Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

Smakowac tez mi smakuje ale w porownaniu do smaku warzyw w sezonie letnim to teraz niezbyt dobre one sa. Zawsze bylam maniakiem salatek i mieska z warzywami wiec teraz jestem w swoim zywiole. Przynajmniej mama mi nie krzyczy ze znowu zaczynam sie glodzic bo widzi ile potrafie zjesc i nie musi sprawdzac wszystkich szafek w poszukiwaniu schowanego przeze mnie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) A ja znowu sobie pospałam, nie pomogły nawet dwa budziki:O miałam przed południem załatwić kilka spraw, ale niestety....siła wyższa:) to chyba chore, bo co wejdę do łazienki to zerkam na wagę i chcę się zważyć, ale postanowiłam, że zważę się dopiero po tych pięciu dniach-ciekawe czy dam radę? Promyczku sugeruję wprowadzić do diety herbatę czerwoną(zwaną pogromcą tłuszczu) ma \"trochę\" specyficzny smak, ale można się przyzwyczaić i polubić. miłego dzionka:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poollaa
Witajcie! Podobnie jak -dancing- troche pospalam, opuscilam zajecia, pieknie zaczynam moja diete :P Jestem zdecydowana, piszecie o kalendarzach, zeszytach itd. Ja swoj plan zrobilam w miniony weekend. Wypisalam wszystko, kolejne etapy, co kiedy kupic itp. Plan mam do 19.01. mojego momentu krytycznego, do ktorego chce wygladac troche lzej. Dancing- co do czerwonej herbaty, to ja chyba sie juz od niej uzaleznilam :) Aj em- wczoraj tez bylam w kinie i jako ze przygotowywalam sie do diety, to kupialm kawaleczki sera plesniowego, to chyba lepsze od chipsow :) No i polecam male obrane marcheweczki-Marchwitki. Justynkie- ja w Katowicach widze cukinie, nie ma problemu. Moze musisz jeszcze poszukac. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kalendarza to ja tez takowy posiadam. Od paru lat jestem uzalezniona od terminarza jako ze czasami zapominam o roznych spotkaniach :P i w nim teraz zapisuje to co jem. Zeby bylo prosciej to jadlospis ustalam sobie na 2-3 dni wczesniej zebym zdazyla kupic potrzebne produkty a potem tylko rano zagladam do kalendarza i juz wiem co mam jesc. To o wiele prostsze niz wymyslanie 5 min przed sniadaniem co by tu moze zjesc... Mam tez tabelke moich wymiarow i wagi wiec bede od razu miala roznice czarno na bialym jak sie zmieniam :D Cukinia w Katowicach? Hmmm fajnie ale to drugi koniec Polski :P ja z Olsztyna jestem ale podobno kolega ostatnio u siebie na osiedlu kupil baklazana wiec dzisiaj sie tam przejade zeby sie zaopatrzyc w baklazana i cukinie jesli bedzie. No i czekam do czwartku na promocje pomidorow w Tesco bo u mnie w sklepie sa po 10,59 zl. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj.. ale mnie dzisiaj kuszą wafelki, które leżą w kuchni. Szybko zaparzyłam herbatkę owocowa i się wycofałam z nią w miejsca bardziej bezpieczne. Co z oczu to z serca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdydurka nie daj sie! Ty wiesz jak mnie kusi to co za mna na szafce lezy? Siostra w piatek wyjezdza za granice i zrobila mega zakupy wiec jest tam wszystko to co kiedys jadlam w duzych ilosciach. Na dodatek jeszcze wczoraj wlaczylysmy sobie film i ona sobie przytargala ogromna paczke chipsow i chrupala przy mnie popijajac cola. Mialam ogromna ochote chociaz na jednego chipsika ale jakos wytrzymalam :D jeszcze 3 dni i bede wreszcie mogla spokojnie sobie cwiczyc w pokoju bo teraz ona ciagle wpada sama albo z chlopakiemi sie ze mnie smieja jak macham nogami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ajj poczatej nowej diety a ja w pełni sił:) Jak już pisałam od dzisiaj jestem na diecie amerykańskiej :) i zamierzam być na niej aż do niedzieli :) heh w klasie to smiesznie wyglada (bo ja jeszcze licealista :D ) jak wyjmuje pojemniczek z jajkiem, pomidorem i 2 serkami topionymi :) ale co tam :) Następny moj plan to zmodyfikowana dieta , 7dniowa- 7kg, w ktorej kazdego dnia je sie inna rzecz :) Moja zmodyfikowana dieta bedzie wygladać tak: 1 dzień- 2 duże kefiry 2 dzień- 6-8 jajek (zależy ile dam rade zjeść ze smakiem) 3 dzień- puszka tuńczyka 4 dzień- znowu kefir 5 dzień- rybka Panga, z piekarnika 6 dzień- 6-8 jajek 7 dzień- znowu puszka tuńczyka Mam nadzieje że na obu dietach wytrwam, akurat diete zmodyfikowalam tak że są rzeczy które wrecz uwielbiam a które zawierają dużo białka a mało węglowodanów :) Dodatkowo piję harbatki z serii SLIM PROGRAM, teraz jestem na cyklu herbatek oczyszczajacych (5dni) następnie po 5 dniach przejdę na herbatki \" spalające \" tłuszczyk :) Jakby było tak jak podają (przy tych dietkach) że na amerykańskiej w 5 dni chudnie sie 5 kilo, a na tej drugiej (nieco zmodyfikowanej) 7dni -7 kilo + system SLIM PROGRAm to zgodnie z tym powinnam schudnąć w sumie w 12 dni 12 kilo :) co nie wydaje mi się jednak możliwe :) ale i z 6kg byłabym zadowolona :) a co bedzie dalej - zobaczymy :) Sama jestem ciekawa ile schudne na amerykanskiej- bo wiem, że wytrwam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzacy _26
DO YUKI:a czemu tylko do 45 sie odchudzasz nie do 35????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poollaa
aj em--- ja zrobilam caly termos czerwonej :o co z tymi nachosami to nie wiem, wiem ze je uwielbiam polane goracym serem i do tego ketchup 😭 Ale trzymam sie :classic_cool: justynkie-- odbiegajac od tematu Olsztyn bardzo fajne miasto :) poza tym musicie miec jakis targ warzywny gdzie bedzie cukinia. Ta siedmiodniowa dieta mi sie bardzo podoba, wszystko co lubie jest w niej, juz spisalam do notatnika. Przy nastepnym planowaniu wezme ja na pewno pod uwage :) Tylko tej rybki malo :( Pozdrawiam i zycze silnej woli Wam i sobie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juki ja już drugi dzień na tej diecie:) niestety z powodu późnego wstawania jest ona przesunięta nieco w czasie, ale to chyba nie ma aż takiego znaczenia-grunt żeby jeść rególarnie i po 20 tylko winko. Pola------> też jestem fanką czerwonej herbatki:) wczoraj kupili mi pomidorki za niecałe 6 zł za kilogram -chyba w \"Plusie\" czy jakoś tak:)nawet nieco lepsze w smaku od poprzednich Pierdzący.............zjeżdżaj stąd, bo cuchnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancing-- czerwona cytrynowa :) pilam tez z jakas trawa czy czyms co mialo niby wplynac na jej slodszy smak, ale cytrynowa jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie przesadzajcie z ta czerwoną herbatą, bo w nadmiarze szkodzi ponoć wątrobie! Wafelki mnie nie złamały! Zamknełam się w pokoju i wypedałowałam 200 kcal. Wieczorkiem jeszcze się poruszam trochę. A teraz ide się uczyć.. buuuu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie dziewczyny ja jestem z innego topiku ale ta 7-dniowa jest fajniutka tylko mam pytanie jak sie dawkuje posilki???jednego dnia mozna zjesc tylko puszke tunczyka????prosze odpowiedzccie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czerwona herbate pije od ponad 5 lat i chyba sie od niej uzaleznilam :P tylko ta firma ktora tak lubilam juz nie produkuje czerwonej herbaty bo nigdzie jej nie moge dostac. A moze u Was jest czerwona herbata firmy astra w zoltym kartoniku z czerwono czarnym koleczkiem na srodku i napisem PU-ERH. Dalam sie na spokoj z cukinia. Mama zrobila mi mnostwo jedzenia i teraz bede to zjadac po trochu wiec na cukienie w moim jadlospisie na razie nie ma miejsca. Jeszcze sie musze rozejrzec za kompletem antycellulitowym Eveline bo slyszalam ze rewelacyjny a tez nigdzie go dostac nie moge. Wychodzi na to ze Olsztyn to fajne miasto ale tylko wtedy kiedy nie ma sie potrzeby biegania po sklepach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastia ta dieta 7dniowa jest zmodyfikowana przeze mnie, wiec nie wiem czy skuteczna :) ale wydaje mi sie ze tak bo zawiera dużo białka:) Jesli chodzi o ilość tunczyka na dzien to hmm.. zalezy o jakim myslisz. Jesli o tunczyku w sosie własnym to, że może tak z 2 puszki na dzien:) Dodatkowo może jakieś ogoreczki kiszone? albo konserwowe? :) ( uwielbiam jeść tunczyka i przegryzac ogoreczki:D ) Mam nadzieje ze ta dieta amerykanska mi szybko zleci :) bo mimo ze jej skladniki lubie jesc to jednak marzy mi sie kefirek, tunczyk, Panga (czyli nastepna dieta:D) A dzisiaj jeszcze przede mną lampka wytrawnego czerwonego winka :) MniaMi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie znalezc diete amerykan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jeju czy Wam tez tak ciezko jak mi? :( Pierwszy dzien i nie moge. Nie zlamalam sie, ale mam takie zachcianki. Nie wiem czy chrom ktory biore w ogole dziala. Jeszcze tylko dwa dni kaszy i wywaru i zaczynam amerykanska, az sie nie moge doczekac, tyle jedzenia :P Chce byc na niej 5 dni. Potem mysle o tej siedmiodniowej i po siedmiodniowej zaczynam sie odzywiac wg SB. Jeju dluga droga przede mna, a samozaparcia niewiele. Pozdrawiam Was, trzymajmy sie i nie dajmy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerykanska 8- kawa lub herbata (bez cukru i mleka) 10- 50g serka topionego 12- jajko + pomidor 14- jabłko 16-biały chudy ser (20 dag), lub serek wiejski + pomidor 20- lampka czerwonego wytrawnego wina Dancing podala na 4 stronie, nie jest ciezko znalezc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilans na dziś: zjadłam: omlet z szynka, serem i papryką, kawa z mlekiem, pierś z kurczaka, marchewka z groszkiem i zaraz sie jeszcze posile szklanką albo dwoma maślanki spaliłam: w sumie 500 kcal na rowerku, 15 minut hula-hop a jak sprawa wygląda u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na sniadanie jajecznica z plastrem chudej szynki, na obiad pieczona wolowinka z pieczarkami i cebulka i garsc kapusty pekinskiej a na kolacje golabek ale zamiast ryzu byly pieczarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ściśle wg diety- aż się sama sobie dziwię, że daję radę:) właśnie podeptałam trochę na steperze, chwila przerwy i czeka mnie jeszcze machanie ciężarkami. byłam dzisiaj \"na ploteczkach\"...oj cięzko mi było nie wyciągnąć łapki po łakocie i pachnące owoce.całe szczęście nie dałam za wygraną. Ferdydurka--------->skąd Ty kochana masz takie informacje a`propos przdawkowania czerwonej herbaty?Piję ją dłużej niż Justynkie i pierwszy raz słyszę o tym, że jest szkodliwa w nadmiarze. Justynkie----------> nie widziałam u siebie TEJ konkretnej herbatki.Ja popijam z Bio Active Tee, albo takie prasowane w kosteczki. nie lubię aromatyzowanej na cytrynowo, bo kojarzy mi się to z zapachem proszku do szorowania garów:D hihi , ale ear gray jest do przyjęcia;) znowu miałam ochotę wkoczyć na wagę, ale się powstyzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×