki heh , nowi pacjeni ktorzy przychodza faktycznie moga czuc sie malo komfortowo bo zakładaja kartoteke na oczach wszystkich siedzacych...niby nic bo cała reszta ma ten sam problem ale ja czułam sie jakby wszyscy na mnie patrzeli...pozdro dziewczyny trzymam za was kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka31
Cześć, jestem po szóstej inseminacji, dawcą nasienia jest mąż.Po czwartej udało się, zaszłam w ciążę ale płód był martwy. Nie poddaję się bo takie przypadki się zdarzają. Jestem optymistką i będę próbować aż do skutku. Panie w recepcji są miłe, a lekarze to profesjonaliści. Minął właśnie rok od mojej pierwszej wizyty i czuję się tam swobodnie gdyż wiem, że takie problemy ma każdy z pacjentów, a nie tylko ja. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lecze sie w Provicie , bede teraz miala robiona I AID , mialam robione wszystkie badania, hormonki tarczyca , cytologia, hsg, owulacja jest wiec wszystko bedzie na cyklu naturalnym, ale mam tyle wątpliwosci , czy ktoras miala inseminacje w Provicie i czy sie udalo jesli tak to za ktorym razem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno8
dziewczyny jaki jest koszt inseminacji w Provicie ??? 700zł i za każdy monitoring 50zł ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście w Provicie nie jest komfortowo pod względem intymności. Zawsze wszyscy się na Ciebie gapią jak wchodzisz no i mimo, że umawiasz się na godzinę, to i tak musisz odczekac trochę. Jestem ich pacjentką, ale tą "od początku ciężarną"- po prostu mam tam swojego ginekologa położnika ale mimo to rozumiem osoby, które tam się leczą. Czasami można zobaczyć wielkie radości (kiedy jakiejś parze się uda a ja czekam na wizytę a czasami tragedie i to niestety tez dzieje się przy ludziach) z drugiej jednak strony nie to jest najważniejsze, mnie zależy na najlepszym fachowcu jakim jest mój lekarz i pewnie parom, które chcą mieć dziecko tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitna27
Witajcie Mam takie pytanie czy do Provity można umówić się odrazu na badanie nasienia czy trzeba najwpierw udać się na wizyte z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zadzwonić i się umówić, nie trzeba najpierw iść na wizytę; obecnie terminy są ok. 2 tygodniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitna27
mam pytanko jeszcze jedno czy wynik badanego nasienia można samemu odczytać ? czy lepiej umówić się na konsultacje z lekarzem żeby powiedział co wyszło ? My pierwszy raz takie coś robimy i wogóle nie wiem co do czego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splawik
moja żona chodziła do tej kliniki ok. 2 lata wcześniej w Mysłowicach 3 lata i co?.....Gówno!!!! to jedna wielka lipa,jeśli ktoś nie może sobie poradzić z włożeniem członka do pochwy to jest to klinika odpowiednia!, w innym przypadku diagnoza od lekarza prowadzącego brzmi:niepłodność idopatyczna!!!(czyli kto to wie)polecam chodzenie do tej kliniki jeśli nie ma sie co zrobić z kasą ,i tak mniej biorą niz w mysłowicach gdzie poziom jest niższy lub niema go wcale:))))diagnoza:???? TRAFILI NA NISZE I ROBIENIE KASY JEST NAJWAŻNIEJSZE !!!! to tyle jeśli ktoś chce więcej szczegółów zapraszam : 4747495@wp.pl I nie wstydzę sie podać swojego nazwiska:CZESZEJKO-SOCHACKI KRZYSZTOF Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleven
witam wszystkich wyczekujących i starających się :) ja jestem bardzo zadowolona z provity , wczesniej leczylam w innej klinice , gdzie czułam się tak jakbym to ja robiła łache lekarzowi że w ogóle na mnie spojrzy... a kasa szła tam potężna. Po pół roku przeszłam do provity i po trzech miesiąscach leczenia udało się nam zajść :) .. co prawda recepcja nie jest zbyt dobra, ale za to mam super lekarkę dr. Biernat , zawsze mnie kojarzy , odnosi się do mnie z zainteresowaniem , wszystko cierpliwie tłumaczy , jest naprawde świetnym lekarzem . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina0674
Witam moi kochani ja leczyłam się 9 lat po przejściu do provity po 4 miesiącach zaszłam w ciąże ja jestem bardzo zadowolona i z lekarza i z obsługi nie można sie czepiać tego że woła sie pary po nazwisku to jak mają wołać ej wy blądyna i czarny absurd jak ktoś jest zmierzły to niech nie wychodzi do ludzi trzeba być otwartym i nie bać się tam nie gryzą polecam gorąco Ps.jestem w 4 miesiącu i jesteśmy szczęśliwi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×