Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Hej :) jeszcze się na dobre nie rozczytałam, ale zaczyna mnie wciągać. Dziś niestety za bardzo czasu nie było....miałam trochę spraw do załatwienia ...aerobik... no i tradycyjnie wpadłam zobaczyc co słychać na Kafe... więc co słychać Laski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko-----dziękuję za e-booka :) Kochana jesteś. Powiedz mi czy są jakieś specjalne strony skąd te e-booki można ściągac? Czy to jest skomplikowana sprawa? Czy tylko wybieram to, co chcę i zapisuję na kompie? Ja mam ochotę napisać inną książkę- pt."Dlaczego nikt nie kocha zołz":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretnie szukam książki pt \"W jego dłaoniach\" Marthe Blau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ebooki są w jakimś formacie rar. Nie chce mi odczytać:( Muszę mieć jakiś specjalny program do czytania ebookoów? Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kajzerka! one są spakowane ...musisz mieć program który rozpakuje Ci te pliki.... ale ja nie wiem jaki ...może WinPAR? ...plik.zip rozpakowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info, mam już WinRaRa:) Teraz tylko polować:) A zołzy świetne. Bardzo podnoszą na duchu i odbudowują wiarę w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobra ta ksążka!!! ....szkoda, że nie wpadła mi w ręce z rok temu ...może bym parę błędów mniej zrobiła :O ...a generalnie to mam w sobie coś z zołzy.... a jak jeszcze nad sobą popracuję? ;) Będę zołza pierwsza klasa!!!! co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano odczuwałam skutki wczorajszego upojenia, ale po łyknięciu tabletki było oki ;) w pracy od jutra szykują się zmiany ...przychodzi do pracy jeden człowiek ...ciekawa jestem co za typ? będzie moim przełożonym :O Ciekawe jak to będzie na jego stanowisku był przez chyba 3 miesiące wakat, a teraz też i mojej kierowniczki nie ma ...kto go we wszystko wprowadzi?? ...pewnie zamiast mi ułatwić życie to będzie utrudniał :O po za tym zamiast zrzucać kg na wiosnę ...to czuję jak mi przybywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ci idzie z tym pisaniem ... trzymaj tak dalej :) samotna miała sie odezwać jak będzie wolniejsza ...zdaje się że zakuwa do czegoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, dają jej góra miesiąc. Ale nie wiem czy nawet tyle wytrzyma bo zarazili ją w szpitalu sepsą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :D Kajzerka, Milenka ...jak dziś Wasze nastroje? Gotowa > jak pisanie pracy? Samotna> no kiedy sie odezwiesz?? jak tam egzaminy? (bo zdajesz coś ...nic nie pokręciłam?) Sippeswegl > a z Tobą co???? juz nas nie lubisz? czyżby Twój MEN przemierzył 2000 km? :D ...i jak tam zdrówko babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×