Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imparfait

Polki we Francji odezwijcie sie

Polecane posty

Gość lorenzo 33
raczej jestem zdecydowany-bo cos chce zmienic w zyciu-ale zawsze razniej sie wyjezdza kiedy sie ma swiadomosc ze istnieje szansa na szybkie znalezienie pracy-po prostu nie chce znajo0mym siedziec na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj nie ma nikogo z Marsylii takze to jest tak jakbys pytal Szczecinianina czy latwo o prace w Bialymstoku-miasto miastu nierowne,trzeba zobaczyc na wlasne oczy,moi skromnym zdaniem Francja nie nadaje sie na dorobek,poza tym zdajsie ze jeszcze nie otworzyla rynku pracy, owszem mozna przyjechac na winogrona-masz prace , zarcie i spanie ,wtedy mozesz ew. cos przywiezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety lorenzo dlatego uazam ze w twiom przypadku najlepszym rozwiazaniem bedzie szukanie od teraz pracy przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc arnusia jak zdrowko ? JA Wczoraj bylam z synkiem u lekarza i ma angine to juz drugi raz jak choruje w ciagu ostatnich dwoch miesiecy juz rece mi opadaja a przeciesz zawsze ubieram go stosownie do podody i mimo to zachorowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia zajrzyj na topik pt \"dlaczego w poloakach tyle zawisci \" zostalas tam skrytykowana za odpowiedz do lorenzo przez pewna paniusie ktora mieszka w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ważne dla mnie
czesc weszłam tu bo potrzebuję kogoś kto zna j. francuski pomyslałam o was na tym topiku dziewczyny---gorąca prośba! proszę czy któraś może przetłumaczyć mi zdanie: j`espere que tu vas changer ma vie pozdro z wielkopolski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ważne dla mnie
dziękuję bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam nadzieje ze ty zmienisz moje zycie\" takie jest tlumaczenie tego zdania-pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imparfait, moze synkowi potrzeba dac \"traitement de fond\"? pamietam ze moj dostal taki jak mial ok. 2 ale zabij mnie nie pamietam jak sie nazywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze obie rzucilysmy zeby pomoc czlowiekowi przetlumaczyc to zdanie bo wg opinii to powinnysmy odpowiedziec\"zajrzyj sobie do slownika\"a przynajmniej ja jak na zawistna i \"pseldo\"Francuzke przystalo;) moze faktyczie troche pojechalam po tym Lorenzo jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierze antybiotyk ja mysle ze to wina lekarza bo jak byl lekko przeziebiony dal tylko \"serum physiologique\" na czyszczenie nosa i po 5 dniach angina juz wiecej do niego nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz szczerej odpoiedzi to rzczywiscie moze troszeczke ale nie masz sie czym przejmowac bo faktycznie od kiedy zaczelysmy rozmawiac to nikt tu nie przychodzi na pogaduchy tylko przelotem po porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEDE WSZYSTKIM DZIEKI ZA WZIECIE MNIE W OBRONE!! moj mial czesto zapalenia ucha ale zawsze chodzilam do tego samego lekarza wiec on wiedzial ze od zwyklego kataru przechodilo odrazu w zapalenie. SZczerze mowiac to mam dosc francuskich lekarzy ogolnych bo albo wypisuja antybiotyki albo 100 tysiecy syropow i psikaczy do nosa co pol roku wynosze cala reklamowke tego do apteki i mam wrazenie ze mozna zaopatrzyc caly trzeci swiat sprobuj do pediatry oni sa na bierzaco z chorobami dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ważne dla mnie
naprawde bardzo dziękuję za pomoc!:) szukałam w słowniku w internecie, ale nic sensownego nie zdołałam wywnioskować pomocy jak zawsze w takich przypadkach szukam na kafe--uwielbiam to forum i ten klimat jeszcze raz pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARNUSIA aby otrzymac film co poinnam zrobic podac adres maila czy domowy ?bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROBLEM W tym ze to byl pediatra i powiem ci ze na umoione spotkanie spoznilam sie 10 MIN A ON DO MNIE mowi ze nastepnym razem powinnam go uprzedzic bo inne matki z dziecmi czekaja i przeze mnie caly jego planing bedzie opoznionyi( z szybkoscia \"swiatla\" zbadal Mateusza ) tak tym bylam zaskoczona ze az mnie zatkalo nastepnie tak jak wyzej pisalam zachorowal na angine wiec tym razem poszlam do niego bez spotkania i powiedzialam mu ze jest lekarzem a nie sekretarka iec przede wszystkim powinnien bez wzgledu na czas dokladnie badac dzieci bo przez jego pospiech moj syn choruje obecnie na angine . WIEC jak rozumiesz juz do niego nie pojde wiec nowy pediattra u ktorego obecnie bylam zaczyna nowe leczenie Mateusza . CHYBA ZADNA matka nie powstrzymala by sie od tego komentarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede cie zasmucac moimi chorobami wiec zmienie temat .Jako ze zblizaja sie wybory prezydenckie chciala bym poznac toje zdanie , opinie na temat kandydatow , kogo widzisz godnego na to stanoisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobrze mu powiedzialas tu z kolei lekarze notorycznie maja obsuwy i czekanie 45min albo godz to normalka a potem ani przepraszam ani nic,zmien lekarza a najlepiej popytaj sie u znajomych mam- zreszta sama wiesz najlepiej.Arnaud (moj syn) byl faszerowany antybiotykami jak byl maly no i ma wszystkie zeby polatane, nawet jak mu rosly trzonowe to byly juz dziurawe, dentysta sugeruje ze to prawie na pewno od antybiotykow,nie mam nic do antybiotykow ale ile mozna a jak rozruch firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODAJ SWOJ ADRES DOMOWY JAK MASZ ZAUFANIE :) jak klikniesz w mojego nika to masz moj adres mail , mam are filmow polskich to ci je dodam na tej samej plycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie bede za Sarko -taka troche radykalnajestem-hihi pewnie zauwazylas;) a jak tam nastroje w Paryzu? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPEWNO OBECNA SYTUACJA SIE ZMIENI JA NA POCZATKU BYLAM ZA SARKO ale teraz dzieki mediom zrozumialam ze to naciagacz iA napewno na segolen nie oddam glosu pozostaje BAYROU???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO FIRMY TO WLASNIE ZOSTALA ZGLOSZONA DO REJESTRU i za okolo dwa tygodnie ruszamy wielka para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez mieszkam we francji w lyonie dopiero co odkrylam ten topik moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×