Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość MonaPepe
Drogie Panie! Zauwazyłam kilka negatywnych wpisów i przede wszystkim są to wpisy klientek zakupów grupowych. Najlepiej kupić za grosze, a wymagania za setki złotych. Czego Wy się spodziewacie???!!! Jak ktoś kupi Gruopona, który zabiera usługodawcy 50% plus vat, i za kwotę np 99zł za farbowanie, to wiadomo ,że usługa nie będzie wysokowartościowa. Nikt nie będzie pracował na Welii, Revlonie, Lorealu, czy innych drogich kosmetykach, tylko na najtańszych co idzie w parze z jakością. Często usługę wykonuje stażysta, lub początkujacy fryzjer, bo to tania siła robocza. I wcale się nie dziwie. Mam wielu znajomych, którzy wystawiają się na portalach sprzedaży grupowych i wszyscy kombinują, w drogie opakowania Montibello, czy Loreala wlewa się tanie szampony, tanie odżywki i maski. Nikt nie bedzie dokładał do interesu, a fryzjerzy i kosmetyczki wystawiają się na portalach, bo rynek do tego zmusza. Ale lepiej chyba dołożyć 70zł i mieć wykonaną usługę na wysokim poziomie i na dobrych kosmetykach. Ja już do tego doszłam, a nie wszyscy fryzjerzy zdzierają i nie u wszystkich ceny zaczynają się od 200zł. Dziewczyny dajcie fryzjerom zarobic, a i same będziecie zadowolone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pisał tutaj o dea atelier, więc się wybrałam, bo mieszkam niedaleko. Poszłam podciąć i przyciemnić włosy. Ze strzyżenia jestem zadowolona, bo włosy w końcu mam uniesione, a nie oklapłe, to samo jeśli chodzi o kolor - idealnie dobrany do mnie i w końcu wyglądam poważniej. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carotka
Wyczytałam tutaj pozytywne opinie na temat salonu Zakątek, fryzur stylu i koloru. Ich facebook wygląda naprawdę bardzo przekonująco. Ktoś jeszcze był? Zdecydowałam się umówić, na razie bez szaleństw - strzyżenie. Potem zdam swoją relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carotka
Zgodnie z zapowiedzią podzielę się opinią o Zakątku fryzur na Dolnej. Salon niewielki, ale osoby tam pracujące fantastyczne. Poszłam na razie na cięcie. Byłam nastawiona na podcięcie końcówek ale Pani fryzjerka od razu zaproponowała inny kształt fryzury, pokazując że tak będzie lepiej, smuklejsza twarz itd. Zaufałam i absolutnie nie żałuję! Właśnie siedzę w pracy i zbieram same komplementy! Salon wart polecenia. :) Pozdrawiam wszystkich szukających SWOJEGO stylisty :) Ja już znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
Moge polecić Agnieszke Andrulewicz z Bagno 2 z salonu Prowokacja, trafiłam do niej z polecenia, można tą Panią znaleść na goldenline. Tak jak chciałam mam rewelacyjnie rozjasnione końcówki i pięknie dobrany kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka225
Ja zakochałam się we tym co na głowie robi Sawicka Patrycja. Usłyszałam o niej od blogerki. Stawiam, ze będę jej wierna bo mam CUDNE WŁOSKI <3 Salon Gnatyshyn na Ursynowie. Polecam ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam,czytałam i znalazłam. Byłam u Pani Asi w Atelier fryzur na Żoliborzu.trafiłam tam bardzo zaniedbana,a wyszłam jak nowa kobieta ;) Fantastyczne cięcie,super kolor.Jestem bardzo zadowolona !!! Polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje dobrego fryzjera stylistę dla faceta chciałbym zmienić fryzurę i potrzebuje kogoś poleconego,możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrzebuję dobrej koloryzacji i pielęgnacji, zapisałam się do salonu na Kabatach na konsultację na najbliższą sobotę...może ktoś z Was tam był... http://www.arthairstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja farbowałam i obcinałam włosy ostatnio u http://rezydencjaurody.pl/ i bardzo spodobał mi się efekt końcowy, fryzjer rzeczywiście słuchał moich uwag, co uważam za wielką zaletę -nie podciął mi zbyt mocno końcówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam moją fryzjerkę Panią Bożenę, która pracuje na Bródnie w salonie Oliwia na ul. Bartniczej 4. Dzięki niej już NIE muszę już codziennie katować swoich włosów prostownicą- jak po cięciu innych fryzjerek. Włosy mi się rewelacyjnie układają bez prostownic. Po wizycie u Pani Bożeny jestem zawsze zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Akademii Berendowicz&Kublin na tamce. Jestem zadowolona. Strzyże mnie Filip, sympatyczny młody chłopak. Zawsze wychodzę z perfekcyjną fryzurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Walczak
Pozdrowienia dla ekipy z Gnatyshyn Super ludzie. Wyszłam odmieniona z bagażem porad jak dbać o włosy. Gorąco Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz dobrego fryzjera, polecam Prestige przy szpitalu Wolskim.Ja i moja mama odwiedzamy ten salon regularnie.Bardzo dokładne strzyżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie salona na ul. Kondratowicza 11 (Bródno). Pani Żaneta Stępniak to bardzo utalentowana i przesympatyczna fryzjerka. z niczego na głowie, zrobi cuda!!!!!! serdecznie polecam, ja sama do niej uczęszczam i nie zmieniłabym juz fryzjera. Kobieta potrafi rozmawiać z włosami :) Wie co bylo robione na głowie, wie jak to naprawić. Ceny są w porządku. Dba o klientów :)serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, byłam ostatnio w salonie K&L który mieści się w Leclerku na Bielanach przy ul. Aspekt. Bardzo nie polecam salonu. Pani która mnie strzygła okropnie sknociła mi włosy, zrobiła po prostu z nich masakrę. Miałam długie gęste włosy do połowy pleców, zostały koszmarnie wycieniowane i krzywo obcięte. Moimi uwagami za bardzo się Pani nie przejmowała, w końcu powiedziała mi że może to poprawić ale się nie zgodziłam bo bałam się co się dalej wydarzy. Oczywiście o rekompensacie chociażby poprzez słowo przepraszam można było zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietki jeśli chcecie mieć super kolorek i rewelacyjne cięcie polecam Atelier fryzur na Żoliborzu u p.Asi.polecam na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winia1410
Ja też mieszkam na Bielanach i tam jest jakby to powiedzieć, inny świat... Kto był, ten wie ;) Dlatego do fryzjera wolę pojechać na Bemowo tutaj http://fryzjeranna.com.pl. Tak jest bezpieczniej dla włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam z polecenia znajomej do Fabryki Marzeń w Śródmieściu. Jestem zachwycona, dziewczyna zna się i widać, że kocha to co robi. Mam piękny kolor i super fryzurę. Przed usługą rozmowa i przedstawienie propozycji dla mnie oraz pyszna herbata. Po za tym szkolą się bo jak byłam to dopiero co wrócili z zagranicy, a nie klepią to samo od 20 lat. Minus to trzecie piętro, bo salon jest w mieszkaniu, ale jak już się wdrapałam poczułam ten klimat i komfort kameralnego salonu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollska89
Ja teraz w Elegante robiłam zabieg keratynowe prostowanie włosów Global Keratin dające znakomite efekty utrzymujące się do pół roku – a teraz trafiłam na promocyjna cenę od 350 zł! Włosy nawilżone, lśniące, zdrowe, proste, piękne. Odbudowa włosa. Rewelacja przed latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda rut
Polecam, polecam, polecam!!!! Studio fryzjerskie Joanny K-a ;) wygrałam tam konkurs i metamorfoze jestem za ! Na fb na dniach ma sie pojawić bagstage z udiału . Ocenicie sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciemnych na rude
Hej, mam ciemnobrązowe włosy i chciałabym ufarbować je na taki żywy,raczej ciemnoczerwony kolor, tylko nigdy u fryzjera na takim zabiegu nie byłam i nie wiem, ile mnie to będzie kosztowało. Będę wdzięczna za podpowiedź odnośnie kosztów i może polecenie jakiegoś przystępnego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinna33
Ja mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia z salonem Elegante niedaleko mnie na Juliusza Ordona. Naprawde świetny salon i tak jak kiedys denerwowało mnie to ze nie moge trafić na ten odpowiedni tak własnie teraz ciesze sie ze jak wiem ze pojde i powiem co chce to to bede miała na włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Elegante odradzam - co prawda w zakresie rzęs. W lutym miałam tam semipermanentna maskare, po ktorej wypadla mi w ciagu kilku dni z polowa rzes. Nie wiem, czy nie wypadlyby wszystkie, gdybym na miejscu (wyjechalam na narty zaraz po zabiegu) nie znalazla kogos, kto zdjal to cholerstwo. Rzesy powoli, ale odrastaja, strach sie bac, co byloby, gdybym im powierzyla wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka0007
Troche to dziwne co piszesz. Semipermentna maskara to jest przeciez trwaly tusz to rzes, "okleja" , maluje rzesy tak samo jak zwykly tusz do rzes, tyle tylko ze trzyma sie 3 tygodnie. Nie mozliwe jest zeby wypadla po tym polowa rzes :/ To jest fizycznie niemozliwe. Sama mialam zrobiony ten zabieg. Jako pierwszy ktory robilam w Elegante. Maskara sie po prostu zaczela wykruszac i zdjelam ja po 4 tygodniach. Ale rzesy mialam w bardzo dobrym stanie! Tylko efekt byl za malo widoczny i namowiono mnie na przedluzenie rzes 1:1. Po swoich wczesniejszych negatywnych doswiadczeniach z przedluzaniem rzes bylam baaaardzo sceptycznie nastawiona. A teraz?! Nie zamienie ich na zaden inny salon! Przedluzam rzesiska w elegante od ponad pol roku i dla mnie osobiscie sa bezkonkurencyjni! Wczesniej przedluzalam w uwaga! 4 innych salonach i za kazdym razem mialam rzesy albo posklejane, albo powbijane w oczy, krzywo pozakladane a ich ilosc to max polowa oka :( Teraz mam idealne, rowniutkie i za kazdym razem piekne! Naprawde z czystym sumieniem polecam salon Elegante! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_e
Witajcie, zasugerowałam się Waszymi opiniami i skorzystałam z usług p. Kingi z Le Desir - akurat było wolne miejsce na farbowanie. Włosy chciałam rozjaśnić dość mocno, jednak fryzjerka zasugerowała jedynie delikatne przejaśnienia. - Strzał w dziesiątkę! Dawno nie wyglądałam tak.. "świeżo" :) :) :) Co do cięcia to skracałyśmy włosy minimalnie, ale teraz mają lekką formę. :) Wczorajszy wieczór spędziłam miło i sympatycznie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon BAGART na chłodnej jest masakrycznym miejscem w ktorym fryzjer wlasciciel salonu Jacek wywyzsza sie ponad normy, nie majac za kszty talentu. Poszłam tam raz na strzyzenie i moja mama na kolor mialysmy blisko, wyszlysmy załamane. Blond wyszedl poprostu zielony na co jacek fryzjer stwierdzil ze z tych wlosow nic innego nie da sie zrobic!!! rozumiecie? ja prosilam o kosmetyczne podcięcie wyszlam z krzywym strzyzeniem i zamiast 2 cm obcial ok 10. nie rozumie co sie do niego mowi, a narzcuca wlasna wizje nie sluchajac oczekiwan klienta! Neguje prace innych fryzjerow, uwazajac siebie za guru fryzjerstwa! moje kolezanki z pracy ktore chodzily do salonu ( bo maja najblizej) sa mojego zdania, a wrecz sa zniesmaczone zachowaniem owego "pana fryzjera" ktory pustym adorowaniem klientki mysli ze zakryje swoj brak fachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon BAGART na chłodnej jest masakrycznym miejscem w ktorym fryzjer wlasciciel salonu Jacek wywyzsza sie ponad normy, nie majac za kszty talentu. Poszłam tam raz na strzyzenie i moja mama na kolor mialysmy blisko, wyszlysmy załamane. Blond wyszedl poprostu zielony na co jacek fryzjer stwierdzil ze z tych wlosow nic innego nie da sie zrobic!!! rozumiecie? ja prosilam o kosmetyczne podcięcie wyszlam z krzywym strzyzeniem i zamiast 2 cm obcial ok 10. nie rozumie co sie do niego mowi, a narzcuca wlasna wizje nie sluchajac oczekiwan klienta! Neguje prace innych fryzjerow, uwazajac siebie za guru fryzjerstwa! moje kolezanki z pracy ktore chodzily do salonu ( bo maja najblizej) sa mojego zdania, a wrecz sa zniesmaczone zachowaniem owego "pana fryzjera" ktory pustym adorowaniem klientki mysli ze zakryje swoj brak fachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×