Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

mówisz o Bronku, Jeżu i Poecie??? :D:D:D nie wierzę, że ktoś ma tylko jeden czarny nick i tylko z niego korzysta nie pisząc na pomarańczowo NIE WIERZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkaa7- czy mogę również prosić o wysłanie e-booka, dlaczego mężczyźni kochają zołzy? Będę wdzięczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa na wszystko----co poorabiasz? Ja wpadłam na 2 dni do rodziców w odwiedziny, poza tym dostałam się napodyplomówkę:Dziś się dowiedziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jest źle:) Pamiętam jak ja rodziłam w bólach swoją magisterkę:) Nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to prawda, tęsknię za nauką, studiowaniem:) Ale pisać prac nie cierpię nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajzerka a ja za nauką nie tęsknię wcale ...chodź od czasu do czasu znajomi zagadują czy bym od października nie poszła z nimi! - ale chyba nie dam sie namówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ....a ja w ogóle nie lubiłam się uczyć ...zawsze kombinowałam ... i zaliczałam :D 30-stkaaa> zostań z nami :) nawet 🌼 dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa, walentynki to był najokropniejszy dzień dla mnie w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama od 4 lat samotna chyba od zawsze wlasciwie to juz nic nie lubie robic... och nie jest cos co kocham kino tam moge byc sama ale kina nie ma w mojej miejscowosci :( a niby 40tys miasto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ...a ja w tym roku po raz pierwszy (w walentynki) spiłam się przed monitorem, że aż kac mnie rano dogonił ...ale jak dół mnie łapał tak po odpowiedniej ilości alkoholu było mi baaaaardzo wesoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gotowa ...a ja nie raz szłam nie przygotowana ...na zaliczenie na egzamin ...plując sobie w brodę, że lenistwo znów wzięło górę! ale zawsze miałam więcej szczęścia niż rozumu ... a na ustnych gadane (jako takie pojęcie, a wykładowca był przekonany, że wiem o czym mówię) ...może najwyższej średniej nie miałam ale zawsze do przodu!!! bez warunków i takich tam ...jedna poprawka ze statystyki - ale, że większośc to dotknęło, więc nie ubolewałam nad tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się odezwał, pod byle pretekstemL:( Czy on mi nigdy nie da spokoju? Jestem cała roztrzęsiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba od zawsze sama ... to znaczy były związki po drodze, ale jakieś taaakie krótkotrwałe ...jeden złamał mi serce, ale i dobrze, bo w gruncie rzeczy to był drań! - ale jaaaaki kochanek mmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego on się tak znęca? Ma dziewczynę a ciągle do mnie wydzwania albo pisze:)Przecież on mnie do załamania znowu doprowadzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jakiś palant jest ...sam kogoś ma , a Tobie wolności nie chce dać ...wiecznie d... zawrca! BURAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie kochane dziewczyny!!!! Fajnie, ze o mnie myslicie, obiecuje, ze juz od przyszlego tygodnia bede miala troche wiecej luzu, caly czas zaukwam. Jutro rano mam prezentacje na uczelni, wlasnie sie przygotowuje, a w poniedzialek po pracy pisze mam kolokwium. Juz niedlugo....uff, w poniedzialek wieczorem wejde tu na kafe z butelka winka bialego:P Pozdrawiam Was Wszystki. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×