Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Wczoraj byłam u Patryka Zawadzkiego, trafiłam po forach i się nie zawiodłam. Świetne ścięcie i dobrze dobrany kolor. Pan Patryk nie pytał jak większość fryzjerów i fryzjerek " Co robimy?", tylko zaproponował coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiehee
ja od jakiegoś czasu chodzę do Magdy z instytutu urody i jestem z niej bardzo zadowolona. przede wszystkim umie dobrze doradzic, cos zasugerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam tu Artplanete i zaufałam Wam. Dziewczyna się spóźniła ale efekt końcowy najlepszy. Wie co trzeba zrobić z włosami, pełen profesjonalizm, ma niezłą walizkę i dużo uśmiechu. Dziękuję Wam i Anecie. Kontakt to nowa strona - artplaneta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon IN HARMONY w budynku Millennium Plaza na Ochocie, ładnie strzygą, słuchają Klientki, więc nie ucinają końcówek w postaci 10cm... Panie są bardzo miłe i znają się na tym, co robią. I można wypić dobrą kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dobry salon to dobry i tutaj nie ma co polemizować. Ja musze sie zgodzić z dziewczynami które polecaja salon Dorothy.Jednak te celebrytki na zdjeciach salonu równiez mnie kuszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak wybrać sie do dobrego salonu fryzjerskiego. DLatego polecam taki z którego ja jestem w 100% zadowolona. To własnie ten który koleżanki polecają. Naprawde polecam bo tutaj będziecie miały idealnie ułożone włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ktos wie gdzie sie podziewa Franek z Milek Design?!??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Zając
Mogę polecić Iren, pracuje na Pasażu Ursynowskim. Mi robiła koloryzacje i strzyżenie i wszystko wyszło super! Ma duże doświadczenie w zawodzie, pracuje w salonie fryzjerskim i na wydarzeniach fryzjerskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer, ktorego moge polecic to Trzaska&Jurek na Chelmskiej 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Sylwestra bo widze ze o tym wczesniej pisałyście to w tym roku na sylwestrową fryzure umówiłam sie do profesjonalnego salonu Dorothy na ul.Zimnej2 . Jak już szaleć to szalec i pozwolic sobie na odrobinę luksusu. Moja kolezanka tam chodzi i jest bardzo zadowolona z efektów, wiec i ja na takie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze tak, ale jak już sie idzie do fryzjera i wychodzisz zadowolona to na bank tam powrócisz. Ja tak mam z tym salonem Dorothy na Zimnej 2 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wreszcie mam teraz idealnie dobraną fryzurkę i kolor. Kolezanka namówiła mnie na wizyte w Dorothy studio. I już wiem ze pani Aneta zostanie moją fryzjerką numer 1 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthowa2
Ja już powiem Wam ze tyle razy sie sparzyłam na fryzjerach ze nie wiem czy w ogole uda mi sie wybrać do kogoś, chociaz musz epo prostu bo moj siwy odrost jakoś słabo zostaje przykryty przez takie sklepowe farby i musze jakoś skutecznie zadziałac. Prosze podpowiedzcie gdzie iść , ale zeby było dobrze i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu chodzę do salonu http://fryzjeranna.com.pl/ na Bemowie. Nigdy nie ma problemu, zeby sie umówić, panie fryzjerki zawsze są miłe, zawsze coś doradzą - kolor farby, jakieś zabiegi pielęgnacyjne na włosy, ampułki. Włosy mniej mi się niszczą, a przecież farbuję włosy. Naprawdę polecam ze względu na podejście do klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SalonExperience
Salon Experience--- serdecznie zaprasza do skorzystania z naszych usług w atrakcyjnych cenach zaś w najwyższej jakości. Można nas odwiedzać przy ul. Narwik 12 róg Lazurowej od pon - pt = 10.00 - 20.00 sob. 9.00 - 17.00 bądź na stronach internetowych: Manicure Pedicure Fryzjerstwo damsko-męskie oraz dziecięce. Kosmetyka twarzy i ciała Po pierwszej wizycie otrzymujesz KARTĘ NASZEGO KLIENTA, z którą masz szansę na 30% zniżki lub usługę podstawową gratis. Nasza Pani kosmetolog,zaprasza Państwa na bezpłatną konsultacje kosmetologiczną, wraz z dobraniem zabiegu pielęgnacyjnego do danego typu skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszym NOWYM cennikiem :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.salonexperience.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrbl to jest autoreklama :) właścicielka sama sobie pisze posty hahaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franka z milekdesign szukaj na fb :) nazywa sie Hurny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, czy to możliwe, że jeszcze nie znacie portalu http://ladytime.pl na którym znajdziecie najlepszych fryzjerów we wszystkich większych miastach.Można sprawdzić opinie i upolować zniżkowy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_WWZ
Ja ze swojej strony polecam https://www.dobryfryzjer.pl/ gdzie znalazłam w końcu fryzjera który uczesał mnie tak jak chciałam. Niestety do tej pory moje doświadczenia z fryzjerami nie należały do najprzyjemniejszych, miałam do nich wyjątkowego pecha :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosieczeczkaka
Nie warszawa, ale z calego serca mogę polecic fryzjerstwo w tym gabinecie (www.evitaspa.pl/ ) na przyszłość. Jest genialnie, do tego maja inne zabiegi, Spa, no wszystko w jednym miejscu. Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warszawa, ale z calego serca mogę polecic fryzjerstwo w tym gabinecie ( www.evitaspa.pl/ ) na przyszłość. Jest genialnie, do tego maja inne zabiegi, Spa, no wszystko w jednym miejscu. Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In Harmony w Warszawie - stanowczo! tu jest link do nich: www.inharmony.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Wybierz się na próbę do salonu fryzjerskiego Agneess. Na ich stronie internetowej możesz zamówić wizytę online www.agneess.com . Z fryzjerem dogadasz się na każdym poziomie. Zrobią Ci, co chcesz w rozsądnej cenie. Chodzimy razem z chłopakiem tam na strzyżenie, a ja jeszcze dodatkowo zamawiam podstawowe kosmetyki pielęgnacyjne w ich sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
ja na koloryzacje chodze do michała z instytutu urody i zawsze wychodze zadowolona :) michał zna sie na rzeczy i swietnie potrafi doradzic w kwestii koloru i pozniejszej pielegnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlottazet
Poszukuję Pani Agnieszki, która jeszcze we wrześniu tego roku pracowała w zakładzie Fryzma&Kosma na ul. Bruna, niestety już tam nie pracuje i nie mogę dostać od współpracowników telefonu. Bardzo zależy mi na kontakcie z nią, ponieważ robiła ona trwałą na samych odrostach po trwalej, a nie na całej długości. Jeśli ktoś coś wie gdzie teraz pracuje lub ma jakikolwiek namiar na nią, bardzo proszę o pomoc. Lub ewentualnie ktoś wie, kto może robić trwałą tylko na odrostach (większość fryzjerów odmawia, bo nie chce im się w to bawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALEK
Z zółtym, ohydnym blondem , który zrobił mi jeden pseudo fryzjer, trafiłam do FABRYKI MARZEŃ w Warszawie. Byłam w szoku po zobaczeniu efektu końcowego, mam śliczny beżowo-popielaty blondzik, wymarzony!. Polecam z całego serca, obsługa na najwyższym poziomie a i salon robi wrażenie, uwielbiam taki design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkowaaa
Wybrałam sie ost do Fabryki Marzen tak jak polecacie . I nie żałuje Gosia zrobiła mi cudny kolor a wiem ze łatwo w moim przypadku nie jest ponieważ mam bardzo ciemne włosy a farbuje sie od lat na blond . Mysle ze w końcu znalazłam miejsce do którego będę zawsze wracać . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w piątek w nowo otwartym salonie na Bemowie. Nazywa się Mestique. Wybrałam koloryzację oraz odbudowę włosów. Naprawdę jestem zadowolna i śmiało mogę polecić innym użytkownikom. Mają swoją stronę internetową, więc nie będzie problemu z ich odnalezieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×