Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość Sardynka
Nie wiem sama, generalnie wolę facetów fryzjerów. Byłam u Maćka Wróblewskiego , Piotra Jesionkiewicza i Patryka Zawadzkiego. Każdy ma inny styl, ale uważam ,że wszyscy równie dobrzy. Ten ostatni jest najtańszy, więc chyba cena pomoże mi podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komsa
szałowe fryzury ślubne wykonuje Pani Magda z fryzuromania.pl doskonale wpasowuje się w obowiązujące trendy i potrafi indywidualnie dobrać fryzurę do osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlusekLeniwy
Do Pani > Gość 2014.09.02 Metamorfozy ARTPLANETA pokazane na facebooku są nijakie lub wręcz FATALNE (!!), że strach się bać. O co tu chodzi?! Niby twórczo, niby coś innego...ale inne nie zawsze znaczy ładne, twarzowe i kobiece. Brrrrr.... PS. Za to Zakątek całkiem nieźle, nie wiem jak Pani to porównuje. Spoko chyba tez ta Afera Fryzjera?, ale ceny wydają się bardzo wysokie. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod żadnym pozorem nie odwiedzajcie salonu "Sawoj" przy ulicy studenckiej!!! potrafią sp**** najprostsze ciecie. po wizycie w tym salonie i obcięciu przez właścicielkę można udać się prosto do innego fryzjera!!!! o ile jest co ratować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaGo
Afera Fryzjera czas. Polecam. Byłam u Daniela a ostatnio u Maji. Jestem mega zadowolona. A za farbowanie ze strzyżeniem dałam 189zl i kartę klienta juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKASIA
Bardzo polecam salon IdealDaySpa. Pani Monika odmłodziła mnie o 10 lat. Kolor w 100% naturalny a włosy po strzyżeniu układają się same. Miejsce bardzo klimatyczne. Mam daleko ale będę tu przyjeżdżała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaata
Hej ja ostatnio byłam w salonie Cyrulik i muszę przyznać, że było naprawde nieźle! Jak szukacie kogos kto nie obetnie Wam 10 cm prosząc o 1cm to polecam! ps. Strzygłam się u Fabiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 111111111
Myślę, że przed wizytą u stylisty lub fryzjera warto zastanowić się czego nam potrzeba. Pełnej odmiany czy delikatnego tuningu obecnej fryzurki, czy chcemy jedynie cięcia czy też "zdjęcia" starego koloru i zupełnie nowej fryzury, czy u fryzjera spędzamy 30-40 min czy też 3 h. Jakich farb i materiałów fryzjer używa. Czy jest to sieciówka z fryzjerem-perełką czy stylista-czarodziej z własnym zapleczem. Wiele wpływa na cenę. Talent fryzjera to jedno, nasze przyzwyczajenia i oczekiwania drugie- a mozliwosci ( np. narzucone z góry- materiały, czas na 1 klientkę ) to trzecie. By mogło być tanio trzeba pewnie przyjąc dużo klientów.To ciężka robota. Pojawił się tu długi wątek mojego fryzjera - Łukasza. To wg mnie Czarodziej-perełka. Poszedł na własne, jego salon nie jest może w marmurach i nie ocieka złotem, bo chłopak postawił w pierwszej kolejności na materiały do pracy z najwyższej półki, czas poświęcony modelce ( nie klientce:-)), swobodę i dobrą atmosferę podczas nie raz przecież długiej wizyty. To, że ma pasję z tego co robi, że się doszkala na świecie, ze wciąż woli byc artystą, mieć dobry kontakt z ludzmi sprawia, że ma wierne modelki :-) polecam, z uwagi na to, że jest dobry i że uwielbiam artystów:-) - a ceny odbiegają wciaz a plus od cen "większych i bardziej znanych"w branzy. pozdrawiam marta OK Studio Łukasz Orędowicz 609 957 293

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego fryzjera jak ze świeczką szukać, zwiedziłam wiele salonów i kilkakrotnie niestety się nacięłam. A to farba źle wyszła, a to nawet zwykłych końcówek nie potrafili prosto obciąć. No nie mam farta do salonów. Koniec końców byłam wczoraj http://fryzjeranna.com.pl/kontakt/ i jakoś w końcu chyba trafiłam na fryzjerkę a nie jej kiepską imitację. Mam balejaż mimo że większość mówiła że na moich włosach się nie uda. a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda nie mieszkam w Warszawie tylko w Piasecznie i tu mam swój ulubiony gabinet fryzjerski http://www.ckesthetica.pl . Chodzę tam na strzyżenie i malowanie. Zawsze jestem zadowolona z tego jak się pani fryzjerka mną odpowiednio zajmuje. Uwielbiam tam chodzić aby zrobić coś z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana Mareń
Jak szukacie fryzjerki, która dojedzie do Was do domu to polecam skontaktować się z Panią Magdą z fryzuromania.pl Dojedzie do domu i uczesze was na każdą okazję. Jest w tym naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzkowa23
Dziewczyny, właśnie wrócilam od fryzjera po długich wieloletnich poszukiwaniach i udało sie! Salon Fryzjerski http://www.dorothystudio.pl/ bardzo Polecam !!! Ja strzygłam sie i farbowałam u Pani Krysi. Jeśli chodzi o wizytę to czekałam kilka dni ale naprawdę było warto!!!! W końcu mam kolor taki o jakim zawsze marzyłam nie mówiąc o strzyżeniu a moj mąż powiedział ze nie zmieni fryzjera juz nigdy hihihi. Bardzo polecam - przyjemny salonik, przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie salon fryzjerski Dorothy studio na Zimnej 2. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, świetne kosmetyki. Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i pierwszy raz w życiu jestem zadowolona z mojej fryzury, a uwierzcie mi przetestowałam już wiele warszawskich salonów. Ceny też mają jak najbardziej przystępne. A do tego czeszą się u nich nasze rodzime gwiazdy więc tez świadczy to o randze salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaj
Ja chodzę do kameralnego saloniku na Jana Pawła II Studio Design w pawilonach Muranów na piętrze i tam zrobię na miejscu i włosy i paznokcie, super dziewczyny tam pracują, jak nie mam czasu to za jednym zamachem siedzę na pazurkach i prostuję włosy :) Zgrane są i idą na rękę klientowi. Mam kręcone włosy i jeszcze nigdzie mi tak nie wyprostowali nie używając prostownicy tylko na szczotkę włosów by mi się trzymały proste do puki nie umyję lub nie zmoknę oczywiście :) Og polecam fryzjerkę Natalię - 502 388 173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iffonka37
Czy ta Pani z fryzuromania.pl to wykonuje tylko fryzury okolicznościowe? Jak wygląda kwestia uczesania, czy za każde trzeba płacić? Jak wygląda ta kwestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelson
Zdecydowanie NIE polecam Studia fryzur TINA Poziom intelektu fryzjerki bliski 0 Po raz 2 nie posłuchała moich życzeń co do fryzury Mimo że mówiłem ''Proszę skrócić włosy ale nie za dużo''- jestem prawie łysy . Wstydzę się pokazać na mieście. Jeszcze raz NIE POLECAM !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Zając
Polecam salon Gnatyshyn. Najlepszy salon! Fryzjerzy wszyscy super! Podejdzie do klienta super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllejstutek
Nie będe sie tutaj za bardzo rozpisywac, bo nie o reklame tu chodzi ale o pokazanie tego ze jest takie studio http://www.dorothystudio.pl i to moje drogie w Warszawie. Ceny dosłownie jak na prowincji a profesjonalizm jak w mega topowych salonach.I tyle. Będziecie chciały to sprawdzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu opinii o salonie P&E Studio Piękna postanowiłam spróbować i wybrać się na jesienną metamorfozę. Muszę przyznać, że efekt przerósł moje oczekiwania. Pani Ewelina niesamowicie dobrała mi kolor i obcięła włosy. Dzisiaj słyszę same komplementy:) na temat mojej nowej fryzury. Polecam ten salon z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klejstutek zgadzam sie z Tobą. Przyznam ze dowiedziałam sie o tym salonie od mojej przyjaciołki która tez tak zupełnie testowo poszła na koloryzacje. I teraz chodze ja i polowa naszego biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak ostatnio zobaczyłam koleżankę która przeszła z ciemnych na blond to byłam w niemałym szoku. Po prostu piekne, zdrowe włosy, bez zniszczenia, przesuszenia. Nie zawsze sie to zdarza. Fryzjerzy nie zawsze umieją tak zrobic. Dlatego ja polecam naprawde ten salon http://www.dorothystudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylvia88
Jakiego fryzjera polecacie jeśli chodzi o kolryzacje ( blond) z Fabryki Marzeń w Warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000000000000000000
Widzę, że ktoś z dorothy studio nieźle działa na forum ;-) Wcale nie wygląda to sztucznie :) Wcale! ;-) Ktoś poleci fajny salon/fryzjera na Mokotowie (najchętniej dolnym)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renuś
Z Warszawy polecam jedną, fajną mobilną fryzjerkę. Kontakt do niej znajdziecie na stronie https://fryzuromania.pl/ Uczesze Was na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie iśc do naprawde dobrego salonu to moim zdaniem tylko do studia Dorothy na Zimnej 2. Tak naprawde mozna przejechac całą Warszawe w poszukiwaniu tego idealnego salonu, ale ten jest taka wisienką na torcie. Mega dobry i profesjonalny. No i jak juz idziecie to do Pani Anety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja sie wypowiem. Jesli chodzi o dobrego fryzjera w stolicy to od dłuższego czasu chodze do salonu Dorothy na ul Zimnej 2. Spokojnie moge polecic właśnie ten salon na wszelkie cięcia i farby i to o cenie dużo niższej niż w innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiscie wszystko zalezy od tego gdzie pójdziesz. Jesli o mnie chodzi to ja za farbe, uczesanie i inne zabiegi na włosy płace coś naprawde o 60-70 mniej niż w innych salonach dokładnie tutaj http://www.dorothystudio.pl/. Ale jak mi tam tez zrobią to jednak efekt jest na 2 mc. I naprawde nikt nie dokłada do ceny jeszcze i jeszcze jak potrafia to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola Oleczek na Wilanowie. Są kolejki na wizyty, ale warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy fryzjer jest na bemowie, ul. Narwik 12 salon Experience. Fryzjerka umie wszystko, napewno bedziecie zadowoleni. Ceny są atrakcyjne a obsługa naprawdę miła :) http://salonexperience.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już powiem Wam ze tyle razy sie sparzyłam na fryzjerach ze nie wiem czy w ogole uda mi sie wybrać do kogoś, chociaz musz epo prostu bo moj siwy odrost jakoś słabo zostaje przykryty przez takie sklepowe farby i musze jakoś skutecznie zadziałac. Prosze podpowiedzcie gdzie iść , ale zeby było dobrze i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×