Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość grazzzynka
Na Woli zdecydowanie polecam ten salon http://www.salonurodyelegante.pl/ Jedno z miejsc do których trafiłam i wiem że pozostane wierną klientką na bardzo długi czas. Ja jestem strasznei wymagająca jesli chodzi o moje włosy wiec musi to tez byc odpowiedni fryzjer/fryzjerka. I na taką własnie trafiłam w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaWitkowska
Ja polecam Salon fryzjerski Gnatyshyn , chodze tam juz od dłuższego czasu. Ja akurat byłam u Vovy i uważam, że jest po prostu rewelacyjny. Natomiast moi znajomi byli u innych bo jest tam ich kilkoro i też są bardzo zadowoleni! Vova jest fajnym, sympatycznym, zdecydowanie jeszcze nie zmanierowanym facetem. Dlugo szukalam fryzjera z ktorego bede zadowolona i znalazlam. Krotko mowiac profesjonalna i mila obsluga. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nie polecam DEA ATELIER w WARSZAWIE DUŻE NIE. Ten salon to straszne oszustwo. Kupiłam kupon, które sam ten salon wydał na keratynowe prostowanie włosów, dla włosów dowolnej długości. Ewentualna dopłata miała być gdy włosy są grube. Nazwa kuponu na grupownie: "249 zł zamiast 600 zł za keratynowe prostowanie włosów dowolnej długości," Mam bardzo cienkie i małą ilość włosów i jestem tego 100% świadoma. Wiec założyłam ze dopłaty nie będzie. Bo po prostu w moim przypadku to nie możliwe.. NAPRAWDE. Włosów nawet nie mam jakichś długich na dodatek. Raczej średnie. Bo całej wizycie i przeprowadzonym zabigu okazało się ze Pani, chyba włascicielka naliczyła mi dodatkowo 250 zł .. kolejne... !! Musiałam ponad to kupić jakiś ich produkt z marżą 250% większą niż produkt do kupienia na internecie, gdyż inaczej podpisać musiałabym oświadczenie że jak coś nie tak będzie z włosami to nie z ich winy.. Zapłaciłam, nie chciałąm sie wykłucać z takimi oszustami. Moja noga nigdy wiecej tam nie postanie. PORAŻKA... NACIĄGACZE ... NIE POLECAM NIKOMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllkowska2
Grazzynka ja byłam i jeszcze udało mis ie w salonie Elegante skorzystać z promocji na farbowanie za 119zł. A z efektu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Modern Look z Legionowa ceny niskie , strzyżenie i kolor rewelacyjny. Byłam bo w telewizji widziałam jak w tym salonie robiła włosy Ewa Kasprzyk i była bardzo zadowolona więc i ja podjechałam wkońcu legionowo to tylko 20 km od centrum warszawy. Jako wybredną i marudną babkę bardzo mile mnie zaskoczyli , doradzili , kawke podali a po wszystkim dałam napiwek a nie często to robię. Jestem bardzo zadowolona i już jestem ich klientką. Mam nadzieję, że moja marudna natura nie będzie ich denerwować i zawsze będzie tak super jak dziś. Dla zainteresowanych to ich strona www.salonmodernlook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s za farbe strzyżenie i modelowanie zapłaciłam 140 zł a mam włosy do łopatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd mieszkam w Warszawie (5 lat), to chodzę do jednego fryzjera, Tomka. Teraz jest współwłaścicielem atelier U Fryzjerów. Polecam najbardziej jego, ale wszyscy są tam świetni. Poza tym atmosfera na luzie :) no i może dla kogoś to istotne - mają wegekosmetyki, czyli nietestowane na zwierzętach. Ja mam ostatnio zajawkę na zdrowe odżywianie i kosmetyki, więc dla mnie to ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Pawlak
Około dwóch miesięcy temu zawitalam do salonu na Ursynowie . Mam geste i ciezkie wlosy, byly przyklapniete. Zdecydowalam sie na Gnatyshyna. Co najważniejsze- fryzjerzy słuchają klienta, dowiadują się jakie są jego oczekiwania, a dopiero później zabierają się do pracy. Ogromnym plusem jest dla mnie to, że włosy nawet 2 miesiące od ścięcia wyglądają i układają się same, po myciu tylko je wysuszam i jest OK. Są ładnie wycieniowane, ładnie się układają, pasują do kształtu twarzy, chociaż bez odrobiny pianki przed wyjściem z domu raczej sie nie obejdzie sie (ale to już raczej wina rodzaju włosów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZy ktoś nie wie gdzie pracuje Pani Lidia która pracowała kiedyś w zakładzie fryzjerskim na Żoliborzu przy kosciele Św.Stanisława Kostki obok Domu Pielgrzyma Amicus?Bede wdzieczna za informację gdyż jest to bardzo dobra fryzjerka i straciłam z nią kontakt. Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szirrak
Kochani.... byłam ostatnio w Realu na Gocławku... jest nowy Salon... Super... :) atmosfera przemiła i pełen profesionalizm...wkoncu mam kolor o jakim marzyłam!!!!! Naprawde Polecam:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szirrak
Salon ul.Jubilerska 1/3 :) zapomniałam dodac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻanetaKu
Ja po przejrzeniu Waszych postów postanowiłam wybrać się do niedaleko położonego mnie Zakątka fryzur na Dolnej. Jestem MEGA zadowolona. Panie dobrały mi fajną fryzurkę, nie mam już długich zwykłych włosów, tylko nieco krótsze z fajną koloryzacją. Nie ma już nudy ;-) Pokazano mi też jak mam malować oczy, a jak nie (co do tej pory robiłam ;-). Ja akurat byłam u pani Bernadetty. Dziękuję za Wasze polecenia i puszczam dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraaaa
Witam wszystkie zdegustowane Panie:) 3 miesiace temu trafilam na ursynow do Caroliny Clinic:) Szalona Fryzjerka Alicja Danaj zrobila magie na moich wlosach , nie obiecywala mi cudow, bo mialam zniszczone wlosy ale kolor byl idealny, zaplacilam 180 zl ze strzyzeniem , taka cena za taka usluge poezja:) aaa i pyszna kawke pilam :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nacięłam na dea atelier w warszawie, postrzępili mi włosy masakrycznie, nie pamiętam imienia, ale to był fryzjer - jakiś chłoptyś udający artystę, a i paniusie z recepcji jakieś dzikie damulki - nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczkawlosow
Odnosze wrażenie że pseudo reklamy fryzjerek rządzą na tym forum. Zachwalają i podają adresy. Zenada. Sama byłam świadkiem jak koleżanka prowadziła salon kosmetyczno-fryjzerski pisała achy i ochy pod adresem swojego salonu pod roznymi nickami. Najbardziej rzetelne źródło to opinia znajomych a nie pseudo reklamy i naciąganie naiwnych na swoje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę moja fryzjerkę jeszcze z czasów kiedy mieszkałam we Wrocławiu. Teraz przyjmuje również w Warszawie co mnie ogromnie cieszy. 733 567 449 nazywa się Patrycja Sawicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dobry salon fryzjerski w warszawie to mogę polecić dea atelier przy emilii plater. Dobrze obcinają, moje koleżanki przedłużały tam włosy i również były bardzo zadowolone. Ceny jak na warszawę też nie są jakieś straszne, więc śmiało można się wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjane86
Po przeczytaniu opinii, obejrzalam sobie stronę www i byłam w salonie Inspiracja na Mokotowie. Na swojej stronie na facebooku dziewczyny zamieszczają metamorfozy (kolor, cięcie i makijaż), to dodatkowo mnie zxachęciło. Jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))) Ja akurat byłam u Edyty, ale wiem, że to nie ma znaczenia do kogo traficie. Atmosfera rzeczywiście super, profesjonalnie wykonana usługa tez. POLECAM po stokroć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy salon jaki znajduje się w Warszawie to salon BAGART :) najlepsi fryzjerzy jacy tylko są :) wystarczy wejść do salonu a oni już wiedzą co chcemy zrobić z włosami :) wielu moich znajomych tam chodzi i zawsze wychodzą stamtąd zadowoleni :) Salon bardzo przytulny, bardzo dobra kawa i masujące fotele :) nigdzie nie spotkałam się z takim standardem jaki panuje w tym salonie :) pełen relaks i uczucie, że to klient jest najważniejszy :) salon znajduje się na ulicy Chłodnej 52 :) bardzo dobra lokalizacja :) Gorąco polecam te miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinaaa89
Ja byłam ostatnio w Prowokacji przy Al. Niepodległości. Miałam mały problem, żeby tam trafić, ale udało się! Mam długie falujące się włosy, ale fryzjerka poradziła sobie znakomicie. Puszą się i w ogóle robią na mojej głowie co im się tylko podoba! :))) Większość fryzjerów, u których byłam zawsze mocno je wycieniowali. Efekt trwał dopóki nie umyłam głowy, wtedy była jakaś masakra, puszyły się potrójnie! Jak się dowiedziałam, sama też o nie źle dbałam trochę;/ Ale to dopiero Prowokacja mi o tym powiedziała! Salon fajny, ale malutki. Dostałam super kartę rabatową z niespodziankami. Polecam, warto na prawdę. Wrócę tam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Joanny Cuprzyńskiej. Kolor za ciemny. Wyglądam jak koszmar z rodziny Adamsów. Skóra głowy fioletowa. Strzyżenie niedostosowane do rysów twarzy, wieku i typu włosów. Postarzała mnoe o 10 lat. Dodatkowo zaszantażowała albo Pani akceptuje moje cięcie albo proszę wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena19867733
Polecam MODERN LOOK Legionowo Byłam wczoraj . Miałam strasznie zniszczone włosy głównie przez własną głupotę i brak konsekwencji w koloryzacji... ogólnie rzecz ujmując to co miałam na głowie to był dramat:/ fryzjerka zapytała mnie czego oczekuję, obejrzała moje liche włosy a właściwie to po nich zostało... i ...wyszłam od niej ze świetną fryzurą, w której czuję sie mega kobieco, której nie muszę układać godzinami a włosy jakimś cudem znowu wyglądają na zdrowe... Pierwszy raz w życiu czuję, że mam swojego fryzjera, który ma wizję tego w czym będę dobrze wyglądać a co więcej nasze wizje są spójne i to jest najlepsze. W Modern jak się potem dowiedziałam było jeszcze kilka moich koleżanek i każda wyglądała zaj...ście. Włosy są niesamowicie ważne, więc jeśli któraś/któryś z was chce wyglądać rewelacyjnie to naprawdę idźcie sprawdźcie i czujcie się poprostu sobą ze swoim nowym wizerunkiem. P.s to ich strona www.salonmodernlook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na "salon" LAS VEGAS!!! Pracują tam naprawdę niekompetentni ludzie. Ja dałam się zwieść ściemom, że chodzą tam gwiazdy (gdybyście zobaczyły te miejscówę - żadna gwiazda tam nie postawi nogi...), że strzyże jakis super fryzjer - co jest ściemą, bo zapisują do jakiejś Ilony, która tyle wie o fryzjerstwie co ja o fizyce kwantowej po liceum. Myślałam, że w dzisiejszych czasach panuje zasada "klient nasz pan", ale na pewno nie w tym "salonie". Wyobraźcie sobie, że ta fryzjereczka z wiecznie niezadowoloną miną nie przyjmuje w ogóle żadnych sugestii ze strony klientek, bo (cytat): to ona jest fryzjerką i to ona wie najlepiej jak wykonywać swój zawód. Więc nie liczcie na to, że możecie się wypowiadać na temat własnych oczekiwań co do fryzury. Nakładając farbę fryzjereczka kładła mi świeżo pofarbowane włosy na twarz, żeby pofarbować te z tyłu. Jak powiedziałam, że zafarbuje mi się twarz, to ona oczywiście foch i mówi - inaczej się nie da (!!!). Moje długie włosy myła tak, jak usuwa się uporczywe plamy z ubrań - wyobrażacie sobie taką praktykę w salonie fryzjerskim? Przecież to nawet faceci wiedzą, że jak się tak trze włosy o siebie to będą splątane, nie mówiąc już o mega zniszczeniu łuski włosa. A potem fryzkereczka zabiera się za rozczesywanie i mówi - musi pani kupić sobie lepszą odżywkę, bo ma włosy się plączą. I kiedy zasugerowałam, że to kwestia wcześniejszego splątania włosów podczas mycia, to fryzjerka obraziła się, ściągnęła mi ręcznik z włosów powiedziała, że dalej nie będzie wykonywać usługi!!! Ja po prostu do dziś nie mogę uwierzyć, że ta cała sytuacja miała miejsce. Że są tak beznadziejni ludzie i że ci ludzie pracują w usługach. I to w czasach kapitalizmu..... No nic, uważajcie na tego typu salony i broń Boże nie dajcie się nabrać tak jak ja na grouponową ofertę w LAS VEGAS STYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeuphair24
Dla wszystkich poszukujących dobrego fryzjera (bo myślę że to uczciwe) jestem w stanie przekazać jednorazowy voucher vipowski z 50 % zniżką na wszystkie zabiegi fryzjerskie . Nie będę robiła sobie kryptoreklamy,bo raczej tego nie potrzebuję ,choć miłe opinie zawsze są miłym dodatkiem do tego co tworzysz z pasją To co się dzieje na forach jest przerażające .Salony polecają się same,no cóż z czegoś muszą żyć . Chcesz ,napisz do mnie .Mogę Ci przesłać zdjęcia z metamorfoz , możesz wpaść do mnie na bezpłatna konsultację . Jeśli szukasz i tak musisz zaryzykować ,zawsze jest ten pierwszy raz . Ja w każdym bądź razie tak czy inaczej życzę powodzenia ,bo dobrze jest mieć zaufana fryzjerkę ,manikiurzystkę czy lekarza którego jesteśmy pewni . Pozdrawiam makeuphair24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassia222
Jesli chodzi o mnie to ja tez mogę polecić salon Elegante na Woli. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza jesli chodzi o wszelką koloryzacje. Zawsze jest to świetnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metamorfoza111
Krótko i na temat! Wczoraj byłam u Patryka Zawadzkiego, buszując po internecie trafiłam na stronę tego Pana. Siwizna pokryta, kolor naturalny i o to przede wszystkim mi chodziło, a do tej pory zawsze miałem poblem z pokryciem siwych włosów, albo odcień nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Niedawno trafiłam przez grupon na ćwiczenia Vacu do kliniki urody Idealdayspa. Powiem szczerze, nigdy bym się nie spodziewała że w tak pięknym salonie będą tak niskie ceny. Obsługa przemiła i wykwalifikowana. W jednym miejscu szeroko pojęta kosmetyka, pazurki, ćwiczenia i STYLISTA FRYZUR (Pani Monika). Jestem zachwycona zmianą mojego wyglądu. Fryzura i kolor odjęły mi 10 lat. Po umyciu kilka machnięć szczotką i jestem gotowa. Cudowne miejsce na pradze pd Czecowicka20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cover06
super fryzjer damski jest w CHU BEMOWO Powstańców Śląskich 124 studio fryzur KOKO polecam Panią Sylwię potrafi wyczarować wszystko jakby co to nr. telefonu 22 634 17 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×