Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Jestesmy w domku:D Odwiedzin tyle heh - super;) A jeszcze kolejna dobra wiesc:D Potrzebny był wózek dla Ali do szkoły i MA nowy:D Szkoła dostała pieniadze na cztery wózki z Polsatu:D Niesamowite- wszystko sie rozwiazuje🌼 Teraz sie bierzemy za szykowanie ksiazek i kart pracy - tych które musi Alicja na turnusie zrobic>O A pogoda ło matko :D leje i okropnie wieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że Alusia ma nowy wózek i że szkoła w tym pomogła❤️ My czekamy na wózek ma być dopiero w styczniu🌻 .....Ogromne całusy od nas dla ALUSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 sobota... Dziś ja pierwsza:D kurde, małą pilnuję dziś ostatni dzień...i teraz to już mi wszystko poodcinaja normalnie.....bez telewizji 3 miesiace, teraz jeszcze net, prąd... ech.. muszę szukać dodatkowego zarobku. Dzieciaczka jakiegoś też szukam,ale niema....buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie:) Troche spraw do załatwienia było i musiałam wpierw auto odkopac hahahaa- tak sypało:O Zimka tuz tuz. Alicja juz wyjazdem zyje :) Duszku- bedzie dobrze:) cos znajdziesz. wiem jak jest ciezko i przyznam ze nam tez:O Ja odmawiam sobie juz wszystkiego... E , tam byle do przodu:) Trzeba byc dobrej mysli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!mieliśmy dzisiaj gości dlatego dopiero zaglądmy. ....Pozdrawiamy serdecznie i przesyłamy wielkie buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Piekny poranek i jak narazie słoneczny🌼 jest biało i lekki mrozik- byłam z Dusia i ona szaleje na sniegu:D Alicja juz załozone łuski miała i przykurcz coraz mniejszy(łatwiej sie zakłada):D Teraz szykujemy sie do koscioła:) Miłej niedzieli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela.....leniwa.... Ja z rodzinką zaraz zmykam do mamy...ugotowałam jej pulpeciki,,szpitalne,, z piersi kurczaka... Trzymajcie sie ciepło.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!u nas pogoda byle jaka, ale jeszcze 5 godz.i zobaczę Antosia bo nie widzialam go 3 miesiące.Jestem taka szczęśliwa! ...Pozdrawiam serdecznie-miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy spakowane:) Zapiete na ostatni guzik wszystko:D Alicja juz by pojechała jakby mogła. I tak sypie u nas:O Bielusienko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej..w niedzielne zmne popołudnie...śniegu juz nie ma , ale wieje i mokro...brrrrrrrrr Aju i Alu szerokiej drogi i wszystkiego co -najlepsze -najmilsze -najcieplejsze ❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam wszystkiego co najlepsze,szerokiej i spokojnej drogi! Wytrwałości i ogromnej siły podczas ćwiczeń! Trzymajcie się cieplutko będę myślami z wami! Buziaki od nas dla was❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy Wam bardzo:D Juz ostatni raz przed wyjazdem tutaj jestem:) Trzymajcie topik- i tak wogóle to bedziemy teskniły:O Buziaki sładkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
Droga Aju, nie mam jak się dorzucic niestety.... ale moze dobrym słowem i swiadomoscią opiekowania się chorym dzieckiem :) Chciałam polecic Ci bardzo dobry szpital który mieści się w Ameryce k. Olsztynka - znajdziesz tam wszystko co dla swojej córci potrzebujesz - gorąco polecam http://www.ameryka.com.pl/ ps. moja córcia jest w tym samym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×