Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Dołączam się do negatywnych opinii o "salonie fryzjerskim" Las Vegas w Warszawie. Syf, brud, przenikający zapach papierosów i marihuany jest niczym w porównaniu ze zwyczajnym oszustwem, jakie mnie spotkało.Za pierwszym razem jak tam byłam zostałam, co prawda obsłużona, ale z ponad półgodzinnych opóźnieniem. Na tą samą godzinę zapisany był mój narzeczony (bez kuponu), ale po półtorej godzinie nie został obsłużony i wyszedł. Niestety miałam już kupiony drugi kupon, tak to bym nie poszła. Wizytę miałam na 10. Byłam o 9: 45 pod klatką i "pan fryzjer" kazał mi czekać w deszczu, bo oni otwierają o 10. Gdy w końcu weszłam powiedział, że spóźniłam się 3 minuty i koniec końców odmówił wykonania usługi. Niestety nawet policja nic nie mogła zrobić. Zdecydowanie odradzam wizytę w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączam się do negatywnych opini o "salonie: Las Vegas w Warzawie. Syf, brud, przenikający zapach papierosów i marihuany jest niczym w porównaniu ze zwyczajnym oszustwem, jakie mnie spotkało.Za pierwszym razem jak tam byłam zostałam, co prawda obsłużona, ale z ponad półgodzinnych opóźnieniem. Na tą samą godzinę zapisany był mój narzeczony (bez kuponu), ale po półtorej godzinie nie został obsłużony i wyszedł. Niestety miałam już kupiony drugi kupon, tak to bym nie poszła. Wizytę miałam na 10. Byłam o 9: 45 pod klatką i "pan fryzjer" kazał mi czekać w deszczu, bo oni otwierają o 10. Gdy w końcu weszłam powiedział, że spóźniłam się 3 minuty i koniec końców odmówił wykonania usługi. Niestety nawet policja nic nie mogła zrobić. Zdecydowanie odradzam wizytę w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastazjaaa
Mogę polecić salonik Sweet Harmony w Centrum, trafiłam tam do Pana Patryka Zawadzkiego z polecenia mojej koleżanki i rewelacja.! Na razie zdecydowałam się na sam kolor, bo zapuszczam włosy. Jestem bardzo zadowolona podejściem i wizją Pana Patryka (sam proponuje od siebie co zrobic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annielkaa
Polecam Salon Exclusive na Mokotowie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, fajna atmosfera i pełen profesjonalizm. Włosy są naprawdę świetnie obcięte i bardzo dobrze się układają. Ceny też są przystępne :) Byłam tam z polecenia koleżanki i na pewno będę tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam fryzjera który potrafi ztonować żółtawy blond na zimny beżowy blond,a nie fioletowy czy szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naatuśś
Wejdź sobie na portal fryzjerzy.pl i zobacz, który fryzjer w mieście ma najlepsze opinie "zwykłych śmiertelników" :)). Ja bardzo często z tego korzystam jak planuję jakąś zmiankę w moich wloskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatras
Antidotum ul.Żelazna 67 w podwórku po lewej stronie Pani Wioletta -dla wymagających ,konkretnych klientek do których się zaliczam ;) czysto -klimatycznie -higienicznie i przede wszystkim PROFESJONALNIE! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim, szukającym dobrych usług fryzjerskich bardzo polecam Beauty Line ze stalowej z kilku względów: 1.Bardzo dobrej jakości produkty, 2. Doskonała atmosfera 3. Duże doświadczenie kadry 4. Przystępne ceny ( ja miałam możliwość koloryzacji za 100 zł swoich półdługich włosów, wraz z maseczką, modelowaniem i strzyżeniem - wiem, że takie ceny bywają dla stałych klientów w godzinach przedpołudniowych, przy zużyciu do 1 tubki materiału). 5. Poczęstunek w formie kawy lub herbaty przy odrobinie szczęścia przygotowane osobiście przez szefostwo. :) Co mnie ujęło - przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, kameralna atmosfera między pracownikami a szefostwem, którą da się odczuć. Nic dziwnego że tam pracują ludzie po kilka, kilkanaście lat. Zupełnie inne wrażenie niż po bezosobowych, zamęczanych pracownikach sieciowych salonów, którym zależy tylko na tym aby jak najszybciej skończyć i aby włosy jakoś wyglądały przy płaceniu. Każdemu kto docenia ludzką pracę, doskonałą jakość usługi w kameralnej atmosferze za przystępną cenę bardzo polecam. Awanturników i roszczeniowcom oraz tym co nie wiedzą czego chcą polecam tzw stylistów za kilkaset złotych lub sieciówki i odradzam wizytę w Beauty Line. Atmosfera pracy wpływa na efekty. Ja byłam zachwycona kolorem, odżywieniem włosów, cięciem, dzięki któremu włosy układają się doskonale. Z czystym sumieniem polecam, zainteresowanym mogę podać więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK Studio Łukasz Orędowicz, ul. Wilanowska 24 - długo szukałam dobrego fryzjera, polecam wszystkim, którzy cenią sobie oryginalność i własny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam studio Elegante ul.Ordona 12.Zdrobione tam rzęsy wypadały już drugiego dnia.Masakra, teraz walczę aby je jakoś zregenerować.Skusiłam się na odwiedzenie tego salonu po przeczytaniu samych pozytywnych opini-okazało się, że są one wystawiane przez właścicielkę i jej koleżanki-bardzo sprytnie!!!!!!!! WYSTARCZY MIEĆ TUPET I SPRYT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pana Kamila,ktory pracowal w lok&roll w galerii rembelinska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna211
Śmiało mogę polecić Patryka Zawadzkiego z Studia w Hotelu Gromada w Sródmieściu, świetny fachowiec, dobre farby, proponuje coś od siebie, a nie pyta jak większość " Co robimy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam do "Zakątka fryzur, stylu i koloru", o którym była mowa na forum. Jestem bardzo zadowolona, chociaż zdaje sobie sprawę, że jestem trudną klientką. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia94
wejdź sobie tutaj http://dobryfryzjer.pl/warszawa i zobacz na mapie kilka fryzjerów w swojej okolicy, najlepiej popróbować w różnych miejscach i wybrać najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wizyty w Studio 303 - Salon kosmetyczno fryzjerski ul. Dywizjonu 303 nr 129 lokal 19,. Byłam tam wczoraj i z powodu braku wiedzy fryzjerki dot. wykonania refleksów za 2 próby wyciągnięto ode mne 20 zł. (bez uprzedzenia ) za 2 próby. Zakład bardzo mały i słaby sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam !!!!!!!!!!!! Zero profesjonalizmu , zero ! Wybrałam się tam na dekoloryzację włosów plus farba, efekt był fatalny :(! " Pani" , która wykonywała cały zabieg , robiła wszystko na szybko , rozjaśniacz na prawie czarnych włosach był trzymany max 20 min , farba też coś koło tego , do tego zwykłe machanie pędzlem po włosach " na łatwiznę " zero przyłożenia , zero serca do pracy .. Mogę dodać ,że włosy miałam strzyżone na sucho co mnie od razu zgorszyło , no ale cóż nie mogłam już przerwać;( Do tego moi drodzy a taką "Przyjemność" zapłaciłam .. Uwaga-325 zł , śmiech. Odradzam szczerze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od kilku lat chodzę do Pawła Nawalskiego na Waliców 19 i przyznam szczerze ze nie pójdę nigdy do innego fryzjera. Zawsze wychodzę zadowolona, ostatnio już drugi raz robił mi ombre i rewelacja. Do tego po strzyżenieu włosy genialnie sie układają. No i zawsze poleca super kosmetyki do włosów, włosy są lekkie i dobre do układania, lśniące. I słyszę często ze mam świetna fryzurę. To chyba najlepiej świadczy o jakości usług:) podaje nr pana Pawła 512548677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaOrłowska1989
Gorąco polecam salon fryzjerski , który znajduje sie na nowym osiedlu 19 dzielnica ul.Kolejowa 47. W salonie panuje miła atmosfera , a włosy po wizycie u fryzjerki Angeliki są przepiękne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam salon Elegante na Ordona 12! Byłam na baleyagu BLOND u pani Andzeliki i jestem zachwycona! Równiutki, cieniutki i w efkcie piękny kolor. Zero zółci na szczęście. Cena też spoko. Zapłaciłam ok 200 zł. I przynajmniej oryginalne produkty loreala mają. Jestem typem "skoczka" jak to się mówi, ale tylko dlatego, że nie mogłam znaleźć do tej pory odpowiedniego fryzjera. Nareszcie znalazłam :) Naprawdę polecam. Co do reszty zabiegów nie podpowiem. Póki co bo pewnie się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia M
Witam. Ja ostatnio byłam w salonie p&e studio piekna na ul.muszyńskiej 31 na Mokotowie. I muszę wam powiedzieć dziewczyny że teraz tylko tam będę chodziła.Pani Ewelina potrafi działać cuda,moje włosy nie były jeszcze tak piękne jak teraz. Jeżeli szukacie dziewczyny porządnego fryzjera i stylistki to polecam.Moje koleżanki mogą to potwierdzić:) A jeżeli chodzi o ceny to za koloryzację dałam tylko 120 zł. Ceny super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle polecani są fryzjerzy ze względu na kolor i ścięcie. Ja szukam specjalisty od loków, tj. chcę zrobić trwałą na długich ale nie grubych włosach. Nie mogę natomiast pozwolić sobie na próby, bo drugi raz długich nie zniszczonych zabiegami włosów nie będę miała. Uzyskanie tej długości zajęło mi kilka lat. Stąd zalezy mi na na specjaliście, który zna sie na rzeczy. Nie wiem trwała spiralna czy inna. Nie chodzi mi o trwała napuszystość tylko gruby skręt i zdrowe włosy. Ktoś może kogoś polecić. Najchętniej Mokotów Ursynów albo gdzieś na linii metra, ale przede wszystkim ma dla mnie znaczenie profesjonalizm w wykonaniu nowoczesnej ondulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zawsze wracam na Folwarczną do Fryzjera,trochę mam tam nie po drodze ale opłaci się bo robią super :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaJ
Mi koleżanka poleciła ostatnio salon fryzjerski p&e studio piękna na muszyńskiej. Choć podchodziłam do tego z pewnym dystansem to muszę przyznać że teraz jestem wdzięczna Eli że poleciła mi ten salon. Salon czysty przytulny ceny są przyzwoite ale najważniejsze że Pani Ewelina zna się naprawdę na rzeczy.Pracuje na profesjonalnych kosmetykach a ja zwracam uwagę na takie rzeczy. Jestem już umówiona na następną wizytę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMKasiaM
Witam, a ja trafiłam ostatnio do fenomenalnej fryzjerki (Pani Weroniki) w Aferze Fryzjera przy ulicy Złotej. Naprawdę genialna! Przesympatyczna i ewidentnie śledzi światowe trendy, potrafi genialnie dobrać fryzurę. Dawno nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera! Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o fryzurę na jakąś szczególną okazję to zdecydowanie salon Fryzuromania na Górczewskiej, świetnie czeszą panie zgodnie z trendami i modą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już od dłuższego czasu chodzę do michała z instytutu urody. jak przyszlam do niego pierwszy raz to fajnie mi doradzil i przede wszystkim uratowal to, co zepsul fryzjer z innego salonu. widac, ze praca to jego pasja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadkowy ten Zakątek fryzur, stylu i koloru. Sporo osób tutaj o nim wspomina, chociaż nie wygląda na jakoś bardzo prestiżowe miejsce...ale trzeba przyznać, że rzeczywiście stronkę na facebooku mają fajną a metamorfozy imponujące. Fajnie, że widać ich pracę a nie 1000 postów o niczym. Chociaż mam przez całą Warszawę to chyba odwiedzę i sprawdzę na własnej skórze (głowy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo chodziłam do ZAKĄTKU FRYZUR, a od roku przyjeżdża do mnie Aneta. Dziewczyny pod względem profesjonalizmu i znajomości fryzjerstwa są na tym samym poziomie a jednak usługi fryzjerki z dojazdem są mniejsze cenowo a i możemy porozmawiać treściwie;-)) Widzę na facebooku jak się rozwija i ciągle jeździ na szkolenia. Wiem że włosy są w najlepszych rękach. Mam szczęście do fryzjerów. Polecam i salon ZAKĄTEK FRYZUR, i ARTPLANETE - FRYZJER Z DOJAZDEM DO DOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8716
ogromnie polecam p&e Studio Piękna na Mokotowie na ul. Muszyńskiej 31. Pani Ewelina fryzjerka robi cuda. Wyszłam od niej zadowolona z pięknym kolorem o którym zawsze marzyłam. Ceny również są przystępne i nawet otrzymałam specjalny kupon ze zniżką na następną usługę. Na pewno będę stałą klientką. Polecam gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze1987
ja natomiast trafiłam ostatnio do V-design na dereniowej, ostrzyła mnie Pani Monika, od razu widać profesjonalne podejście do klienta, oddałam się w jej ręce i nie żałuję - włosy układają się świetnie po umyciu, nie muszę nic robić żeby świetnie wyglądać :-) w lokalu panuje super atmosfera, widać że dziewczyny się lubią. Odtąd to będzie moja jedyna fryzjerka, polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×