Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Założyłam sobie kalendarz hehe.Wiadomo,nie zawsze mogę byc na forum,a poza tym takie notatki bardzo motywują. Na pierwszej stronie zamierzam przykleić zdjęcie laski,której figura wydaje mi się atrakcyjna,później dzień po dniu dokładnie zapisywać co zjem,planować posiłki,robić liste zakupów.Określić dietę jakiej mam się trzymać,raz na jakiś czas z boku kartki zapisywać wagę i wymiary.Na końcu prowadzę małą książkę kucharską z przepisami SB.W kalendarzu mam zamiar również planować ćwiczenia,zdjęcia z gazet itp.Wszystko jest ładne i kolorowe,także głupio by było to zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em.........------------->ten kalendarz to super pomysł też mam taki zeszycik, tyle,że to nie \"pamietnik dietkowy\", a zeszyt kulinarny:D bo oprócz tego,że ze mnie śpioch i leniwiec, to na dokładkę łasuch hihi.uwielbiam gotować-kucnia to moje królestwo,więc z pietyzmem podchodzę do moich kulinarnych zapisków.teraz będę miała troszkę roboty, bo stary zeszyt już jest zapełniony i muszę ponanasić przepisy z kartek do nowego kajetu. niestety kupienie takiego wymarzonego \"zeszytu\" też nie jest łatwe nachodziłam się po sklepach i nic nie znalazłam.fajny by był taki z paieru czepanego..sie rozmarzyłam:) hihi ale wracając do głównego tematu:) dieta jest 5-cio dniowa podaję jadłospis 8- kawa lub herbata (bez cukru i mleka) 10- 50g serka topionego 12- jajko + pomidor 14- jabłko 16-biały chudy ser (20 dag), lub serek wiejski + pomidor 20- lampka czerwonego wytrawnego wina z pozycji ostatniej cieszę się najbardziej, bo wino wręcz uwielbiam:D aha...do tego jeszzce woda mineralna -conajmniej 1.5 litra dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em---------------> aj noł :D przez jakiś czas odżywiałam się uwzględniając indeksy glikemiczne-Montignac się kłania:) ale...jestem straszny łasuch i czasami ciężko to pogodzić. pokatuje sie tą dietką 5 dni (sugerowany ubytek-5kg) a potem białemu pieczywu i ziemniakom powiem won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipsik
No ja juz w domku :) i jak wam idzie bo ja jak narazie jem malo bez slodyczy i bez pieczywa i mysle ze dam rade teraz musze zrobic troche porzdków a potem czas na cwiczonka :/ nie za bardzo za tym przepadam ale wiem ze bez tego nie ma efektu a u was jak z tym jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
Melduję się po raz kolejny :) dancing with.........- zaciekwiłaś mnie swoją 5-cio dniową dietą, możesz powiedzieć o niej coś więcej? czy jest to dieta amerykańska o której któraś z dziewczyn wspominała? Bo tak wywnioskowałam z kontekstu wypowiedzi ale nie wiem, czy czegoś nie pokręciłam. ;) Dziś idę na siłownię, mam nadzieję, że 2razy w tygodniu też da jakieś efekty? Czy może to za mało? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Paulina-------------------> tak, to jest ta dieta amerykańska, zobaczyłam ją na jakimś topiku, już nawet nie pamiętam na jakim(jak poszperasz na dietach, to napewno na nią się natkniesz) dziewczyny pisały, że pochudły na niej 4-5 kg. wiem, że takie szybkie gubienie kilogramów nie jest za dobre, ale...postanowiłam spróbować żeby się przekonać czy to działa. u mnie za godzinkę lampka wina, głodu nie czuję, ale jak patrzę na słodkości, to mnie kusi i muszę ostro walczyć sama ze sobą, żeby nie ulec pokusie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzisiajszy bilans strat i zysków :P straty:pełnoziarnista bułka z szynką, serem i papryką, kasza z maślanką, trochę surówki z kapusty, Kubuś zyski: 350 kcal spalone na rowerku, 15 minut hula-hop Na dziś zamykam interes. Idę zaparzyć duuużo herbaty zielonej. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takich dziwnych diet, to mam zanotowaną taką: I dzień - 1 litr kefiru II dzień - 8 jaj III dzień - 1kg jabłek IV dzień - 70 dkg ryby V dzień - 1kg jabłek VI dzień - do wyboru któryś z dni I-V VII dzień - 70dkg ryby Ponoć to dieta 7 kg w 7 dni. Jak dla mnie trochę za duży reżim, ale może komuś z Was się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu przytylam a mialam byc na 5 dniowej. podobnie jak yuki mam studniowke niedlugo i chce schudnac do 50. teraz mam z jakies 53-7-54 i 171. NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59 Aga-----------32------164-----------67-------?---------- ? ---------? ------? Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?------? Michalinka---18------167-----------59-------?----------? ----------?----54 Zaciekawiona-?------171-----------63-------?----------?- ---------?----57 Czipsik--------?------161-----------58-------?--------- -?----------?------? Ferdydurka---?-------170----------70-------9 6--------74------98----60 Smute3et------?-------164----------69-------?----------- ?--------?------? Dzwoneczek-22------176----------67-------?-----------?-- ------?------? Asiulka--------22------170----------69------- ?-----------?--------?------? Martencjusia--?------175----------64-------?-----------? --------?------? Parma-----------?------176----------68------93 ----------73-----98-----? Yuki--------19--------170------55--------88-----70------ --95---------50 Markizza---?---------165-------66-------58------?------- ---?----------60 Justynkie---?--------170--------66-------96-----86------ -101---------? Katie--------?--------176---------74-------?---------?-- ------?---------64 Monix-------?----------?------------?--------?---------? --------?----------? dancing....28-------175---------65------96-------84----- -97--------58 Justa-------26-------160---------53--------?--------?--- -----?---------46 Mcgeese 19--------171---------54------91-------64------93---------50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:* MCGeese * kiedy masz studniówkę? :) Od jutra postanowiłam przejść na diete amerykańską.. :) Bo czasu do studniówki niewiele :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watek sie dosyc powaznie rozrosl od rana :P. Zrobilam dzis na zajeciach furore moja papka ktora zjadalam z ogromnym apetytem, a mianowicie serek wiejski z lyzka kakao, slodzikiem i kruszonymi orzechami. Owszem nie wygladalo to zbyt apetycznie ale za to jak smakowalo.... dobrze ze nikt nie chcial sprobowac bo by mi zjedli :P Co do pomidorow to u mnie kosztuja ok 9 zl ale dostalam ulotke z Tesco i od czwartku beda po 3,99 :D za to nigdzie nie moge dostac cukinii. Czy to jakies warzywo sezonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam studniowke 16 lutego jeszcze sporo ale mam tendencje do szybkiego poddawania sie..:D justynkie jak ja kiedys pierwszy raz bylam na south beach to przyszlam z salatka z bialym serem papryka pomidorem i takimi tam i to tak smierdzialo..to dopiero byla furora ja bym przeszla na amerykanska ale mam za duzo nauki niestety.wiec warzywa i owoce ale nie wszytskie rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smute3ek
dzieki dziewczyny za twoje cenne rady jakos mi sie udaj dzisiaj juz 3 dzien i nie tknelam slodyczy jezdze na rowerku robie brzuszki i chodze na spacery juz 1,5kg MNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moim pieczonym miesku naczosnkowanym tez byla furora w domu. Najpierw wielki krzyk zebym wywietrzyla mieszkanie bo okropnie smierdzi a potem jak sprobowali to musialam biec do sklepu po mieso bo mi caly obiad zjedli... a na poczatku to sie pukali w czolo i obstawiali przy ktorym kesie polece do lazienki zeby wszystko zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!U mnie dieta poszła dziś super,zgodnie z planem:).Ale stała się rzecz straszna!Waga mi się zepsuła:(.Ważyłam dziś 14kg:D.Ale już zamówiłam wagę elektroniczną na Allegro,więc mam nadzieję,że w tym tygodniu już ją będę miała:). Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdydurka--------------> nie ma to jak rada doświadczonej koleżanki:D wpadniesz na lampkę :D :P ? te pomidory są teraz bez smaku.....bleeeeeeeeee, w związku z powyższym tak się zastanawiam, czy nie można ich zastąpić czymś innym? jak myślicie? justynkie------------------->niestety...cukinia to warzywo sezonowe mam trochę pomrożonej i zawekowanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie powtorze po raz kolejny. Dieta South Beach. Polecam bo nie ma ograniczen kalorycznych, cos w stylu nielaczenia produktow. Ale trzeba stosowac do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojej salatki nikt nie chcial jesc taka furora! wiecie od tego odchudzania mi sie piepr** w glowie. mam 173 a nie 171:D ja bym stosowala dalej SB ale cos wolno idzie przy mojej obecnej wadze. chce dojsc do 51 a potem 1000kcal. jestem zbyt niecierpliwa na odchudzanie od 54. raz jak poszlam na dyskoteke ,wypilam 2 duze piwa dwa napoje po 90 kcal jeszcze w domu zjadlam to tak sie naskakalam ze z 54 spadlo mi do 51.7:D pewnie to 54 nie bylo takie stale ,po prostu dzien wczesniej duzoo zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czasami też tak mam po dyskotece,że fajnie waga leci o 1-2kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcgeese woda po prostu z Ciebie wyparowała-stąd taki ubytek:D zawsze tak jest, że jak imrezujesz to potem na drugi dzień masz 3kg mniej na wadze, ale te 3 kg wraca jak bumerang, bo po prostu to tylko woda, którą starciłyśmy:D dobranoc i niech Wam się nie przysnią kotlety goniące was na widelcach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja:)dzis zjadlam: rano kro eczke pelnoziarnistego z szyneczka obiad:warzywa na patelnie ok 100 kcal kolacja:salatka z pomidorem, oogorkiem i feta i barszczyk ok 250 kcal ogolnie zjadlam za malo, ale nie mialam czasu:)burczy mi w brzuchu ale sie trzymam jakos;p wogole jakas b slaba jestem, pewnie za malo kcal, nie??organizm sie musi przyzwyczaic...i mam palpitacje serca jakies:) wypilam jeszcze 2 l wody i 3 herbatki zielone:) a myslicie ze herbatke zielona mozna pic na noc??bo slyszalam ze dziala ona pobudzajaco:) dobranoc...do jutra...snijcie(ale tylko snijcie!!!;p ) o slodkosciach a jut kolejny dzien dietkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Ja jestem na dietce po raz pierwszy w zasadzie :D Wczoraj byłam w kinie i mój facet kupił mi nachosy z sosem!!!!!!!!Co za skandal!Na szczęście zeżarłam je przed 18:00 uffff. Dzisiaj rano zjadłam jajecznicę na pomidorach,ok. 14:00 zjem jajko na twardo,a na obiado-kolację zjem kawałek piersi z kurczaka z sałatką grecką,w ciągu dnia wypiję też sporo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... jak to mozliwe ze teraz nie dostane nigdzie cukinii! No po prostu swietna pore na diete sobie wybralam, nie ma co. Wszystko drogie, trudno dostepne i niezbyt smaczne. No ale w czerwcu mam slub brata i jakos sie musze zaprezentowac w kiecce calej rodzinie a jak na razie po 6 dniach 3,5 kg mniej wiec moze do czerwca bede wazyc upragnione 55 kg :D. Co do pomidorow to moze te z puszki bede w miare jadalne... ja jeszcze ich nie jadlam ale rzeczywiscie te surowe czyms mi zajezdzaja, podobnie jak ogorki szklarniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×