Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość zuzzaaz
na pewno Denique w Arkadii i ludzie tam pracujacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninia92
Witam:) Mam długie włosy i chciała bym je sciac bardzo prosze o pomoc w doborze bardzo dobrego fryzjera ktory doradzi mi jaka fryzure powinnam sobie zrobic.Bardzo was prosze o pomoc.Najlepiej okolice woli zeby byl fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina 226
Polecam Pania Marte Atelier urody SIEDEM MINUT W NIEBIE . Jest rewelacyjna i ma dobrą rekę do włosów. Pozatym sam Salon jest genialny. polecam kazdy kto tam sie wybrał wyszedł bardzo zadwolony. nr 519 164 199 . ul Powsinska 16 II p.lokalizacja jest bardzo dobra zarówno dla poruszajacych sie autobusem i autem. Nie ma cen wygórowanych teraz maja promocje i farbowanie lub baleyage ze strzyzeniem i czesaniem kosztuje tylko 100 zł . Rewelacja. Maja bardzo dobre farby i stylizacje . Polecam dziewczyny gorąca ja jestem od 6 lat jej klientka i mam zawsze super włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo pilnie poszukuje kontaktu do fryzjerki Pani Malgosi ( Pani w srednim wieku, wtedy blond wloski) z Salonu Fryzjerskiego przy ul. Kolskiej w Warszawie. Niestety, Salon istnial na pewno w 2004 i 2005 roku, nie wiem gdzie zostal przeniesiony, najprawdopodobniej na Goclaw. Stracilam kontakt z moja fryzjerka po wyprowadzce z Warszawy a teraz odwiedzajac Stolice chce zrobic cos sensownego z wlosami a Pani Malgosia jest najlepsza !!! Piszcie na maila: kingakinga132@yahoo.pl Sprawa bardzo pilna !!! Serdeczne dzieki, pozdrawaim wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie mam rewelacyjne włosy
Tez miałam duży problem jeżeli chodzi o kompetencje fryzjera i jakość wykonywanych usług. Trafiałam na wielu fryzjerów którzy tylko jeszcze bardziej niszczyli moje włosy,ciecia były tragiczne,włosy sie nie układaly. To była jakaś paranoja,byłam w stanie zapłacic już spore pieniądze żeby wreszcie ktoś zrobił z moimi włosami naprawde porządek,ale nie do przesady...i zrobił to co chcę.KAŻDY MÓWIŁ NIE DA SIE! Az wreszcie dzięki koleżance znalazłam człowieka który zrobił mi upragniony kolor,regenerację i cięcie... Poprawił moją kondycję w łosów w kilka wizyt do takiego stanu że moje włosy maja połysk przez cały miesiąc,a kolor utrzymuje się nawet do 2 miesięcy nie płowiejąc... Fakt ,że z mojej strony także wymaga to wysiłku bo salon jest na Białołęce a ja mieszkam na woli...ale mam dosyć fryzjerzyn z warszawy,którzy odwalają beznadziejną robotę... Dziewczyny ten człowiek jest reweacyjny i potrafi zdziałać cuda...! Nazywa się Robert Izdebski i po wielu latach współpracy z firmami międzynarodowymi otworzył swój salon,w którym znalazlam prawdziwy profesjonalizm i niesamowite umiejętności... Naprawde polecam....znalazłam jego zdjęcie na szkoleniu w Białorusi... http://www.diva.by/focus/exhibition/47425.html (Taki mężczyzna z mikrofonem obsługujacy blondynke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie mam rewelacyjne włosy
Polecam tego Fryzjera....Ma niesamowita wiedzę jeżeli chodzi o techniki strzyżeń i koloryzacji włosów....Jest jak róża na blokowiskach których jest niewiele...Robert Izdebski... Białołęcka 166c Warszawa. nr.tel:(22)226-22-40. Całkiem daleko ale mówię wam dziewczyny warto...jeżeli macie wiele nieudanych prób z fryzjerami to tam na pewno się one zakończą. Pisze,bo wiem że jest wiele dziewczyn które mają podobne problemy do tych które miałam zanim tu trafiłam i wiem jak to jest. Życze wam pożegnania się z tymi problemami,ta jak ja. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_i_n_i_A
Polecam salon fryzjerski Perfect Look ul.Białołęcka 166c.Fryzjerem jest Robert Izdebski świetny fachowiec i przede wszystkim stylista, potrafi rewelacyjnie dobrać fryzurę do charakteru i wyglądu klientki.Miałam włosy do połowy pleców lecz strasznie zaniedbane,bo przez 3 lata wogóle nie chodziłam do fryzjera gdyż nigdy nie wychodziłam z taką fryzurą jakiej oczekiwałam.Wreszcie koleżanka poleciła mi ten salon i odważyłam się zmienić coś w swoim wyglądzie.Pan Robert świetnie dobrał kolor włosów i fryzurę do mojej twarzy a także odżywił włosy za pomoca nowoczesnej sauny,wszyscy mi jej teraz zazdroszczą i pytaja się u jakiego fryzjera byłam;)Ten fryzjer jest po prostu super,nareszcie znalazłam kogoś kto potrafi spełnic moje oczekiwania.;))A i dodatkowym atutem jest to że w salonie jest też kącik Manicure,pedicure;)Pani potrafi bardzo ładnie pomalować i ozdobić paznokcie a także robi śliczne tipsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_i_n_i_A
Widzę,że koleżanka wyżej też trafiła na tego fryzjera;).Dziewczyny naprawde warto! Świetny fryzjer,przestępne ceny,np.Strzyżenie damskie 45zł,Baleyage 140zł;)niedrogo a profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koek
A ja polecam studio fryzur łuckiej, koło sklepu spozywczego Ewa, jak dobrze pamiętam, strzyżenie+koloryzacja+sauna+modelowanie to 150. Najlepiej umawiać się telefonicznie 500 821 919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuladob
czy może ktoś coś wie na temat Empire Hair&Beauty Salon?? potrzebuje pomocy fryzjera, a ten salon jest vis-a-vis mojego mieszkanka. z góry dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga asiuladob, mnie zabrała do tego salonu koleżanka, bo była tam już kilku krotnie i zawsze świetnie wyglądała. muszę przyznać że zostałam mile zaskoczona tą wizytą. pan Sebastian był naprawdę uroczy i wykazał się dużym profesjonalizmem, nie skończył póki włosy nie wyglądały ak jak chcieliśmy. a włosy wyglądały po prostu szałowo i o dziwo, dość długo się dawały układać^^ z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten salon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablaa
sluchajcie dziewczyny, postanowilam sobie zrobic trwala. polecacie kogos kto robi ten zabieg idealnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobistyfryzjer
Polecam damską fryzjerkę z dojazdem do domu. Wystarczy zadzwonić i się umówić na termin. Marta tel. 692 613 305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnka
Witam, mam pytanie czy któraś z Was wie która fryzjerka/fryzjer z Hair Coif w Wola Parku jest dobra/y? Szukam fryzjera na Bemowie - dobrego-pomału tracę nadzieję , że takiego znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1980-80
hej.polecam salon efekt na grochowskiej178.poszłam tam z okropnym kolorem a wyszłam z kolorem genialnym.poszłam tam z polecenia i ja tez polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sykwiak
Przez przypadek trafiłam do instytutu lavender na ptasiej. Przez przypadek ponieważ zapisana byłam u nich na mikrodermabrazję twarzy a po przyjsciu zobaczyłam mistrzynie nożyczek tam pracującą. Nieczęsto mi się zdarza abym po wyjściu od stylisty nie poprawiała sobie fryzury przed lustrem. Tym razem każdy włos był na swoim miejscu. Dla mnie rewelacja. Niestety u nich tylko na zapisy i nie wiem czy maja stronę. Instytut Lavender na Ptasiej. Łatwo znależć. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zopppie
Przylaczam sie do dobrych opinii na temat Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia26
ja polecam moje nowe odkrycie :) a mianowicie salon fryzjerski w Ząbkach. Nazywa się organic hair i jestem zadowolona jak nigdy, dzięki temu salonowi znów uwierzyłam, że jednak nie wszyscy fryzjerzy są źli ;) Jakość usług adekwatna do ceny, nie trzeba czekać na wizytę tydzień, a co najważniejsze używane są bardzo dobre naturalne kosmetyki najwyższej jakości firm. Na prawdę polecam. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to może wejść na stronę organichair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj byłam u fryzjera chciałam balejaz blond i brąz a wyszla jajecznica- masakra. W warszawie mieszkam od niedawna dlatego błagam poradcie mi jakiegos fryzjera aby zrobił ładny kolor na moim włosach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj byłam u fryzjera chciałam balejaz blond i brąz a wyszla jajecznica- masakra. W warszawie mieszkam od niedawna dlatego błagam poradcie mi jakiegos fryzjera aby zrobił ładny kolor na moim włosach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminiaB
Ja jestem zadowolona z salonu na E Plater . Miła atmosfera , dużo promocji. Strzyżenie genialne włosy mi się świetnie układają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminiaB
VISINE!!! szczerze polecam Ci salon na Emilii Plater Dea Atelier . Osobiście nie robię tam koloru gdyż mam swoje naturalne ale mojej przyjaciółce "uratowali" tam włosy gdyż w innym salonie zrobili jej rozjaśnianie i jej połamały włosy w nie których miejscach miała 3 centymetrowe kosmyki włosów. Jest tam taka P Ela i zrobiła jej prześliczny beżowy kolor. Ale radze najpierw idz tam na darmowa konsultacje I ZAPISZ SIE DO TEJ PANI .! ZOBACZ CO CI POWIEDZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IrminiaB O to podaj nr tel do tego fryzjera, własnie zalezy mi zeby najpierw iśc na konsultacje bezpłatną aby mi cos doradzili i pozniej ewentualnie sie umówi bo juz tyle kasy wydalam na wlosy ze szok dlatego szukam kogos dobrego aby mi je podreperował i kolor i stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skakaneczek
A ja szczerze i z calego serca polecam salon EFEKT na Grochowskiej przy rondzie wiatraczna. W salonie pracuja dwie mlode dziewczyny. Mila atmosfera piekne miesjce. Jesli chodzi o fryzjera to polecam p. Anie ma ciut wieksze doswiadczenie... dwa tygodnie przed slubem uratowala moje wlosy po nieudanej koloryzacji w jednym z (drogich) salonow na pradze. Na obrzydliwie zolty odrost i biale konce zaproponowala mi baleyage "globalny" z 4 kolorow blondu. Po wyprobowaniu nowego sposobu ryzykujac strasznie przed najwazniejszym dniem w moim zyciu pokochalam ten rodzaj balayage'u p. Anie i salon w ktorym hurtowo robie i wlosy i pazurki. Zaradnosc i wspolpraca dziewczyn pozwala mi na zrobienie maniciure w trakcie trzymania koloru na glowie a po koloryzacji z maska na wlosach wskakuje na 10 minut na solarium. Ceny przystepne dziewczyny pracuja na loreallu. Nigdy nie spotkalam sie z propozycja pelnego menu jesli chodzi o napoje... kawa herbata woda z gazem lub bez ew. lekko gazowana z sokiem z malin wisni ... woda truskawkowa. W salonie zawsze sa slodycze z ktorych najbardziej cieszy sie moj 3letni synek. Sa kolorowanki dla najmlodszych. Atmosfera w salonie to super sprawa... kontakt pracownikow z szefem jak w dobrej zgranej rodzinie... nic do zarzucenia. Nie pamietam dokladnie numeru lokalu... Grochowska, Salon EFEKT tel. 22 610 80 44 lub 530 812 726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4angie
serdecznie polecam p. Sebastiana w Salonie Empire na ul. Jana Pawła II 29. świetna sprawa^^ włoski suuuuper wyglądają, koleżanki zazdrosne, pełen zachwyt:) tak na marginesie to mają tam też fantastyczną ofertę zabiegów na twarz i ciało. można zrobić się na bóstwo z jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Visine polecam salon Perfect Look na ul.Białołęckiej, pracuje tam naprawdę dobry fachowiec p.Robert. Fryzjerka u której ostatnio byłam też miała mi zrobić blond a wyszedł kolor hm... z lekkim nalotem zieleni... Do tego nie wiem jakiego specyfiku użyła ale po umyciu moje włosy były jak zmoczona wata. Z salonu na Białołęckiej wyszłam zadowolona.Mam teraz ładny blond,a moje włosy są w dużo lepszej kondycji dzięki saunie parowej.Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszenkaaaaa
dziewczyny pomocy!! cały dzień płaczę :( byłam dzisiaj u fryzjera w daily beauty na wilczej. Coś strasznego stało się z moimi włosami. Dzisiaj położyły mi tam farbę...po powrocie do domu zaczęła strasznie swędzieć mnie głowa. Później zaczęły wychodzić mi włosy. Nie wiem co się dzieje. Pierwszy raz mam coś takiego. Koleżanka powiedziała,że mogły jakies proporcje nie bardzo z rozjaśniaczem. Miał ktoś coś takiego??? Jutro zamierzam iść tam z reklamacja o ile nie wypadną mi włosy. Nie polecam ;((( Chyba nie ma w Wawie dobrego fryzjera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do maszenkaaaa: Zapewne od rozjaśniacza cię głowa swedzi bo ci ja podrażnił od za mocnej farby , tak jak mówisz mozesz isc z reklamacja ale mi jak fryzjerka zkrzaniła włosy ostatnio to tylko pojechałam tam i ja opierdzieliłam ale juz drugi raz nie usiadałam do niej na fotel mimio ze nalegała w ramach reklamacji. Wiec uważaj aby ci gorzej nie zrobiła i nie kładz nic na włosy farby itp, bo ja wiem sama po sobie jak zrobiłam bie tylko w kucyku chodze, przed swietami bym chciała zrobic jakis kolor zebym mogla sie dol udzi pokazac ale boje sie ze mi wyjda. Do beti37: wiesz co ja sie teraz boje isc do jakiego kolwiek fryzjera po ostatnich przygodach z nimi, byłam chyba w 4 salonach na konsultacji co mozna by z nimi zrobic to w dwóch kazali czekac aby odrosły i przyjsc za 3 miesiace a pozostałych dwóch powiedzieli ze moga albo na jeden kolor całą głowe zafarbowac ( co zaznacze nigdy alejaz dzien po dniu to takie mam zniszczone jak siano to było najgorsze co mogłam zrobic, nadal mam masakre na głowtak nie miala zawsze robilam balejaz) albo ze zrobia ciemny balejaz aby nie bylo widac takich zoltych wlosow co mam ale tez nigdy nie mialam ciemnych wiec po 4 wizytach jestem zalamana bo nikt nie przedstawil mi takiej wizji zeby mi pasowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszenkaaaaa
dzisiaj byłam u swojego lekarza i wiecie co?? cały czas wychodzą mi włosy ;( mam poparzoną skórę głowy!!! jestem załamana!! pójdę tam w poniedziałek i nie tylko opierniczę,ale będą wyciągnięte z tego konsekwencje,bo zostałam oszpecona ;( Nie polecam daily beauty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wrzesniu poszlam do przypadkowego fryzjera na pradze (pierwszy raz mi sie to zdażylo, ale bylam zmuszona). Mialam wlosy do polowy plecow, chcialam podciac koncowki, on wziąl mi kucyk i uciąl przy samej głowie.. bylam w szoku! moje wlosy nie dosiegaly nawet ramion! wytlumaczylam ze chce kasztan, po godzinie okazalo sie ze mam na glowie kruczo czarne wlosy. a ze mam blękitne, bardzo jasne oczy to nie wygladalo to zbyt dobrze.. ptrzemeczylam sie z tymi wlosami miesiac, po czym poszlam do dobrego salonu na zdjecie farby. Wlosy wyszly mi rude, nie byly w plamy (bo dobrze mi ten rozjasniacz polozyli), ale wlosy jak to po dekoloryzacji, byly jak siano... nie moglam sobie z nimi poradzic. maseczki, odzywki, olejki, nic nie pomagało.. meczylam sie tak ponad dwa miesiacy, po czym zdecydowalam sie pojsc do fryzjera. Poszlam do nowo otwartego salonu za Rondem Wiatraczna, przy wspolnej drodze Studio M, tam dwie mlodziutkie panie wysluchaly moich jekow i prosb zeby cos z tymi wlosami zrobic, po czym polozyly mi kolor farby identyczny z moim naturalnym kolorem! ponad to, gratis dostalam na wlosy kapsulke odzywiającą. Wlosy sa swietne! mieciutkie, dobrze obcięte.. ! NIGDY NIE BYŁAM AŻ TAK ZADOWOLONA Z EFEKTU! polecam goraco! ceny sa przystepne, a wykonanie warte kazdej ceny :) pamietajcie! :Studio M, przy wspólnej drodze na przeciwko biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×