Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

Mam 22 latka, pare dni temu stracilam motywacje calkowicie, moj swiat sie zawalil.Teraz od poniedzialku zaczynam robic cos dla siebie...zapisuje sie na aerobik, zaczynam dietke.Przed swietami dietowalam sie, schudlam 4 kg, ktore w Swieta wrocily z nadwiazka:( Waze 67 kg na dzien dzissiejszy, mam 176 cm wzrostu.Kto ze mna??zamierzam prowadzic tu tabelke naszych sukcesow i licze na osoby silnie zmotywowane, ktore wiedza czego chca i za wszelka cene chca dazyc do celu:) Granica I-10 luty...4, 5 kg mniej co Wy na to?? ZAPRASZAM!!piszcie o sobie i odrazu podajcie wymiary tznbiodra, talia, biust, waga, wzrost, ile jest i ile chcecie aby bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
nie odchudzam sie z Toba bo juz widze ten rygor:DTo co ja mam powiedziec jak mam 164 cm a waze 67 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja? Po potrzebuje kogos z biczem, zeby stał i krzyczał jak robie źle! ;) W innych topicach coś pusto, wiec może tutaj uda mi się zatrzymać na dłużej i wreszcie schudnąć... 70kg przy 170cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) ja juz zaczynam tez ktorys raz, ale teraz postanowilam ze musze!!poprostu musze!!bedziemy sie wspierac i sie uda.Ja juz mialam takie samozaparcie, ale niestety w swieta stracilam motywacje, checi:(wszystko mi sie zawalilo.ale czas sie otrzasnac i dzialac.wiec od pon dietka:) jaka Ty preferujesz diete??ja narazie tak 800 kcal, potem moze 5 dniowa amerykanska(ale to tak za 2 tyg)a pozniej bede zwiekszac pomalu kcal zeby jojo nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początek: -wykluczenie słodyczy i maksymalne ograniczenie mącznych, ziemniaków itd -małe porcje -po 18-17 juz nic, albo tylko maślanka jak bede już umierać z głodu -poza tym ruch- rowerek, skakanka, hula-hop, ciężarki. codziennie! No i dużo samozaparcia. Też juz raz udało mi się schudnąć, ale później przestałam się tym przejmowac i znów przybrałam. Mój pierwszy cel to-10kg! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 32
Cześć ja też potrzebuje wsparcia jestem na diecie 4 dzień ciężko mi ale tak bardzo chcę schudnąć mam 164 wzrostu a ważę 67 KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja waze 63 przy 169 wzroscie jescze niedawno wazylam 56 teraz dlam sobie 2 miesiace ale was prosze jedzcie cos i jedzcie co 2-5,3 godziny naprawde jest wtedy poprawiony metabolizm i cukier nie spada gwaltownie a jak czujecie glod to cos malenkiego jedzcie zoabczycie z enie bedziecie glodne pilnujac regularnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja właśnie jem 4 dzien co 2-3 godzinki!waze 63 kilo przy 169 !ale bed episac co wieczor zdawac raport ok! nie wiem jak wy to wpisujecie robicie te minki usmieszki i sentencje kawiatuszlki jak to sie robi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka18
Hej!Chętnie się przyłączę.Waże ok 59 kg,167 cm.Chciałabym zejść do 54 kg.Myślicie,że w miesiąć uda mi się?Oczywiście najfajniej byłoby schudnąć tyle w tydzień,ale to raczej nierealne:-)Od trzech dni nie jem słodyczy,a ilość kcl ograniczyłam do ok 800.Nawet nie czuje się głodna,staram się dużo pić aby zagłuszyć głó.Mam nadzieję,że przy okazji skurczę sobie troszkę żołądek,abym nie miała ochoty wcinać tyle żarcia,bo naprawdę potrafie zjeść dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja to potrafie zjes bardzooo duzo naprawde.W swieta jadlam tyle, ze juz ..nie moglam, ale dalej jadlam.To sa kompulsory, ja wiem ze tak nie jest zdrowo, ale ja niestety mam tak, ze albo jem megasne ilosci, albo prawie nic>>czyli wszystko alvbo nic:)podajcie dziewczynki swoje wymiary, jutro zrobi sie tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona*
witajcie..tez bede tu zagladac.Wzrost 171 cm -waga 63 kg--> cel 57 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona*
codziennie od kilku dni krece po 10 minut hula-hopem..jezdze na rowerku stacjonarnym i zamierzam raz na jakis czas (tak co kilka dni ) pic herbatke figura 1 z senesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipsik
No to moze i ja :) waże 58 kg przy wzroscie 161 i potrzebuje tak ok 6 kg mniej , bede z wami razem nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)czy nie lepiej jest zmienic na stałe swoje menu,niż tylko na czas diety??Wystarczy tylko innaczej jesc ja zmieniłam swoje menu i jest o wiele lepiej.Wiem tylko tyle,ze napewno wam ciezko,ale trzymam kciuki.aha czemu np.od poniedziałku??a nie od jutra???czyli jutro mozecie sie jeszcze najesc za wszystkie czasy:P hmmm NIEMĄDRE POSUNIĘCIE,ale wasza sprawa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat juz od dziś się ograniczam... a jeśli ktoś dopiero od poniedziałku to przecież Jego sprawa, pewnie ma jakieś ku temu powody. Idę spać, bo mi w brzuchu burczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smute3ek
hej ja tez sie chce odchudzac mam 164cm i 69kg wiem jest to masakryczne pomocy poradzcie mi jak mam postepowac ja nie mam zadnej motywacji nie chce mi sie i uwielbiam slodycze a jednoczesnie chce wygladac inaczej pomocy szybko HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smute3ek
hej ja tez sie chce odchudzac mam 164cm i 69kg wiem jest to masakryczne pomocy poradzcie mi jak mam postepowac ja nie mam zadnej motywacji nie chce mi sie i uwielbiam slodycze a jednoczesnie chce wygladac inaczej pomocy szybko HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwoneczek niebieski
Cześć Dziewczyny!! 🌼 Dołączam się do Was..:) JA- podobnie jak autorka- 22 lata, 176 wzrostu i 67 kg wagi :) Od początku stycznia codziennie ćwicze po godzince, i byłam na diecie, a teraz- pół godziny temu- rzuciłam się głupia na ciastka.. Rozpaczałam, i weszłam na Kafe po motywacje.. I mam nadzieję, że na tym topiku ją znajdę.. Od jutro 7.01 trzymam juz rygor i będę z Wami!! Mam nadzieję, że topik nie umrze i będziemy trzymać się razem , motywowac i chudnąć!! :) pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka222
ja też się dołączaam!!!wzrost 170 waga 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też:)mam 175 cm wzrostu i ważę 64 ale mam ogromy problem z zaparciami.ile ja się juz herbatek w ostateczności napiłam....:( chciałąbym 60,ale jedyne co polecam to south beach i mo żna wtedy 2000 kcal jeść w 1 fazie,ajk kto chce i się chydnie.ja w wakacje zjechałam na tym z 75 do 64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadaniu (jajecznica z pieczarkami i mała bułka ziarnista- mogłby być bez tej bułki, no ale... :P) i 300kcal spalonych na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie melduje 176 cm, 68 kg, biodra-98, talia-73, biust-93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Hej ja tez sie dolaczam..niadwno zlaozylam swoj topik ale jakos znikl w tlumie..heh od jutra zaczynam moja dietke..jets to dieta "nieokreslona" poniewaz zamierzam jest same warzywa jeden raz dziennie..w szkole nigdy nic nie jadlam wiec nie am ztym problemu..bede jadla tylko jeden posilek po skzole..chce schudnac jakies 10 kilo w dwa tygodnie..mi wystarczy tyle jedzienia jestem przyzwyczajona tak jest i na takiej dietcie juz schudlam 10 kilo w tamtym roku..teraz zaczynam ponownie..bede tutaj zaglaadc i pisac jak mi idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx
Przepraszam ze tak analfabetycznie pisze ale to dlatego ze pisze za szybko i mi sie literki myla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie wpisuje w to :) Pierwszy cel -5kg , najlepiej do lutego :) za niecałe 3 tygodnie studniowka.. mam nadzieje że przez ten czas schudne chociaż 3kilo. Moje wymiary: *170cm *55kg , pierwszy cel 50 kg *88 cm w biuście - tak może zostać :D * 70cm w talii - marze o 60cm * 95 CM W BIODRACH (KOSZMAR) a marze o 88 cm.. Mam 19 lat i narazie chyba tyle o mnie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem ktoras napisała ze wazy 67 i ma 164 i to koszmar bez przesady ja mam 165 i waze 66 schudłam od 15.11 z 73kg do 66kg, mam zamiar wazyc 60-58. teraz wygladam bardzo dobrze, widze róznice w pasie ubyło mnie 10cm, uda 5cm, stosuje diete 1000cal, i tak juz pozostanie na dłuzej pozniej bede zwiekszac kalorie do 2500tys dopoki nie schudne no i cwieczenia to najwazniejsze chodze na fitness 2xtyg i cwicze w domu sama callanetics, atb 8 min, i byc moze skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizzaaaaa
abs oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkie
Witam dziewczynki! Ja od czterech dni jestem na diecie South Beach i jestem zachwycona! Schudlam juz 2 kg wiec motywacje mam jak nigdy :D Mam podobna budowe do wiekszosci z was. Przy wzroscie 170 cm wazylam 68 kg, teraz juz 66. Wymiary: biust: 96 cm biodra: 101 cm talia: 86 cm udo: 58 cm lydka 40 cm Mam nadzieje ze razem uda nam sie cos osiagnac i w wakacje z zachwytem bedziemy paradowac po plazy w strojach kapielowych :D. Trzymajcie sie laseczki buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×