Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witam ja mam problem z synem musielismy sie udac do proktologa i szczelina odbytu paskuctwo bedziemy sie leczyć czopkami i maściami. Pozdrowienia dla Alusi nikt nie wie jakie ma szczęście jak ma zdrowe dziecko. ❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kruszynka tu sie zgadzam z Toba. Zdrowe dziecko to szczescie.Ale ile rodzicow tego nie docenia:O My tez mamy szczescie:D - mozemy sie wkazac i kochac całym sercem❤️ te nasze chore dzieci.... A ja zmarzłam okropnie. Pół godziny przed klatka stałam z Alicja czekajac na kierowce. Opiekunka zaspała:) Kazdemu sie zdarza. Ale Ala pod kocem to jej cieplutko było:D . W kazdym razie juz pojechała do szkoły. Miłego Dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Jeszcze mnei tutaj nie było więc zaglądam :D i śle buziaki Alicji ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś to super , ze jesteś, i ze wszedzie Cie pełno:D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku , ale pogoda piekna u nas. Tyle, ze sie topi wszystko i okropne błoto:O Człowiek wiecznie niezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 masz racje takie dzieci kocha sie ponad miarę przychyliło by im sie nieba żeby jak najmniej cierpieli , są tacy wrażliwi kochani, ale u mnie ciągle strach żeby coś strasznego sie nie stało. Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny z tego topiku dobrze że mam komputer i mogę poczytać o kimś to tak jakby mi ktoś opowiadał swoje troski i mam możliwość wyżalić się trochę lżej. Dzisiejsze słoneczko trochę poprawiło nastrój oby tak częściej. 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze dobrej nocy wszystkim. Jej , a my sie martwimy troche. Moja synowa w ciaży jest i nie za dobrzesie czuje. Skurcze ma jakies. Chyba do szpitala pójdzie:( . Do porodu jeszcze trzy miesiace:O Boże pomóż jej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nie martwcie się będzie dobrze.Trzymam mocno kciuki i jestem myślami z Wami. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aju, niech ona sobie kupi nospę forte i popija ją. też tak miałam... i wszpitalu mi też dawali nospę forte.. i masę zastrzyków. 6 x byłam na podtrzymaniu,a potem był problem bo nie mogli bóli wywołać a było już po...42 tygodniu!! i cesarka. ...ech... biedne te kobitki.. ale trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌼 Alicja jest przeziebiona.:O Połowa klasy chora i idziemy o 12 do lekarza. Taka pogoda- zimno , cieplo i wirusy sie rozwijaja. Synowa strasznie przezywa. Ale rozmawiałam z nia i juz troche lepiej. Leki bierze. W kazdym razie ja sie goraco modle, a Alicja jeszcze bardziej. Dla niej ferie sie juz zaczeły, a miały od poniedziałku. Zycze miłego Dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu wracaj szybciutko do zdrówka,a my modlimy się o Twoją ciocię i wierzymy w to że będzie wszystko dobrze. Mocno Was wszystkich ściskamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witajcie kochane dziewczynki..i chłopczyki. U nas tez słoneczko świeci , aż chce sie żyć...pięknie...wiosna tuż za rogiem...tak to wygląda.Aju jak zwykle jestes....niezawodna...jak taran idziesz przez życie i dlatego wiem że Alutka będzie chodzić....pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Juz po wizycie u lekarza. Nie jest tak zle , ale dobrze , ze poszłam. Dopiero co zaczeło sie rozwijac jakies paskudztwo:O W pporadni ludzi od groma. Głupio bez kolejki sie idzie, ale zawsze nas woła doktor jako pierwszych. Antybiotyk ma zeby sie nie rowijało dalej. Do tego osłona, syrop i inhalacje musz robic. Synowa juz jakby lepiej:) Odpoczywa i ten brzuszek taki napiety nie jest. :) Oby tak dalej. Dzieki Ci Boże❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka lezy jak placuszek. Leki grzecznie zjadła:) Odpoczywa i goraczki nie ma. Nawet na rehabilitacje dzis nie pojechała.:O Damy rade:D walczymy o wszystko:) Pozdrawiam w imieniu Ali i buziaki przesyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz panują jakieś choróbska że nawet po antybiotykach całkowicie nie przechodzi. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Alusię i Antosia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Alicja nie spi od szóstej:O Ale widac ,ze wiecej siły ma:) Jak narazie sie bawi:D Ale zapowiadziała, ze niedługo idzie sie położyc:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teraz z kim człowiek nie rozmawia to każdy jest chory.Ja też dopiero skończyłam brać antybiotyk bo miałam zapalenie tchawicy i gardła. Alusiu życzę Ci dużo dużo zdrówka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda duzo ludzi choruje:O Pogoda u nas tez piekna:) słońce swieci i +7 stopni. Ale....wszystko sie topi i okropne błoto:( masakra. na klatce schodowej wyglada jakby ktoś worek piasku wysypał:) Alicja obiad zjadła,miała inhalacje i teraz znowu lezy:D Jak zwykle buziaki Wam przesyła👄 i pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj czasu brak:) Pozdrawiam was serdecznie i bardzo słonecznie. Jest pieknie na dworze:) Buzka od Alicji👄 Czuje sie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×