Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Konrad Świetlik
Małe piersi, duży temperament. Jak Luna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska masz problem
ale na pewno nie ze swoimi piersiami.Problem jest gdzies w twojej glowie i nie ma znaczenia ile ludzi ci powie ze twoje sa naprawde piekne.Wspomnialas cos o kasie , rozumiem ze chodzi ci o silikon i jesli tak to powinnas sie natychmiast leczyc bo chcesz naprawiac cos co nie jest w zaden sposob zepsute.Ty nawet po dziesieciu operacjach nie bylabys zadowolona. Ze sztucznymi piersiami jest troche tak ja ze sztucznymi kwiatami , niby sa ladne ale w porownaniu z orginalem zawsze bledna.W DOTYKU tez im zawsze czegos brakuje. Jeszcze jedno , nie jestem dziewczyna ktora chce cie pocieszyc ale facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam kiedyś piękne, jędrne D. a teraz mam tylko wspomnienie. Mam za to dwójkę wspaniałych dzieciaczków. Zdążyłam sporo schudnąć po ciążach i moje piersi \"są w zaniku\"... Biustonosze sprzed ciąży są o wiele za duże!!! Nie dość, że mam małe piersi, to jeszcze są tak sflaczałe,że z trudem mogę na siebie patrzeć.... :( Nawet teraz piszę to ze łzami w oczach.... :( Nienawidzę ich. Ale nic ich już nie zmieni. Z wiekiem będzie coraz gorzej.... Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że niebędziesz nigdy miała takiego problemu jak ja, bo małe piersi baaaardzo wolno tracą swoją jedrność. Będziesz mogła dłuuuugo się tym cieszyć. Mnie już nic nie pomoże. Na operację w życiu bym się nie zdecydowała - za duże ryzyko. Jeydne co mi pozostało , to żałować... i wspominać.... Dałąbym teraz baaardzo wiele, żeby mieć takie jedrne piersiątka jak twoje! Nawet gdyby miały być małe! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakamoko z tego co widzę to naprawdę masz problem. problem płaskiej jest niczym przy twoim. Choć z drugiej strony napisałaś że masz dwójkę dzieci a to chyba rekompensuje w pewnym sensie ten problem. Alebo piersi albo dzieci. Ja wybrałbym dzieci. Zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12345
A ja mam ładne piersi ale piersi ich nie zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała szparka
moko współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
No i co tam w temacie - macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz super cycuszki
ale mam pytanka 1. czy te sutki zawsze ci tak zawsze stoja czy je czyms tam postymulowal;aś i jeszcze powiedz mi ile masz lat bo wcale mi sie mie wydaja male, jaki to rozmiar, mseczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakamoko --> no faktycznie ja chyba jestem w ciut lepszej sytuacji ale moja mama tez miała takie jak ja, w trakcie 3 ciąż jej urosły a potem zmalały i została taka skóra wisząca :O mam nadzieję, ze to nie jest dziedziczne Masz super cycuszki ---> już raczej nie urosną bo mam prawie 24 lata :P :P sutki tak z zimna mi stanęły ;) normalnie tak nie wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam mam mniejszy biust i naprawde to nic strasznego..moj chlopak go uwielbia...tez mu narzekalam ze mam za maly ale stwierdzilam ze trzeba sie polubic taka jak sie jest i naprawde...ty tez polub swoj biust!! to nic trudnego!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Carol24 - nieźle brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia69
i to mają być male cycki?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yellow_Rose
a ja mam 70A i sa mniejsze od tych !!!I co ja mam zrobic, powiesic sie ??? Nie, bo cycki to nie wszystko. Mam mozg i to chyba jest najwazniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz.xyz xyz
Yellow Rose jak nie wiesz co zrobić to wklej tu ich fotkę. Popatrzymy, ocenimy, pocieszymy i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.Man----> Jasne ,że dzieci są ważniejsze !!!!!!!!!! I to mnie trzyma przy dobrym humorze. :) Czasem jednak lubię ponarzekać.... :/ Ale przecież wystarczy ładny stanik i nikt nie widzi sflaczałych piersi :D Poza tym mam kochanego męża, który twierdzi, że mu się podobam taka jaka jestem, szczególnie wtedy, kiedy ... nie narzekam. :) Przecież nikt inny poza nim nie widzi moich piersi :D Więc nie ma się czym przejmować :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakamomo --- i tak trzymać. Najważniejsze to nie zadręczać się tym. W życiu kazdego z nas następują różne etapy. Najpierw jest się młodym pięknym. Potem się dojrzewa i już uroda nie odgrywa pierwszej roli. Raczej spokój, stateczność, doświadczenie życiowe i madrość zaczynają odgrywać najważniejszą rolę. A jak ktoś jest mądry to wie że wszystko przemija i trzeba to zaakceptować. Płaska w tym wieku przejmuje się tym problemem bo nie ma innych. Ty masz inne np. związane z dziećmi więc sprawa piersi nie jest najważniejsza w twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce takie
to są małe piersi?!!!! kurde to ja chyba powinnam sie zacząc martwic o siebie masz zajebiste cycki kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubu
a ja mam piersi jak dwie wyżęte skarpetki i tez nic na to nie poradzę - pogodziłam się z tym faktem i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssia
A mnie się podobają twoje cycuszki. Chętnie bym je podotykała i popieściła. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala-lala
duze to kalectwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno sa dziewczyny ktore wogole ich nie maja.i w cale nie sa tkie male jak bedziesz w ciazy to one urosn astana sie jedrne i piekne zobaczysz jeszcze bedziesz sie smiala z tego ze kiedys tak mowilas male tez jest piekne.od jakiej\\gos czasu kobiety z duzymi piersiami zaczely narzekac n aduze piersi.wolaly by miec mniejese.moja kolezanka chce pomnijszyc ldatego ze faceci zwracaja uwage nie na nia tylko na jej duzy biust a naprawde one sa ogromne.owszem jest bardzo ladna i madra tylko te piersi...:)mysle ze powinnas siebie zaakceptowac taka jaka jestes.jesli sama tego nie zrobisz jak pokazaesz sie chlopakowi nago przy swietle skoro nie potrafisz stanac przed lustrem cycki do gory i bedzie ok:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takifacet
a mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje piersi chetnie bym calował bo są ładne,zgrabne i całuśne i niepotrzebnie sobie wmawiasz że są male,pewnie ze sa większe,ale są i mniejsze i widac że są jędrne,co z tego ze inne mają duze ,jak sa miekkie , nosek do góry bo ja gdybym je widział na zywo to pewnie by mi do góry cos innego sie podniosło-papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii....
Coś Ci się chyba pomyliło....masz ładne piersi...w sam raz...nie sa małe ...są takie ze nie wyglądasz jak deska i nie są obwisłe jak dóże...nie powiekszaj ich sobie...wiesz jakie to niebezpieczne...silikon może ci się rozlac i jedna pierś będziesz miała większą i bardziej zwisajaca od drugiej...silikon moze ci się nie przyjać i zatrujesz organizm...pogorszy ci sie wzrok -nie pisze głupch pogłosek tylko to co usłyszałam w dokumencie o operacjach plastycznych -będziesz osłabiona,cały czas będzies chorowac,pogorszy ci się krążenie słuch,może tez rana po cięciu się nie zagoic i wtedy będziesz miała więlką ropiejacą rane-widziałam zdjęcia to obrzydliwe-która będzie sie poszerzac i wkońcu będzie trzeba amputowac pierś...taka operacja jest bardzo niebezpieczna tym bardziej że w polsce mało jest naprawde dobrych i pewnych lekarzy...a zobacz sobie cycki paris hilton to dopiero docenisz swoje...ona ma nie dosć że mniejsze niż ty to jeszcze obwisłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Cześć Wam. No jak tam temat płaskich piersi. Widzę że ostatnio jest na takie moda. To trendy i cool mieć takie mniejsze piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny gdzie jesteście. Karolina się nie odzywa i wafelek też nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz.xyz xyz
Hey z tymi psami to nie to forum. Uważaj żeby cię nie wykasowali. Tu nie mówi się o seksie ze zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdyknięta jesteś
bo ja mam mniejsze i mój chlopak mówi że są najcudniejsze na swiecie. A moja sister ma jeszcze mniejsze i też zyje. To jakaś prowokacja na bank, a jak nie to p........eta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Co ten gość z tymi psami wcina się do każdego topika. Może go ktoś usunąć? Halo jest tu kto. Dziewczyny z dużymi i małymi piersiami co nic nie mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×