Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość Labi175
Droga Pani, to chyba jednak Pani źle wywnioskowała, że Pani Dr Wojnowska każe swoim pacjentkom wykonywać badania u siebie. Zawsze informuje,że można te badania wykonać w dowolnym laboratorium i dodaje, że takie badanie można wykonać także w punkcie pobrań na miejscu. Nigdy nie zmuszała i nie nakazywała wykonywać tego u siebie. Tak zawsze było w moim przypadku i w przypadku moich licznych koleżanek, które do Pani Dr Wojnowskiej chodzą. Chodzimy do niej, bo oprocz ogromnej wiedzy jaką posiada ma nieprawdopodoną klasę i kulturę osobistą. Nie wyobrażam sobie jej w sytuacji takiej jak Pani opisuje. To co Pani napisała, to nie jest już opinia, ale oskarżanie i bezpodstawne zniesławianie lekarza. To że wydaje sie Pani, że jest Pani anonimowa jest bardzo mylne. Jestem prawnikiem. Poinformuję Panią Dr o tych wpisach i jeśli będzie tylko chciała pomogę jej w prowadzeniu postępowania sądowego. Na wniosek prokuratora można ustalić nawet tzw. anonimowego forumowicza. Każdy lekarz ma prawo poszerzać ofertę swojej działalności gospodarczej, zwłaszcza jeśli ułatwia to leczenie jego pacjentów. Możliwość wykonywania badań usg, badań dodatkowych (w tym tych z krwi) na miejcu jest przejawem dbania dobro pacjenta i jego wygodę,a nie jak Panie twierdzą przejawem naciągactwa i pazerności lekarza.Wstyd moje drogie Panie. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Dr Roztoczyńskiego. Wg. mnie jest dobrym fachowcem, opłata za wizyte ( prywatnie) wynosi tylko 100 zł - po mino tego ze jest ordynatorem szpitala wojewódzkiego ( wiec teoretycznie powinien brac wiecej pieniedzy) zleca badania - na kase chorych w szpitalu - co sprzyja oszczedności ( szczególnie wśród ciezarnych) - gdzie ilośc badań jest obszerna)Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do wypisywania subiektywnych opini na temat ginekologów - to bardzo ułatwia wybór lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pania Ewe Gebale ona takze pracuje w szpitalu wojewodzkim (chociaz nie polecam tego szpitala tzn.oddzialu ginekologicznego) ona przyjmuje na Reja a dokladnie ul. Reja 18 43-400 Bielsko-Biała Lokalizacja gabinetu: Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Słoneczne, III Piętro, gabinet 21 przyjmuje we wtorki a wizyta kosztuje 80zl. niestety usg nie ma z tych nowoczesnych ale jak cos jest tylko nie tak to od razu daje skierowanie do szpitala bardzo uprzejma i zwsze na telefon. powodzenia wszystkim ciezarnych mam i tych starajacych sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorulka90
witam, chyba wybiorę sie do dr Wojnowskiej. Proszę o info ile obecnie kosztuje wizyta, jaki jest czas oczekiwania i o adres gabinetu. Mam nadzieję ze będzie ona lekarzem, który w końcu powie co mi dolega i pomoże wyleczyć a nie tylko ciągnąc kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorulka90 Ja tez mam zamiar sie do niej wybrac ale dopiero za miesiac takze tez chetnie poczytam o terazniejszych opiniach i kosztach za wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorulka90
lola83-1 O witaj, mam nadzieje że ktoś nam pomoże. Z tego co czytalam tutaj i na innych forach to chyba jeden z lepszych lekarzy. Wcześniej chodziłam do dwóch kobitek w Czecho ale mam wrażenie,że mnie olewały a nie wiem czy można bagatelizować taką sprawę jak okres co dwa miesiące, przeogromny ból jajnika prawego i ból przy stosunku. Wg ostatniej Pani doktor tak już mam i na tym skończyła... cytologia wyszła ok, ale żadnych badań wiecej nie miałam robionych. Zawsze mam mega stres przed wizyta, ale mam nadzieję ze Pani doktor to zmieni i pomoże mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny mieszkam od niedawna w Bielsku i potrzebuje namiarów na jakąś dobra i najlepiej niedrogą pania ginekolog dodam ze prawdopodobnie jestem w ciąży,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Labi
a co to za starszenie na forum kazdy ma prawo do SWOICH OPINII coś za bardzo Pani broni tej Pani dr ja moge napisac tyllko tyle ze jakimkolwiek lekarzu jest zwykle sporo opinii zarówno negatywnych jak i pozytywnych i co....nalezy pójśc do sądu i pozważ forumowiczki bo "śmiały" o kimś źle napisać??? przeciez nas tam nie było TYLKO pacjent i lekarz ...poznadto obowiązuje lekarza tajemnica zawodowa! no a wracając do wątków ja nie zauważyłam zeby ktoś oczerniał tu lekarza dla jednych lekarz jest drogi dla innych w miarę tani (to juz zależy od zasobności portfela) i jeden tak odbiera lekarza inny inaczej JESLI NIE ZNAMY szczegółów to nie możemy dany przypadek wykluczyć ani zaprzeczyć....była Pani w czasie tej wizyty razem z ta pacjentką i lekarzem????? a skoro Pani tak zażarcie broni tej Pani dr to albo ma Pani w tym jakis interes (nie wnikam jaki bo to Pani sprawa) albo jest nią prawdopodobnie sama........... pozwólny innym na wolnośc słowa po to jest forum żeby podzielić się ODCZUCIAMI z danej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wieć powiem tak: PO TO JEST TO FORUM ABY WYPOWIEDZIEC SWOJE ZDANIE. więc jeśli komus sie nie podoba nasz wpis to znaczy ze dany lekarz czy lekarka tak dała się odczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechu warte to jest
smiechu warte... do labi Droga Pani Pranik o peudonimie Labi. Smieszne jest dla mnie, ze wypowiada sie Pani na temat " anonimowosci forumowiczki " jednoczesnie sama pozostając pod ukrytym pseudonimem.. Jest Pani Prawnikiem, a ktoś, kto nie studiował prawa na pierwszy rzut oka, wytknie pani rażące błędy merytoryczne z Pani dziedziny..Aby wnieśc postepowanie do prokuratury, to trzeba miec niezbite dowody oraz swiadków, które oraz którzy poświadczą o złamaniu prawa. W wypowiedzi Pani " betinki" ja jako zwykły człowiek posiadający raczej laiczną wiedze jesli chodzi o prawo, moge juz stwierdzic, ze nie popełniła ona przestępstwa..Nie groziła nikomu, nie straszyła podpaleniem domu, zamachem, morderstwem itp. a jedynie wyraziła swoją subiektywna opinie na temat...- no własnie kogo?? za bardzo nie wiadomo, kogo dotyczy wypowiedź bo nie pada w niej zadne nazwisko..tak wiec nie jest wiadome kogo dokładnie miała na mysli Pani Betinka.. ( to apropos dowodów rzeczowych dla prokuratury) mało tego... straszy pani i grozi forumowiczkom sądem, zapewne zdając sobie, ze tego typu zachowania również są karalne.. Tak wiec Pani prawnik o pseudonimie Labi. Radze przemyslec swoje zachowanie, bo zapewne nikt tu niechce nikogo obrażac, oskarzac i scigac, a jedynie wyrazic swoje opinie..zarówno pozytywne jak i negatywne i trzeba to przyjąć z pokorą.. Krótka dygresja.. po za tym..domyslam się, ze to forum głównie odwiedzają kobiety w ciąży, wiec, troche nie wypada ich ciągac po sądach w stanie błogosławionym. Kto wie..może jeszcze urodza na sali rozpraw ;) Pozdrawiam Panią Prawnik - Labi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam 4444
dr Waluś byłam u niej na wizycie w ramach NFZ i sobie chwalę dr ta przykłada sie do swojej pracy...jedyne co mozna by jej "zarzucic" to brak pośpiechu tzn. wiadomo dobrze że nie biega po gabinecie i nie odbębnia pacjenta ale bardziej chodzi mi o tą jej powolność w tym znaczeniu ze wszystko robi dośc wolno stara się być zbyt dokładna w tym co robi...ale to przemawia na plus :) wszytko skrupulatnie zapisuje, notuje i najlepiej wtedy jej nie rozpraszać zbyteczną rozmową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakieś informacje odnośnie BALISIA I STOLECKIEGO jak robią cesarki na wyspiańskiego??????? Przebyła któraś. chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna2133
Ja słyszałam o Biernackim ze jest dobry i rowniez robi cesarki ale w Eskulapie, a nie Wyspiańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam 4444
dr Waluś przyjmuje na Komorowckiej w Przychodni tam na dole na NFZ a prywatnie (nie pamiętam ulicy ) ale w rejonie ulicy Grunwaldzkiej (moze blizej Słowackiego)...na pewno znajdziesz w necie ja byłam tylko u niej z NFZ i jak na lekarza z NFZ mogę ją polecić bo zupełnie inne odzczucia miałam po wizycie u dr Wojtulewkiej...dlatego sie zdziwiłam że jednak można godnie zostać przyjętym (w ramach NFZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li8
Dziewczyny, jeśli szukacie sprawdzonego i kompetentnego lekarza, polecam wejść na wpadke.pl, tam jest wyszukiwarka dla każdego miasta . Ja tam znalazlam swojego, ale nie wiem, czy dla mniejszych miast też jest taki wybór jak np.dla Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labi
Drogie Panie, nie przypuszczałam, że swoją wypowiedzią wzubdzę u Pań tyle agresji oraz że będą Panie poczuwały się do tak zażartej samoobrony. Nie zamierzam z Paniami polemizować na temat mojej znajomości prawa ani mojej tożsamości. W rozumieniu Pań sam fakt, że bronię lekarza stawia mnie w kręgu podejrzanych. Insynuujecie Panie,że albo nie jestem prawnikiem, albo mam w tym interes, albo jestem wspominaną przez Panie Panią Doktor. Podsumowywując: jak pisze forumowicz o kimś źle to jest wiarygodny, jak kogoś broni, to jest to podejrzane. Zdumiewająca logika. A "ponoć" jak Panie piszecie, każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania. A co do mojej słabej wg Pań znajomości prawa pozostawię to bez komentarza. Powiem tylko jedno- "trochę" wiedzy jednak w tym temacie Paniom brakuje. Podtrzymuję z całą stanowczością wszystko, co powiedziałam wcześniej i nie zamierzam w związku z charakterem Waszych wypowiedzi prowadzić z Paniami jakichkolwiek dyskusji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno
nie spotkałam na forum jeszcze NIGDY kogoś kto wypowiada się przez "Pani" do forumowiczek ogólnie przyjęta jest na forum dyskusja prowadzona bardziej na luzie co nie znaczy że nalezy się nie szanować nawzajem ale jakoś osobiście dziwnie mi się czyta tekst tak oficjalny wiadomo nikt nie pyta o wiek a w zasadzie na takich forach jak kafeteria nie ma starszych osób (tak mi się wydaje) ale pewnie moge się mylić i stąd nieraz taki a nie inny ton wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno
co do "samoobrony" wydaje mi sie że nikt nikogo tu nie broni tylko wyraża swoje zdanie ile ludzi tyle opinii każde zdanie nalezy uszanować ale niekoniecznie trzeba sie z nim zgadzać to normalne! jedni lubią kolor czerwony inni pomarańczowy i ja nie potępiam kogoś kto nie gustuje w moim kolorze ale nie kryje tego jaki ja osobiscie lubię kolor bo mam prawo wyboru podobnie jest w życiu - w różnych sferach życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniach
moja osobista opinia nt. pani dr wojnowskiej.. rok temu także chodzilam to rzekomego swietnego pana doktora, osławionego w bielsku, i poronilam..generalnie jak sie zaczelo to w zasadzie powinien mnie zostawic w szpitalu, nie zrobil tego - trudno stalo sie, przezylam..po pól roku poszlam do pani doktor, zlecilam mi szczególowe badania (NIGDY nie powiedziala ze mam te badania zrobić u niej-zatem robie je gdzie indziej bo mam pod domem laboratorium)..w tej chwili jestem w 12 tygodniu, pani doktor przeprowadzila mnie szczesliwie przez ten trudny poczatek,kazda wizyta to przyjemność - pani doktor nawet psychicznie potrafi podnieść na duchu.. ja ja bardzo polecam.. fakt, ze nie jest tania, wiec drogie panie nie skreślajcie jej z powodu cen, ze "zdziera kase" itd..jesli kogos nie stać to przeciez lekarzy jest naprawde tyle, ze można przebierać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mieszkam w Bielsku od niedawna i chciałabym jakiegoś dobrego ginekologa na kasę chorych, nie przeczytałam wszystkich 15 stron wątków, ale widzę, że ktoś dr Waluś poleca, czy faktycznie jest dobra? Moje leczenie w mieście rodzinnym skończyłam na podejrzeniu nadżerki i wątpliwych wskaźnikach wątrobowych, które odstraszyły mojego doktora przed przepisaniem antykoncepcji hormonalnej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do metafora
ja własnie miałam leczoną nadzerkę u dr Walus jestem z niej bardzo zadowolona podchodziła do leczenia rzeczowo i dość dokładnie ja z niej byałm zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanko, bo szukam i nie mogę znaleźć ... gdzie ta pani przyjmuje w ramach NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanko, bo szukam i nie mogę znaleźć ... gdzie ta pani przyjmuje w ramach NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO METAFORA
dr Waluś przyjmuje na Komorowckiej w Przychodni tam na dole na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×