Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Kajzerka 🖐️-----niedawno wyczytalam, ze dostalas sie na podyplomowke, G R A T U L U J E!!!!! I witamy w klubie :P. Teraz nie bede sama sie meczyc i zakuwac ;-). Musze niestety juz leciec:(, co do tego palanta, ktory nie daje Ci spokoju, no coz, ciezka sprawa....a moze zmien nr. telefonu, a jego wykasuj???? pa, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka, najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze ja do kujonow nigdy nie nalezalam :P, wrecz przeciwnie, wolalam imprezki niz nauke. Na mature zaczelam sie uczyc tuz przed:P...mimo wszystko tesknie za tamtymi czasami, byly jakies takie beztroskie:( Teraz to juz naprawde znikam:P, musze cos jeszcze na jutro skonczyc....pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka ...niedawno zasiadłam przed kompem... dzień szybko minął biorąc pod uwagę, że dopiero koło południa wyszłam z łóżka :P a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko--- gloria1982@o2.pl. Czy trzeba miec jakiś specjalny program do czytania i ściągania? Dziękuję Ci Poza tym cześć wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Kajzerka nie trzeba specjalnego pragramu, ebook jest w pdf. Jak wam minał weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam u koleżanki ...urodziła syna ;) ...taaaakie maleństwo :) ...a dziś pół dnia spędziłam w domu pogrzebowym bo mojego wujka matka zmarła.... A Ty co porabiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek oglądałam sobie filmy z moją mamą, wczoraj spotkałam się z przyjaciółmi, a dziś dzień jakoś sam szybko minął. Poza tym wczoraj stwierdziłam że chyba mam lekką depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak inaczej nazwać stan w którym rzeczy, które do tej pory mnie cieszyły już nie cieszą? poza tym źle sypiam i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydrukowałam e-boka ;) Ale dam w domu po czytaniu!!!! rzuciłam okiem tu i tam ...i wydaje mi się, że będzie to interesująca lektura.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×