Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Gość smute3ek
do justynkie---> moze podasz mi ta diete ja jestem zalamana mam 164cm i waze 69 kg nic nie skutkuje uwielbiam slodycze wogole uwielbiam jesc ale nie mam mobilizacji doradz mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodycze niestety bedziesz musiala ograniczyc, ale mozna je zamienic innymi produktami. Dieta nazywa sie South Beach albo dieta plaż poludnia. Ja mam ksiazke na ten temat ale aktualnie pozyczylam ja kolezance. Najlepiej jak w google wpiszesz dieta south beach i wyskoczy Ci kilka stron z informacjami na ten temat, beda tez przepisy na rozne dania. Albo poszperaj w bibliotece, moze maja tam ksiazki o tej diecie, ja w swojej znalazlam. Jesli uwielbiasz jesc to ta dieta jest idealna bo jesz lacznie 6 posilkow, 3 duze i 3 male w formie przekasek, mozesz jesc ile chcesz, oczywiscie w granicach rozsadku, zeby Twoja dzienna dawka kalorii nagle nie wyniosla 4000 kcal :P. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooo
ta dieta plaz . jest strasznie droga !!!!! i do tego pracochłonna, nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipsik
widze ze coraz wiecej tu nas bedzie :) to dobrze bedzie wieksza motywacja napiszcie moze czy cwiczycie i jakie to są cwiczenia bo ja od wczoraj troche cwicze i mam nadzieje ze mi sie uda wytrwać choć nikt poza mna w to nie wierzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie ta dieta kosztuje troche wiecej niz normalne odzywianie, zwlaszcza teraz kiedy warzywa sa drogie ale ja tlumacze to sobie w ten sposob ze skoro wczesniej nie zalowalam pieniedzy na chipsy i czekoladowe batony to teraz moge sobie za ta kase kupic pomidora albo papryke. Poza tym np kostka fety kosztuje niecale 3 zl a starcza na 4 razy, piers z kurczaka ok 6-7 zl a tez starcza na 4 razy. Wyliczylam sobie ze moj dzienny wydatek na zywnosc nie przekracza 7-8 zl. Tylko czasami trzeba poniesc wiekszy koszt na jeden raz. Co do cwiczen to ja cwicze z tasmami fitness, mam tez wszystkie filmiki z serii 8 minutes, czasami sobie pokrece rowerkiem w powietrzu. Wczesniej tez biegalam ale mam chore stawy kolanowe i teraz mam konztuzje wiec musze poczekac az minie i znowu zaczne biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę :D mam 1,76 m i ważę 74 kg ;( chcę schudnąć 10 kg !! więc się przyłączam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smute3ek
dzieki ci justike za wszystko buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde :/ skusiłam się na piwo... przyszła koleżanka, smutno jej było i się napiłyśmy. Niby w kaloriach nie wyjdzie źle, bo niewiele dzisiaj zjadłam, ale zawsze to piwo i to o 18.00 juz... buuuu! Nalezy mi się jakaś kara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdydurka nie martw sie. Jutro znowu zaczniesz i bedzie dobrze tylko musisz uwazac. Ja jakos poradzilam sobie z pragnieniem zjedzenia slodkosci, mama zrobila karpatke i nawet nie powachalam :P. A znajomym na razie odmawiam wszelkie wypady do pubu bo wiem ze na samej wodzie mineralnej sie nie skonczy. Szkoda ze akurat teraz w karnawale nie moge poszalec ale pocieszam sie tym ze to tylko pare miesiecy a potem juz bede ladna i zgrabna wiec to inwestycja na reszte zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciastem też sobie dałam jakoś rade, czuję się głodna wiec może nie jest tak źle... a poza tym spaliłam dziś w sumie ponad 600 kcal na rowerku :P a jeszcze zaraz pójdzie w ruch hula-hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) ciesze sie ze nas tak duzo.Zaraz zrobie tabelke:)OD jutra zaczynamy tak ostro!!!!!!I nie ma, ze nam sie nie chce, czy tracimy motywacje!!Mamy sie wspolnie motywowac:Dja mam w planach w tym tyg 3 kg:) bardzo bym chciala....Narazie bede na dietce 800 kcal, ale planuje niedlugo amerykanska zrobic..tylko nie 5 a np 3 dni.Jkaie macie z nia wspomnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Ferdydurka to ile jeździłaś na rowerku??? Ja po 100 kaloriach się nudzę :D a ile piwo ma kalorii ?? ja je tak lubię :( wódka też jest kaloryczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NICK WIEK WZROST WAGA BIUST TALIA BIODRA BEDZIE Promyczek 22 176 66,67 90 70 96 59kg Aga32 164 67 Agatetenis 169 63 Michalinka18 167 59 54 Zaciekawiona 171 63 57 Czipsik 161 58 52 Ferdydurka Smute3et 164 69 Dzwoneczek 22 176 67 Asiulka22 170 69 Martencjusia 175 64 60 Parma 176 68 93 73 98 Yuki 19 170 55 88 70 95 50 Markizza 165 66 58/60 Justynkie 170 66 96 86 101 Katie 176 74 64 Monix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hmmm cos sie poknocilo z ta tabelka;p kto umie tak ladnie zrobic to prosze o poprawki:) i wpisujcie swoje dane:) bedziemy aktualizowac raz w tyg, np . w poniedzialek,ok??tylko poprawcieee:D bo mi cos sie formatuje zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czipsik
mierzyłam sie i moje wymiary to 96-84-93 no i waga 58 a ma byc 52 :) mozesz zanotowac w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka18
Nie lubie jak czasem przychodzi mi do głowy myśl typu:"po co ja się w ogóle odchudzam...to nie ma sensu...daruj sobie...i tak ci się nie uda...dziewczynki,please,pomóżcie!mam chwilę zwątpienia!!!Nie chcę się poddać!:-( Może wypróbuje tą dietkę south beach...w sumie jakos na razie potrafię sobie odmawiać pewnych przyjemności,i jem niewiele,myślę,że nie przekraczam 700 kcl,ale nie można tak przecież całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalinka nie wolno się poddawać! Nigdy w życiu! Po co Ci to dochudzanie? Żeby wygrać przede wszystkim ze swoją psychiką i przekonać się, że można nad sobą zapanować... zaparzaj sobie herbatkę jakąś i wypija ciepłą. Mi pomaga! A na rowerku lubię jeździć, nie nudzi mi się jak włącze sobie jakiś film, albo ulubiona muzykę. Dziś to chyba z 1,5 godziny pedałowałam, chociaz sama nie wiem ile wysżło w sumie., bo na dwie tury rozłożyłam. idę po coś do zmierzenia obwodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko... ale wymiary.. pfff... :P talia: 74 biodra: 98 biust: 96 i najgorsze... udo: 57 waga: 70 wzrost: 170 cel1: 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Justa*
Cześć dziewczynki!Dołączam się do was!Mam 160cm i ważę 53kg:(.Chciałabym ważyć 46kg,to moje marzenie od czasów ogólniaka,a teraz mam 26lat.Ja zaczęłam odchudzanie od dziś.Mam swój sposób na dietkę,bo w zeszłym roku na wakacjach schudłam w ten sposób 13kg.Dziś zjadłam 450gram marchewki z groszkiem,4 kromki pieczywa wasa z wędliną,z serkiem białym i na to ogórek i pomidor.To wszystko popiłam rosołkiem.Aha,jeszcze mandarynka,i 2 surowe marchewki.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalinka nie wiesz po co sie odchudzac? Oczywiscie dla siebie ale tez dla innych, zeby patrzyli z zazdroscia :D. Pamietam jak schudlam w wieku 15 lat i te rekacje innych ludzi ze tak ladnie wygladam, jak to zrobilam, bla bla bla... Nie ma nic lepszego niz okrzyk zachwytu w ustach najbardziej znienawidzonych ludzi :P. Teraz w wakacje tez udalo mi sie troche schudnac bo przed wakacjami wazylam 74 kg a schudlam nie stosujac zadnej diety, po prostu bylam zmuszona przez caly dzien wychodzic z psem na dwor wiec robilam po 4-5 dlugich spacerkow. Jak pojawilam sie na uczelni w pazdzierniku to wszystkie dziewczyny pytaly jaka diete stosowalam i zachwycaly sie ze schudlam, nie mowiac o chlopaku ktory kiedys mnie nie chcial a nagle spojrzal wzrokiem pelnym zachwytu :P. To najbardziej motywuje, kiedy inni widza jak sie zmieniasz. Widze jednak ze nie wszystkie tutaj macie problemy z waga, niektore bardziej z wlasna samoocena ale jesli spadek wagi pomoze Wam odzyskac wiare w siebie to do dziela, tylko z glowa! Zeby potem nie bylo wsrod nas zadnego kosciotrupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danncing with tears in my eyes
Cześć dziewczynki! to i ja się przyłączam:) mam zamiar zrzucić ten zbędny balast. niby nie jest mnie za dużo(wg innych), ale...no właśnie... ubranka się robią za małe😭 a i ja sama czuję się jakoś tak ciężko. na początek zamierzam zastosować 5-cio dniową dietę amerykańską...a potem sie zobaczy:) do justa---> podstawowa zasada-jesz-nie pijesz pijemy albo pół godziny przed posiłkiem, albo pół godziny po posiłku wlewając w siebie ten rosołek rozpychasz tylko sobie żołądek, a to nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest wypic szklanke wody przed posilkiem, wtedy potrzebujemy mniej jedzenia do zapelnienia zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK WZROST WAGA BIUST TALIA BIODRA BEDZIE Promyczek 22 176 66,67 90 70 96 59kg Aga 32 164 67 ? ? ? ? Agatetenis ? 169 63 ? ? ? ? Michalinka 18 167 59 ? ? ? 54 Zaciekawiona ? 171 63 ? ? ? 57 Czipsik ? 161 58 ? ? ? 52 Ferdydurka ? 170 70 96 74 98 60 Smute3et ? 164 69 ? ? ? ? Dzwoneczek 22 176 67 ? ? ? ? Asiulka 22 170 69 ? ? ? ? Martencjusia ? 175 64 ? ? ? 60 Parma ? 176 68 93 73 98 ? Yuki 19 170 55 88 70 95 50 Markizza ? 165 66 58 ? ? 60 Justynkie ? 170 66 96 86 10 ? Katie ? 176 74 ? ? ? 64 Monix ? ? ? ? ? ? ? dancing... 28 175 65 96 84 97 58 prawada, że czytelniej:) no wstydziochy zamieniać znaki zapytania na cyferki:D nikt z nikogo smiać się nie będzie-mamy się wspierać! ale nas dużo:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA-BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59-- Aga-----------32------164-----------67-------?----------? ---------? -------?-- Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------?----------?-------?-- Michalinka---18------167-----------59-------?----------?----------?-----54-- Zaciekawiona-?------171-----------63-------?----------?----------?-----57-- Czipsik ? 161 58 ? ? ? 52 Ferdydurka ? 170 70 96 74 98 60 Smute3et ? 164 69 ? ? ? ? Dzwoneczek 22 176 67 ? ? ? ? Asiulka 22 170 69 ? ? ? ? Martencjusia ? 175 64 ? ? ? 60 Parma ? 176 68 93 73 98 ? Yuki 19 170 55 88 70 95 50 Markizza ? 165 66 58 ? ? 60 Justynkie ? 170 66 96 86 10 ? Katie ? 176 74 ? ? ? 64 Monix ? ? ? ? ? ? ? dancing... 28 175 65 96 84 97 58 nanoszę poprawki, bo troszkę mi się wyżej nie udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nad duzo!!to musimy wytrwac:) wczoraj jedna z forumowiczek zarzucila mi ze wprowadzam rygor;p ale czasem takie zasady sa potrzebne:) tak wiec jut widze wieczorkiem raport z jedzonka i cwiczen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA-BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59-- Aga-----------32------164-----------67-------?----------? ---------? -------?-- Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------?----------?-------?-- Michalinka---18------167-----------59-------?----------?----------?-----54-- Zaciekawiona-?------171-----------63-------?----------?----------?-----57-- Czipsik---------?------161-----------58-------?----------?----------?---Ferdydurka---?-------170----------70-------96--------74------98----60 Smute3et------?-------164----------69-------?-----------?--------?-----?--- Dzwoneczek-22------176----------67-------?-----------?--------?-----?--Asiulka--------22------170----------69-------?-----------?--------?-----?-- Martencjusia--?------175----------64-------?-----------?--------?----Parma? 176 68 93 73 98 ? Yuki 19 170 55 88 70 95 50 Markizza ? 165 66 58 ? ? 60 Justynkie ? 170 66 96 86 10 ? Katie ? 176 74 ? ? ? 64 Monix ? ? ? ? ? ? ? dancing... 28 175 65 96 84 97 58 uff.ale to pracochłonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×