Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrOmYcZeK-NaDzIeI

8.01 START!!!7kg w DÓŁ!!!KTO ZE MNA??ALE TAK WYTRWALE I DO KONCA???

Polecane posty

dancing -> nie wiem skąd mam takie informacje. Pewnie gdzies przeczytałam i wryło mi się w pamięć. Ale skoro pijesz dużo i nic Ci nie jest to może to kolejna bujda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:)Ja dzis zabiegany dzien, praca zakupki noi....!!pierwszy raz AEROBIK:D huraaa.ciekawe jakie zakwasy jutro beda;p co do jedzonka to zjadlam: rano:kanapka z chuda szynka w pracy:bulka ciemna z szynka i ogorkiem obiad;kalafiorowa zupka(bez smietyany itp) kolacja:jogurt z otrebami oraz kupilam ta czerwona puerh co mi doradzalycie:)zaraz ja wypije.A widzicie jakies pozytywne skutki po jej piciu??a co sadzicie o zielonej?? wiec w 1000 sie zmiescilam nie??malo dzis pilam, ale zaraz nadrobie;p A wy tez sie aerobikujecie??jak tak to ile razy w tyg:??ja planuje 3 ale nie wiem czy dam rade, bo jeszcze sesja, praca:( ale mysle pozytywnie poki co!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije rano do sniadania zielona herbate bo podobno na czczo lepiej dziala a po kazdym posilku pije czerwona. Tez nie lubie aromatyzowanych i pije bio active earl grey. Dobra jest tez herbatka Rooibos ale ona z odchudzaniem ma malo wspolnego. Jest tylko dobra dla zdrowia i ma przyjemny jakby miodowy smak. Aerobik to na razie dla mnie rzecz zakazana. Od dziecka mam problemy ze stawami kolanowymi i co jakis czas mi sie to odnawia. Przez caly grudzien biegalam po 40 min dziennie i teraz troche kustykam i jestem na tabletkach przeciwbolowych i przeciwzapalnych wiec aerobik, jogging, stepper itp odpadaja. Zostaja mi tylko stateczne cwiczenia w stylu 8 minute ABS, legs, arms itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)!Ja do Was tak późno zaglądam,bo ok.18-stej jestem w domku po pracy,zanim zjem,coś tam zrobię,przeczytam wszystko co w danym dniu napisałyście to właśnie jest ta późna godzina... Ja jestem z siebie dumna-3 dzień na diecie i ani myślę się poddawać!A co najważniejsze,to 3 dzień nie piję piwka:).Najgorsze,że nie wiem ile ważę,bo mam tą wagę zepsutą,ale czekam cierpliwie na tą zamówioną na Allegro:). Co do herbatek-to też popijam pu-erh czerwoną z cytryną.Jak ktoś ma problem z wypróżnianiem to polecam herbatkę ,produkt Biedronki-\"Fit time z senesem\",taka niebieska.A dziś wypatrzyłam że wyszła z tej serii taka różowa ,też Fit time tyle że \"spalanie z l-karnityną\",ale nie wiem czy dobra,bo dopiero dziś 1 raz ją piłam. Co do ćwiczeń,to zastanawiam się nad stepperem od przyszłego tygodnia,ale nie wiem czy sił znajdę:).Chodziłam w grudniu na aerobik,było super,właśnie 3 razy w tygodniu,naprawdę fajna sprawa.Ale teraz za bardzo nie mam jak tam chodzić,bo pracuję,a wtedy byłam bezrobotna. Mam nadzieję,że Wam też super idzie na dietce.Pozdrawiam Was gorąco:):):)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja jeszcze nie śpię;)? wiecie co babeczki? zamierzam kupić sobie hula hop, no właśnie i pojawia się malutki problem, bo nie wiem jakie będzie odpowiednie:O (chodzi mi o srednicę) upatrzyłam sobie 90 , ale są też mniejsze.nie wiecie którymi się lepiej kręci? i jeszcze jedno pytanko...czy ma któraś z Was 8ABS? Robiłam A6W, ale niestety....odpuściłam po dwóch tygodniach nie ma to jak wytrwałość;) śpijcie grzecznie z rączkami na kołderkach:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dancing >>>>>podobno im większe tym lepsze hula hop,na którymś topicu przeczytałam. wczoraj kurczaka i sałatkę zjadłam dopiero o 18:00 bo musiałam zostać w pracy .dzisiaj jestem już po omlecie z pieczrakami,zielonej i czerwonej herbacie,oraz po szklance wody mineralnej :) Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Z porannym wstawaniem idzie mi coraz lepiej:D Tylko cos komuter mi trzeszczy i obawiam się, że długo nie pociągnie:O aj em....----------> te wafelki i piwko....Ktoś Cię ewidentnie sabotuje;) hihi ani słońca...ani śniegu...ta pogoda mnie dobija:O Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majeczko! przyłączasz się? zobaczcie co znalazłam-amerykanka zmodyfikowana 7:00 kawa, lub herbata 9:00 jajko 11:00 serek topiony 100g, 13:00 20 dag gotowanego mięsa 15:00 surówka 17:00 jajko 19:00 2 szkl. soku pomidorowego lub buraczanego lub 2 kieliszki wina podobno równie skuteczna i jest mięsko i surówka:D chyba ją też przetestuję na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,wstręciuch jeden,ale on może sobie pozwolić,nie dość,że wygląda to jeszcze ćwiczy....Ale przynajmniej mogę mu pokazać,że jestem silna i zdyscyplinowana.Poza tym on lubi chude dziewczyny,sam zaproponował,żebym wróciła do poprzedniej wagi (jesteśmy ze sobą tak długo,że takie teksty mnie nie ranią zaznaczam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się wpisuję,nie słość się Dancing :) No właśnie coś się wykruszyły \"współcierpiętnice\" :P NICK--------WIEK---WZROST---WAGA---BIUST---TALIA--BIODRA -BEDZIE Promyczek--22-------176---------66,67--- 90-------- 70 ------ 96----59-- Aga-----------32------164-----------67-------?---------- ? ---------? -------?-- Agatatenis---?-------169-----------63-------?----------? ----------?-------?-- Michalinka---18------167-----------59-------?----------? ----------?-----54-- Zaciekawiona-?------171-----------63-------?----------?- ---------?-----57-- Czipsik ? 161 58 ? ? ? 52 Ferdydurka ? 170 70 96 74 98 60 Smute3et ? 164 69 ? ? ? ? Dzwoneczek 22 176 67 ? ? ? ? Asiulka 22 170 69 ? ? ? ? Martencjusia ? 175 64 ? ? ? 60 Parma ? 176 68 93 73 98 ? Yuki 19 170 55 88 70 95 50 Markizza ? 165 66 58 ? ? 60 Justynkie ? 170 66 96 86 10 ? Katie ? 176 74 ? ? ? 64 Monix ? ? ? ? ? ? ? dancing... 28 175 65 96 84 97 58 aj em de czołzen łan--177------62,5-----90-----?------?-------55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już się nie złoszczę;) przypomniało mi się, że złość piekności szkodzi:P hihi chyba zrobimy porządki co Ty na to aj em.....? ja bym dałą dezerterom czas do jutra jak nie to ałcik z tabelki:D i jak? ktos tu musi trzymać rygor i dyscyplinę , no nie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izac27
heja witam wszystkie! ja dzis 8 dzien na dziecie mniej zrec! i poszlo mi juz 2 kg hurrrAAAAAAAAAA DZIS 61 KG cel: 58 ! BUZKA DLA WAS@ PAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ze sklepu i przykulałam sobie hula hop :D i tu pojawia się problem...po pierwsze -kupiłam jakie było, czyli za małe(drugi sklep pod rodze był zamknięty niestety, a ze mnie jest raptus)no właśnie...70cm:O, le to akurat niewielki problem, bo to nie majątek;), problem jest taki ,że nie potrafię nim kręcić!!!!! dzizas....jak byłam dzieckiem to kulałam nim tak długo jak miałąm ochotę, a teraz....?!teraz spada mi po 5 obrotach........przecież takie kulanie to nie żadna filozofia.....chyba. dziewczyny jak się kręci hula hopem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos nie umiem krecic hula hop. Kiedys na wfie dostalam to nijak nie umialam utrzymac dluzej niz kilkanascie sekund a tu trzeba po 30 min krecic zeby cos zadzialalo. Juz predzej sie czlowiek wygimnastykuje od tego schylania i podnoszenia :P Furory na uczelni dzien kolejny tylko ze dzisiaj nie patrzyli ze wstretem ale rzucili sie na moje pistacje. Dziewczyny chca zeby im podac ta diete bo podobno troche widac ze schudlam. Po tygodniu? Hmmm no w sumie 3,5 kg poszlo... ja tam widze po spodniach. Kupilam laten jeansy z przeceny w Reserved ale lekko ciasnawe byly wiec nie nosilam w nadziei ze schudne a dzis zakladam a tu luz w udach i pasie :D Podoba mi sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×