Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witam. My sie szykujemy na wizyte u lekarza:) Paula a papiery juz ida- jeszcze nia doszły:D Jedziemy pierwszy raz do ortopedy w Bytomiu. Do tej pory jeżdziłyśmy do Katowic do Centrum dziecka i matki. Ale , ze juz żadne operacje nie beda potrzebne , wiec poszłam za rada pani neurolog i zapisałam Alicje tutaj. Jest blizej oczywiscie , bo do centrum Bytomia mam tylko 7 km. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje pomyślnie załatwoinej sprawy z fundacja, jeszcze tylko na allegro, oby sie nie guzdrali z tym za długo :) do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.Aja,nie zapomnij powiedzieć co lekarz powiedział:)Trzymam kciuki:)Moja mama tez dzisiaj poszła do szpitala na drugą nogę.Jak wszystko będzie ok to wyjdzie w czwartek.Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie . wyniki mogły byc lepsze , ale i tak nie jest żle. Zoperowane bioderko zaczyna sie podwichac znowu. Ale:) tu ulga mozna temu zaradzić jeszcze bez operacji. Wiec REHABILITACJA Jeszcze bardziej intensywna. I nacisk na hipoterapie:) A w Rusinowicach jest:D I lekarz dał nam karteczke Z naciskiem własnie na koniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestesmy po ćwiczeniach. W szkole miała a teraz ze mna. Ufffff sama stwierdziła Alicja, ze bedziemy wykończone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane...odmeldowuję się posłusznie dziś też...melduję posłusznie że nasza rodzinka się nie powiększa...ale brak @ mnie trochę martwi chyba rzeczywiście przesadziłam ztym odchudzaniem :/ Wy się trzymajcie cieplutko super że koniki będą ja lubie koniki trzymajcie się:):D:D:D:D❤️do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu chyba tak, wystarczy juz :) a teraz duzo ruchu :) Aja pozdrawiam 🌻 dla Alicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziś ja pierwza u Was się melduję posłusznie i jadę z malutką na lasery:):D buziaczki cieplutkie miłego dnia Wam życzymy :D❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy. Juz jestem. Byłam z mama w urzedzie skarbowym. Kolejki wszedzieuffff. Teraz robie obiadek i czekam na Alicje. Byłam też po skierowania dla ALicji , bo przed wyjazdem musi miec wszystkie badania:) Ale pogoda sie robi piekna i myśle , ze sie utrzyma. Na konikach lepiej jezdzic na dworze niż w budynku. Miłego popołudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie mysle , ze poczta u nas w kraju spi:) Czekam na list tydzień i nic. Cwiczenia zrobione:D Teraz Alicja odpoczywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj mija miesiac od Smierci taty:( Jedzemy na cmentarz. Alicja juz pojechałam do szkoły.:) Miłago Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję listę....kurcze AJA jak ja Wam zazdroszcę tych koników...a jeszcze na powietrzu ojoj....cudnie:) pogoda cudna ahh...żyicie jest piękne...a co tam:) hehe 🌻 i ❤️ dla Ciebie Kochana i Alusi:) PS.sąsiadka jeszcze nam PITa nie oddała ale powiedziała że zrobi i przyniesie i nam wszystko powie jak zrobić żeby Alusia dostała pieniążki...bo ona się zna...w firmie gdzie pracuje ona się tymi PiTami zajmuje a to duuużżża firma:) więc się zna...Morliny...coś Wam mówi??:) buziaczki jeszcze raz miłego dnia🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- hahaha Alicja je parówki z tej firmy:) A pogoda rzeczywiscie cudna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju Kochana...doszliśmy z mężem do wniosku że strasznie dużo zachodu z tym 1% podatku i że tyle co byłby ten 1% to my po prostu na Twoje konto wpłacimy...tylko czy to na te konto fundacji wpłacić?? czy jakieś Twoje osobiste??jak coś to napisz na GG:) DOBRANOC🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mówili , ze bedzie chlodniej a tu piekna pogoda i ciepło:D Pozdrowienia od Alicji🌼 Postanowiłysmy na turnusie zostac jednak i na świeta:) A co tam nudzic sie nie pozwola. Miłego Dnia Kasiu odpowiedz na gg poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE.... moja mama tez mowiłą że ma być dziś brzydko i padać ale póki co...słonko daje...no ale nie wiem czy dzis się na spacerek wybiorę...zgadnijcie czemu...tak...MArta znow choruje ja już z nią nie wytrzymam!!!!!! ale chyba i tak pojdziemy a co tam...bedziemy choroby przepedzać słonkiem:) tylko żeby gorączki nie miała to pójdziemy;) buziaki dla Was...ale Wam zazdroszcze tych koników i fajnych świąt nie to co w domku przy stole siedzieć....suuuuper:D:D:D:D:D:D🌻 dla Was...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa nie złozyłam Wam życzeń z okazji DNIA KOBIET a więc zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka i pomyślnych ćwiczeń buziaki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 - bukiecik dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) kobiecosci Wam zycze 🌻 Kasiu to wcale nie tak duzo zachodu. Obliczasz Pita (i tak to musisz zrobic) wpisujesz w krateczke ile ten jeden % wynosi i wplacasz taka sama sume a nawet mozna i wieksza :D na konto fundacji z dopiskiem dla Alicji Cot. Chowasz kwitek do dokumentow gdzie masz wszystkie papiery z Urzedu Skarbowego i zapominasz o sprawie. Do czasu az dostaniesz zwrot tej sumki z US (jak wplacisz wiecej to i tak dostaniesz tylko tyle ile wyszlo w Picie Aja fajnie, mam nadzieje, ze na tym turnusie Ty tez troszke odpoczniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do życzeń ,życze wam dziewczęta przede wszystkim tego aby ten dzień trwał cały rok!🌻 Reszta to gra przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss tak tak , a my gapy:O Wiec dla Was wszystkiego najjjjjjjjjj ,duzo słońca i radosci- ZAWSZE. A odchudzaczką wspaniałej figury:D i niech sie trzyma haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie Panie dzisiaj zajete:) Ja dostałam sliczny kwiatek od syna 🌼:D A teraz ide kąpać Alicje. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek:D Jak po Dniu Kobiet?? U nas pogoda piekna dzisiaj jak narazie. Wczoraj rano tez tak było a pozniej sie rozpadało:O Alicja w szkole. Cieszy sie , bo jutro juz wolne. W srode musimy jechac na badanie krwi przed wyjazdem musi miec wszystkie badania aktualne. Wczoraj wrócila wykończona:D mieli gosci z Anglii w szkole:) Zyczymy Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,ja też to 1%:)wpłace bezpośrednio na konto bo laska która mnie rozliczała nie umiała tego zrobić:)Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE:) ooo...dziś nie jestem pierwsza:D u nas słonko piękne tylko wieje strasznie a moja Marta kaszel katar i takie tam...oj ten mój chorodupek;)belaiza...to w takim razie niewielka różnica czy przekaze na to 1% czy wpłacę ot tak po prostu;) Trzymajcie się Kochane ja nie wiem czy jeszcze dziś tu zajrzę bo jade dziś do Dżina:/ BUZIAKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×